Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

La Grave - La Meije - Les 2 Alpes

13.03.10, 22:10
    hej, intersuje mnie opinia ludzi ktorzy zjezdzali ta "pozatrasowa trasa ;)"
    jaki jest jej stopien trudnosci? po ogladnieciu kilku filmow na youtube mam
    mieszane uczucia. na niektorych wyglada to jak nieprzygotowana czerwona trasa,
    a na innych... ze potrzebny jest sprzet alpinistyczny. jak jest naprawde? mam
    chec, ale nie wiem czy umiejetnosci starczy ;) z gory dzieki za jakiekolwiek
    podpowiedzi
    Obserwuj wątek
                • zolviu Re: zjazd do La Grave - Les 2 Alpes - SkANDAL!!! 15.03.10, 17:47
                  ja juz tych waszych prognoz w ogole nie slucham :)
                  z tego co mowiliscie to wlasnie powinna byc duza dostawa sniegu

a ja widze cos takiego:

www.skiinfo.pl/Prognoza-Pogody/Alped-Huez-EFRALPEDHUEZ-101-pl.jhtml

martwi mnie tylko ze faktycznie - taka pogoda nie utrzyma sie wiecznie :/

temperatura idzie od weekendu chyba sporo do gory

www.meteogroup.pl/pl/home/pogoda/mapy_gfs/gfs_ncep/archiv/Alps/t2m/2010031506/seethumb/ch/8123da8826.html

no i popada sobie pewnie deszczyk

www.meteogroup.pl/pl/home/pogoda/mapy_gfs/gfs_ncep/archiv/Alps/pcp/2010031506/seethumb/ch/51e356c612.html

na dzis moze i faktycznie wyglada to srednio, jak takie cos bedzie w czwartek,
                  piatek to wtedy zaczne sie martwic. ja tam wierze zezima nie powiedziala
                  ostatniego slowa. wszystko byle nie deszcz
          • jabolkn Re: zjazd do La Grave - Les 2 Alpes - SkANDAL!!! 16.03.10, 08:40
            zolviu napisał:

> SKANDAL! ja wiem ze to miejsce o ktore pytam nie lezy w val di fassa a nawet ni
            > e
            > w dolomitach, ale nie wierze ze nikt z forumowiczow tamtedy nie zjezdzal :(
            >
            > bede podbijał az ktos mi odpowie :)

wiesz dobrze tu forum dolomitowe
            jechałem tam w 94, zapytaj na niedolomitowym

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka