Dodaj do ulubionych

Co na stol?

08.11.11, 20:26
Mam duzy drewniany stol. I corke z talentem artystycznym pod postacia malowania, rysowania, wycinania. Chcialabym jakos ten stol ochronic bo juz kilka zarysowan na nim sie pojawilo i odparzenie od kubka. Zadne maty sie nie sprawdzaja. Obrus tez odpada bo mam jeszcze poltoraroczniaka, ktory sciaga wszystko w zasiegu reki. Poradzicie cos?
Obserwuj wątek
    • zurekgirl Re: Co na stol? 08.11.11, 20:59
      Beeswax w duzej ilosci. Nie ochroni jakos szalenie, ale zawsze to lepiej niz nic. Jesli sie boisz obrusa, to moze dokup do niego takie zaczepy jak czasem na stolikach kawiarnianych. Jak dobrze ten obrus popodwijasz, to maluch nie sciagnie.
    • izabelski Re: Co na stol? 09.11.11, 08:23
      mysle, ze w dziale mothercare z zabezpieczeniami bedzie cos co zabezpieczy obrus przed sciaganiem
      cerata najpraktyczniejsza
      w sumei jakby cos ciwzszego na neij stanelo, to maluch nie sciagnie
    • mrs.t Re: Co na stol? 09.11.11, 09:35

a masz ikee gdzies w okolicy?
      ja tam kupilam spora przezroczysta plastikowa mate, taka na biurko
      i sprawdzala nam sie przy rozszerzaniu diety, etc
      szukam zeby ci pokazac ale nie pamietam jak sie nazywala
    • asica74 Re: Co na stol? 09.11.11, 10:20
      Cerata!!!!!!!!!! John Lewis ma obledne sliczne wzory, a ceraty mozna kupic z metra w dziale z dzianinami.:) Plus do tego zaciski zabezpieczajace przed sciagnieciem:)
          • magda_rn Re: Co na stol? 09.11.11, 22:54
            Niedawno wróciłam z Brent Cross i niestety nie ma tam materiałów. Nie zdążyłam wprawdzie obejść całego sklepu, ale pytaliśmy kobiety na stoisku z dodatkami krawieckimi i ta stwierdziła,że nie ma, że są tylko obiciowe do mebli :(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka