Forum Sport Narty
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  sama i do tego nie umiejąca jeździć :) poratujcie!

  02.01.11, 14:02
  Hej, szukam sprawdzonego organizatora wyjazdów na narty. Interesuje mnie nauka jazdy na nartach. Mam 33 lata i postanowiłam przejść z etapu początkującego do dobrze sobie radzącego. Chciałabym, żeby organizator zapewniał obsługę całości - od wyjazdu, poprzez pobyt i zajęcia na stoku, do powrotu. No i nie mam ekipy, z którą mogłabym pojechać, a wszędzie są pokoje 3-4 osobowe. Można do kogoś dołączyć? Poradźcie, dzięki!
  Obserwuj wątek
   • asiek25 Re: sama i do tego nie umiejąca jeździć :) poratu 03.01.11, 11:17
    Jeśli zdecydujesz się na wyjazd z biura podróży to tam z reguły pokoje są 2-osobowe. Jeśli nie masz kogo sobie dokoptować do wyjazdu, to możesz dopłacić do pokoju i mieszkać w nim sama. A w autokarze zawsze następuje całonocna integracja, więc po godzinie już będziesz wszystkich znała ;)))

    Jeśli jesteś z okolic północy Polski to polecam biuro podróży Tour Club ze Szczecina. Byłam z nimi 2 razy i było super. Raz nie miałam z kim jechać, więc zdecydowałam się dopłacić do pokoju, ale na miejscu nastąpiły małe przetasowania, okazało się że jeszcze jedna dziewczyna też jest sama, więc dali nam wspólny pokój i zwrócili nadpłatę :)

    www.tourclub.pl/

    Fajne biuro też jest w Gdańsku, z nimi też byłam i też było bardzo fajnie.

    www.tramp.gda.pl/index.php?option=com_wycieczki&oferta=2&Itemid=42

    W Szczecinie byłam też raz z biurem Grenland Tour, ale po pierwsze wtedy miałam towarzystwo i wybraliśmy 3-osobowe apartamenty, a po drugie to było 10 lat temu, więc nie wiem jaka jest jakość wyjazdów w tym biurze dzisiaj.


    www.grelandtour.com.pl/

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka