Dodaj do ulubionych

Zegnam sie z Wami🤪

16.05.20, 13:59
Niestety, jak to mowila Gypsi na tym forum “wszystko mija, nawet najdluzsza zmija” 😉
Obecnosc niektorych osob sprawia, ze coraz mniej nas tutaj.
Pamietam jeszcze prawie same poczatki tego forum.......gdzies z 15 lat temu. Chora dziewczyne (Inka chyba miala na imie), ktora odeszla, nasza doktor Gypsi, byla tez pani weterynarz, ktora mieszkala prawie w tym samym miejscu co ja, tylko kilka lat pozniej (Azbestowestringi ?), pelna humoru Fifke, i mase innych dziewczyn, ktore stad zniknely. Coz....Teraz moja kolej.
Przyszedl czas sie pozegnac. Bylo milo, ale przestalo byc😉
Nie chce robic przedstawienia, tylko wyjasnic dlaczego mnie tu juz nie bedzie.

--
Simplicity is the ultimate sophistication. Leonardo da Vinci
Obserwuj wątek
      • plain-vanilla Re: Zegnam sie z Wami🤪 16.05.20, 15:31
        niyaa
        Bo twoje złośliwości i krytyka były po prostu over the top. Ja rozumiem, że dla ciebie cherrie może być irytująca, ale pierwsza zasada forum publicznego, które na być przyjazne, to NIE OCENIAĆ!
        I co ci to dało, że pojechałaś po cherrie jak po łysej kobyle i jeszcze ze szczegółami z jej życia, których ja nie pamiętam z tego forum, a czytam dosyć regularnie. Spójrz w lustro i daj sobie chwilę na refleksję.
    • wiwi1 Re: Zegnam sie z Wami🤪 16.05.20, 15:56
      Kurcze, cherrie, szkoda... Ja wlasnie dlatego to forum zawsze lubilam, bo byla cala masa fajnych dziewczyn i bylo milo i forum nawet pomagalo mi wybierac imie dla mojej corki:) Mam ogromny sentyment i przykro troche jak kolejne nicki znikaja... Wiec przemysl ta decyzje, prosze...

--
      Eco Forum UK
    • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 16.05.20, 20:00
      Cherrie, sorka ale mnie dzisiaj wszystko ominelo (dopiero teraz sie zabieram do czytania - mamy dwudniowe jagnie w domu wiec butla & co jedzie co kilka godzin). Cokolwiek sie wydarzylo - nie znikaj, wygas osobe/osoby, ktory zalazly Ci za skore i zostan!!!

--
      Light travels faster than sound - that's why some people appear bright until you hear them talk...
    • robak.rawback Re: Zegnam sie z Wami🤪 17.05.20, 05:29
      co ty cherrie? o co chodzi?

cherrie napisała:

> Niestety, jak to mowila Gypsi na tym forum “wszystko mija, nawet najdluzsza zmi
      > ja” 😉
      > Obecnosc niektorych osob sprawia, ze coraz mniej nas tutaj.
      > Pamietam jeszcze prawie same poczatki tego forum.......gdzies z 15 lat temu. Ch
      > ora dziewczyne (Inka chyba miala na imie), ktora odeszla, nasza doktor Gypsi,
      > byla tez pani weterynarz, ktora mieszkala prawie w tym samym miejscu co ja, tyl
      > ko kilka lat pozniej (Azbestowestringi ?), pelna humoru Fifke, i mase innych dz
      > iewczyn, ktore stad zniknely. Coz....Teraz moja kolej.
      > Przyszedl czas sie pozegnac. Bylo milo, ale przestalo byc😉
      > Nie chce robic przedstawienia, tylko wyjasnic dlaczego mnie tu juz nie bedzie.
      >

--
      Latest Offer - SussexRoyal Toilet Paper
    • aniaheasley Re: Zegnam sie z Wami🤪 17.05.20, 16:55
      A co sie stalo?
      'Nasza doktor Gypsi' to sama dawala popalic niektorym ostro, wiec w jej przypadku to szlo co najmniej w obie strony. Reszty nie bardzo kojarze. Inka?? Nic, kompletnie, no moja pamiec szwankuje ostro, bo na pewno bylam tutaj od samego poczatku, z malymi przerwami. Odkrylam forum nudzac sie w pracy potwornie w ciazy, czyli to bylo rok 2002. Cherrie, nie odchodz!
      Pani weterynarz? Jezu, tez nic nie kojarze.
      Pamietam Natalie Brzeska za to, dzieki niej schudlam po trzeciej ciazy pieknie.
      Azbestowestringi? Nick pamietam, osoby zupelnie nie.
      Byla taka fajna golftrom, ktora mi napisala, ze ja musze sie napic wina codziennie wieczorem zeby usprawiedliwic sens istnienia mojego malzenstwa, czy jakos tak podobnie przyjemniacko, i co? I nic. Sticks and stones ;) Splynelo jak po kaczce po mnie, zasmialam sie tylko w glos.
      Wiec, Cherrie, don't go. Jak musisz, to zrob sobie przerwe, ale nie pal mostow, nie usuwaj profilu. No bo jak nie tu to gdzie sie bedziesz podziewac?

--
      Ania's Poland
      • robak.rawback Re: Zegnam sie z Wami🤪 18.05.20, 01:23
        azbestowe stringi to byla wlasnie weterynarz

aniaheasley napisała:

> A co sie stalo?
        > 'Nasza doktor Gypsi' to sama dawala popalic niektorym ostro, wiec w jej przypad
        > ku to szlo co najmniej w obie strony. Reszty nie bardzo kojarze. Inka?? Nic, ko
        > mpletnie, no moja pamiec szwankuje ostro, bo na pewno bylam tutaj od samego poc
        > zatku, z malymi przerwami. Odkrylam forum nudzac sie w pracy potwornie w ciazy,
        > czyli to bylo rok 2002. Cherrie, nie odchodz!
        > Pani weterynarz? Jezu, tez nic nie kojarze.
        > Pamietam Natalie Brzeska za to, dzieki niej schudlam po trzeciej ciazy pieknie.
        >
        > Azbestowestringi? Nick pamietam, osoby zupelnie nie.
        > Byla taka fajna golftrom, ktora mi napisala, ze ja musze sie napic wina codzien
        > nie wieczorem zeby usprawiedliwic sens istnienia mojego malzenstwa, czy jakos t
        > ak podobnie przyjemniacko, i co? I nic. Sticks and stones ;) Splynelo jak po ka
        > czce po mnie, zasmialam sie tylko w glos.
        > Wiec, Cherrie, don't go. Jak musisz, to zrob sobie przerwe, ale nie pal mostow,
        > nie usuwaj profilu. No bo jak nie tu to gdzie sie bedziesz podziewac?
        >

--
        • aniaheasley Re: Zegnam sie z Wami🤪 26.05.20, 23:18
          Ja to bym moze to zapomniala, ale inna forumka, z ktora plotkowalysmy wtedy czesto o forum poza forumowo mi na to zwrocila uwage, ze jak czytala te cala dyskusje to oplula caly monitor rowno, ze sie czytac nie dalo, to potem przeczytalam te klotnie jeszcze raz i jakos mi utkwilo. Pamietam jak gypsi zawsze jak lew bronila wszystkich lekarzy, nie wolno bylo slowem zle o sluzbie zdrowia bo sie obrywalo zdrowo. Pamietam bardzo dowcipna Fifke, zreszta Fifka nadal pisze bloga, ktorego jakos wtedy zaczynala.

--
          Ania's Poland
          • ta_ruda Re: Zegnam sie z Wami🤪 27.05.20, 23:20
            Pamietam gypsi - nie mozna bylo zlego slowa powiedziec na lekarzy. Te klotnie z tym piciem tez pamietam, i w ogole duzo fajnych dyskusji sie tutaj obdywalo. Teraz chyba wszyscy na Facebooku, albo nie maja tyle czasu na forum (ja nie mam, ale ja nigdy nie bylam bardzo aktywna i nigdy nie wzielam udzialu w zadnych spotkaniu). Ale forum zawsze bylo pomocne.
      • niyaa Re: Zegnam sie z Wami🤪 17.05.20, 17:48
        "please, please, nie odchodz, with cherry on top" Nie skomentowalam zyciorysu a podsumowalam wpisy. Przykro mi ze czytam ze zrozumieniem I mam pamieci do nikow. Jestem zyczliwa ale nie dzierze infantylnosci, marudzenia dla idei, w wiecznej udrece meczennicy.
        Gdzie sie Cherrie podzieje jak nie tu?? Pewnie gdzies gdzie przenioslo sie bravo girl 30lat pozniej I wciaz "pyta Kasie" jak zyc. Dorosla kobieta wypisuje publicznie bzdury I szuka atencji poprzez "zegnajcue, odchodze", nie martwcie sie - powroci, po takim skowycie please please nie odchodz - okaze Wam laske 🤣 nie przez l.
        • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 17.05.20, 20:17
          Wiesz, czasami warto wiedziec, kiedy trzeba sobie (i innym) dac spokoj. A jak Nam cherrie okaze laske, to tym lepiej dla Nas. A jak sie Tobie jej wpisy nie podobaja i podnosza Ci cisnienie, to... ja wygas. I zycie w internecie bedzie duuuzo latwiejsze dla zyczliwej niyaa'y.

--
          Light travels faster than sound - that's why some people appear bright until you hear them talk...
            • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 18.05.20, 10:16
              To od owcy sasiadow - urodzily sie dwa maluchy i matka jednego (a raczej jedna) odrzucila i jakos tak wyszlo, ze ja sie zglosilam :-). Prawda zatem jest, ze ofiar nie ma, tylko ochotnicy :-P
              Kury trzy - dwie z wyboru, jedna z ochotnctwa :-D

--
              • ilonka45 Re: Zegnam sie z Wami🤪 18.05.20, 18:05
                :) Karmisz co pare godzin? :) Jak znam zycie to sie juz welniastej sie nie pozbedziesz, zaloze sie , ze juz ma imie, gdybys potrzebowala kogos do strzyzenia to syna poprosze, ma specjalna golarke dla kota :)
                • lucasa Re: Zegnam sie z Wami🤪 18.05.20, 18:48
                  gdybys potrzebowala kogos do strzyzenia to syna poprosze, ma specjalna golarke dla kota :)

Ja tez oferuje uslugi - maszynke zakupilam, maz nie skladal reklamacji 😅

A zdjecia jakies?
                • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 18.05.20, 18:54
                  Imie to i ona i jej siostra mialy zanim sie to wszystko wydarzylo. Panna nazywa sie Archie (tak, tak wiem, to nie pannowe imie ale takie ma i juz - to z Monarch of the Glen - jej siostrze dostalo sie Hector, bo ona jest taka bardziej szkocka owca - 75% soay). Mozliwe ze nie bedzie potrzebowala strzyzenia, bo soay nie potrzebuja wcale. Jak przestanie jechac na mleku (jakie trzy miesiace) to wroci do stada na polu, ale podobno bedzie pamietac, kto ja butla karmil :-).
                  Karmie co jakies cztery godziny, jak bedzie miala tydzien dwa, to co szesc. Butle to ona owszem bardzo lubi, wiec musze uwazac zeby w grubasna barylke jej nie zamienic.

--
                    • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 19.05.20, 19:52
                      :-D zobacze, ile wytrzymam z butla w nocy (i skakaniu mi na plecy jak wlasnie udalo mi sie zasnac) :-D :-D :-D
                      Jest slodka i ma szczescie, ze pracuje z domu, bo inaczej bym nie miala jak sie nia opiekowac - jest duzo za mala zeby ja sama na polu/w ogrodzie zostawic - Mr Fox tylko na to czeka :-(

--
                        • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 19.05.20, 21:09
                          Ja na materacu na podlodze, ona przy materacu na wlasnym kocyku (no bo jak inaczej). Albo na pleckach u "mamusi" - one tak maja, ze skacza na cierpiace matki i spia na nich. Za kilka dni karmienie bedzie wiecej i dluzsze odstepy (i nie tak czesto w nocy) wiec mam nadzieje wrocic do wlasnych lozkowic i spac spac spac.

--
                      • derka1 Re: Zegnam sie z Wami🤪 20.05.20, 11:04
                        glasscraft napisała:

> :-D zobacze, ile wytrzymam z butla w nocy (i skakaniu mi na plecy jak wlasnie u
                        > dalo mi sie zasnac) :-D :-D :-D
                        > Jest slodka i ma szczescie, ze pracuje z domu, bo inaczej bym nie miala jak sie
                        > nia opiekowac - jest duzo za mala zeby ja sama na polu/w ogrodzie zostawic - M
                        > r Fox tylko na to czeka :-(

Wiesz, ze bedziesz musiala zycia ja nauczyc? :-) Skubanie trawy, beczenie w odpowiednich tonacjach, owczy savoir vivre itd! :-))
                        >
                    • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 19.05.20, 20:00
                      One jakos "gubia" welne (nie wiem, czy sasiadka jakos ja zbiera, pozostale ida do lokalnej przedzalni), czasami wygladaja tak, jakby z nich ktos probowal skore zdzierac, albo byly ubrane w poszarpane lachmany. Ona jest 75% wiec moze byc albo tak jak typowa soay, albo troche mniej welny niz typowa lokalna (biala) owca ale trzeba bedzie strzyc. Na razie ma krociotka pokrecona bardzo welne (wyglada jak bardzo zle zrobiona trwala :-). I rosnie jak na drozdzach, lata "na spacerach" jak zwariowana, skacze na boki na czterech nogach, jakbym nie musiala pracowac, to moglabym caly dzien siedziec i ogladac.

--
                      • ilonka45 Re: Zegnam sie z Wami🤪 19.05.20, 23:32
                        Zbieraj wełnę, zawsze możesz wysłać do Illegal, która piękny sweter na drutach Ci zrobi raz dwa. Patrzę na moja kotkę i mysle ile to angory wełny w ciągu tych 16 lat wyczesalam z niej... pare ciepłych kołder napewno:)
                          • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 20.05.20, 09:26
                            Dzieki - u mnie to zwykle jest tak, jak z ta baba, co nie miala wystarczajaco duzo klopotow, to sobie wziela prosie :-D

--
                            • derka1 Re: Zegnam sie z Wami🤪 20.05.20, 11:08
                              glasscraft napisała:

> Dzieki - u mnie to zwykle jest tak, jak z ta baba, co nie miala wystarczajaco d
                              > uzo klopotow, to sobie wziela prosie :-D
                              >

A "ojciec", czyli Twoj malzonek sie do opieki nie poczuwa :-) ?

Troche mnie wielkosc rogow duzej owieczki zaniepokoila. Zaden zloczynca Ci nie grozi, "dziecko" Cie obroni :-).
                              • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 20.05.20, 15:08
                                On jest do rozrywek czyli latania z ta mala zaraza po polu :-)
                                Ciezko powiedziec, czy ona wogole bedzie miala rogi, na razie nic a nic. Ale fakt, takim "rozkiem" to raczej wolalabym nie dostac. Za to nauczyla sie robic baranka, glownie w nogi, jak chce jesc :-)

--
                              • glasscraft Re: Zegnam sie z Wami🤪 20.05.20, 18:19
                                Na szczescie sasiedzi chrumkow nie maja wiec moze prosiaki nie beda mi dane :-) i mam nadzieje, ze mi kaza do pracy wrocic w ciele moim a nie wirtualnie, wiec jakimkolwiek prosiakom pci menskie/zenskiej/owcowej albo innej futrzastej powiem - nie! :-D

--
    • robak.rawback Re: Zegnam sie z Wami🤪 18.05.20, 02:35
      btw dzis sluchalam tej wybitnej kompozycji i mi sie skojarzylo z twoim postem haha:
      ... i dont bother with these hoes, dont let these hoes bother me...

forum znane z klotni, wiekszosc lubi sie tu strzelac w oba policzki co jakis czas zeby sie wyszalec, ale jak ktos nic nie wnosi tylko smieci w watkach dla samego smiecenia etc to wygas posty, albo nie klikaj. bo to strata cennego czasu.
      tak naprawde to co z tego jak ci np powiem ze jestes kompletnie beznadziejna. musisz mi udowodnic ze nie? no wlasnie NIE musisz.

cherrie napisała:

> Przyszedl czas sie pozegnac. Bylo milo, ale przestalo byc😉
      > Nie chce robic przedstawienia, tylko wyjasnic dlaczego mnie tu juz nie bedzie.

--
      • robak.rawback Re: Zegnam sie z Wami🤪 18.05.20, 05:04
        tak napisalam ze nie wiadomo o co chodzi - chodzi mi o to ze jak ktos sie doczepi internetowo to mozna zrobic sobie 100% przysluge zaoszczedzajac 10 minut zycia i NIE odpisac.

robak.rawback napisała:

> tak naprawde to co z tego jak ci np powiem ze jestes kompletnie beznadziejna. musisz mi udowodnic ze nie? no wlasnie NIE musisz.
    • black.joanna Re: Zegnam sie z Wami🤪 24.05.20, 00:57
      Pamiętam te dziewczyny sprzed lat, niemniej jednak nie rozumiem cherrie... Jeśli nie chcesz brać w czymś udziału, to po prostu nie bierzesz. Po co się żegnać? Chciałaś sprawdzić czy ktoś zapłacze? Szkoda każdej z nas, was...
      • wiwi1 Re: Zegnam sie z Wami🤪 24.05.20, 19:55
        NIe odebralam tego w taki sposob i nie sadze, zeby takie byly intencje cherrie. Po prostu sa dziewczyny, ktore ja lubia, lubia ja czytac (na przyklad ja) i ten post to wyjasnienie, tak mysle...

--
        Eco Forum UK
    • karolina_zet Re: Zegnam sie z Wami🤪 27.05.20, 16:59
      zaczynalysmy na formum "Polki w Anglii", nastepnie przenioslysmy sie tu. Tez odchudzilam sie dzieki natalia.brzeska
      Pewnych nickow sie nie zapomina - i akcji tu i poza forum...
      Bettina ratowala sytuacje towrzac oddzielne forum - tez niestety nie przetrwalo pedu zycia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka