Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

czy był ostatnio tu skyddad

IP: *.tktelekom.pl 26.10.08, 19:17
    czy moze ostatnio widział ktos tu skyddad?
    Obserwuj wątek
          • skyddad Re: czy był ostatnio tu skyddad 27.10.08, 18:02
            Witaj Witku,
            Milo ze tak zachecacie ale musze sie pochwalic ze caly rok dzien w dzien
            przegladam sytuacjhe atmosferyczna specjalnie dla Europy.Jest wiele zmian ktore
            nie wystepowaly w latach poprzednich,ktore wplyna korzystnie dla narciarzy.
            Krtotko wszystko juz jest nastawione na zime.powstrzymuja ja tylko i wylacznie
            cieple wody okalajacyh nasz morz i oceanow.Europe traktuje jako jedna rodzine i
            nie bedzie jakis wiekszych wyszczegolnian.Konkretnie bede podawal jak gdzie i
            Np Polnocna Norwegia i Szwecja juz jest pod wplywem zimy tam sa temperatury
            ponizej zera i zaczyna posypywac.Schladzanie reszty kontynentu zaczyna sie
            posuwac w blyskawicznym tempie,ale wystraczy jeden podmuch sacharyjski i po
            wszystkim.
            Pzdr.Sky.
            P.S Jezdze na Trikke caly czas mam juz malutkie swoje osiagnieca jak np 14km bez
            zatrzymania ale to nie obylo sie za darmo ponaciagalem miesnie na zebrach
            miesiac bylo przerwy i teraz juz kupilem Tribred z napedem elektrycznym ktory
            wspomaga moje podjazdy pod gorke za jakie grzechy na starosc sie tak meczyc.
            Dobre cechy trikke;
            Spuszcza cisnienie krwi w dol.
            Spada sadelko wpasie.
            Kondycja jak nalezy.
            Napewno nie bedzie zakwasow w tym roku.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka