Dodaj do ulubionych

dentysta w anglii

30.06.20, 14:17
macie jakiegos dobrego dentyste polecic w uk? w noralnych sytuacjach mam dentyste doktorego chodze w polsce i innych omijam. ale nie wiem kiedy loty beda i sie chyba nie doczekam. nie zalezy mi gdzie.
gdzies w anglii albo w walii. aby byl kumaty i normalny, nie nawiedzony. aby sluchal co do niego pacjent mowi i porzadnie dokladnie zrobil. i sie przy tym nie spieszyl. prywatnie.
Obserwuj wątek
    • derka1 Re: dentysta w anglii 30.06.20, 16:35
      Dopoki nie znalazlam fajnego gabinetu i super dentystki obok siebie, to jezdzilam do Perivale do dr Goroszewskiej estedent.co.uk/en

Troche ekscentryczna :-), ale bylam zadowolona. Widze na stronie jej gabinetu, ze zatrudnila dodatkowego stomatologa. Wtedy, kiedy bylam jej pacjentka , jeszcze go nie bylo, wiec nie mam pojecia jak on leczy, ale ona - moim zdaniem - byla bardzo w porzadku.

• steph13 Re: dentysta w anglii 30.06.20, 23:51
        Mieszkasz w Londynie? Anthony Lubran, Knightsbeidge Court, Sloane Street. Wiem wiem, adres brzmi kosztownie ale cenny podobne do innych prywatnych dentystów. Pan mocno starszawy, bardzo dokładny i przyjemny w obyciu. Cała rodzina leczymy u niego zeby od blisko 30 lat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka