Dodaj do ulubionych

Praca niemcy zbiór warzyw i owoców

23.03.13, 11:24
Rekrutacja właśnie wystartowała, szukamy osoby chętne do zbiorów warzyw i owoców na terenie Niemiec! – praca sezonowa od 2013 roku (od kwietnia)
czytaj dalej / kontakt >>>>>>>>>>>>>>>>>>
Obserwuj wątek
    • Gość: daw Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.play-internet.pl 24.03.13, 09:22
      wsad.it/gosc/foto341
      warto zobaczyć
      • Gość: Rafał Mincer Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.skarzysko.vectranet.pl 26.04.14, 17:06
        dzień dobry jestem chętną osoba do pracy od zaraz prosze o kontakt pilne mogę zacząć prace od poniedziałku
      • Gość: 570281807 Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 17.04.15, 18:49
        Wotam jestem zajnteresowana
      • Gość: 570281807 Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 17.04.15, 18:51
        Witam mam 24 lata i jestem chetna do pracy
    • Gość: tomek Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.13, 11:52
      jestem zainteresowany tom ofertom tel 692748374 pozdrawiam
    • Gość: Mateusz Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.airmax.pl 09.04.13, 09:54
      Witam , mam 23 lata, posiadam prawo jazdy,własny samochód, pracowałem juz w niemczech przy pracy akordowej,posiadam uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia na koparko ładowarke,z zawodu jestem mechanikiem, jestem pracowity i bez nałogów, poszukuje pracy za granicą obecnie pracuje na budowie ale jestem zainteresowany
      z góry dziękuje i pozdrawiam
    • Gość: Adrian Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.13, 19:34
      Witam mam 21 lat jestem pracowity i zainteresowany prosze o nr.kontaktowy lub wiecej informacji na mój email
    • Gość: Gość Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.adsl.inetia.pl 11.04.13, 17:51
      Ja też jestem chętny z dwoma znajomymi. Mój numer: 795 914 245, E-mail: dyrek94@o2.pl
    • Gość: Damian Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: 83.1.212.* 13.04.13, 12:31
      Witam serdecznie ,
      Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą .
      młody ,energiczny ,chętny do pracy 20-latek
      czy mógłbym uzyskać więcej infor.
      na temat tej oferty ?
      z góry dziękuje .
    • Gość: Paulina Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.customer.tom-net.pl 14.04.13, 17:26
      Wraz z koleżanką i jej partnerem jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy mamy doświadczenie w pracy za granicą jestesmy pracowici i uczciwi jesteśmy w wieku od 22 do 27 lat bardzo prosimy o kontakt na email p.mysia@interia.pl lub tel 726081065
    • Gość: Robert Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.nitka.net.pl 15.04.13, 22:02
      witam jestem zaiteresowany praca przy zbiorach silna motywacja i dobra kondycja fizyczna ,takze doswiatczenie muj nr.tel.+48.881663823 pozdrawiam
    • Gość: Danuta Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.gorzow.mm.pl 27.04.13, 11:00
      Jestem zainteresowana Panstwa oferta pracy przy zbiorach.Prosze o kontakt.
    • Gość: gosia Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.42.15.1.alfanet24.pl 29.04.13, 09:01
      witam chetnie podejme oferowana prace
    • Gość: szymon Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.205.25.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.05.13, 16:01
      Witam mam 18 lat.Interesuje mnie wyjazd za granice do pracy seznowej z (kolegą).Pracowałem w zakładzach owocoww przetwórczych oraz inne prace sezonowe.Komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego.Interesuje mnie okres lipiec-sierpien.Pozdrawiam
    • Gość: Kinga Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.vectranet.pl 02.05.13, 18:37
      Witam.
      Jeżeli Państwo poszukują nadal osób do zbioru warzyw i powcow , to ja jestem zainteresowana i moge w kazdej chwili wyjechac.
      Proszę o kontakt.
      Pozdrawiam.
    • Gość: iwona Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.gl.digi.pl 20.05.13, 20:18
      witam jestem zainteresowana jezeli oferta jest aktualna prosze o wiecej szczegolow
    • Gość: Aleksandra Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.icpnet.pl 23.05.13, 20:10
      Witam.
      Wraz z przyjaciółką ( lat 21) podejmę pracę od 1 lipca. Jesteśmy pracowitymi studentkami z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Gość: Patrycja Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.30.113.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.05.13, 22:37
      Witam. Mam na imię Patrycja i jestem studentką. Mam doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców.W ubiegłym roku pracowałam na plantacji truskawek w Niemczech. Potrafię porozumieć się w języku niemieckim i angielskim. Posiadam również prawo jazdy kategorii B. Jestem osobą pracowitą i asertywną. Dysponuję czasem w miesiącach czerwiec-wrzesień.
      Proszę o pozytywną odpowiedź.

Z poważaniem
      Patrycja
    • Gość: Marta Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.13, 15:49
      2 dziewczyny są zainteresowane, proszę o kontakt pod numerem : 783 486 142 :)
    • Gość: aga11193 Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.dynamic.mm.pl 25.06.13, 16:23
      Witam.Jestem bardzo zainteresowana praca.Proszę o odpowiedz.
      agnieszka93a@wp.pl
      • Gość: agnieszka93@wp.pl Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.ostrowmaz.mm.pl 29.06.13, 19:09
        bardzo chętnie wyjedziemy do pracy za granicę .Nasza grupa to 5 osób. Pozdrawiam i proszę o szczegółowe informacje
      • Gość: Ela Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.net-bis.eu 01.05.14, 16:57
        Witam,
        Jestem zainteresowana pracą,proszę o odpowiedz.
    • Gość: Aga Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.06.13, 19:33
      dzień dobry. Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne chętnie podejmę wraz z dwiem koleżankami pracę. proszę o kontakt mailowy
      • Gość: darks Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.13, 02:10
        2 mężczyzn gotowi do wyjazdu dariusz1990@op.pl
        • Gość: PB Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.cdma.centertel.pl 08.07.13, 15:14
          Witam posiadam doświadczenie kilkuletnie w pracy przy zbiorach owoców i warzyw , jestem gotowy do pracy od zaraz 518-794-489
    • Gość: aa Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.opera-mini.net 08.07.13, 08:38
      witam wraz z kolega poszukujemy pracy młodzi , pracowici , gotowi do wyjazdu proszę o kontakt tel 516845111
    • Gość: spawnik Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.flash-net.pl 09.07.13, 17:15
      grupa 3 osób w wieku 22/23 lata 2 mezczyzn i kobieta poszukujemy pracy od zaraz przy zbiorach do października, doświadczenie w zbiorach, kontakt email spawnik1990@gmail.com tel 792652335
    • Gość: Kinga Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.zicom.pl 02.08.13, 10:39
      Nazywam się Kinga ja i moj chłopak szukamy pracy jestesmy młodzi pełni sił i zapału do pracy Ja przez połtora roku pracowałam w Holandii na stanowisku order-picker a moj chłopak obecnie pracował w Polsce ale ma tez doswiadczenie pracy za granica Bardzo nam zalezy na znalezieniu pracy jestesmy wstanie wyjechac w kazdej chwili.
    • Gość: N Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.legnica.vectranet.pl 22.08.13, 22:54
      Witam!
      Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorach owoców w Niemczech od września. Jesteśmy chętne do pracy również w weekendy. Posługujemy się jezykiem angielskim. Jesteśmy sumienne, dokładne i zmotywowane do pracy fizycznej. Posiadamy prawo jazdy kategorii B.
      Pozdrawiam
      Natalia Juszczak
    • agnieszkae25 Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców 23.09.13, 12:50
      Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych
    • Gość: malgosia Re: Praca niemcy zbiór warzyw i owoców IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.13, 18:29
      Przeczytalam ogloszenie zamieszczone przez Państwa i jestem nim zainteresowana, jesli jest oczywiscie aktualne. Przesylam w zalączniku moje CV , jestem osobą pracowitą sumienną zdrową, ukonczylam szkole ogrodniczą, przez ponad dwa lata pracowalam w duzym Zakladzie Ogrodniczym w szklarni przy pomidorach, ogórkach, kwiatach, oraz w sadzie. Swoje obowiązki wykonuje rzetelnie, serdecznie pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka