Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

odzież dla zmarzlucha?

IP: 195.164.0.* 27.12.12, 09:53
    polećcie jakąś dobrą bieliznę, bluzy, kalesonki, żeby nie marznąć na wyciągach.
    Dziękuję:)
    Obserwuj wątek
            • sawqeluna Re: odzież dla zmarzlucha? 30.03.13, 13:30
              krakowskim_targiem napisała:

> dobra bielizna termoaktywna swoje kosztuje, no niestety. ale zainwestować warto
              > . woolpower ma też dobre produkty. no i grunt, że to spisuje się nie tylko zimą
              > , ale też na przykład podczas wędkowania czy w żeglarstwie.

Kurdę, taka bielizna z wełny merino... 200 zł za koszulke (www.militaria.pl/brubeck/koszulka_termoaktywna_brubeck_extreme_merino_meska_black_%28ls10210%29_p6462.xml?cat=1129 ) ale to jest coś.
              • najlepszymalrycy Re: odzież dla zmarzlucha? 31.03.13, 00:36
                sawqeluna napisała:

> krakowskim_targiem napisała:
                >
                > > dobra bielizna termoaktywna swoje kosztuje, no niestety. ale zainwestować
                > warto
                > > . woolpower ma też dobre produkty. no i grunt, że to spisuje się nie tylk
                > o zimą
                > > , ale też na przykład podczas wędkowania czy w żeglarstwie.
                >
                > Kurdę, taka bielizna z wełny merino... 200 zł za koszulke (www.militaria.pl/brubeck/koszulka_termoaktywna_brubeck_extreme_merino_meska_black_%28ls10210%29_p6462.xml?cat=1129 ) ale to jest coś.

to jest bardzo dobre "coś"
                wełna merino jest jedną z najlepszych na rynku, bardzo dobre właściwości termiczne i wytrzymałościowe, sprawiają że ciuchy z tego materiału to mercedes wśród ciuchów

polecam z pełnym przekonaniem
        • m_ac Re: odzież dla zmarzlucha? 04.01.13, 09:42
          Nie negując w żaden sposób walorów bielizny termoaktywnej "z górnej półki"polecam brubecka, model himal extreme jest bardzo ciepły i cenna nie powala.Co do kurtki to polecam hannaha, parametry ok a cena bardziej przyjazna od innych producentów
          • wote Re: odzież dla zmarzlucha? 04.01.13, 13:15
            Ja mówię jako świadomy i częsty użytkownik - nie tylko na nartach. Osobiście biegam też w bieliźnie termoaktywnej w zimie. W momencie 20km sobotniego wybiegania jak założę inną bieliznę wracam w dyskomforcie termicznym i miewam obtarcia w "biegowych" miejscach (ktoś kto biega wie o czym mówię), w momencie używania xbionic mam pełen komfort przez cały czas biegu. Wręcz mam wrażenie, że bielizna jest sucha (a nie jest)... jest mi ciepło i nie mam obtarć.
          • sawqeluna Re: odzież dla zmarzlucha? 30.03.13, 13:31
            m_ac napisał(a):

> Nie negując w żaden sposób walorów bielizny termoaktywnej "z górnej półki"polec
            > am brubecka, model himal extreme jest bardzo ciepły i cenna nie powala.Co do ku
            > rtki to polecam hannaha, parametry ok a cena bardziej przyjazna od innych produ
            > centów

ile dałeś za himal extreme?
            • najlepszymalrycy Re: odzież dla zmarzlucha? 31.03.13, 00:37
              sawqeluna napisała:

> m_ac napisał(a):
              >
              > > Nie negując w żaden sposób walorów bielizny termoaktywnej "z górnej półki
              > "polec
              > > am brubecka, model himal extreme jest bardzo ciepły i cenna nie powala.Co
              > do ku
              > > rtki to polecam hannaha, parametry ok a cena bardziej przyjazna od innych
              > produ
              > > centów
              >
              >
              > ile dałeś za himal extreme?

popatrz na oferte militaria.pl,
              sklep sprawdzony, z bardzo dobrymi opiniami,
              ceny mają konkurencyjne,
              ja jestem w klubie stałego klienta juz kilka lat
              jeszcze sie nie zawiodłem nigdy na nich
      • chlodne_dlonie Re: odzież dla zmarzlucha? 31.03.13, 08:42
        Mam ten sam problem ;) - marznę na nartach, zwłaszcza gdy temperatura spada poniżej -10 st. Używałam poprzednio przez dwa sezony bielizny termicznej z Tchibo (taak, wieem..ale to nie tylko kawa :P) i byłam dosyć zadowolona, acz poniżej mojej 'magicznej' temperatury marzłam nadal, heh

I wreszcie ktoś podpowiedział mi zakup Brubecka Extreme Merino :)
        Ciepło mi jest w końcu, ba, nawet się spociłam kilka razy (błyskawicznie schnąc ;))
        Co prawda najniższe w tym roku temperatury przy jakich jeździłam to było jakieś -12, ale ja widzę znaczący postęp w utrzymaniu ciepła ;) i sobie chwalę.

..zatem - polecam marznącym na stokach :)
      • sawqeluna Re: odzież dla zmarzlucha? 11.04.13, 00:49
        igliczka napisała:

> myślę że to bez znaczenia czy śmierdzi rybą czy potem czy jeszcze czym innym wa
        > żne żeby ciepło było

o to chyba nigdy nie trafiło Ci się pranie ubrań z wyprawy wędkarskiej, smród niesamowity... szkoda takiej bielizny mi się wydaje.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka