Forum Sport Narty
ZMIEŃ

      Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych - Krk

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.13, 14:50
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły sportowej Garden Sport. Organizujemy zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Proponujemy Państwu przede wszystkim zajęcia:

    1. Nauka gry w tenisa ziemnego:

    • Zajęcia z instruktorem przeznaczone dla dzieci i młodzieży, jak dorosłych o różnym stopniu zaawansowania.
    • szkolenia indywidualne, lub grupowe odbywają się we wszystkie dni tygodnia po uprzednim umówieniu telefonicznym, bądź e-mailowym.
    • Treningi mogą odbywać się na wybranym przez klienta korcie.
    • Szkolenia tenisowe również w sezonie zimowym!

    2. Narciarstwo zjazdowe:
    • przedsezonowe treningi na profesjonalnych maszynach-trenażerach Skier’s Edge (wizualizacja treningu na www.gardensport.pl)
    • jednodniowe wyjazdy narciarskie z instruktorem w soboty (wyjazdy dla osób starszych niż 15 lat) i niedziele ( wyjazdy dla dzieci w wieku 3 – 15 lat) --> można jechać na wyjazd wraz z dzieckiem

    3. Narciarstwo biegowe:

    • poza sezonem zimowym – treningi na nartorolkach
    • w trakcie sezonu zimowego – trening na nartach biegowych - treningi będą się odbywały wieczorami na stadionie RzKS Juvenia Kraków

    4. Konsultacje z psychologiem sportowym:
    • spotkania indywidualne – termin i miejsce uzgadniane z klientem
    • spotkania grupowe – przy min. 4 uczestnikach

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na www.gardensport.pl
    Pełna wersja