Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kaprun z dzieciarnią

18.11.10, 23:54
    Wybieramy się w marcu do Kaprun.
    My w nadziei na intensywne jeźdzenie na nartach, córki: 3 lata i rok, oraz babcia do obsługi dzieciarni.
    Plan jest taki, że pół dnia jeżdzimy, a babcia kręci się z młodymi po okolicy.
    Po południu planujemy jakieś rodzinne atrakcje w pełnym składzie.
    I tu pytanie - czy mozemy liczyć na takie atrakcje w Kaprun?
    Wiem juz że jest tam aquapark. Może jakieś sale zabaw? Kuligi?
    Czy można z dziećmi wjechać na samą górę kolejką i czy beda tam się miały czym zająć (jakaś restauracja, miejsce na sanki?)
    Może ktoś był i wie?
    Obserwuj wątek
      • Gość: charlie Re: Kaprun z dzieciarnią IP: 212.160.240.* 19.11.10, 07:19
        Witam

- basen masz w Kaprun i Zell am See
        - lodowisko w Zell am See
        - na lodowcu w Kaprun masz knajpki i spokojnie możesz barać dzieci na lodowiec,
        - z sankami moze być kłopot, bo na lodowcu nie ma wydzielonego miejsca...
        - o kulig dowiedz się w hotelu/pensjonacie. Z tego co pamiętam nie ma chyba osobnych agencji organizujących coś takiego - ale moge sie mylic.
        - po samym Kaprun ciężko chodzić prze pół dnia, bo to malutka miejscowość, ale kursuje busik do pobliskiego Zell am See i tam jest wiecej atrakcji

pozdrawiam i miłego pobytu
      • fredoo Re: Kaprun z dzieciarnią 19.11.10, 10:00
        Guglujesz JUFA Kaprun (Jugeng und famili akomodacion) i rezerwujesz termin przez internet.
        Super przyjemny hotel 200m od centrum z przystankiem skibusa za oknem z sauną w piwnicy.
        Polecam miejsce bo atmoswera rodzinna i dobre jedzenie.
        Na górę wywożą dwie gondole prosto na taki dziecinny skigarden czy jak tam zwał.
        Dobre ostre trasy raczej w Zel am Zee(busem w drugą stronę) albo wszędzie offpiste.
        • ligia68 Re: Kaprun z dzieciarnią 19.11.10, 13:18
          A ja mam pytanie czemu akurat wybraliście lodowiec i do tego Kaprun na wyjazd z dziećmi-w/g mnie chyba najgorszy możliwy wybór-nie lepiej np Serfauss-Fiss-Ladis-jest tam ponoć mnóstwo atrakcji na stoku dla dzieci i będziecie po prostu razem spędzać urlop
              • Gość: drzwi_do_lasu Re: Kaprun z dzieciarnią IP: *.chello.pl 22.11.10, 00:58
                ligio, ale regiony ktore wymienilas, sa w promieniu 20 -30 km i w 'zakresie' jednego skipassa (salzburg super ski card). A np. w saalbach jest oswietlony tor saneczkowy (resztyatrakcji dla maloletnich nie testowalam, bo moje dziatki to 'duza mlodziez':)))
                Majac w wyposazeniu 'mlodzsza mlodziez' celowalabym w GPK (garnis Parten kirsen und okolice) bo to wymarzony region dla mlodszych ew. uczacych sie; kilka lagodnych i dlugich tras, z tarasami dla babc, ktore to spokojnie (babcie, nie tarasy) moga polaczyc relaks z dozorem nad ta mlodsza mlodzieza:) . Bajkowo i megaBEZPIECZNIE, nawet na lodowcu.
                Kaprun & zell am see... dwa stopnie mniej w ocenie, imo. Nie widzialam tam trasy dla kilkulatka (trudne, glownie przez to, ze zatloczone), a rozrywki.. tez raczej dla doroslych (no basen jest).
                Reasumujac: jakbym z dziecmi, to GPK:)
                • ola Re: Kaprun z dzieciarnią 22.11.10, 09:31
                  Moje dzieci są za małe na narty. Niespełna roczne niemowle jeszcze nie pośmiga. Tor saneczkowy tez nie dla niego ;)
                  Za to ja i mąż jeździmy bardzo dobrze, więc im mniej niebieskich tras tym lepiej.
                  Babcia też nie jeździ, więc tego typu atrakcje nas nie interesują. Raczej mam na myśli jakieś sale zabaw, kulki, plac zabaw typu huśtawka i zjeżdzalnia...

Gość portalu: drzwi_do_lasu napisał(a):

> ligio, ale regiony ktore wymienilas, sa w promieniu 20 -30 km i w 'zakresie' je
                  > dnego skipassa (salzburg super ski card). A np. w saalbach jest oswietlony tor
                  > saneczkowy (resztyatrakcji dla maloletnich nie testowalam, bo moje dziatki to '
                  > duza mlodziez':)))
                  > Majac w wyposazeniu 'mlodzsza mlodziez' celowalabym w GPK (garnis Parten kirsen
                  > und okolice) bo to wymarzony region dla mlodszych ew. uczacych sie; kilka lago
                  > dnych i dlugich tras, z tarasami dla babc, ktore to spokojnie (babcie, nie tara
                  > sy) moga polaczyc relaks z dozorem nad ta mlodsza mlodzieza:) . Bajkowo i mega
                  > BEZPIECZNIE, nawet na lodowcu.
                  > Kaprun & zell am see... dwa stopnie mniej w ocenie, imo. Nie widzialam tam tras
                  > y dla kilkulatka (trudne, glownie przez to, ze zatloczone), a rozrywki.. tez ra
                  > czej dla doroslych (no basen jest).
                  > Reasumujac: jakbym z dziecmi, to GPK:)

• Gość: drzwi_do_lasu Re: Kaprun z dzieciarnią IP: *.chello.pl 24.11.10, 13:08
                    smoku, ale to ze nie slyszales, nie znaczy ze tego nie ma:) google, glupi program, co to tylko jedynke od zera odroznia, po szesciu pierwszych literach poznal, a ty nie.. tak juz mam, ze zwracam sie do innych liczac na minimum lotnosci przy odrobinie kojarzenia, choc wiem, ze nie wszystkim bozia dala, so
                    Special for you, dragon: Garnish- Parten-Kirchen - wedle niemieckiej pisowni, a czkolwiek nie umiem zweryfikowac, bo nie znam niemieckiego. 80 km od munchen, puchar swiata w skokach narciarskich jest tam rozgrywany (ale o tym tez nic nie znajdziesz w atlasie). Ale nie martw sie, kojarzenia mozna sie podobno nauczyc:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka