Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

polska szkolka dla malucha w Grindelwaldzie?

01.11.18, 15:23
    Nie bylo mnie tu ze 2 lata, wiec "Dzien dobry".

Czy w rejonie Gor Dziewiczych/Dziewicy (Grindelwld, Wengen, Murren i okolica) da sie znalezc polska szkolke lub polskiego instruktora dla 4latka - pierwsze kroki na nartach?
    Wydaje mi sie to trudne lub wrecz niemozliwe.

A w ogole to potrzebuje apartamentu na stoku z 3 sypialniami, samolot z Pl + dowoz z lotniska i mieszkanie przy wyciagu bez samochodu. Wyglada to zle, ale zaczynam od tej szkolki. Jak jej nie bedzie, to zmienie zupelnie kierunek podrozy. Kilka biur podrozy "odpadlo" = nie dalo rady...

Pozdrowienia dla starych i nowych forumowiczow.
    Obserwuj wątek
      • jabolkn Re: polska szkolka dla malucha w Grindelwaldzie? 09.11.18, 08:10
        witaj Staruszku po latach
        wnuczka chcesz wyszkolic ?
        w Grindelwaldze na stoku mieszkac i jeszcze polski instruktor - chyba niewykonalne
        Moja 4 letnia wnusie stawialem pierwszy raz na nartach w Thyon 2000,
        apartamenty na stoku i fajna gorka do nauku takich malych dzieci

www.kochamnarty.pl/topic/4517-pierwsze-szusy-4-latki/
      • aga_snow Re: polska szkolka dla malucha w Grindelwaldzie? 20.11.18, 17:10
        Nie sądzę - to nie jest polski kierunek jeśli chodzi o Szwajcarię. Jeśli poszukujecie polskiego instruktora to znajdziecie w Zermatt - z dwie dziewczyny, Verbier - chłopak, poza tym to raczej będzie kiepsko... Polacy jeżdżą głównie do Włoch.
        www.skimaniak.org - oni mają szkolenia z polską ekipą, ale głównie Włochy, Austria, końcem sezonu szykują coś w Saalbach - więc może warto ich przesledzić..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka