ćwiczenia językowe itp

07.01.13, 13:08
dziewczyny potrzebuje porady technicznej otóż nie mam problemu z angielskim, mogę gadać i gadać ale no właśnie-złapałam się na tym że ostatnio mam mały problem z pisaniem tzn proste słowa sprawdzam w słowniku bo nie mam pewności co do pisowni, wcześniej tak nie miałam -byc może mniej pisałam lub nie zwróciłam uwagi ;) znacie jakies ćwiczenia , znacie jakies techniki co z tym zrobić? ;)
    • izabelski Re: ćwiczenia językowe itp 07.01.13, 13:09
      czytac, czytac, czytac :)
      • illegal.alien Re: ćwiczenia językowe itp 07.01.13, 13:12
        Popieram :) Ja jak przestaje czytac po polsku (bo nie wyrabiam, bo czytam po angielsku, bo cokolwiek innego) to zaczynam miec normalnie dysleksje :) Do tego mieszkanie z dyslektykiem (galopujacym!) pod jednym dachem tez ogolnie nie pomaga :)
    • izabelski Re: ćwiczenia językowe itp 07.01.13, 13:39
      a moze to?
      www.facebook.com/grammarly
      • marninor Re: ćwiczenia językowe itp 07.01.13, 14:44
        no zainstalowałam to cuś mimo że nie znosze google chrome ;) nie lubie czytać, wolę słuchać ;) ale naprawdę muszę się za to zabrac bo w przeciwnym razie będę miała problem napisać coś od ręki bez kompa.
        • izabelski Re: ćwiczenia językowe itp 07.01.13, 15:36
          Chrome rulez - jak sie przyzwyczaisz to potwierdzisz :)
Inne wątki na temat:
Pełna wersja