Dodaj do ulubionych

Gdzie sie ubieracie?

07.01.20, 19:15
Moze mnie natchnie. Chce kupic sobie jakies bluzki, troche odswiezyc garderobe, zwykle bawelniane, rozne dlugosci rekawa, koniecznie w mocnych kolorach takie na codzien i takie na wyjscia i nic kompletnie nie moge znalesc. Kolory w zeszlym roku nie byly moje zdecydowanie i niestety z tego co widze co sie pojawia po wyprzedazach rowniez kolorysrycznie mi nie pasuje, mdle, majtowe, przyblakle kolory, zielenie, zolcie, musztarda (znowu!). A ja chce niesbieskosci, szafiry turkusy, roze, fuksje, soczyste czerwienie, kontrasty, ciekawe wzory.
Gdzie szukac?
Pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • alannda Re: Gdzie sie ubieracie? 07.01.20, 21:02
      Ja akurat musztade lubie;-) ale w tym roku na wyprzedazach bylam odwazna i kupilam bardzo rozowa bluzke w River Island (wygladam jak highlighter;-))). Bardzo lubie ten sklep, zawsze cos tam wybiore. I jeszcze Next. Albo H&M. Tez nie powinno byc problemu z kolorami. Ewentualnie SuperDry, tam tez kolorowo.
      • nannyjo32 Re: Gdzie sie ubieracie? 07.01.20, 22:04
        z tym tez mam problem a co najgorsze to w modzie byly jakies panterki itp. szary tez nie cierpie, kwiatkow tez juz mam dosc. Ja tez blondynka lubie roze i pastele. Kupilam fajne bawelniane bluzki z 3/4 rekawem w Morrisonie jak kupowalam zywnosc. Cena jakies £6 za jedna potem jeszcze byla wyprzedaz i dokupilam za jakies £3 , przydaja sie na codzien do jeansow do tego sweterek na to w typie cardigan i lece. Swetrow nie lubie, chociaz juz zakupilam w tamtym roku pare z principles w debenhams w fajnych kolorach, w 2018 roku byl wiekszy wybor w tym roku dokupilam stare wynoszone wyrzucilam.
        www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10701_10001_038020563007_-1
        • panixx Re: Gdzie sie ubieracie? 08.01.20, 16:16
          Ja rozowa i niebieska...rzeczywiscie w skelapach duzo musztardy i zieleni.
          Kupilam pare sweterkow w Uniqlo, H&M, Monsoon - w moich kolorach. Ale wybor mnie nie powala. Moglabym wiecej wydac, a nie mam na co :(
          Do pracy uwielbiam koszule, bluzki damksie; coraz ciezej znalezc jakies z naturalnych materialow, polyester kroluje. Kto to kupuje?
          • wiwi1 Re: Gdzie sie ubieracie? 08.01.20, 17:28
            Ja znalazlam sobie jedna bluzke w Boden (kiedys w Boden podobala mi sie masa rzeczy), wlasnie zamowilam jeden sweterek z River Island i tyle... Te same nudne kolory, jasne szarosci, czernie biele, zolcie, zielenie, miety, musztardy w Next, M and S, John Lewis, Debenhams, H and M. Nawet modelki wygladaja w tych kolorach okropnie...
    • wiwi1 Re: Gdzie sie ubieracie? 11.01.20, 13:14
      Allanda i dziewczyny , ktor sie ubieraja w River Island. NIe robilam tam zakupow do tej pory, bo zwsze mi sie wydawalo, ze to taki bardzo mlodziezowy sklep. Ale weszlam na ich strone i pare rzeczy mi sie spodobalo. Zamowilam sweterek a potem jeszcze dokupilam pare bluzek. Potem dopiero popatrzylam na ich rozmairowke i maja jakas bardzo dziwna rozmiarowke, bo ich UK rozmiar 10 odpowiada wedlug ich tabeli europejskiemu rozmiarowi 36 a normalnie wszedzie indziej to jest rozmiar 38.
      Dzisiaj doszedl sweterek, jest dosyc obcisly, raczej ma byc mocno przylegajacy, ale nie wiem czy jest obisly bo takie jest zalozenie, czy dlatego, ze jest o rozmiar za maly... Sweterek fajny, podoba mi sie, moglby byc jendak troche luzniejszy.
      Dziewczyny jak z ich rozmiarowka porownujac do innych sklepow typu Next, Marks and Spencer?
      • steph13 Re: Gdzie sie ubieracie? 11.01.20, 18:55
        Muszę powiedzieć, że dla mnie główna atrakcja w River Island calymi latami były shirt colour bibs bo był to jedyny sklep gdzie je widziałam. Obecnie są już u Amazon. Dla tych co czuja sie niewygodnie nosząc koszule/bluzkę pod swetrem fajne rozwiązanie kiedyś radzi popularne w Polsce.
        • alannda Re: Gdzie sie ubieracie? 11.01.20, 23:59
          steph13 napisała:

> Muszę powiedzieć, że dla mnie główna atrakcja w River Island calymi latami był
          > y shirt colour bibs bo był to jedyny sklep gdzie je widziałam. Obecnie są już u
          > Amazon. Dla tych co czuja sie niewygodnie nosząc koszule/bluzkę pod swetrem fa
          > jne rozwiązanie kiedyś radzi popularne w Polsce.

Az musialam wygooglac o czym mowisz i musze przyznac ze pierwszy raz widze cos takiego na oczy! Swietne rozwiazanie! Zawsze mnie wkurzaly swetry z doszytym bialym kolnierzem i mankietami bo jak to niby wyprac zeby sie sweter nie skurczyl a biale wypralo porzadnie. Dzieki za inspiracje:-)
      • alannda Re: Gdzie sie ubieracie? 11.01.20, 23:54

> Dziewczyny jak z ich rozmiarowka porownujac do innych sklepow typu Next, Marks
        > and Spencer?

Masz racje, rozmiarowka jest tam mniejsza, ja tam kupuje o jeden rozmiar wieksze niz w Next.
        • wiwi1 Re: Gdzie sie ubieracie? 12.01.20, 00:17
          Kurcze, szkoda, ten sweterek co przyszedl jest jeszcze w wiekszym rozmiarze, ale domowilam jeszcze pare rzeczy z wyprzedazy i wszystko w rozmiarze 10, nie ma juz rozmiarowki. No nic, moze cos bedzie pasowac.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka