Dodaj do ulubionych

***Wasze ulubione sklepy internetowe***

28.05.04, 17:10
Obserwuj wątek
    • becia3331 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 30.05.04, 17:12
      A moim ulubionym sklepem jest od niedawna kosmetycznykram.pl Mają miłą obsługę,
      szybko wysyłają towar i mają najniższe ceny kosmetyków. Poza tym lubię
      www.proszynski.pl, bo mają fajne książki.

pozdrawiam
      • babeczkaa Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 30.05.04, 22:18
        co ty opowiadasz, pruszyński? to wejdz na te strone, buhahaha, nie ma!
        • decoria.pl Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 24.04.05, 14:09
          już niedługo mam nadzieje bedzie sklep www.decoria.pl i moim marzeniem, jest
          aby na takim forum ktos napisal www.decoria.pl polecam
          • Gość: gośc Rękodzieło, ozdoby do każdego domu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 19:26
            www.handmade.istore.pl/ to dopiero początek
            • konrado63 Re: Rękodzieło, ozdoby do każdego domu 04.06.12, 19:03
              Jeżeli szukacie pomysłu na prezent polecam jedną z wyszukiwarek pomysłów na prezent. Jedną z nich jest www.mamprezent.pl dzięki podziałowi na kategorie możesz szybko znaleźć odpowiedni prezent. Ja sam

podchwyciłem tam wiele pomysłów na prezenty tak więc jeśli zbliża się jakaś okazja i szukasz prezentu to polecam

Na pewno znajdziesz tam pomysł na prezent
              • Gość: stylowa1990 Re: Rękodzieło, ozdoby do każdego domu IP: 78.8.105.* 22.08.12, 13:56
                gorąco polecam dekoracje ze sklepu internetowego www.nicehome.pl, znajdziecie tam Państwo meble w stylu shabby chic, prowansalskim, rustykalnym a także inne stylowe dodatki do domu i ogrodu
          • mo_mo1 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 03.09.07, 14:27
            ten jest fajny:
            www.foto-tel.pl/
            • chuq Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 03.09.07, 15:24
              ostatnio jest dość popularny pewien portal z usługami..czy to działa na zasadzie
              sklepu online??
              • bbarak Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 03.09.07, 17:34
                zależy jaki serwis internetowy ..ale zazwyczaj tak to właśnie funkcjonuje.
                • 0uskok Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 19.03.08, 11:56
                  Uwielbiam zaglądać na pakamera.pl tam jest niesamowita ilość fajnych rzeczy na
                  prezenty. Moi znajomi zawsze są zaskoczeni tym co dla nich mam, a ja sobie w
                  zaciszu domowym dobieram gifty bez stresu biegania po mieście.
                  • rzymar Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 19.03.08, 12:30
                    fajny temat! Ostatnio obudziłem się, ze praktycznie nie pamiętam co to znaczy
                    spędzać dlugie godziny na szukaniu miejsca parkingowego w supermarkecie. Od
                    dawna jakiegos czasu robie zakupy na caly tydzień w internetowym supermarkecie,
                    sprzęt elektroniczny też wyłapuję za pomocą skąpca albo innych porównywarek.
                    Ostatnio zastanawiam się czy nie zacząć korzystać z internetowych aptek, tylko
                    wtedy i tak trzeba pojść po receptę do lekarza ; )
                    • nid-ek Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 19.03.08, 12:54
                      i ciekawe co bys tam kupowal, leki na erekcje? Ehehehe widac ze jestes
                      wstydliwym kolesiem, to pewnie dlatego tak lubisz w domu seidziec ;]
                      • rzymar Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 19.03.08, 13:41
                        Nie, nie jestem wstydliwy, po prostu to jest duza oszczednosc czasu. Swoja
                        droga, to co napisałeś o aptekach internetowych, to nawet nie jest głupie. Bo w
                        takich przypadkach ludzie bardzo często wstydzą się pójść zrobić zakupy – a tak
                        nikt im do koszyka z maxigrą nie zagląda :)
                        • Gość: Ania Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: 140.112.107.* 19.03.08, 13:54
                          A, te supermarkety internetowe to są dużo droższe od normalnych ?
                          • rzymar Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 19.03.08, 14:15
                            Niekoniecznie, przy tanich produktach to będzie jakieś kilkanascie groszy
                            najwyżej, a w ogólnym rozrachunku to pewnie tak ze 20-30 złotych. Ale jak
                            przełozysz na czas to oszczędność jest ogromna.
                            • Gość: Piku TakaPaka.pl - śmieszne rzeczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 19:35
                              zdecydowanie mój ulubiony www.takapaka.pl
                  • Gość: Wojtek888 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.ip.netia.com.pl 17.07.12, 12:20
                    Ja mam bardzo dobrą kwiaciarnie w Katowicach.Pani Agata robi przepiękne kompozycje z kwiatków i wysyłam też kwiaty do rodziców przez jej kwiaciarnie internetową
                    www.internetowa-kwiaciarnia.eu/
              • mo_mo1 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 07.09.07, 14:19
                a o jaki chodzi?

www.fototel.pl/
            • weberka11 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 20.07.11, 14:17
              jeśli poszukujecie sprzętu RTV, AGD czy z IT...polecam gorąco www.2bis.pl
              Tanio, szybko i bezproblemowo:)
          • atkaa2 www.eksklusiv-krawaty.pl 06.12.07, 21:19
            rewelacyjne ceny ekskluzywnych krawatów Bossa,Diora,Armaniego
            www.exclusiv-krawaty.pl
          • konrado63 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 13.05.12, 18:14

Jeżeli szukacie pomysłu na prezent polecam jedną z wyszukiwarek pomysłów na prezent. Jedną z nich jest www.mamprezent.pl dzięki podziałowi na kategorie możesz szybko znaleźć odpowiedni prezent. Ja sam podchwyciłem tam wiele pomysłów na prezenty tak więc jeśli zbliża się jakaś okazja i szukasz prezentu to polecam ten serwis z prezentami www.mamprezent.pl
        • Gość: Użytkownik_sklepu Mój ulubiony web-market.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.07, 14:23
          No a mój ulubiony to www.web-market.pl
          • Gość: tanio i szybko Re: Mój ulubiony web-market.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.08, 10:01
            www.wyposazeniewnetrz.abc24.pl tanio szybko i skutecznie polecam
          • Gość: baryla Re: Mój ulubiony web-market.pl IP: *.3.pl 18.05.08, 22:46
            mój ulubiony to agito.pl
            zobaczcie moją z nimi korespondencję
            pragnę nadmienić że jest to tylko druga jej odsłona
            poprzednia był nie mniej koszmarna

pytanie: 2008-01-10 08:25:20 już raz reklamowałem ten produkt SanDisk SANSA C240
            wymieniono mi go na nowy obecnie problem jest inny od kilku dni urządzenie nie
            łączy się z komputerem, wcześniej było widziane.. przestawienie USB w urządzeniu
            nie pomogło. próbowałem upgreadować firmweare na stronie producenta. program
            zainstalowałem ale co z tego jeśli i tak komp go nie widzi. nie mogę nic zrobić.
            nie mogę odtwarzć muzyki bo twierdzi że jest pusty a wgrywałem coś wcześniej.
            proszę o przesłanie adresu gdzie mogę przesłać produkt w celu naprawy.

odpowiedź: 2008-01-10 12:33:12 Witam Produkt proszę przesłać do naszego Magazynu
            z dopiskiem Serwis Agito. Pozdrawiam Przemysław Zawadzki

pytanie: 2008-02-18 20:28:32 witam ostatnio dostałem przesyłkę z moim
            odtwarzaczem mp3. i chwała najwyższemu bo czekałem i czekałem. napisaliście mi
            abym przesłał cały komplet tj odtwarzacz słuchawki ładowarka. wrócił do mnie
            tylko odtwarzacz. i jak ja mam teraz dowiedzieć się czy mój produkt w końcu
            działa. mówiąc szczerze nie za wiele do tej pory go posłuchałem więcej był
            zepsuty niż dobry. o ile do wady mp3 nie mogę mieć waszemu sklepowi wiele za złe
            ponieważ sprzedawać szit to nie to samo co go produkować to teraz dokonaliście
            delikatnie mówiąc niedopatrzenia, które jak ufam zostanie wkrótce usunięte
            (otrzymam resztę zestawu). proszę o odpowiedz i wysyłkę tym razem na adres
            xxxxxxxx swoją drogą poprzednio też prosiłem o wysyłkę na powyższy adres (na
            opisie usterki) z pozdrowieniami wasz klient

odpowiedź: 2008-02-19 12:46:52 Witam!
            Pański produkt został wymieniony na nowy. Niestety najwidoczniej jest to
            wybrakowana sztuka dostarczona bez akcesoriów. Bardzo prosimy o przesłanie do
            nas odtwarzacza, który zostanie niezwłocznie wymieniony na nowy lub zostaną
            Państwu zwrócone pieniądze. Bardzo przepraszamy za powstałą sytuację.
            Kompletny produkt proszę przesłać do naszego Magazynu z dopiskiem Serwis Agito.

Pozdrawiam serdecznie
            Dariusz Woźnica
            Sklep Internetowy Agito

pytanie: 2008-03-14 18:46:30 lista moich problemów do tej pory jest długa ale
            niestety nie mam szczęścia. mam już mp3 i o dziwo działa i mam kabel do
            ładowania aby sprawdzić czy działa. powinienem być szczęśliwy? niestety skaza
            jest wciąż na moim obliczu. słuchawki są do d... oczywiście słuchawki są
            standardowe czyli średniej jakości. mam zamiar kupić nowe ale jestem wściekły na
            całą tą sprawę więc domagam się wymiany na SPRAWNE. proszę o nr RMA. resztę już
            znam na pamięć. mam też dwa pytania kto płaci za przesyłki AGITO czy producent?
            czemu ostatnio chcieliście abym wysłał wam mp3 skoro wysłaliście mi tą samą w
            komplecie ze słuchawkami i ładowarką? mogliście mieć jedną wysyłkę mniej. dziękuję.

odpowiedź: 2008-03-18 15:15:02 Witam
            Bardzo przepraszamy za wynikłą sytuację. W dniu jutrzejszym zostaną do Pana
            wysłane sprawne słuchawki.
            Pozdrawiam serdecznie,
            Michał Kanios
            Sklep Internetowy Agito

pytanie: 2008-03-26 07:32:18 wciąż nie dostałem słuchawek
            odpowiedź: 2008-03-26 14:42:35 Witam
            Bardzo przepraszamy za przedłużający się termin realizacji reklamacji. Do dnia
            dzisiejszego oczekiwaliśmy na dostarczenie przez producenta brakujących
            elementów. W dniu dzisiejszym brakujący produkt zostanie wysłany. Jeszcze raz
            bardzo przepraszamy za wprowadzenie w błąd.
            Pozdrawiam serdecznie,
            Michał Kanios
            Sklep Internetowy Agito

pytanie: 2008-04-14 08:39:50 widze drogi sprzedawco że masz mnie w głębokim
            poważaniu na szczęście mam bogatą korespondencję z tobą i postaram się to
            wykożystać jeśli nie dostanę moich słuchawek wkrótce wykonam następujące
            czynności 1 postaram się skontaktować z twoim pracodawcą a jeśli z jakiegoś
            powodu to nie wypali bo: sam jesteś pracodawcą, on również ma mnie z poważaniu
            albo cokolwiek innego trudno. są inne kroki. 2 na wszelkich forach postaram sie
            obsmarować wasz sklep ile da rade. wtedy może wrócimy do kroku 1. 3 są takie
            piękne instytucje jak rzecznik praw konsumenta. to może będzie najmniej bolesne
            ale zawsze na przyszłość może wam źle rokować. a wtedy patrz krok 1. gorąco
            pozdrawiam. uparty klient.

odpowiedź: 2008-04-14 09:39:13 Witam
            W odpowiedzi na Pana e-maila informuję, że brakujące słuchawki zostały do Pana
            wysłane Pocztą Polską. Po dwóch próbach dostarczenia ich przez Pocztę Polską
            słuchawki nie zostały przez Pana odebrane i zostały do nas zwrócone. Bardzo
            proszę o podanie adresu na jaki mają zostać jeszcze raz wysłane.
            Przepraszamy za wynikłą sytuację.
            Pozdrawiam serdecznie,
            Michał Kanios
            Sklep Internetowy Agito

pytanie: 2008-04-14 10:23:11 proszę wysłać na adres xxxxx tu zawsze ktoś jest na
            moim adresie w xxxxxx również zawsze ktoś jest ponieważ jest tam sklep a
            listonosz to znajomy. może ktoś się pomylił a adresie. prosze wysłać do
            Warszawy. dziękuję.

odpowiedź: 2008-04-14 10:48:24 Witam
            Dziękujemy za informację. Słuchawki zostaną wysłane pod wskazany adres.
            Pozdrawiam serdecznie,
            Michał Kanios
            Sklep Internetowy Agito

pytanie: 2008-04-24 17:20:00 dziękuję za przysłanie mi zepsutych słuchawek. do
            tego należy nadmienić iż były prawdopodobnie używane. prosze o kontakt z
            przełożonym osoby odpowiedzialnej za przysłanie mi kolejnego bubla. czekam
            niecierpliwie.

odpowiedź: 2008-04-25 15:20:41 Witam
            Bardzo przepraszamy za wynikłą sytuację. Wysłane do Pana słuchawki były nowe. W
            takim przypadku jeszcze raz wyślemy do Pana nowy produkt.
            Pozdrawiam serdecznie,
            Michał Kanios
            Sklep Internetowy Agito

pytanie: 2008-04-25 16:41:18 proszę mi wysłać sprawdzony produkt. to troche za
            długo trwa. czekam.

odpowiedź: 2008-04-25 16:45:38 Witam
            W nawiązaniu do przesłanego e-maila informuję, że postaramy sie jak najszybciej
            wysłać Panu nowy produkt.
            Pozdrawiam serdecznie,
            Michał Kanios
            Sklep Internetowy Agito

pytanie: 2008-05-08 07:03:48 czekam wciąż na wysyłkę moich słuchawek mam
            prywatne pytanie jak by pan oceniał sklep w którym kupił pan produkt a on nie
            działa od wielu miesięcy i nawet nie mogę już policzyć ile razy wymieniano mi
            mp3 czy słuchawki. ile razy pisałem maile i ile razy wściekałem się. proszę w
            końcu wysłać mi sprawny sprzęt (tym razem tylko słuchawki) i zapomnieć o mnie.
            dziękuję.

odpowiedź: 2008-05-08 15:16:21 Witam
            Bardzo przepraszamy za wynikłą sytuację. Bardzo prosimy o odesłanie do nas
            kompletnego produktu, w celu wymiany bądź zwrotu poniesionych kosztów.
            Prosimy kompletny produkt przesłać do naszego Magazynu
            Pozdrawiam serdecznie
            Michał Kanios
            Sklep Internetowy Agito

pytanie: 2008-05-13 07:16:17 po dwóch wymianach mam w końcu sprawną mp3 i nie
            mam zamiaru się jej pozbywać. uszkodzone są słuchawki i tylko je chcę wymienić.
            jeśli chcecie abym je do was wysłał nie ma sprawy. jeśli jednak postanowi pan iż
            nie muszę się fatygować do kuriera, nie ma sensu abyście płacili za kolejną
            wysyłkę do was (tak jak pan to sugerował w jednym z poprzednich @)i od razu
            wyślecie mi SPRAWNY produkt to drugie dobrze. co mam czynić?????????

odpowiedź: 2008-05-13 11:46:12 Witam
            Uszkodzenie słuchawek zostało zgłoszone do naszego dystrybutora, oczekujemy na
            decyzję czy wymiana słuchawek jest możliwa. Jak tylko otrzymamy informację
            zostanie Pan powiadomiony.
            Pozdrawiam serdecznie,
            Michał Kanios
            Sklep Internetowy Agito

pytanie: 2008-05-18 22:09:16 mam prośbę czy zechciałby pan prześledzić historię
            moich korespondencji przecież to trwa koszmarnie długo mam w głębokim poważaniu
            wasze zgłoszenie do dystrybutora. żądam natychmiastowego przysłania mi produktu.
            moja gwarancja obejmuje słuchawki i chce otrzymać sprawny produkt. prosze mi
            przysłać nr RMA a wyślę wam ten szmelc który od was otrzymałem.
        • prego.pl Katalog e-sklepów 04.01.08, 16:31
          www.prego.pl
        • adrianna_79 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 20.03.11, 01:17
          często kupuję na allegro a ze sklepów odzieżowych polecam butik Glamstyle.pl - outlet, sukienki Vila - butik
      • babeczkaa sorki, jest ale mi nie chciała sie otworzyć. 30.05.04, 22:19
        jeszcze raz sorry! :(
      • Gość: Józef J. Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 00:00
        Książki prószyńskiego kupuje w Albertus.pl bo jest taniej, szybka obsługa i
        sporo innych wydawnictw.
      • Gość: vikus Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.10.04, 01:53
        www.artofsleep.pl - pościel z górnej półki, bardzo ładne wzory.
        • daria105 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 05.05.07, 11:44
          moim ulubionym sklepem internetowym jest sklep z koszulkami www.ayart.pl Mają
          tam bardzo fajne wzory na koszulkach, w różnych kategoriach. Trafiłam na tą
          stronkę przypadkowo, gdy szukałam prezentu dla mojego chłopaka. Mimo, że zwykle
          nie jest zadowolony z tych prezentów, które dla niego wybieram, teraz był
          wniebowzięty:) Od tego czasu większość moich znajomych kupuje koszulki na lato
          na www.ayart.pl i wszyscy są bardzo zadowoleni. Naprawdę gorąco polecam!
          • tola007 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 06.05.07, 20:50
            dziękuję za polecenie tego sklepu. Weszłam na stronę www.ayart.pl i mają tam
            naprawdę zajefajne koszulki. Zwłaszcza podobają mi się ze wzorami dla smakoszy i
            etniczne. Już zamówiłam cztery:)
            • Gość: Zosia Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.aster.pl 25.10.09, 15:15
              Ostatnio to zdecydowanie ten tanio.pl
              Kupilam sobie tam naprawde sporo kosmetykow , za które w sklepie
              zapłacilabym o wiele wiecej.
      • Gość: Bunia Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.05, 19:46
        Mój ulubiony to www.superprezent.pl, zawsze można coś wybrać na prezent...:)))
        Pozdrawiam
        • karolina02062 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 09.02.13, 17:49
          fajny sklep www.sklep.torebki.bielsko.pl, mają ponoć także tradycyjny sklepik w Bielsku. Polecam za obsługę i ciekawe torebki
      • Gość: mamamx3 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 12:57
        apteka DomZdrowia.pl - ze względu na ceny (przy 3 małych dzieciach mam znaczne
        oszczędności)i ekspresową dostawę

bielizna - intymnie.com - za wzornictwo
      • Gość: zdrówko www.naturalnezdrowie.bazarek.pl IP: *.shupex / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 10:14
        Polecam www.naturalnezdrowie.bazarek.pl. Mają dużo preparatów które nigdzie
        indziej nie mozna kupić np. Olej z kryla, miłą obsługę i niskie ceny.
      • Gość: kelog Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.05, 23:22
        ...ale mi niskie ceny :) znam sklepy w samym centrum miasta, gdzie są niższe o
        przynajmniej 20% a o marketach nie wspomnę.
        Pozdrawiam
      • aanulka2 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 08.11.06, 12:32
        Polecam sklep- www.czerwonamaszyna.pl
        tanio , szybko i solidnie
        • aanulka2 www.czerwonamaszyna.pl 08.11.06, 12:33
          :)
          • Gość: Adam 777 Re: www.rossi.pl prezenty ślubne IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.04.10, 13:40
            www.rossi.pl prezenty ślubne
      • gienia133 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 27.04.07, 22:24
        moim ulubionym sklepem jest www.topdecor.pl
        nie jest to sklep typu spozywka itp lecz sklep z przedmiotami które wypelniaja
        pustke w naszych domach , prostymi przedmiotami, takimi jak obrazy czy
        swieczki . .
        sklep oferuje bardzo duzo ciekawych dek. do wnetrza i bizuterie :)
        polecam
      • Gość: Allice Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.cache.telstra.net 23.07.07, 16:45
        Polecam Agito.pl. szybko działają i mają najniższe ceny. Szkoda, że inne sklepy
        tak nie działają...
        a tak to tylko elektronika
      • Gość: colago Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.tsi.tychy.pl 03.08.07, 14:28
        ostrzegam przed sklepem e-okulary. Kompletne dziadostwo, na towar czeka sie
        całe wieki.
        • kamilakam1 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 17.06.15, 12:44
          ja polecam www.sklep.cottonclub.pl
      • Gość: Chiquita512 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.icpnet.pl 11.09.07, 22:21
        www.SeniorSklep.pl
        Nie mam już problemu, żeby wybrać odpowiedni prezent dla rodziców
        czy dziadków. Sklep oferuje produkty zarówno dla młodszych jak i
        nieco starszych seniorów, ale też dla wszystkich którzy chcą sobie
        po prostu ułatwić życie:)
        Sklepik jest bardzo przejrzysty, ma doskonałe opisy i foty. Gorąco
        polecam!!!
      • Gość: ZUZKA Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: 80.72.36.* 09.10.07, 16:41
        odkrylam niedawno www.a.pl - supermarket spożywczy
        i gorąco polecam , złożyłam już u nich kilka zamówień i zawsze obsługa była na 5
        (choć czasami zdarzało się że nie było czegoś co zamówiłam ale wtedy proponowano
        mi zamienniki)
        • Gość: Goga Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.action.pl 26.10.07, 15:52
          a ja kupiłam tam jedzenie dla psa worek 15kg nie musiałam dzwigać
          Goga
      • pracoholik.555 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 26.10.07, 20:01
        Dla mnie osobiscie internetowe hipermarkety: merlin, stereo ale moja zona kupuje
        w ciekawym sklepie e-lady. ktory ma dodatek w postaci bloga prowadzonego przez
        wlascicieli. No i odwieczne Allegro.
      • atkaa2 Re: ***<a href="http://www.exclusiv-design.com***" target="_blank" 06.12.07, 21:09
        Mój ulubiony sklep internetowy- oryginalne super krawaty ,szybka
        dostawa i rewelacyjne ceny,polecam
      • atkaa2 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 06.12.07, 21:12
        www.exclusiv-design.com to mój ulubiony sklep z ekskluzywnymi
        krawatami ,szybka dostawa i rewelacyjne ceny Bossa,Diora i Zegny
      • Gość: gosc Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: 89.108.241.* 30.01.09, 13:56
        ja opisuje uczciwe firmy na stronie www.uczciwefirmy.pl serwis
        niedawno wystartował widziałem reklame w tramwaju w warszawie,
        pozdawiam
      • Gość: Maria Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.chello.pl 28.07.09, 18:03
        sprwdzcie sklep www.sklep-upominki.pl
        bardzo fajna obsługa szybki termin realizacji i bdb ceny
        Polecam
      • kamans SprytnySklep.pl 31.07.09, 03:25
        www.sprytnysklep.pl - za sprytne produkty :)
      • lusiamamusia www.babynet.pl 18.11.09, 17:19
        babynet.pl/index.php
      • hat11 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 21.03.10, 16:35
        ja uwielbiam sklep internetowy mixelectronics.pl. Można tam znaleźć kamery, laptopy czy nawet radia samochodowe
      • mb2005f Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 11.10.10, 16:12
        Ja najbardziej lubię kupować rzeczy dla dziecka w sklepie kolorowemarzenia.pl. Mają dużo ładnych i niedrogich ciuszków, fajne rzeczy do szkoły (moja córka uwielbia serię ze zwierzątkami Rachael Hale i The Dog).
        Ciekawe drobiazgi do domu, oryginalną biżuterię i prezenty często kupuję w pakamera.pl. Wszystko ręcznie robione i niepowtarzalne.
        • sniezynka22 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 02.12.10, 00:51
          Często przeglądam oferty różnych sklepów internetowych. Problem w tym, że jak chcę poznać szczegóły oferty to muszę się rejestrować na stronach, a potem zasypują mnie spamami o promocjach i nowościach. Tragedia.
          • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 02.12.10, 08:45
            Zależy co mam kupować :P
            Jeżeli książki to tylko w Merlinie lub Empiku, czasem zamówię coś z innych.
            Tak to niestety trzeba szukać i szukać najlepiej bez rejestrowania gdziekolwiek :P
          • Gość: miriam.7 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: 91.209.141.* 02.12.10, 13:28
            To w takich sytuacjach po prostu skorzystaj z porównywarki cenowej, chociażby eBrodker.pl który na bieżąco aktualizuje ceny produktów które Cię interesują, ja przynajmniej zawsze tak robię, po co przepłacać, albo tracić czas na logowanie się do jakiegoś portalu.
            • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 03.12.10, 19:15
              Z tą porównywarką to całkiem niekiepski pomysł :P
              A poza porównywaniem cen coś potrafi :> Jakieś inne super możliwości ma ?
              • Gość: miriam.7 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: 91.209.141.* 07.12.10, 10:04
                Można np. przez stronę wykupić sobie dodatkowe ubezpieczenie wybierając się w podróż, portal również we współpracy z firmą oddłużeniową COD prowadzi usługę oddłużania.
                • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 07.12.10, 21:11
                  No to naprawdę skutecznie, poradzą sobie fachowo i skutecznie ;)
                  • Gość: miriam.7 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: 91.209.141.* 08.12.10, 10:25
                    Ja osobiście nie mam żadnych obiekcji jeśli chodzi o korzystanie z pomocy internetowego doradcy, jeśli dzięki temu mogę trochę zaoszczędzić a to tym bardziej przekonuje mnie do korzystania z porównywarki cenowej.
                    • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 08.12.10, 19:46
                      Hmm to może i ja pozbędę się tych dziwnych oporów ;P
                      To jaką na początek porównywarkę poleciłabyś ?
                      • Gość: miriam.7 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: 91.209.141.* 09.12.10, 13:32
                        łatwy w obsłudze i przejrzysty jest eBroker uważam, że to jedna z najlepszych porównywarek cenowych na rynku
                        • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 10.12.10, 21:14
                          Dość śmiałe stwierdzenie, w sumie odrobinkę się z nim zgadzam.
                          Produkt ciekawy, przystępny i z dużą ilością ciekawych opcji.
                    • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 10.12.10, 21:29
                      Hmm oszczędzanie, szczególnie przed świętami... tak to jest to co tygrysy lubią najbardziej :P
                      Skoro nie masz obiekcji to i ja może przestanę. Tylko troszkę lepiej uargumentuj mi wybór jakiegoś konkretnego portalu
            • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 04.12.10, 22:28
              Miram nie eBrodker tylko eBroker :P
              Spojrzałem i całkiem nawet to wygląda... Podział na grupy zainteresowania itp.
              Ktoś miał z tym styczność może ?
              • miki885 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 05.12.10, 18:54
                No muszę powiedzieć, że naprawdę można tutaj znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji chociażby o kredytach.
                • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 05.12.10, 20:45
                  Ano dość funkcjonalny portal... dość przejrzysty i czytelny
                  • miki885 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 11.12.10, 23:33
                    A poza tym wszystkie operacje, które oferuje ten portal możesz wykonać bez wychodzenia z domu i chodzenia po instytucjach.
                    • gardendwarf Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 12.12.10, 00:57
                      wygoda tez jest waznym argumentem ale najwazniejsze jest to ze nikt Cie dla prowizji nie wpakuje w kredyt z haczykami albo oferte OC ktora okaze sie duzo drozsza niz u konkurencji + jest tam sektor pomocy wychodzenia z zadluzenia i spirali zadluzenia, bardzo fajna sprawa.
                      • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 12.12.10, 20:54
                        Hmm racja, pomagają do spółki z jakąś firmą specjalizującą się w tego typu działalności.
                        Słyszałem że pracują dość skutecznie.
                        • miki885 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 12.12.10, 23:01
                          Tak to prawda, a dokładniej to współpracują z firmą oddłużeniową COD, która w imieniu klienta negocjuje z bankami umarzając karne odsetki i chroniąc majatek. Potem zamieniają wszystkie długi w jeden niskooprocentowany kredyt.
                          • zlot-y89 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 13.12.10, 17:49
                            No to elegancko że prowadzą konsolidacją.
                            A nie wiesz czy piszą do BIK o skrócenie obecności w rejestrze ?
      • fashionb Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 02.12.10, 14:07
        Polecam świetne buty i torebki Tommy Hilfiger, wkrótce Hunter i Lacoste!

www.FashionBoutique.pl

Pozdrawiam,
        Ewa
      • Gość: gość Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.128.30.50.static.crowley.pl 12.01.11, 10:58
        Stilago.pl- świetnej jakości ubrania i rabaty ogromne! Jak ktoś chce wygladąć, jakby wrócił z zakupów w Mediolanie to polecam gorąco!
      • Gość: Iwo Ulubiony sklep internetowy IP: *.icpnet.pl 11.03.11, 08:58
        Każda kobieta potrzebuje torebki,ja kupuje na www.venittamoda.pl -duży wybór torebek, na pewno znajdziecie coś dla siebie ;-)
        • Gość: Olena77 Re: Ulubiony sklep internetowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.11, 12:23
          Ja polecam sklep z torbami na laptopa w modnych, kobiecych stylizacjach. Naprawdę ciekawe www.mobilefashian.pl
      • Gość: mamuska www.clics.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.11, 14:22
        www.clics.pl - ostatnio tam wlaśnie robie zakupy . Moj szkrab jest świeżym przedszkolakiem i od kilku miesiecy szaleje za klockami clics. poznal je wlasnie w przedszkolu. rzadko kiedy bawi sie czymś innym. W clicsie maja blyskawiczna wysyłke i co tydzień inny zestaw w dobrej cenie. Ja upolowałam tak juz 3 zestawy ktore mnie interesowały...
      • Gość: gość Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.11, 12:15
        moim ulubionym sklepem internetowym jest
        www.posciel.biz/
        maja super pościel, ładne narzuty, dladzieci też duży wybór pościel dobrej jakośći, wszystkie rzeczy potrzebne do sypialni znajdziesz właśnie tam,
        w electro.pl
        zawsze kupuję agd i rtv
        w dobreksiązki.com
        są zawsze jakieś promocje i ciekawe ksiązki
        • Gość: basia8? Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 05.10.11, 21:47
          a ja polecam sklep fashionata.pl z elegancką odzieżą damską. robiłam tam już 2 razy zakupy i na pewno do nich wrócę.
        • Gość: kamil Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.11, 16:09
          Moim ulubionym sklepem internetowym jest Lumenmax.pl maja bardzo bogatą ofertę i fachowa obsługa zawsze skłonna jest do pomocy. Solidna i rzetelna firma.
      • Gość: janekek Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.sta.asta-net.com.pl 12.11.11, 20:59
        polecam świece ozdobne i dekoracyjne www.magiakoloru.eu
        dużo fajnych pomysłów na prezenty
        • Gość: alkomaty Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 13:54
          Polecam www.Alkomaty.net.pl szeroki wybór i atrakcyjne ceny
      • Gość: Mona Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.quarto.pl 10.12.11, 15:33
        a moim ulubionym sklepem jest zojastyl.pl
      • pandolino91 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 20.12.11, 00:14
        jeśli chodzi o dodatki dla facetów typu eleganckie krawaty, szaliki czy paski to polecam krawateo.pl - najlepsze marki w dobrych cenach
      • Gość: alkapask Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.12, 23:13
        mój to alkapask.pl modne paski skórzane w super wzorach i kolorach
      • zuzamala15 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 20.08.15, 12:48
        U mnie zdecydowanie sklep www.womanonline.pl/. Mają duży wybór oryginalnych torebek Monnari, Riccaldi, Tom Eva, David Jones.
        Często kupuje tam też rajstopy i pończochy - dostępnych wzór jest bardzo dużo, a przy tym ceny są dużo niższe w porównaniu z innymi sklepami internetowymi:)
    • Gość: Woman Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.05.04, 19:58
      www.strawberrynet.com
      Perfumy i kosmetyki - duzy wybor i te promocje!
      • Gość: h'ooba www.animalia.pl - dla zwierzat IP: *.itpp.pl 06.06.04, 23:11
        moim zdaniem najlepszy polski sklep internetowy - mają super stronę, dużo
        dodatkowych atrakcji, niskie ceny i szybki czas realizacji.
        Ja i wszyscy moi znajomi psiarze się tam zaoptrujemy - polecam szczególnie
        Warszawiakom :)
        • Gość: Albertus.pl ALBERTUS.pl - Księgarnia Internetowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 23:51
          Najlepsza z najlepszych, najtańsza z najtańszych, najszybsza z najszybszych.

www.ALBERTUS.pl
      • Gość: qwww Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 23:45
        www.ozon.ru
        www.indietective.de
        www.cdbaby.com
      • Gość: Bunia Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 17:56
        Moim ulubionym sklepem internetowym jest www.superprezent.pl Maja naprawdę
        ciekawe prezenty...:)
      • mmitoraj Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 27.12.07, 16:43
        Proponuję zarejestrować się (gratis) na stronie www.miedziak.com.pl
        i można robić zakupy w Strawberry jeszcze taniej, dodatkowy rabat
        poza rabatami, które dostajesz od truskawki.
    • Gość: Mauler www.ebay.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 20:35
      Tam jest wszystko :-)
      • Gość: edek Re: www.ebay.com IP: *.polixel.pl / *.polixel.pl 04.06.04, 10:29
        bądz tak dobry i zdradź nam tajemnicę w jaki sposób płacisz za tranzakcje? Bo kart kredytowych z polski nigdzie nie akceptują, a jeśli to po wielu staraniach..

A moze robisz po prostu przelewy zagraniczne?, koszt jednego to ok. 40zł + koszty zagranicznych banków, które nie można z góty ustalić.
        • Gość: Mauler opłaty za aukcje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.04, 15:17
          Rzeczywiście, jako mieszkańcy Polski jesteśmy ograniczeni, jeśli chodzi o
          sposoby zapłaty. PayPal nas jeszcze nie obsługuje - mam nadzieję, że to
          niedługo się zmieni, wszak jesteśmy już w UE :-)
          Przelewów zagr. nigdy nie robiłem. Zwykle płaciłem wysyłając money order
          (większość sprzedających je akceptuje): np. przez www.auctionpayments.com albo
          www.moneymover.com.
          Nie robiłem nigdy wielkich zakupów na ebay-u; traktuję to raczej jako źródło
          kolekcjonerskich gadżetów. (Niewyczerpalne źródło niemalże :-)
          Gdyby coś, to prosze pytać, zaglądam na forum dość często.
          • Gość: aukcje.mlo.pl Re: opłaty za aukcje IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 02.11.04, 09:45
            polecam ci darmowe aukcje po co placic www.aukcje.mlo.pl AUKCJE INTERNETOWE 100%
            DARMOWE
          • londine Re: opłaty za aukcje 20.07.08, 18:52
            Ja kupowałam wiele rzeczy na ebay i nie miałam problemów z płatnością naszą polską kartą kredytową (wypukłą) przez PayPal. W ten sposób kupiłam już trochę rzeczy. Kwestia tylko tego, aby szukać sprzedawcy, który korzysta z PayPal'a. Nie wiem skąd pomysł, że PayPal Polaków nie obsługuje?? skoro strona paypala jest też po polsku..
        • polished Re: www.ebay.com 09.11.04, 10:04
          a jaką kartą probowales? jakas "normalna" czy np. wirtualna mbanku?
          mr p
          • malgorzataa7 Re: www.ebay.com 21.06.11, 21:20
            hej,
            ja tez zwykle uzywam paypal na ebay, ale do zakupow w usa wirtualnej kary mbanku w walucie dolarowej, niesety zeby kupowac w europie potrzebne mi w euro, chyba niedlugo tez zamowie

duzo kupowalam i zawsze zamownione przedmioty przychodzily bez problemow
      • aleksander555 Re: www.ebay.com 19.10.04, 21:46
        A czy wysyłają towar do polski i jakie są koszty wysyłek??
        • sz-pieg Re: www.ebay.com 14.10.08, 19:52
          Użytkownicy aBaya wysyłają przesyłki do Polski zazwyczaj bez problemów (choć dla
          pewności zawsze warto sprawdzić w opisie aukcji), koszt jest ustalany
          indywidualnie. W niektórych przypadkach (samochody, elektronika) dochodzi cło,
          ale to też trzeba śledzić na bieżąco.
          Jesteśmy wszędzie w PayPalu, jesteśmy też w Unii Europejskiej, więc w obrębie
          Europy nie płacimy żadnego cła ani podatku. Jest mnóstwo nowości, niepowtarzalne
          egzemplarze, sprawdzeni sprzedawcy, którzy muszą się wykazywać nieposzlakowaną
          opinią :)
          Warto korzystać z eBay - czy to www.ebay.com, czy www.ebay.pl, czy www.ebay.co.uk
          • pogas_pl Re: www.ebay.com 14.03.12, 12:36
            Bieliznę na pewno znajdziecie w wielu sklepach inernetowych. Jetsem jednym z nich i czekam na wasze opinie.
      • iwet38 Re: www.ebay.com 24.09.15, 14:58
        www.ubraniowelove.pl bardzo rzetelny sklep internetowy, mają tez rzeczy szyte recznie- mój ulubiony sklep! :D
    • Gość: JA Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.olsztyn.mm.pl 07.06.04, 19:28
      www.mojadrogeria.pl; wcoraj zamówiłam C. Klein Escape 50 ml - dziś go mam
      rewelacyjny czas i dobre ceny
      • iwet38 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 24.09.15, 15:00
        a mój ulubiony to www.ubraniowelove.pl :)
    • Gość: anonim Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.04, 05:17
      www.wylegarnia.com
      • Gość: Margo Rewelacja!!! IP: *.chello.pl 07.04.06, 00:41
        Rewelacyjny sklep! Dziękuję bardzo za linka!!! :-)
        • Gość: Mandigo Wysyłkowa.pl- nie ma nic lepszego IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.06.11, 15:03
          Moim zdaniem najlepsza internetowa księgarnia to Wysylkowa.pl - nie ma lepszej księgarni, kto nie wierzy niech sam sprawdzi. :)
          • Gość: Danek Re: Wysyłkowa.pl- nie ma nic lepszego IP: *.236.194.191.coolhousing.net 03.06.11, 01:36
            Faktycznie ! Solidny sklep.
            • Gość: Mandigo Re: Wysyłkowa.pl- nie ma nic lepszego IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.06.11, 02:25
              Widzę nie tylko ja u nich kupuję :)
              • Gość: Celofan Odbiór osobisty w Wysyłkowej. IP: *.die.net 06.06.11, 15:31
                A byłeś w Łodzi u nich odebrać osobiście? :) Jeśli masz niedaleko to polecam się przejechać i zobaczyć, bo siedzibę mają w Księży Młynie... Ciekawe i interesujące miejsce, szczególnie polecam późną jesienią. :)
                • Gość: Mandigo Re: Odbiór osobisty w Wysyłkowej. IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.06.11, 23:09
                  To mnie zaskoczyłeś :) Nigdy nie byłem w Łodzi, ale przejrzałem w Internecie okolice i rzeczywiście wygląda interesująco. W sam raz na miejsce akcji jakiejś powieści... :D
              • iwet38 Re: Wysyłkowa.pl- nie ma nic lepszego 24.09.15, 15:01
                a mój ulubiony sklep internetowy to: www.ubraniowelove.pl :)
    • basia553 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 09.06.04, 17:58
      Niezupelnie na temat, ale moze Was zainteresuje? Mieszkam w Niemczech i
      zdarzalo sie ze wsylalam przez möj bank pieniadze do Polski. To nieco
      kosztowalo, jasne. Wczoraj bylam po dlugiej przerwie znowu wyslac pieniadze i
      okazalo sie, ze odkad Polska jest w Unii, za przesylke nie placi sie ani tu ani
      w Polsce. Ale UWAGA: MUSI byc SWIFT CODE i IBAM Ibam to ten nr. ktöry zaczyna
      sie na PL i ma 28 numerköw.
      To tak a propos placenia na ebay. Pozdrawiam.
      • Gość: grzegorz Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 23:02
        Proszę Basię553 o kontakt na belox@o2.pl, też wysyłałem piąniądze dla odbiorcy,
        który podał wspominane numery i PKO BP zainkasował ok.50 zł za przesłanie ok.
        300 Euro. Pozdrawiam
        • Gość: fada Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.crowley.pl 15.03.06, 15:36
          bo dowcip polega na tym, że niemiecki bank za taką usługę nic nie bierze, ale
          polski za przewalutowanie to już tak... i to zależy od banku. niektóre mają
          procentowo od kwoty, niektóre ryczałtową opłatę.. w drugą stronę polskie banki
          niestety mają opłaty... nawet jak się ma IBAN i swidt i wszystko inne.. a
          wydawałoby się, że powinny analogicznie przerzucać opłatę na odbiorcę...
        • Gość: Beata Krawczyk Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: 94.42.109.* 10.04.11, 23:47
          Tylko www.kocham-jesc.pl, ostatnio mój ulubiony!!!!! Piękne rzeczy, świetne firmy i bardzo miła obsługa :) Zakochałam się całkowicie w ich kolorowych misach do sałatek! Właśnie sobie taką sprawiłam - fioletową. W ogóle świetne miejsce do kupienia prezentu.
        • iwet38 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 24.09.15, 15:02
          mój ulubiony sklep: www.ubraniowelove.pl
    • gustek Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 22.06.04, 20:39
      Witam,

Mnie zadziwil ostatnio pozytywnie maly sklep na stronie www.zegarysloneczne.pl.
      glownie ze wzgledu na oryginalnosc oferty. Ceny moze nie najnizsze, ale
      skusilem sie na male astrolabium :))) Po prostu bajka

Pozdrawiam,

gustek
    • Gość: Karola Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.fema.pl / *.cyf-kr.edu.pl 18.08.04, 22:31
      a ja lubię stronę www.salonbhp.com.pl - kupuję tam odzież medyczną - szalenie
      kobiecą - nareszcie w pracy wyglądam normalnie :) Można kupić też pokrowce na
      fotele samochodowe np. na prezent.
      • iwet38 Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 24.09.15, 15:03
        ja lubię za rzetelność i estetykę sklep: www.ubraniowelove.pl
    • hanabe Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 19.08.04, 13:33
      vebso.pl
      mają wszystko(160tyś artykułów) w normalnych cenach i jeszcze dzielą się ze mną
      pieniędzmi.
    • sonjak Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 23.08.04, 00:20
      Moim jest "Livestyle Shop", gdzie kupuje rzeczy jakie normalnie nie dostane -
      dietetyczna stewie, preparaty ziolowe etc etc. Niedawno ich "odkrylam" i moge
      smialo polecic.

www.livestyle-shop.com/catalog/index.php?language=pl&osCsid=e46dceb49e94d93988d6ab810d147952

Pozdrawiam, Sonja.
      • Gość: agulha Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.09.04, 00:06
        W pewnym sensie: Allegro :-)). Uwielbiam tam buszować.
        Niektóre książki kupuję przez Sieć. Np. w PWN (słowniki). Ostatnio wytropiłam
        księgarnię lingwistyczno-translatorską agencji tłumaczeń KMK, a w niej końcówkę
        nakładu książki, o której myślałam, że dawno wyczerpana (słownik skrótów
        medycznych). Kupowałam też wielokrotnie słowniki w Pascalu. I słowniki w wersji
        elektronicznej w firmie Leksykonia z Knurowa. I ostatnio często zamawiam zakupy
        cotygodniowe przez Internet, w pobliskim Leclerc na Bielanach.
    • stropss Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 11.10.04, 01:16
      Polecam wszystko co do komputera w www.axel.com.pl
      • freekruszynka Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 16.12.10, 13:17
        Jeszcze nie słyszałam,ale przy najbliższej okazji sprawdzę to. Ja nie mam tak naprawdę jednego ulubionego sklepu internetowego, generalnie korzystam z kilku. Jesli chodzi o sprzęt rtv/agd to duży wybór i niskie ceny mają na magicznejplanecie.pl.
      • szaraczek_beauty Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 09.01.11, 15:00
        Ja kupuje w drogerii Gusia kosmetyki i chemię z Niemiec www.gusia.pl
    • maciej-d Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 11.10.04, 23:05
      www.masy-kalowe.prv.pl
      • Gość: kitty Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.client.comcast.net 14.10.04, 05:38
        www.ebay.com i www.amazon.com...mozna kupic wszystko od guzika po samochod.
    • Gość: sylwek Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.04, 12:26
      Ja i moi koledzy kompletujemy siłownię w www.athleticshop.com.pl. Mają dobrą
      ofertę, działają szybko i bez problemów. Może dlatego, że mają duży sklep.
      • Gość: ewelina Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.04, 14:06
        a ja kupuje w www.pszczolkoweskarby.com.pl
        i najbardziej lubie niespodzianki dolaczane do zakupow :))))
      • Gość: Adrianna Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 19:39
        Chciałabym coś zamówić przez Amazon,jakie są opłaty na terenie USA,czy
        zamawianie przez Amazon ponosi sie dodatkowe opłaty oprucz cen za towar?
        • Gość: lena amazon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.05, 13:25
          tu masz dziecino wszystko, co wiąże sie z kupowaniem na amazon - koszty
          przesyłki i dodatkowe koszty za każdy kupowany przedmiot:
          www.amazon.com/exec/obidos/tg/browse/-/596194/ref=br_bx_c_2_0/102-
          4013189-7669743, jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to w górnym prawym rogu
          masz odsyłacz "help" tam jest prawie wszystko o co można zapytać.
    • Gość: piotr Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 03.11.04, 13:03
      teczki.sklep.pl

ostatnio kupiłem o polowę tańszą teczkę ze skóry za połowę ceny sklepowej.
      polecam!
      • Gość: TOM Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.04, 12:01
        To dobry i tani sklep przy większej liczbie sztuk DUŻE UPUSTY
        adres www.sport.mlo.pl
    • Gość: kika Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.04, 13:36
      www.schaefer-boutique.pl
      dom, ogród, prezenty, Święta
      • kristal Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** 09.11.04, 17:34
        www.microfaza.pl
        www.mikrofaza.pl
        Kołdry, poduszki, spodki
      • Gość: gość Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.128.30.50.static.crowley.pl 08.12.10, 11:49
        Stilago.pl- świetne ciuchy w świetnych cenach. Polecam!
    • Gość: HUan www.itstore.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 01:16
      Jesli chodzi o sprzecik komputerowy to www.itstore.pl
    • Gość: maggie www.pszczolkoweskarby.com.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.04, 16:01
      maja sliczne kartki, aniolki a teraz lusterka. wszystko recznie robione. ceny
      sa nienajnizsze ale jakosc powala. i prezenciki jakie dodaja sa super.
    • Gość: Ojciec Pio Re: ***Wasze ulubione sklepy internetowe*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 19:19
      Monicomp.pl majż tanie niektóre rzeczy i w miarę szybko załatwiaja sprawę do
      tej pory się na nich nie zawiodłem
    • Gość: Wichura monicomp.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 19:21
      rzetelni i dokładni, co do cen jak wszędzie nie które niższe nie które wyższe