Dodaj do ulubionych

Niedostępne faktury na e-bay.

08.12.11, 16:40
Tak wiem, znów ebay, niedługo mnie zablokujecie, hihi.:)
Dziewczyny, chce wydrukowac zaległe faktury z ebay. No i za June i September mam niedostepne. Już od kilku dni tak sprawdzam i nie ma tych miesięcy na liscie w ogole. To jakiś błąd na ebay? Czekać? Miała któraś z was taki kłopot?
Obserwuj wątek
   • fifka01 Re: Niedostępne faktury na e-bay. 08.12.11, 18:01
    Tak, jestem sprzedającą.
    Pewnie źle szukam, bo to dla mnie wszystko nowe, ale na paypal znalazłam jedynie moje przychodzy i prowizje od nich, które pobiera sobie paypal.
    A oprócz tego chce wydrukowac faktury, które wystawia mi ebay, z prowizjami i opłatami, które on ode mnie pobiera za wystawianie aukcji i za sprzedaż. I tego na paypal nie znajduę (ale moze źle szukam, jak sądzę.) No a te faktury na ebay sa łatwe do znalezienia i wydrukowania, ale własnie jak to robię, to te dwa miesiące sa niedostepne. Wszystkie inne tak, a te dwa nie. Dziwne.
    Już mnie głowa od tego boli. :(
   • fifka01 Re: Niedostępne faktury na e-bay. 08.12.11, 18:03
    Pewnie i mogę. Chciałam najpierw zaytać doświadczonych, czy to może nei jest normalne i czy nie wystarczy poczekać. :)
    Zauwazylam prawidłowość, że w miesiącach poprzedzających te brakujące, faktury od ebay sa na 0.00, bo nic nie wystawiałam. Pewnie za pare dni do nich napiszę, jak sie niczego nie dowiem.
     • bialasek75 Re: Niedostępne faktury na e-bay. 08.12.11, 23:19
      Wchodzę: My ebay - account - seller account - invoices - select invoice - i tu z drop down list wybieram okres za który chcę zobaczyć fakturę. U mnie zaczyna się od Oct 2010.
      Może w tych miesiącach za które nie masz faktury nic nie sprzedawałaś, co?
      • fifka01 Re: Niedostępne faktury na e-bay. 08.12.11, 23:29
       Dokładnie tak robię. I mam na liście rozwijanej do wyboru od stycznia 2011, bo wtedy zaczełam sprzedawać. Nie mam June i September. Teraz nie pamietam czy cos sprzedałam w te miesiące. Ale miesiące poprzedajace brakujące maja faktury na 0.00 bo w nich nic nie sprzedawałam. Strasznie to dziwne. Jutro do nich napiszę. :)
       • bialasek75 Re: Niedostępne faktury na e-bay. 08.12.11, 23:44
        A te 0.00 nie są przypadkiem z May i August? Czyli miesiące poprzedzające te z brakującymi fakturami. Wystawiają zerową jak w danym miesiącu nic nie sprzedawałaś, ale w poprzednim miesiącu tak. Wtedy na tej zerowej jest, że miesiąc wcześniej wystawili Ci kwotę do zapłaty i ją otrzymali. Nie wystawiają faktury jeśli w danym miesiącu nic nie sprzedałaś, ale też nic nie sprzedawałaś i w poprzednim. Ale nagmatwałam.
        • fifka01 Re: Niedostępne faktury na e-bay. 09.12.11, 08:34
         No dokładnie! May i August są zerowe. I masz rację, na nich jest napisane, że nic nie było do zpałaty. I nastepnych faktur nie ma, bo pewnie nic nie sprzedawałam. (Nie pamiętam.:)
         Czyli wszystko jasne: jak nie sprzedajesz, to wstrzymują wystawianie faktur, i wznawiają je, jak zaczniesz znów sprzedawać. :)))
         Dziewczynki, jesteście kochane, wiedziałam, ze mi rozjaśnicie w tej łepetynie. :)
         Dzięki. :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka