Gość: mary.k
IP: 194.246.16.*
21.01.11, 09:48
Witam,
Kupiłam sprzęt i chyba niestety nie powinnan zaufac panu ktory go ze mna wybierał. Ja kompletnie na tym sie nie znam dlatego skorzystałam z jego pomocy. Teraz cos o tym czytam i jestem przerazona,
Zaczne od tego ze mam 163 cm wzrostu i waze 51 kg. Narty nabyłam o długosci 153 cm Dynastary (Exclusive Sensitive - jesli dobrze pamietam) promien 13. Zastanawiam sie czy nie sa one za długie na mnie.
Jezdze od dziecka ale miałam dosc długa przerwe. Nie smigam ze skretu w skret, nie boje sie predkosci. Jezdze nie woze sie Mysle ze srednio badz nawet zaawansowana ale na pewno nie ekspert.
I teraz dramat - buty wybierałam nie kierujac sie twardoscia bo o niej nic nie wiedziałam. Wybrałam wygodne - okazało sie ze z fleksem 40 (jak dla poczatkujacego narciarza) swietnie dopasowane do mojej stopy, wygodne, jakby dla mnie stworzone.... czy Nordica 60 nie bylabyepsza? czy nie powinnam kupic twardszych butów i krótszych nart? Help!!!