Dodaj do ulubionych

Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej

11.10.21, 11:02
Potrzebuje kupic plecak dla syna do szkoly sredniej. Jest w y 8 , mial juz chyba ze 3 plecaki. Najczesciej w plecakach psuja sie te kieszenie boczne na butelke na wode, sa zazwyczaj zrobione z delikatnej siateczki i nie wytrzymuja metalowej butelki na wode. Kazdy jeden pleack, ten sam problem. Do tej pory kupilam dla syna plecak z Jack wolfskin, fajny plecak ogolnie, ale poszly te boczne kieszenie, pozatym spod szmatlawy, nie usztywniany i wisial jak worek. Mam taki sam dla siebie na wypady i na takie okazje jest ok, jak wrzuce ubrania i drobiazgi, ale jak jest wypachany ksiazkami to wisi i robi sie niewygodny. Najlepszy jest plecak z decathlon, bardzo fajne szelki, wygodne, plecy oddychajace, gruba pianka tak ze sie wygodnie uklada na plecach, ale tez poslzy te kieszenie na butelki i dziura sie zrobila w przedniej kieszeni. Niestety ma tylko jedna komore, wiec jak syn tam wrzuci wszystkie rzeczy to ni epamieta co ma na dnie plecaka. Zamowilam plecak cool pack z polski, wydawal sie fajny, na polskim forum duzo pozytywnych opini.Wczoraj ten plecak przyszedl, kieszenie na butelke oczywiscie z bardzo delikatnej siateczki, ale problemem sa szelki, bo sa twarde i blisko siebie i wpijaja sie w szyje, ramiona. Plecak duzy, mlodziezowy, nie wiem dlaczego te szelki takie niewygodne.
Potrzebuje plecak, ktory bedzie pojemny, bo syn bierze lunch ze soba do szkoly do plecaka i dwa razy w tygodniu musi wrzucic do plecaka stroj na PE. Nie moze byc oddzielna torba na PE bo w zeszlym roku ciagle taka torbe gubil. Plecak musi miec 3 komory, ergonomiczne plecy, usztywniany spod i wzmocnione kieszenie na butelke na wode. okolo 30L. Istnieje cos takiego? Jesli ktos sie spotkal z takim plecakiem to dajcie prosze znac
Pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • szczepka75 Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 11.10.21, 17:22
      moi obaj nosza ten plecak
      www.amazon.co.uk/gp/product/B07BFVHPB4/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&th=1

starszy syn jest w y10 i ma drugi plecak ,mlodszy dopiero zaczal y7
      • lucasa Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 14.10.21, 18:34
        U nas tez taki, tylko inny kolor, bardzo dobrze sie sprawuje, syn ma bardzo grube I ciezkie ksiazki I metalowa butelke.
    • plain-vanilla Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 11.10.21, 20:38
      Polecam Berghaus Twenty4Seven. Tylko wybierz odpowiednią pojemność. Ja mam te plecaki w dwóch rozmiarach. Ty popatrz na 30 albo 35L rozmiar. Kieszenie na butelkę z bardzo mocnego materiału. Tył plecaka usztywniany, porządne szelki. Jedyne co, to dno plecaka nie jest usztywniane, jeśli to deal breaker to niestety nie będzie ci pasować.
      Młodszemu synowi kupiłam plecak marki chińskiej też z kieszeniami na butelkę z materiału. Plecak służy bardzo dobrze, lepiej niż się spodziewałam za tę cenę i no name brand, and do high school plecak jest za mały. Zobacz plecaki Dakine. Zależy jaki masz budżet. Ja raz kupiłam na przednie na śmieszne pieniądze. Ale nie pamiętam czy mają siateczki z boku na butelkę.
      • plain-vanilla Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 11.10.21, 20:45
        Ten plecak dla młodszego to marki Vbiger. Ale ta firma chyba już nie istnieje. W każdym razie jakość bardzo dobra. Może zobacz gdzieś w necie.
    • alannda Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 11.10.21, 22:07
      Laptop Backpack 17.3 Inch Extra Large Business Travel Bag with USB Charging Port Water Resistant College School Computer Rucksack Bag for 17 Inch Laptop Notebook for Men Women,Black www.amazon.co.uk/dp/B07N7WHPVD/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_fabc_RRAPS12ECHR801ET7BR7?_encoding=UTF8&psc=1

Mamy taki, miesci sie wszystko, lacznie z butami na zmiane i tupperware box na HE! Po roku uzytkowania kieszenie na butelki tez daja rade.
      • yuka12 Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 13.10.21, 21:33
        Polecam gorąco plecaki na laptopy! Swój obecny kupiłam w Currysie i po roku nadal nic mu nie dolega. Córce też kupiłam podobny (tylko ładniejszy). Mój poprzedni plecak, zwykły sportowo-szkolny, rozleciał się po kilku miesiącach, a wcale taki tani nie był.
        • wiwi1 Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 18.10.21, 21:09
          Dzieki dziewczyny,

Zamowilam kilka roznych plecakow, mi sie podobaly wenger, ale szelki za sztywne i uwieraly. syn wybral polecony plecak Matein, rzeczywiscie wygodny. Ponioslo mnie troche i wzielam wiekszy rozmiar, wiec plecak jest dosyc duzy, ale za to zmiescila sie do srodka torba na PE i lunch box. Natomiast jesli chodzi o kieszen na butelke na wode to nie wiem jak z wytrzymaloscia, bo mu butelka wypadla z tej kieszeni i ja zgubil. Nie zlicze tych zgubionych butelek na wode, majatek w kleen kanteen zostawilam juz.
    • princesswhitewolf Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 20.10.21, 10:41
      ja kupilam taki www.aliexpress.com/item/4001297995719.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d0cmX2r

a to dlatego ze moje dziecko ciaga plecak po ziemi a ten ma plastik od dolu

oraz

poza tym ze mozna go nosic jako plecak mozna tez go ciagnac. Wiec jak juz ciagnie to chociaz nie niszczy

oraz

te siatki na bokach na wode maja na dole material i nic sie nie rozwala. Ten sam problem mialam

Plecak jest bardzo dobrej jakosci. Na dostarczenie czekalam 10 dni.

• niyaa Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 22.10.21, 11:02
      Dakine Campus 33 l - nie do zdarcia.
      Obaj moi synowie maja ten plecak. Starszy ma go przynajmniej 5 lat, pojechal z nim na studia. Plecak jest nie do zarcia, prany, noszony - nic go nie wzrusza.
      • wiwi1 Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 22.10.21, 11:38
        Bardzo fajny ten plecak niyaa.
        Co prawda kupilam juz Matein, chociaz rozmiar za duzy, ale bede miec na uwadze ten Dakein. Tymbardziej, ze maja duzo fajnych wzorow. Szkoda, ze nie wszystkie sa dostepne , nie maja swojego sklepu w UK. Corce kupie do secondary. Dzieki za polecenie:)
        • niyaa Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 22.10.21, 20:04
          Naprawde warto! Zwroc tylko uwage na rozmiar przy zamawianiu bo jest 25l I 33l dla chlopak do szkoly sredniej to 33l, 25l to bardziej podstawowka
          • wiwi1 Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 22.10.21, 20:57
            A mozesz powiedziec gdzie kupowalas? Widzialam kilka wzorow na amazonie i jakies pojedyncze sklepy internetowe, ale moze przeoczylam jakis sklep gdzie jest wiekszy wybor? Kupilabym dla corki od razu.
            • niyaa Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 22.10.21, 22:29
              Na amazonie zawsze
              • niyaa Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 22.10.21, 22:32
                www.amazon.co.uk/dp/B07P8VSMGB/ref=cm_sw_r_apan_glt_fabc_0E4V5ETBAEW5ZM38AE1R?_encoding=UTF8&psc=1
                • niyaa Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 22.10.21, 22:38
                  PS
                  Do czytalam jeszcze ze zwraxasz uwage na kieszenie boczne na butelki to 33l ma te kieszenie glebsze
                  • wiwi1 Re: Pomozcie znalezc plecak do szkoly sredniej 22.10.21, 23:12
                    Rzeczywiscie sa wszystkie kolory na Amazonie, nie wiem jak ja patrzylam.
                    Dzieki wielkie:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka