Dodaj do ulubionych

jakie sklepy internetowe polecacie?

28.08.13, 22:21
Chodzi mi głównie o sklepy z obuwiem sportowym. Chciałabym mieć pewność, że jest oryginalne.
Obserwuj wątek
    • marcela8 Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 29.08.13, 10:35
      dzięki.:)
    • Gość: miskaaaa Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.13, 17:41
      Tutaj jest mnóstwo Air Maxów: air-max.pl/
      Zamawiałam więc z czystym sumieniem polecam ten sklep.
    • Gość: karolina Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: *.szczecin.mm.pl 15.09.13, 14:52
      Bardzo ładne dekoracje w stylu marynistycznym można kupić w sklepie decostreet
    • Gość: janka Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.13, 15:52
      Tutaj jest mnóstwo Air Maxów: air-max.pl/
    • pani.truskawka Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 17.09.13, 14:12
      Jeżeli chodzi o boty do biegania swoje kupować na Runexpert i wszystko było ok. Buty trekkingowe są chociażby w 8a.
      • annaanna88 Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 23.09.13, 16:04
        Ja moge polecić McKinleya :)

esklep.intersport.pl/
    • Gość: alicja92 Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: *.icpnet.pl 22.09.13, 19:40
      polecam ten sklep, często tam kupuję i nigdy się nie zawiodłam, markoweobuwie
    • Gość: Daniello Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: *.airmax.pl 17.10.13, 09:25
      Gillette, Ziaja, Vizir, Joanna, Farmona, Bell, Dermika, E, Bambino, Soraya... i wiele innych cenionych marek.

Nowoczesny sklep z rewelacyjnym systemem partnerskim. Polecam każdemu.

www.syn-trade.pl/PL130142
    • sunnysutton Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 29.10.13, 22:14
      Polecam etorba.pl. Bardzo dużo rzeczy zamawiam z tej strony razem ze swoją mamą :)
    • Gość: nifo Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.13, 15:26
      Ja jestem chyba starej daty, bo niewiele zakupów robię w internecie. Przede wszystkim są to papierosy, bo kupuję po prostu większe iloci, po cenie hurtowej - tutaj skleptytoniowy jasne, inne rzeczy też zdarza się kupować, ale przede wszystkim jednak papierosy :)
    • just4fashion Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 17.11.13, 18:31
      najczęsciej kupuję na allegro piekne i modne ciuszki np takie justlovely.pl/kolorystyczny-trend-burgund/
    • goniek73 Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 25.11.13, 15:39
      ostatnio kupiłam sobie cudowne NIKE, za ponad stówkę mniej niz w innych sklepach, jestem nimi zachwycona. Sa sliczne i wygodne, a do tego tanio, wiec moge tylko polecic :)

merlin.pl/Nike-Buty-damskie-WMNS-AIR-RELENTLESS-3-czarno-turkusowe/sport/product/220,1293233.html
    • masertiger Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 15.01.14, 11:38
      Polecam buty z firmy: 4fsklep.pl/obuwie,109,0.html

• Gość: talik Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: *.gli.3s.pl 17.01.14, 09:47
      odkrytym przeze mnie ostatnio sklepem sportowym jest snowshop.pl - u nich udało mi się wreszcie znaleźć ciuchy z DC i north face, których od jakiego czasu szukałem w bardziej przystępnych cenach.
    • ojtysama Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 01.03.14, 14:03
      Możesz być spokojna jeśli chodzi o ten sklep extramarket.pl/
    • Gość: kalina Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: 62.87.233.* 01.03.14, 19:11
      wygugluj sobie sklep eobuwie:)
      tam masz panel w ktorym wybierasz sobie, jakie buty dokladnie Cie interesuja.
    • padu30 Re: jakie sklepy internetowe polecacie? OTAKIE.PL 04.03.14, 15:32
      ja kupuje czesto w mango outlet sa dobre ceny
    • jolka7-p [...] 13.05.14, 10:37
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: marcos1 Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: 91.218.156.* 02.06.14, 16:15
      Ja Polecam tak

Damskie rzeczy
      ssl.afiliant.com/affskrypt,,563e19,,3b25f,,,?u=(http%3A%2F%2Fdiolani.pl%2F)
      sklep internetowy z najmodniejszą odzieżą damską, którego oferta skierowana jest do osób ceniących dobrą, jakość i styl. Sklep oferuje tylko markową odzież, która jest odzwierciedleniem aktualnie obowiązujących trendów.

Buty Damskie i Męskie bardzo dobrej jakości w przystępnych cenach
      ssl.afiliant.com/affskrypt,,563e19,,358cc,,,?u=(http%3A%2F%2Fwww.filippo.pl%2F)
      buty damskie, buty męskie, buty dziecięce, torebki i akcesoria obuwnicze. Najpiękniejsze fasony, najmodniejsze wzory i konkurencyjne ceny. Najlepsze marki znanych i sprawdzonych firm.

i odzież outletowa
      ssl.afiliant.com/affskrypt,,563e19,,3d951,,,?u=(http%3A%2F%2Fwww.xapa.pl%2F)
      Factory Outlet. Zajmujemy się sprzedażą obuwia oraz odzieży sportowej znanych marek takich jak : Adidas, Nike, Asics, Reebok. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to stała oferta modeli z najnowszych kolekcji, które pojawiają się w naszym sklepie z zaledwie kilkumiesięcznym opóźnieniem w porównaniu z ofertą salonów markowych. Nie sprzedajemy, więc modeli sprzed kilku lat. Obecnie nasza oferta obejmuje głównie odzież i obuwie sportowe ale stale się rozwijamy i wkrótce udostępnimy naszym Klientom także najlepsze marki casual. Posiadamy atrakcyjne ceny na cały asortyment oraz gwarantujemy darmową dostawę kurierem przy zakupach o łącznej kwocie zamówienia powyżej 200zł. Sprawdź naszą ofertę już dziś a mamy nadzieję, że zawitasz tu jeszcze nie raz i zapolujesz na markowe okazje.
    • mysliciel662 Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 29.07.14, 17:23
      Na zalando możesz sporo ciuchów kupić. No i na allegro.
    • aniela_asnyk Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 15.07.15, 13:26
      polecicie jakiś sklep z używanym sprzętem panasonica ?
    • poducha4 Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 18.08.15, 07:49
      A ja osobiście wolę pójść do sklepu, zmierzyć i kupić. Może to i starodawne ale poświęcę trochę czasu i kupię to co chcę. Nie muszę się później bujać ze zwrotem, wymianą...
    • kosmotynka Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 11.05.16, 11:47
      A jakie drogerie internetowe znacie i możecie polecić? Szykuję mi się większe zamówienie na kosmetyki.
    • beataxx84 Re: jakie sklepy internetowe polecacie? 28.03.17, 12:38
      Jak sportowe to tylko SKECHERS :) Mega buty, niezniszczalne! Jako jedni z nielicznych mają je w markoweobuwie. Czekam na nowe wiosenne wzory :) :)
    • Gość: luminera Re: jakie sklepy internetowe polecacie? IP: *.cashloanuk.co.uk 30.08.18, 12:29
      W ostatnim czasie praktycznie wyłącznie kupuję przez internet. Jest o wiele wygodniej,ciuchy są w korzystniejszych cenach, nie muszę równiez marnować czasu na chodzenie po galerii handlowej. Jak byłam jeszcze młodsza to coś takiego oczywiście mi nie przeszkadzało, jednak widze,ze z wiekiem takie coś mnie nuży i naprawdę jestem sobie w stanie inaczej i ciekawiej zorganizować czas.

Wracając do tematu to polecam na zrobienie zakupów dwa miejsca

Wólczankę - mają tam bardzo fajne koszule i ciągle jakieś promocje
      oraz Answear - w sklepie jest darmowa dostawa i zwrot, poza tym jest tam bardzo wiele dobrych marek.
      www.answear.com/p/spodnice-jeansowe-823-t.html
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka