Dodaj do ulubionych

nipper double 360-pytanie do użytkowniczek

12.02.13, 13:12
Witam. Potrzebuję opinii dotyczących wózka nipper double 360. jak szerokie są siedziska? Do jakiego wieku go uzywałyscie? Czy nadaje sie dla dzieci z róznica wieku 2 lata czyli dla 2 latka i dla noworodka? Bardzo bardzo proszę o odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • agaciha Re: nipper double 360-pytanie do użytkowniczek 12.02.13, 13:36
      Zapytaj tu:

forum.gazeta.pl/forum/f,101614,Wozki_Dzieciece_Wozkomania.html
      Kilka osob ma ten wozel i bardzo sobie chwala. Ja mam dzieci z taka sama roznica wieku i przerobilam Phil and teds, Maclaren Twin Techno i Mountain buggy urban double. Ten ostatni byl rewelacyjny. Prowadzil sie jedym palcem, nawet 3 latek wygodnie w nim spal. Minusy- wielki po zlozeniu.
            • wiwi1 Re: nipper double 360-pytanie do użytkowniczek 12.02.13, 23:30
              Jak myslis o wozku podwojnym to wez jeszcze ten pod uwage:
              www.mamasandpapas.com/product-duette-city-scape/131248800/type-i/
              Na ebay oczywiscie duzo taniej (ja tak swoj kupilam), mozna tez taniej znalezc na necie pod nazwa peg perego. Jest rewelacyjny, prowadzi sie lekko, dzieci moga siedziec przodem do siebie, tylem, jedno przodem do Ciebie, drugie przodem do ulicy jak Ci wygodniej. Rozklada sie na plasko, wiec dla noworodka bedzie ok, chociaz mozna tez wyjac krzeselko i wlozyc gonole ( jak tak zrobilam), bo mialam gondole z pliko switch (juz ich nie robia teraz z gondola), ale jest tez kompatybilne z innymi gondolami tej samej firmy z tego co pamietam, bo kiedys sprawdzalam, duze wygodne siedzenia dla dzieci, kierownica do prowadzenia.
              Warto wziac pod uwage.
              Pozdrawiam:)
              • hanai77 Re: nipper double 360-pytanie do użytkowniczek 12.02.13, 23:40
                Ja kocham szczerze Nippera 360 fakt używam singla ale przyjaciolka ma double I bardzo chawali, siedziska są szerokie ja wózek teraz 9 mies. Ale jak trzeba było to i nawet 4 latka weszla I na wet spala wygodny jest bardzo w sterowaniu i bardzo lekki singiel na wet 7 kg nie wazy w terenie nie ma sobie rownych , przyjaciolka maiala rozterki ze maluszek byl tylem do niej bo nie da sie inaczej ale w sumie na plasciutko I dokupila taki wklad co malucha trochę stabilizowal w sensie wklad pod glowke coś jak w fotelikach samochodowych I jest ok , amortyzatory w tych wozkach sa mocno sprezynujace wiec w sumie maluszkowi wygodnie bardzo.. Ma tam polecam i składa sie szybciutko I na plasko w jednym kawalku plus duży bardzo daszek I dwa koszyki jeden podczepiany pod wozkiem drugi na dole plus kieszonki w kapturze naprawdę dobry wózek na długo... Ja nie mam zastrzezen
          • zurekgirl Re: nipper double 360-pytanie do użytkowniczek 13.02.13, 11:33
            Ja nie mam oporow przed wozeniem dziecka w BJ od noworodka. Oparcie jest rozkladane na paski, wiec robi sie z niego jakby hamak, dzieckiem kolysze lekko przy kazdym kroku. Do tego oparcia sa na tyle wysokie, ze noworodek spi zupelnie plasko na samym oparciu, a czterolatek nie wystaje glowa poza oparcie i tez moze spac wygodnie. Jedyny minus, to ze duza czterolatka w grubej kurtce miala troche ciasno w ramionach, ale tez dala rade. Nie ma kurty-nie ma problemu. Mam tez BJ elite pojedynczego na pompowanych kolach i ten prowadzi sie nieco lzej, wiec jesli jestes maniaczka mikrourazow u noworodkow, to moze rzeczywiscie nipper albo elite double bylby lepszym wyborem. Ja BJ kocham za latwosc skladania, wysokie oparcia i gigantyczne budy. Miejsca w koszach tez wystarczy na wszystkie manele.
        • yadrall Re: nipper double 360-pytanie do użytkowniczek 13.02.13, 20:52
          Ja osobiscie w BJ duble mojego niewielkiego (96cm i 14kg wagi) 3 latka nie wepchnelam w ramionach-owszem wszedl,ale na wcisk i nie bylo mu wygodnie.
          Ostatecznie przy roznicy 2 l i 7 miesiecy nabylam Graco duo-i super wygodny ten wozek dla mojej dwojki,a ja go pokochalam za ... cene :) Za nowke dalam jakies 130f z przeslka i folia. Fajnie sie tez sklada i moje starszak pojzdzi w tym wozku jeszcze z rok.
          • nannyjo32 Re: nipper double 360-pytanie do użytkowniczek 13.02.13, 23:04
            moje dzieci jezdzily w wozku do 2.5 roku wiec nie wiem czemu chcecie pchac takie duze dziecko w wozek moze lepiej zakupic 'ride on board'
            www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_63_10751_-1_14604_101321_10001_14051
            mialam out and about i mialam graco ale jak dzieci juz mialy dwa latka. Out and about bym kupila dla mniejszych dzieci dla powyzej roku graco. graco jest od 6 miesiaca zycia wiec odpada dla kolezanki ktora pyta. out and about badz city twin double sa bardzo dobre
            • nannyjo32 Re: nipper double 360-pytanie do użytkowniczek 13.02.13, 23:19
              moze jesli masz taka roznice wieku to zakup tandema ja bym tak zrobila i to by bylo najlepsze rozwiazanie w out and about potem moim dziecia nogi zwisaly i chcialy prosto usiasc a jednak w nim jest sie na bardziej lezaco. Wiec ten starszy moze czuc sie niekomfortowo. Tu masz tandemy. Starszy moze siedziec z przodu i podziwiac swiat a mlodszy spokojnie spac z tylu.
              www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/categorydisplay10A_45_10751_14603_-1__14051_14051_10001_14051
          • zurekgirl Re: nipper double 360-pytanie do użytkowniczek 13.02.13, 23:20
            yadrall napisała:

> Ja osobiscie w BJ duble mojego niewielkiego (96cm i 14kg wagi) 3 latka nie wepc
            > hnelam w ramionach-owszem wszedl,ale na wcisk i nie bylo mu wygodnie.

Moja ciezka i dluga byla, 110 cm i niecale 20 kg, dzieci od pewnego omentu to raczej na dlugosc niz szerokosc rosna chyba.
            • yadrall Re: nipper double 360-pytanie do użytkowniczek 14.02.13, 11:47
              Moj to chlopak-moze oni sa szersi w ramionach? Nie wiem,ale mierzylam i ledwo sie wciskal,a w kurtce to calkiem bez szans.

Co do Graco-siedzenie z przodu jest od 6mz,a z tylu roklada sie na plasko i jest od urodzenia! Nawet mozna dokupic miekka wkladke ala gondole,albo zrobic rodzaj kubelka z tego co jest. Moj obecnie 8 miesieczniak,w spiworze b. wygodnie tam sypia i ma sie dobrze :)
    • agaciha Zobacz jeszcze ten 14.02.13, 12:26
      Micralite Twofold

www.youtube.com/watch?v=9yTPRRusdQo
      To nowosc ale stracznie podoba mi sie funkcjonalnosc tego wozka. Gdybym miala teraz kupowac to na 100% kupilabym ten. Na poczatku z fotelikiem dla malca. Potem gdy starszy poszedl do przedszkola w wieku 3 lat a mlodszy mial rok moglabym z niego zrobic pojedynczy...no i ta torba na zakupy- super sprawa.
      • nannyjo32 Re: Zobacz jeszcze ten 14.02.13, 13:09
        fajny ja jednak wolalabym miec malego dzidziusia z tylu i miec oko na niego a duzego z przodu, ale to kwestia gustu. Przy roznicy wieku zdecydowalabym sie na tandem

www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_45_10751_-1_14603_142329_10001_14051
        cena jest przystepna. Mialam juz graco wiec to sa w miare dobre wozki.
        Mysle jednak ze koezanka ktora pytala o wozek out and about mieszka w POlsce wiec potrzebuje jakies lepsze kolka na polskie drogi
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka