Dodaj do ulubionych

legalna praca w Belgi dla budowlancow

15.05.06, 10:15
Jestesmy znana renomowana Firma Posrednictwa Pracy na terenie Belgi
poszukujemy pracownikow budowlanyych z calej Polski zainteresowanych wyjazdem
do Belgi .Oferujemy ze swojej strony legalna prace na warunkach Belgijskich
(zarobki porownywalne z Belgijskimi ).Pracownicy powinni posiadac
doswiadczenie zawodowe jak rowniez duzo motywacji.
Obserwuj wątek
    • ueshiba Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow 15.05.06, 10:20
      Jestem zainteresowany praca. Prosze o wiecej informacji i kontakt na mojego
      emaila: feniks24@o2.pl
    • jan117 Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow 15.05.06, 11:00
      Jestem zainteresowany pracą w Belgii. Chciałbym prosić o dane kontaktowe
      firmy , która organizuje wyjazdy do Belgii. Jestem cieślą szalunkowym.
    • awsed1 Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow 15.05.06, 11:25
      Witam jestem zainteresowany 31lat stolarz prosze o namiary.
    • ar1111 Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow 15.05.06, 14:07
      proszę o więcej informacji nadmieniam posiadam mag/tig/gaz/co2/jestem
      uniwersalny pozdrawiam
    • Gość: mateusz Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.04.13, 17:15
      jestem zainteresowany racą cv prześle jak państwo odpowiecie. mam duze doświadczenie jako zbrojarz cieśla oraz betoniarz równierz moge sie zajać jako murarz pozdrawiam Mateusz Bujnowski
    • Gość: krzysztof Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow IP: *.infanet.pl 10.04.13, 08:42
      witam serdecznie jestem zainteresowany pracą proszę o więcej szczegółów co do motywaci to mam trójkę dzieci i żonę na utrzymaniu więc nie musze pisac ze mi zalezy na pracy pozdrawiam i czekam na odp
      • Gość: Robert Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.13, 13:46
        Jestem zainteresowany tą praca,posiadam umiejetności w tej branzy , posiadam prawo jazdy kat. B , jeżdze busem do 3,5 tony , jestem zdyscyplinowany i sumienny .

Mój tel. 606694174
    • Gość: Adrian Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.13, 19:46
      Witam chętnie podejmę się pracy pracowałem przy montażu ścianek działowych sufity podwieszane gładzie malowanie płytki kon.tel.784495150 Pozdrawiam
    • Gość: Jan Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow IP: 78.9.162.* 14.04.13, 12:16
      Jestem zainteresowany praca na terenie Belgi.prosze o kontakt.Posiadam ekipe z ktora moglbym wyjechac od zaraz.posiadam; umiejetnosc czytania z planow,stawianie budynku od podstaw,pokrycia dachowe,ciesla.
    • waldek.f789 Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow 30.05.13, 21:15
      Witam.
      Mam 28 lat!
      Jestem zainteresowany ta pracą. O kontakt proszę na adres e-maila : waldi.f123@interia.pl
    • Gość: Władysław Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.13, 09:43
      Witam interesuje praca na budowie , mam 40 lat i spore doswiadczenie , o ile oferta jest aktualna prosze o kontakt tel. 886-996-343
    • Gość: piotr Re: legalna praca w Belgi dla budowlancow IP: 5.172.252.* 06.05.14, 21:13
      Interesuje mnie wyjazd cala rodzina na stale
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka