Dodaj do ulubionych

Co robicie w weekendy?

12.06.20, 16:33
Jakies fajne plany?

Przez to cale lockdown to nawet sie nie ciesze na piatek. Mam dosyc siedzenia w domu a wszystkie okoliczne parki lasy i pola mamy juz zlażone. Bylismy tez juz dalej polazic - 2godz od nas do Peak District ale bez noclegu taki krotki wyjazd jest za bardzo meczacy aby powtarzac co weekend.

Urlopu mi potrzeba i to bardzo i to takiego wyjazdowego...
Obserwuj wątek
      • ilonka45 Re: Co robicie w weekendy? 12.06.20, 18:20
        Poniewaz pracuje aly tydzien od 8.00 do 17.00, mam zawsze duzo do zrobienia w weekendy, pranie, czytanie, sprzatanie, gotowanie jak zwykle, dlatego staram sie zaplanowac cos dodatkowego, przez ostatnie 2 weekendy wyszlifowalam I przemalowalam dwie komody, w ten weekend obraz namaluje, w nastepny re-wire (jakos mi do glowy nie przychodzi po polsku, prze-kabluje???) zyrandol, codziennie chodze na 40-60min spacery (mieszkam nad rzeka) Nie starcza mi czasu!!!!!!!
    • yuka12 Re: Co robicie w weekendy? 13.06.20, 13:54
      Właśnie leżę. W piżamie. Mam wyjątkowo wolny weekend i odpoczywam. Śniadanie już jedliśmy, niedługo pójdziemy na spacer. Czeka ebook i kurs online. Bardzo lubię taki spokojny, bez pośpiechu czas.
    • wiwi1 Re: Co robicie w weekendy? 13.06.20, 15:35
      My przez wiekszosc lockdown chodzilismy do pobliskiego parku, w to samo miejsce, ale park duzy, fajny i prawie pusty, bralismy hulajnogi, pilki, rakietki do badmintona/pink ponga itd. na zmiane a czasem nasze koty. Ale i tak dzieciom zaczelo sie nudzic w tym samym miejscu. Czasem chodzilismy do lasu. Jak zaczeli znosic ograniczenia, poslzismy do pobliskiego duzego lasu i byly takie tlumy ludzi, ze az mi sie odechcialo chodzic po lesie. Mamy nature reserve w poblizu, fantastyczne miejsce do chodzenia, jezdzenia na rowerach/hulajnogach czy po prostu do polazenia. Jest tam tez fajny plytki strumyk (woda po kostki a w glebszym miejscu do kolan), mnostwo rybek tam plywa, bierzemy koc, pistolety na wode, siatki do lapania rybek, stroje kapielowe i siedzimy sobie tam z dziecmi, malo ludzi tam zaglada).
      Tak czy inaczej marzy mi sie wyjazd, zmiana otoczenia. Chcialam w tym roku do Szkocji, ale chetnie tez pojade do Devon, zeby tylko wszystko bylo pootwierane, zeby mozna bylo do pubu skoczyc na obiad z dziecmi, polazic po atrakcjach, ech....
    • lucasa Re: Co robicie w weekendy? 13.06.20, 22:26
      Dzieki dziewczyny, dzien swistaka mnie dopadl....

W sumie nawet bez lockdown to nie jest tak ze niewiadomo jakie ekscytujace rzeczy robilismy w weekendy. Ta powtarzalnosc mnie meczy.

Wplacilam zaliczke na domek w Lake District na koniec lipca. Juz mi lepiej. Perspektywa siedzenia w domu kolejnych 3 mcy (albo i dluzej) juz mnie dobijala. Bedziemy tylko lazic i trzymac sie od wszystich z daleka. Mam nadzieje, ze nas wypuszcza bo u nas jest kiepsko jezeli chodzi o liczbe zachorowan i zgonow. Mozliwy jest nawet lokalny lockdown. My nadal sie z nikim nie spotykamy. Zakupy max 2 x w tyg itd....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka