Dodaj do ulubionych

Zalando nie zwraca pieniędzy

23.07.15, 17:56
Dokonałam zwrotu towarów do sklepu internetowego ZALANDO.
Transakcja została zaakceptowany 05 lipca 2015.
W regulaminie sklepu maksymalny termin zwrotu gotówki to 14 dni.
Ja dotychczas nie otrzymałam zwrotu moich pieniędzy.
Na moje maile nikt nie odpowiada.
Jeśli macie podobny problem piszcie.
Chcę zgłosić sprawę do UOKiK.
Obserwuj wątek
    • Gość: ango Re: Zalando nie zwraca pieniędzy IP: *.146.36.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.09.21, 18:06
      Nie miałam z Zalando żadnych problemów do momentu kiedy odesłałam im w połowie sierpnia niewłaściwy produkt. Moja pomyłka fakt - na paczce do zwrotu produktu do innego sklepu nakleiłam przesyłkę z Zalando. Mój błąd ale nie sądziłam, że Zalando oleje totalnie moją sprawę. Piszę do nich już kilka dni, opisuję sprawę, ze proszę o odesłanie produktu, który nie należy do nich i nie został w Zalando kupiony - na mój koszt. Minęło regulaminowe 14 dni a Zalando twierdzi ze nie maja odnotowanej przesyłki (mam potwierdzenie z DHL o odbiorze paczki już następnego dnia po wyslaniu) potem ze magazyn ich nie powiadomił o zawartości paczki a na końcu ze zwrócą mi należność za zwrot. Za co? Za produkt, który mam w domu i który jest tańszy od tego co wyslalam? Z uporem maniaka osoby, które odpowiadają na maile wklejają tę samą odpowiedź - magazyn nas nie poinformował. A założę sie, że fakt jest taki, że ktoś zobaczył inny produkt i ten zniknął. No ale oficjalnie paczki nie ma. Jak nie ma jak DHL wysłało mi powiadomienie o dostarczeniu? Ściema totalna. Zamierzam złożyć sprawę do UOKIK i gdzie tylko się da bo nie lubię jak ktoś robi ze mnie debila. Liczyłam na uczciwość ale się przeliczyłam. 14 dni na zwrot? O tym w ogóle nie ma mowy. Nie zostawię tak tego i jak trzeba będzie to założę sprawę o przywłaszczenie produktu, który nie należy do Zalando. Uważajcie, bo każdy najmniejszy błąd i mają Was gdzieś.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka