Dodaj do ulubionych

gdzie kupić porządny obrus na duży stół

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.12.10, 22:11
żeby nie wydać majątku?

p.s. może być w warszawie, może być w internecie:)
Obserwuj wątek
    • Gość: x potrzebne są rozmiary i kształt stołu IP: *.unitymediagroup.de 18.12.10, 22:42
      • Gość: Kasia Re: potrzebne są rozmiary i kształt stołu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.12.10, 22:58
        stół ma 100x230cm, więc obrus 140x300 byłby ok:)
        • Gość: x masz trzy jezyki do wyboru: IP: *.unitymediagroup.de 19.12.10, 08:04
          www.annes-table.de/tischdecken/
    • Gość: pasqda Re: gdzie kupić porządny obrus na duży stół IP: *.adsl.inetia.pl 18.12.10, 23:11
      Najlepiej w sklepie. Może być w Warszawie, może być w internecie.

• Gość: Kasia Re: pasqda IP: 178.73.51.* 19.12.10, 12:01
        że też ci się chciało, "strzępić klawiaturę po próżnicy":(
        • Gość: pasqda Re: pasqda IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.10, 16:16
          > że też ci się chciało, "strzępić klawiaturę po próżnicy":(

i vice versa. Naprawdę kupienie obrusa jest takim wyczynem, że trzeba aż pytania na forum zadawać? Czy może w Warszawie albo w internecie wystąpiły nagłe braki aprowizacyjne?

W czasie, który zajęło ci założenie wątku na forum, na Allegro albo mu podobnym znalazłabyś z 15 obrusów...

• Gość: aqua48 Re: gdzie kupić porządny obrus na duży stół IP: 77.236.25.* 19.12.10, 12:14
      Idź do najbliższego sklepu z materiałami, zapytaj sprzedawczynię gdzie są obrusowe, wybierz sobie 3m takiej tkaniny jak Ci się podoba, w pasmanterii dokup odpowiednią ilość taśmy do podklejania na gorąco. W domu podwiń i przyprasuj żelazkiem brzegi i będziesz mieć najlepszy i najtańszy obrus. Aha, możesz wybrać również cieńsze zasłonowe, żakardy też świetnie się sprawdzają na stole.
    • Gość: sisi Re: gdzie kupić porządny obrus na duży stół IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.10, 12:39
      Może tutaj coś wybierzesz?

www.home-you.com/?go=cat&rname=kuchnia&gid=11
    • Gość: szaneta Re: gdzie kupić porządny obrus na duży stół IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 19:43
      Polecam ten sklep fajnie i niedrogo an-dom.istore.pl/
    • kajaanna Re: gdzie kupić porządny obrus na duży stół 08.04.11, 23:49
      Blisko skrzyżowania Marszałkowskiej i Królewskiej jest Polski Len. Tam kupisz obrus w każdym wymiarze, w dodatku szyją na zamówienie.
    • Gość: Aronia Re: gdzie kupić porządny obrus na duży stół IP: *.play-internet.pl 29.04.11, 14:25
      Ja osobiście polecam producenta obrusów Domo-Domus www.domo-domus.pl/sklep/ .
      Duży wybór obrusów, bieżników itp. Bardzo wysoka jakość. Obrus, który kupiłam w 2007 roku i którego używam prawie cały czas dalej wygląda jak nowy.
      Może nie są najtańsi, ale w dłużej perspektywie wolę mieć dobry produkt, który wygląda pięknie przez lata niż obrusik, który po 3 miesiącach mi się popruje.
    • cucinissima Re: gdzie kupić porządny obrus na duży stół 29.04.11, 15:46
      Ja kupilam ladny obrus w Home &You.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka