Dodaj do ulubionych

Niewiarygodność opinii w Opineo.pl

20.08.13, 18:49
Chciałbym przestrzec wszystkich przed wiarygodnością opinii w tym serwisie- ja dopiero teraz przejrzałem na oczy, wcześniej miałem wrażenie uczciwości i rzetelności...
Sklep internetowy, w którym dokonałem zakupu pomylił zamówienie. Jako, że zamówienie było z opcją zapłaty przy odbiorze odmówiłem przyjęcia przesyłki i zapłaty. Ze względu na czas zmuszony byłem zrezygnować z zamówienia a do serwisu opineo powędrowała opinia zgodna ze stanem faktycznym- czyli negatywna.
Przez 2 msc. opinia nie ukazała się jednak w serwisie- sklep oficjalnie złożył "reklamację opinii" a nioficjalnie wysyłają maile z prosba o wycofanie negatywa w zamian za bon na 20 pln. Zauważyłem, że dziwnym trafem w historii opinii dziwnym trafem czesc negatywnych opinii jest wycofywanych przez uzytkowników, a od maja bieżącego roku żadnego nowego negatywu nie zarejestrowano, mimo że wcześniej pojawiały się regularnie.
Niestety serwisy tego typu żyją dzięki współpracy ze sklepami i z wiarygodnością nie mają wiele wspólnego- to bardziej efekt działań marketingowych i odfiltrowywania niewygodnych komentarzy. Smutne.
Obserwuj wątek
  • Gość: oszkunany Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.icpnet.pl 24.09.13, 13:45
   Powiem więcej mam przekonanie że opineo pl wspiera oszustów jawny przekręt sklep elektroszymaszek mógł przez dłuższy czas oszukiwać ludzi dzięki pozytywnym spreparowanym opiniom natomiast wszelkie negatywne były wstrzymywane, Dopiero po zablokowaniu strony sklepu i wkroczenia policji opineo pl zaczęło publikować negatywy i to z wsteczną datą!!!
   • inklient Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl 18.10.13, 17:20
    Opineo to farsa. Moja negatywna opinia dotyczaca przebiegu transakcji sie nie ukazala. Portal nie publikujac negatywnych opinii buduje pozytywny wizerunk uslugi, sprzedwacy lub produktu ktory na to nie zasluguje. Wprowadzaja tym samym potencjalnych kupujacych w blad co jest oszustwem.
    • Gość: klientka Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.awacom.net 01.11.13, 13:09
     Ja z kolei przez 2 lata prowadziłam przepychanki ze sklepem, w którym kupiłam wadliwy telewizor.Sklep pomawiał mnie publicznie-na Ceneo i Opineo, o zniszczenie towaru. Opineo co prawda upubliczniło moją mediację ze sklepem, stwierdzając w ostateczności, ze ocene pozozstawia klientom. PO wygraniu sprawy ze sklepem w sądzie, poinformowałam Opineo o finale sprawy. Opineo nw ogóle się do tego nie odniosło. Ktoś , kto czyta moje przepychanki ze sklepem i nie zna zasady działania portali oceniających, może się nadal dawać nabrać, bo nie wie komu uwierzyć.
   • Gość: gość Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.tktelekom.pl 11.05.14, 14:52
    To teraz wszystko jasne...Jakiś czas temu wystawiłem opinię pewnemu sklepowi...Była jak najbardziej prawdziwa, bez wulgaryzmów,bez obrazy ale niestety negatywna...Ten sklep jednak w pełni na taką zasłużył...Jakie było moje zdziwienie gdy za jakiś czas zauważyłem że mojej opinii nie ma a pozostał wyłącznie ten najbardziej "zasłodzony" komentaż...Uważam,że to skandal. Taka firma, która być może za kasę preparuje nieuczciwym sprzedawcom pozytywne komentarze, powinna już dawno być zamknięta...Opinie są po to ,żeby każdy miał prawo je wyrażać nawet gdy są negatywne. Wiadomo,że nie wolno nikomu ubliżać ani używać żadnych wulgarnych słów, ale jeżeli mam podstawy do takiego czy innego komentarza to mam prawo o tym głośno powiedzieć, ku przestrodze choćby innych klientów i nikt nie powinien mi tego zabronić. Poza tym nikt nie napisze złego komentarza o dobrej firmie a my mamy prawo znać prawdę o sprzedawcach a nie tylko ich bzdurne i często bez pokrycia obietnice..
  • Gość: Jerzy Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.mysliborz.vectranet.pl 04.12.13, 17:39
   Niewygodne dla firm opinie, choc uzasadnione i poparte dowodami sa przez opineo.pl-zamiatane pod dywan. Moja opinia o GLS, firmie kurierskiej,ktora paczke o wadze 0,5 kg, dostarczala od 28 listopada 2013 do 3 grudnia 2013 /z Mysliborza do Bielawy-350 km/,wozac ja do Strykowa,Opola,Legnicy-co dalo w efekcie okolo 1000km-nigdy nie pojawila sie na portalu.
   Jak z tego wynika opineo.pl czerpie efektywne zyski z niepuplikowania negatywnych opinii i nie ma nic wspolnego z pomoca dla klientow.To nie my jestemy wazni - wazne sa zyski i wpuszczanie w maliny nastepnych naiwnych.
  • Gość: Obiektywna Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: 5.174.7.* 16.12.13, 14:44
   Potwierdzam w 100%, że Opineo nie zamieszcza negatywnych opinii!!! Zamieściłam słusznego negatywa dla sklepu Twojemeble.pl , który nie zrealizował dostawy i przywłaszczył sobie dokonana przedpłatę i do dzisiaj nie doczekałam się zamieszczenia wpisu na temat nierzetelności Sprzedawcy. Jednocześnie Opineo wprowadziło mnie w błąd, gdyż zamieszcza tylko pozytywne komentarze na temat nieuczciwego sklepu Twojemeble, podczas gdy te opinie tak naprawdę dotyczą kupowanych przez klientów mebli, a nie należą się sprzedawcy, który jest tylko pośrednikiem i to bardzo nierzetelnym.
   • Gość: Eugeniusz Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.ip.netia.com.pl 27.12.13, 14:13
    Moim zdaniem w przypadku oszukania przez sklep na podstawie lukrowanych opinii w opineo klientowi przysługuje prawo żądania zadośćuczynienia od portalu świadomie wprowadzającego w błąd klientów. Nie będzie to szczególnie trudne zebranie kilku potwierdzeń o wycofaniu złych opinii, co wystarczy do wykazania iż decyzję klient podjął na podstawie spreparowanych w ten sposób ocen. W końcu na opineo wchodzimy gdy szukamy rzetelnej opinii a nie reklamy sprzedawcy-olewacza czy wręcz notorycznego oszusta. Wiem, że to trudne, każdy macha ręką ale sam wygrałem kilka spraw ewidentnego olewania klienta np z biurem Wezyr. Zachęcam do tego co najbardziej boli taki nierzetelny portal czyli uderzenie po kasie.
    Powodzenia
  • Gość: sklep internetowy Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.14, 22:24
   Chcielibyśmy,aby opinie wpisywane na tym portalu były uczciwe - tak niestety nie jest! Prosze sobie wyobrazic ,ze sklepy płacą "za istnienie " na Opineo od 360 -1000 zł -to zalezy od sklepu.
   Na ogól skrajnie pozytwne opinie wpisywane są przez pracowników,właścicieli sklepów i znajomych.Oczywiście z róznych adresow IP i róznych e-maili.Klienci nie mają czasu na takie antkiety.Natomiast złe opinie, jak nie są przekupione sa chetnie wpisywane prze konkurencje i tzw.TROLI czy klientów którzy uważają ,ze są pokrzywdzeni i nalezy im dawać towar za darmo ,bo jak nie to Ci napisza co im przyjdzie do głowy.milismy nawet pana ,który kazal sobie zapłacić 1000zł bo jak nie to napiszę zła opinie.My mielismy dość tskiej wspólpracy - nigdy wiecej zadnej opinii z OPINEO!! To jest oszustwo!I jeszcze jedno - majac fałszywą opinie pracownicy blokowali nam dostęp to konta.
  • Gość: monika Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.14, 09:42
   Zamówiłam kalendarz w jednej z księgarni internetowych. Czekałam dwa tygodnie i nic. Zadzwoniłam, powiedzieli że nie mogą zrealizować, bo nie ma w hurtowni, wszystkie się rozeszły. Spytali, czy anulować zamówienie - anulowałam. Kazali przesłać maila z numerem konta, na który maja zrobić przelew ze zwrotem pieniędzy. Do dzisiaj nic- żadnej wiadomości, ani pieniędzy. Ponieważ zanim zrealizowali zamówienie przysłali prośbę o wystawienie oceny - napisałam negatywną. Ukazała się, ale natychmiast z odpowiedzią sklepu, że to nie ich wina, bo towar niedostępny... Ale do mnie osobiście na maila ani słowa. Wystawiłam kolejną negatywną ocenę - już się nie ukazała, nie mam możliwości oceniania sklepu, bo to moderator decyduje, co i kiedy się ukaże. Mój wniosek jest taki: w serwisie Opineo nie ma ani słowa prawdy! nie zamieszczają negatywnych ocen sklepu, blokują je. Kłamcy i oszuści. Nie można ufać temu serwisowi! Nie warto do niego zaglądać, trzeba go zbojkotować, by zginął śmiercią naturalną.
   • palomaaa2 Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl 27.01.15, 22:17
    Potwierdzam, ze serwis opineo to zwykły przekręt. Moja opinia również została zareklamowana przez sklep, co już mi się wydało idiotyzmem, bo na przykład na allegro z negatywną opinią można publicznie polemizować, ale nikt jej nie blokuje. Mimo to rzeczowo opisałam sytuację i nawet dołączyłam korespondencję z pracownikiem sklepu. Zero komentarza ze strony sklepu, tylko wpis moderatora, że moja opinia zostaje wycofana. Byłam w takim szoku, że zaczęłam drążyć i znalazłam ten wątek na forum. Teraz już nie mam wątpliwości, że to oszuści, ale konsument szukający opinii na temat sklepu nie będzie przecież weryfikował opinii na temat portalu opineo. I w ten sposób pozostają bezkarni, wpuszczając konsumentów w maliny
   • majamariaz Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl 06.03.14, 19:06
    Potwierdzam. Przy próbie dodania komentarza negatywnego boksowanie się ze sklepem, który chce się ocenić negatywnie w zamkniętej dyskusji do niczego nie prowadzącej, mimo podtrzymania opinii negatywnej i udowodnieniu jej opineo jednostronnie zamyka reklamację, nie uznając jej:
    "Reklamacja zakończona. Status: Rozstrzygnięta, niepubliczna
    Werdykt:
    Opinia jako nieaktualna nie może wrócić na strony serwisu, Kupującego proszę o wystawienie nowej opinii opisującej także finał sprawy."
    Kpina, niby gdzie mam ten finał opisać? Widać, że portal bierze stronę sklepu. Jak widać, mogą się ukazywać jedynie opinie pozytywne, więc miejsce do sprawdzenia sprzedawcy absolutnie niewiarygodne.
  • Gość: Stefan Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.teoc.pl 09.03.14, 07:35
   Witam.

   Potwierdzam - całkowicie jedzą z ręki sklepom. I nie dają równych szans opiniom negatywnym i pozytywnym czy nawet neutralnym.
   Pisząc opinię człowiek kieruje się chęcią pokazania jakie walki kręcą takie sklepy, ale opineo na swoich stronach szczyci się tym, że dany sklep ma grubo ponad 90 procent zaufania, ale ja też już wiem jakim cudem. Wystarczy być niezadowolonym a opinii nie opublikują. Dlaczego - bo NA PEWNO zareklamuje ją sklep. I zaczyna się odbijanie piłeczki. Poskarżyłem się serwisowi, że ja nikogo nie prosiłem o wstawiennictwo i niech wydrukują czy też opublikują moją opinię na moją odpowiedzialność. NIE, bo ich regulamin nie pozwala. A najlepsze jest to, że wdałem się w tę głupią polemikę i po prawie dwóch miesiącach mi się odechciało. Sklep, oszukańczy, który mnie zawiódł, co rusz odpowiadał na moje zastrzeżenia, wreszcie przeszedł do ataków, żądając wycofania opinii gdyż jest niewiarygodna.
   Odpuściłem ale zastanawiam się czy Rzecznik Praw Konsumenta mógłby tu pomóc. W końcu - osoba wystawiająca opinię powinna mieć równe szanse niezależnie czy ta opinia jest pozytywna czy negatywna. A zatem zrobiłem tak, że wstawiłem opinię wypośrodkowaną, z konta mailowego mojego przyjaciela, i uwaga - została puszczona bez żadnych zastrzeżeń ! A takiego zakupu nie było! I to jest ewidentne złamanie Konstytucji, gdyż opinię moją na temat prawdziwych zakupów zakwestionowano żądając poparcia np. dowodem zakupu, numerem zamówienia itp. i zażądano abym czekał na to, co zrobi sklep.
   Ale kiedy wstawiłem nieprawdziwą - bo nie mającą poparcia w rzeczywistości - opinię, to nikt się nie zastanowił czy rzeczywiście taki zakup został dokonany, i nikt nie zażądał od sklepu aby to potwierdził. DOSŁOWNIE - chwilę po wpisaniu "moja" neutralna opinia była widoczna.
   NIE SUGERUJCIE SIĘ TYM SERWISEM! Naciągają opinię publiczną w tak ważnym temacie jak bezpieczeństwo zakupów w sieci. Mało tego - ich człowiek zarzucił mi ŻE MOGĘ BYĆ przedstawicielem konkurencji i dlatego chcę dodać negatywną opinię !!! Ludzie, a jak dodawałem neutralną to nikt nie sprawdzał czy może nie jestem pracownikiem sklepu !!! Odpuście czytanie opinii w opineo bo tam nie znajdziecie rzetelności, niestety - ale dla nich, tzn dla opineo, nie jest ważny klient i jego prawa - dla nich jest ważny sprzedawca, i jego pieniądze, bo przecież z czyichś pieniędzy opineo musi żyć.
   • Gość: agent Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: 185.18.135.* 10.03.14, 10:36
    Witam.
    Nie spodziewałem się, że jest aż tyle osób które zauważyły przekręty na opineo.pl
    Dodam od siebie, że podobne praktyki czyni ceneo.pl oraz kuptanio.pl ...
    Po prostu szlag mnie trafia jak widzę, że sklep który oszukał setki osób (w tym mnie również) na grubą kasę, ma 98& pozytywów i codziennie ich przybywa bo ewidentnie sami sobie wystawiają lub jakiś automat z opineo.pl , natomiast negatywy znikają w mgnieniu oka .
    To jest niesamowity skandal, że takie coś odbywa się jawnie na naszych oczach i po prostu KPIĄ SOBIE Z NAS robiąc takie machlojki.
    Aż ciężko mi uwierzyć, że nikt im się jeszcze nie dobrał do du.... bo to co robią przechodzi granice.
    Niestety w naszej skorumpowanej polsce takie rzeczy są na porządku dziennym i jeszcze przez jakiś czas ujdzie im to płazem, ale niedługo.
    Udało mi się już zgromadzić sporą ilość materiałów pogrążających skorumpowane opineo.pl .
    Mam nadzieję, że jak najwięcej osób przeczyta te wpisy o tych sprzedanych portalach.
    • majamariaz Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl 10.03.14, 18:31
     tajemnica wpisów pozytywnych:
     www.getak.pl/zlecenie,7372,Dodawanie-opinii-ceneo-opineo.html
     oferia.pl/zlecenie/item810190-dodawanie-opinii-ceneo-opineo?utm_source=nasza-klasa.pl&utm_medium=spolem&utm_campaign=zlecenie
     www.zlecenia.przez.net/aukcja,107759,zlece-pisanie-opinii-na-ceneo-i-opineo
     – na pewno te komentarze są bez problemów umieszczane, w przeciwieństwie do opinii negatywnych, które są przez portal blokowane.
     Szkoda tylko, że szukający obiektywnych ocen nie mają możliwości uniknięcia zakupu kiepskiego towaru u nierzetelnego sprzedawcy. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że, zanim zawierzą opiniom na Opineo, poszukają opinii o Opineo.
     • Gość: Arek z W-wy Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.play-internet.pl 18.11.14, 15:10
      Od przeszło 2 miesięcy walczę ze sklepem internetowym Morele o naprawę i zwrot wadliwego odkurzacza. W związku z tą sprawą napisałem już kilka negatywnych lub neutralnych ocen i tylko raz ocenę neutralną umieścili na stronie . Opineo.pl filtruje je i chociaż podaję namiary sprawy nie puszczają ich. Nie mogę przez to przestrzec innych konsumentów o pracy i niekompetencji serwisu w tym sklepie. Rozumiem, że dany podmiot płaci im za zbieranie opinii ale żenujące jest to, że bez problemu umieszczają tylko pozytywne.
  • Gość: Gość Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.14, 09:22
   Powinieneś wiedzieć jedną rzecz... Przesyłkę należy przyjąć (art. 535kc) a dopiero reklamować jeśli była niezgodna z zamówieniem lub uszkodzona. Proste jest ze opinia negatywna z tego powodu się nie pojawiła w serwisie. Sklep miał prawo złożyć reklamację. Ewentualnie masz przecież możliwość skorzystania z prawa zwrotu, ale podkreślam jeśli zamawia się przesyłkę to się ją odbiera.
  • Gość: CipherDog Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.04.14, 10:16
   Po wystawieniu opinii dla kuriera K-EX, która nie była w sumie zła tylko nie podobały mi się godziny doręczenia (musiałem czekać po pracy w biurze) oraz kontakt z kurierem - nikt nie znał w firmie kurierskiej do niego telefonu bo to nowy pracownik, okazało się że opineo nie opublikuje tej opinii bo ..... haha, opiniowany nie wyraża na to zgody.
   No to chyba nic dodać i nic ująć.
  • Gość: sklep www Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.icpnet.pl 11.07.14, 00:05
   Drodzy forumowicze, dokonujący zakupy w internecie. Ja mam taką samą bardzo negatywną opinię o OPINEO, tyle że z perspektywy właściciela sklepu. Konkurencja nie lubi nas bardzo, oj bardzo, zatem dodała ( znam nazwisko osoby) komentarz negatwny, 2 pozostałe osoby neutrale i sprawa załatwiona. Na prośbę o weryfikację wpisów, zostaliśmy zaproszeni do współpracy lub...trudno, nic się nie da zrobić. Niepoważne, na 3 komentarze mamy 2 neutralne i 1 negatyw - dla porównania, na allegro 5000 komentarzy, w czym same pozytywy, 0 negatywów,4 neutrale. Na maile odpisuje cały czas ta sama osoba, bez absolutnej chęci pomocy. Sprawę skierowaliśmy do mecenasa, który z tytułu doświdczenia z tym portalem, pomoże za niestety kolosalną sumę. Wolimy jednak to aniżeli samowolkę portalu opineo.pl PRZERAŻAJĄCE ! Jesteśmy wyjątkowo lojalnym sklepem, dlatego ta cała sytuacja to jakiś absurd. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Zniesmaczona.
  • histel Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl 17.07.14, 22:08
   Miałem podobna sytuację z apteką - wszystko przechodzi, nawet negatywy ale po kilku tygodniach on znika. Liczą na to, ze się nie kapniesz. Jednak dodałem sb strone do zakładek i śledziłem los mego negatywa. Przez długi czas wisiał co uspokoiło moją czujność. Jednak za którymś razem, gdy porządkowałem sb zakładki w FF, nim usunąłem zakładkę zajrzałem raz jeszcze co z negatywnym komentem - NIE MA. Cwaniaczki odczekują czas jakiś, by po ciuchu, gdy już autor nie patrzy go zdjąć. Podłe.
  • Gość: azo Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.dynamic.mm.pl 22.08.14, 19:45
   Potwierdzam to w 100%. Miałem dokładnie taką samą sytuację. Sklep łgał jak pies. Sklep stwierdził, że nie mogłem być jego klientem od 10 lat bo oni działają od 2009r. Natomiast opinie są na opineo.pl z roku 2006, 2007 i 2008r. Co zrobiło opineo.pl zupełnie nic. Opinia się nie ukazała. Sklepy płacą za bycie na tym portalu. Dla mnie jest to płacenie za pozytywne komentarze, ponieważ opineo.pl negatywne opinie cenzuruje i ich nie publikuje.
  • awbg Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl 13.09.14, 17:35
   Kto się wreszcie weźmie za działalność takich bandyckich firm. Niby polski Obywatel jest chroniony Konstytucją, ale żaden prawniczy debil nawet nie próbuje przeciwstawić się ewidentnym przekrętom i pozwala na legalne tworzenie i działanie firm, już założenia nastawionych na zwiększanie efektywności okradania klientów. Za co różni "stróże prawa" biorą pieniądze", skoro nawet nie próbują wykonywać prawa zgodnie z jego literą ? Proces współpracy tzw. "wymiaru sprawiedliwości" z szarą strefą trwa od lat i różnym niedouczonym z założenia "prawnikom" przynosi krociowe zyski za tworzenie ochrony prawnej nad przestępcami, zwącymi się "firmami". Jeśli na tym w Polsce polega "sprawiedliwość, to obywatele powinni zapisywać się do mafii, zwalczającej i bandytów z pseudo-firm i bandytów z pseudo-sprawiedliwości.
  • Gość: ANIOL opineo oszustwo IP: *.dynamic.mm.pl 03.12.14, 14:27
   Witam. Mam przykład : zakupiłem w snowsport spodnie , sklep nie wysłał ich bo stwierdził iż nie ma tego towaru w cenie jakiej go kupiłem - w opineo wystawiłem oczywiście negatyw , który nie został umieszczony . Tłumaczenie sklepu , uwzgl. przez psedoopineo, było takie iż wystawiłem min. 0 za zapakowanie towaru , a skoro towar nie został do mnie wysłany to opinia nie jest ważna ( pewnie za zapakowanie miałem dać 10 hehehe) PARANOJA
   • Gość: lea Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.15, 22:51
    A wiecie skąd się biorą - między innymi - pozytywne "opinie" w necie? Od "firm" branży marketing-szeptany. Pan mi zaproponował, za konkretną kwotę, usługę - oto cytat z maila, który dostałam:

    "Zatem przechodząc do szczegółów - jest to zupełnie NOWY PROJEKT, które w zasadzie w Polsce na taką skalę i w takiej cenie,
    jak u nas nie było - MARKETING SZEPTANY za pomocą for dyskusyjnych z tysiącami pozytywnych opinii o Państwa stronie internetowej
    bądź oferowanych produktach/usługach.


    Wygląda to tak:
    W zależności od pakietu piszemy setki/tysiące opinii, które w sposób pozytywny przedstawiają Państwa
    stronę internetową/firmę, bądź usługę. Teksty są napisane w taki sposób, by wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie."

    Co Wy na to?
    • awbg Re: Niewiarygodność opinii w Opineo.pl 04.01.15, 23:30
     ZGŁOSIĆ BANDYTÓW DO PROKURATURY I CentralnegoBiura Antykorupcyjnego ZA ORGANIZACJĘ ZORGANIZOWANEJ PRZESTĘPCZOŚCI i za WSPÓŁUDZIAŁ W OSZUKIWANIU I OKRADANIU KLIENTÓW NA SKALĘ MASOWĄ. Takie "CÓŚ" w Prawie Karnym nazywa się PRZESTĘPCZOŚCIĄ ZORGANIZOWANĄ, którą MAJĄ OBOWIĄZEK ŚCIGAĆ Z URZĘDU urzędnicy z tzw. "wymiaru sprawoesliwości". ale im się nie chce ruszyć dupy, bo nawet na takich przestępstwach ZARABIAJĄ - choć TEŻ NIELEGALNIE KRYJĄC przestępców. Sorry, taki mamy wymiar NIEsprawiedliwości. w którym prawnicy okradają nawet złodziei. A taka działalność, nazywa się MAFIJNĄ, która TEZ - teoretycznie - ma być ŚCIANA Z MOCY PRAWA, ale KTO BĘDZIE ŚCIGAŁ NIELEGALNYCH PRAWNIKÓW I NIELEGALNIE DZIAŁAJĄCE URZĘDY PUBICZNE, KTÓRE PRAWNICY _ IDIOCI - DLA SWOICH KORZYŚCI - WPISALI NAWET DO USTAW I DO KONSTYTUCJI. TO JEST "NASZE" DEMOKRATYCZNE PAŃSTWO PRAWA, w którym żaden "sędzia"-bandyta, komornik"-złodziej, okradający na ulicy nie bandytów, ale niewinne emerytki, czy urzędniczy nieuk NIGDY ZA ŻADNE PRZESTĘPSTWO NIE PONIEŚLI ODPOOWIEDZIALNOŚCI, bo chroni ich koleś-bandyta...
  • Gość: Nunki Negatyw dla Morele IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.02.15, 04:38
   Niestety zawiodłem się na Opineo. Wszystko wskazuje na to, że firmy płacą opineo za utrzymywanie pozytywnego wizerunku. Mój przypadek jest wręcz paradoksalny. Zareklamowałem decyzję opineo, które stwierdziło, ze nie jest w stanie zweryfikować sprawy. Do sądu mogę z tą sprawą się udać i żadnego adwokata bym nie potrzebował. Fakty i dokumenty biją po oczach, mówią same za siebie.
   Czekam na decyzję Opineo a później zaczynam burzę. Morele nie ma szans, żaden prawnik by nie dał rady.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka