Dodaj do ulubionych

Heksagram nr 14 bez zmiennych :)

23.05.17, 07:35
Poznałam ostatnio Pana X :] Nie ukrywam, że od razu wpadł mi w oko. :)
Wzięłam dawno nieużywane monety do ręki i zadałam pytanie " Jak potoczą się i ku czemu zmierzają moje sprawy z X ? "
Odpowiedz jaką dostałam: Heksagram nr 14...
Heksagram sam w sobie bardzo przyjemny mówi o osiągnięciu celu, spełnieniu marzeń, dostanę więcej niż się spodziewam. Znajomość oparta na podobnych wartościach i zainteresowaniach ?
Proszę o pomoc, nie do końca rozumiem odpowiedz wyroczni. Czy znajomość przerodzi się w coś więcej ?

Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • transwizje Re: Heksagram nr 14 bez zmiennych :) 23.05.17, 17:55
      W tym wypadku otrzymałaś krótką odpowiedź, która być może brzmi: zmierzasz ku docenieniu. Resztę powie samo życie. Po co gadać? Na pewno zrozumiesz o co szlo Księdze, gdy sprawy się rozwiną.
      "Być może" dlatego, że wygląda jak jej się zdarza, że Księga poszła skrótem, albo bokiem. I jakoś twoje pytanie zlekceważyla. Odpowiedź zaś może dotyczyć czegoś innego. Nie poszłaś zaraz na zakupy? ;)
      ES

--
      ---
      www.astrowyrocznia.republika.pl
      www.tareau.republika.pl
      • gunia2424 Re: Heksagram nr 14 bez zmiennych :) 24.05.17, 17:15
        Nie, nie poszłam na zakupy :) zawsze sięgam po poradę kiedy siedzę sama w domu i raczej nigdzie się nie wybieram, lubię później wyszukiwać w internecie co może oznaczać dany heksagram :) Mam nawet specjalny zeszyt w którym robię notatki :) :D
        Widzisz Ewo kiedyś zadałam Księdze pytanie odnośnie innej osoby, odpowiedzią jaką uzyskałam był Heksagram nr 12 również bez linii zmiennych. Wyszperałam gdzieś na forum, że ta odpowiedź oznacza " odejście spowodowane własną decyzją ". No i tak też się stało, po jakimś czasie wycofałam się z tej relacji w momencie kiedy zdałam sobie sprawę, że ta znajomość zaczyna mnie przytłaczać. Kiedy wypadł mi heksagram nr 14 bez linii zmiennych pomyślałam, że Księga udzieliła mi kolejny raz konkretnej odpowiedzi, ale jak widać jeszcze dużo nauki przede mną :)

Wiem które heksagramy mówią o zaniku znajomości, ale nie mogłam nigdzie znaleźć informacji odnośnie heksagramów wskazujących na kontynuację jakiejś relacji. Ewo, które to Heksagramy ?

Pozdrawiam i kolejny raz bardzo dziękuję za pomoc :)
        • iona11 Re: Heksagram nr 14 bez zmiennych :) 24.05.17, 22:16
          14 - great possesion - czyli wielkie posiadanie, wielki dobytek - opowiada o posiadaniu, czy wchodzeniu w posiadanie czegoś o wielkiej wartości. Dalej księga opowiada, że kiedy już weszło się w posiadanie czegoś o wielkiej wartości i gdy w związku z tym zajęło się wysoką pozycję, należy pozostać skromnym i łagodnym, wspierając to co dobre i ukrócając to co złe. Czyli trzeba o to coś dbać.
          Moim zdaniem w tej sytuacji może chodzić o docenienie siebie, lub partnera, lub tej relacji.
          Trzymaj się tych wskazówek - łagodność, wspieranie tego co dobre, ukrócanie tego, co złe. Powodzenia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka