Dodaj do ulubionych

Can't pay? We'll take it away! O komorniku bedzie

20.09.19, 14:49
Czy komus sie udalo wyegzekwowac w UK dlug na podstawie polskiego wyroku? Dlug alimentacyjny, na razie nie duzo ale co miesiac rosnie bo szanowny tatus "ja-mam-prawa-i-jak-mi-nie-dasz-dziecka-to-cie-pozwe-do-sadu" przestal placic. Mial ktos do czynienia z komornikiem w UK? Mieszkam w Szkocji ale historie z Anglii tez mnie ciekawia. Pikanterii dodaje fakt ze Brexit tuz, tuz i ten polski wyrok to sobie bedzie moze zaraz w ramce na scianie powiesic, bo juz nie bedzie automatycznie uznany i dopiero zaczna sie schody. Na stronach szkockich komornikow informacji niewiele, przynajmniej na temat uslug dla osob fizycznych. Wyslalam maile do wszystkich, jeden odpisal poprosil o skan dokumentow i mysli. Do prawnikow od spraw rodzinnych niestety nie mam zufania, wszyscy jak jeden maz odradzaja pojscie do sadu w kazdej sprawie, a jesli juz to chca tysiac funtow na dzien dobry. I tylko listy by pisali, za setki funtow, ktore moj byly tylko ignoruje wiec szkoda tylko moich pieniedzy. Co robic, drogie bravo?;-)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka