Dodaj do ulubionych

Tanie zakupy

21.06.13, 12:24
Witam wszystkich,
Z uwagi na to iż niedawno kupiłem mieszkanie, potrzebowałem sprzętu AGD do domu. Czy wiecie gdzie można kupić coś w niskiej cenie? Ostatnio śledzę gazetki promocyjne na stronie www.gazetkionline.pl/ i powiem, że na upartego coś by się znalazło. Jednakże może ktoś zna jakiś tani sklep internetowy, gdzie można by było kupić coś w przystępnej cenie? Nie musi to być wysokiej klasy i mieć masę różnych funkcji - ważne by działało :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzysiek Re: Tanie zakupy IP: *.kpn.net 06.08.13, 16:22
      Ja zazwyczaj korzystam z www.pixmania.pl/ bądź morele.net. Obydwa sklepy moim zdaniem są bardzo solidne i nigdy z nimi nie mialem problemów. Co do cen, napewno najtaniej bedzie sprowadzic elektronike z chin. Sprawdz www.aliexpress.com/ znajdziesz tam tysiace produktow elektroniczyncyh (i nie tylko) oferoanych bezposrednio przez firmy w chinach (czyli ceny o 90% taniej :)). Jesli raczej wolisz kupowac 100% bezpiecznie i bezproblemowo, sprobuj wyszukac jakis interesujacych kodow rabatowych o sklepow np na stronie: www.flipit.com/pl
    • Gość: Ankieterka Re: Tanie zakupy IP: *.centertel.pl 20.08.13, 23:04
      Witam,
      bardzo proszę o pomoc, chodzi o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety. Badanie skierowane jest do kobiet w każdym wieku, ma na celu zebranie informacji na temat korzystania przez kobiety z internetu, dokonywania przez nie zakupów internetowych oraz do zakupu jednego konkretnego produktu z zestawieniem dokonywania zakupów metodą tradycyjną.
      Ankieta potrzebna mi jest do pracy dyplomowej ! W ankiecie jest 21 pytań, a jej wypełnienie nie zajmie dłużej niż 3 minuty.
      Dziękuje za pomoc wszystkim.
      Adres do ankiety:

interankiety.pl/interankieta/b6ff7c11a1e116293ef24d26516930a6.xml
      • Gość: Marla Re: Tanie zakupy IP: *.master.pl 12.06.21, 14:40
        Choć watek stary, znalazłam go tematów tanich sklepów/zakupów, ogólnie można znaleźć coraz więcej sklepów internetowych pokroju kik czy pepco (akcesoria do domu etc.) - wiec polecam, może komuś się przyda: Tekst linku

C odo kodów rabatowych (dla większych sklepów, sieciówek) są dodatki do przeglądarki, które wyszukują aktualne rabaty, chyba najwygodniejszy sposób sprawdzenie zniżek.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka