Dodaj do ulubionych

USA- jest DRAMAT! Smród, bezdomni, ćpuny, bieda.

15.07.21, 02:52
USA -jest DRAMAT! Smród, bezdomni, ćpuny, bieda- nie tak zapamiętałem Los Angeles...#2-You Tube. Polecam obejrzeć pod linkiem: www.youtube.com/watch?v=M7gQQs0qx9E
Obserwuj wątek
      • krakkrakusek1au Re: USA- jest DRAMAT! Smród, bezdomni, ćpuny, bie 15.07.21, 05:33
        Ten człowiek pisze prawdę o Australii- ale to nie na temat. Wyjaśnię jednak, że ten człowiek jest na wizie "Working Holiday", w okresie Covid-19, bez prawa do opieki socjalnej. Gdyby ten pan był stałym mieszkańcem w Australii to w przypadku pracy poniżej 20 godz/tydzien otrzymałby $375na tydzień z Centralink, w przypadku pracy przed "lockdown" powyżej 20 godzin otrzymałby $600. Gdyby był bezrobotnym ze stałym pobytem to miałby także prawo do darmowej opieki medycznej i w przypadku braku mieszkania mógłby ubiegać się o 'emergency accommodation". Wcale nie jest idealnie w Australii ale: nie ma tylu narkomanów, nie widać tego tak na ulicach i opieka medyczna dostępna jest dla wszystkich stałych mieszkańców.
        • uoia Re: USA- jest DRAMAT! Smród, bezdomni, ćpuny, bie 17.07.21, 19:23
          Kalifornia, to lewacki stan, podobne obrazki mozesz zobaczyc w NYC. Sam widzisz do czego prowadza rzady lewackie.
          W Stanach tez dostaja zasilki, i tez jest opieka medyczna dla wszystkich stalych ( i nie tylko) mieszkncow. Odbywa sie to kosztem tych co placa podatki i pracownikow sluzby zdrowia, ktorym nie placi sie za wykonana prace.
          Ja sie z tym nie zgadzam. Wychodze z zalozenia, ze kazdy tu ma szanse, Polak, bez znajomosci jezyka, z tym co ma na sobie + para gaci na zmiane, bez zadnych ulg za pochodzenie (mam tu na mysli profity azylanta), moze dzieki ciezkiej pracy, miec wszystko doslownie wszystko o czym nawet nie smial marzyc. Ktos, kto mieszka tu od pokolen, nie ma prawa wymagac odemnie sponsorowania. Latwiej jest cpac, hodowac paznokcie i roscic sobie prawa.
          Jak traktujesz sprzedaz przez Huntera Bidena, jego "art"u, za 0.5 mln. $? Pewnie nie slyszales. Ja od dawna, hobbystycznie zajmuje sie malowaniem, moge troszeczke na ten temat powiedziec, Poszukaj sobie jego >acrylic painting<, uwazasz, ze jest to sztuka, czy moze pranie brudnych pieniedzy? Ja mam tych ludzi szanowac i cenic?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka