Dodaj do ulubionych

Rozowy kolor wlosow dla dzieci

05.05.20, 17:52
Dziewczyny polecicie cos czym mozna zafarbowac wlosy dzieciom na rozowo? NIe na stale oczywiscie. Przegladam net i niektore pianki maja kiepskie opinie, moze spray bedzie lepszy albo jakies saszetki koloryzujace, tylko jakie? Moje dzieci maja raczej ciemny kolor wlosow. Jak znacie cos godnego polecenia to poprosze o nazwy.
Pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • glasscraft Re: Rozowy kolor wlosow dla dzieci 05.05.20, 18:03
      Jak sie nie znam, to mysle ze najpierw musialabys wybielaczem wlosy (a dzieciom to raczej chyba niekoniecznie takie cos potrzebne) potraktowac a potem rozowosc, bo inaczej na ciemnych wlosach to nie wiem, jakby to pianka miala dac. Albo moze tylko "pasemka" - ja sobie kiedys zrobilam tuszem do wlosow (podobny do tego do rzes) bardzo jasny niebieski. Zmylo sie przy pierwszym myciu wlosow.
      • wiwi1 Re: Rozowy kolor wlosow dla dzieci 05.05.20, 19:04
        O, taki tusz do wlosow to moze byc dobry pomysl, zaraz poszukam na necie. Rozjasniac im wlosow nie bede, chociaz bym nie miala nic przeciwko, zeby corka miala wlosy blond;) Znalazlam na necie instrukcje, zeby zmieszac spozywczy barwnik z odzywka do wlosow i nalozyc, ale niestety splukalo sie przy myciu i nic nie zostalo na wlosach, byc moze na jasnych by zostalo...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka