Dodaj do ulubionych

Prezenty dla mężczyzn!!!

04.11.15, 19:05
Już niedługo święta i odwieczny problem co kupić mężczyźnie na prezent, sklep www.alkapask.pl oferuje gotowe zestawy upominkowe idealne na każdą okazję:
alkapask.pl/zestawy-upominkowe.html
oraz paski w niestandardowych rozmiarach XXXL nawet na 200cm w pasie.
alkapask.pl/paski-skorzane-xxl-damskie-meskie-dugie-stylowe-super-ceny-promocje.html
Wszystkie sprzedawane produkty są wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, realizujemy zamówienia indywidualne i firmowe w atrakcyjnych cenach.
Oferujemy duży wybór kolorów i modeli pasków damskich, męskich, dziecięcych.
Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybką i tanią wysyłkę.
Zapraszamy!!!
Obserwuj wątek
    • marko903 Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 06.11.15, 11:48
      Faktycznie wybór dosyć ciężki,ale ja polecam jeszcze coś innego co sama planuje kupić,mianowicie Drona,co o tym sądzisz? Wiem ze szeroki wybór jest na Modele-Centrum.pl to wydaje mi się fajnym pomysłem na prezent dla mężczyzny.
      • Gość: Greggorry Re: Prezenty dla mężczyzn!!! IP: *.ostnet.pl 30.12.15, 18:26
        Coraz częściej pragniemy być mniej tradycyjni i przewidywalni. Do kategorii prezentów, po które Polacy sięgają w Dniu Zakochanych, wdarła się erotyka :) i całe szczęście że stało się to normalne życiowe! Osobiście uważam, że internet wydaje się idealnym miejscem do kupna oryginalnego, często nietypowego prezentu dla ukochanej osoby na walentynki. Zakupy przez internet zapewniają też pewną anonimowość, ponieważ nie nawiązujemy kontaktu wzrokowego ze sprzedającym, co ma miejsce w tradycyjnych sklepach. Zakupy nietypowych prezentów bywają często wstydliwe ale nie ma się czym wstydzić Ja już kilka razy robiłem zakupy w sex shopie i puki co mój sklep nr 1 to www.erotyczny24.pl/ można tam kupić bardzo dobrej jakości akcesoria erotyczne.
    • marko903 Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 05.02.16, 10:57
      Pomysł z elektroniką na prezent wydaje mi się być bardzo trafny,każdy facet na pewno się ucieszy,możesz np wybrać mniejszy nie drogi,a za to dający dużo radości najnowszy model Drona,co o tym sądzisz? Zobacz na Modele-Centrum.pl
    • sarumal Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 22.02.16, 08:06
      Stawiaj na praktyczne prezenty!! Teraz moda na bieganie, sporty, może jakieś fajne słuchawki do biegania allegro.pl/sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth-kruger-matz-m5-i5982709876.html - te mam ja, sa super, bardzo wygodne, nie wypadają, dobrze się trzymają w uszach nawet przy ciężkim treningu, no i dobrze brzmią. Te też są fajne allegro.pl/sluchawki-sportowe-bezprzewodowe-krugermatz-998bt-i5982717472.html. Albo takie jeszcze tańsze allegro.pl/sluchawki-sportowe-bluetooth-kruger-matz-70bt-i5982794110.html z wbudowanym modułem Bluetooth dzięki czemu nie ma problemu z plączącym się kablem.
    • tetsuko Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 13.04.16, 23:36
      Ja polecam www.modarium.pl - fajny sklep z dodatkami dla niego i dla niej. Ja uwielbiam skarpety od Happy Socks modarium.pl/pol_m_Produkty_Skarpety_Unisex-164.html. Jeśli chodzi o prezenta dla niego to mają piękne poszetki modarium.pl/pol_m_Marki_Fat-Cloth-169.html
      Sprawdźcie same :-)
    • beataxx84 Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 31.05.16, 11:51
      Jeśli kobieta zna zamiłowania mężczyzny to nie będzie miała problemu. Podrzucę wam kilka pomysłów, może hobby mojego faceta bedzie podobne do waszych :)
      Jako zapalony wędkarz mój facet dużo łowi, kupuje mu różne upominki w sklepie wedkarskisprzet mimo, że bardzo się na tym nie znam obsługa zawsze mi pomoże i doradzi.
      Drugie hobby a także poniekąd praca to motoryzacja, tutaj także kupuję różnego rodzaju dodatki samochodowe, czy to zestaw kluczy, czy też gadżety do wnętrza. Takie męskie zabawki biorę zazwyczaj na alledrogo, mam kilku sprawdzonych sprzedawców. Ciuchów raczej nie kupuję, czasem kosmetyki (wiem już czego używa). Z dodatków do stroju mogą być też paski (trzeba znać obwód pasa co nie zawsze jest takie oczywiste), portfele, saszetki, etui itp. Tego typu skórzane dodatki kupowałam w markoweobuwie bardzo dobrej jakości i zawsze przychodziły na czas bo ja jak zawsze jestem spóźnialska z prezentami :) Są też gadżety sportowe- jeśli Twój facet kocha sport to zaglądaj koniecznie na martessport, tam też zawsze znajdzie się coś fajnego.
    • marta.hapunik Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 01.06.16, 21:01
      Idealną opcją prezentową może być zawsze stylowa, wyjątkowo przyjemna w dotyku pościel. Moim faworytem sa produkty od Elway i te polecam. Ogromny wybór modeli w 3 d to coś, co pobudzi nie tylko męską wyobraźnię. O tym, że wybór jest naprawdę wielki, przekonać się można odwiedzając ich sklep www.elway.biz/34-posciel-3d-160x200.
    • arekproll Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 22.06.16, 12:54
      Dla faceta, który interesuje się elektroniką zdalnie sterowany modele to naprawdę fajny prezent. Każdy facet w końcu jest po trosze dzieckiem. Ja osobiście nie obraziłbym się na taki prezent. Chciałbym jakiś samolot albo quadcopter. Fajne rzeczy i szkoda, że w czasach mojego dzieciństwa takich nie było. Samochód na baterie to był szczyt marzeń każdego chłopca. Teraz sam jestem ojcem i kupiłem samochód sterowany zdanie dla mojego synka. Jemu się podoba, a mnie również autentycznie zafascynował i bawimy się nim wspólnie. Wcale się tego nie wstydzę. Duży wybór różnych modeli i jeżdżących , pływających i latających znalazłem w sklepie sterowane-zdalnie.pl.
    • effciaster Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 03.07.16, 23:30
      Każdy prezent dla faceta, jaki kupiłam pochodził z www.toys4boys.pl/3-prezent-dla-niego - mają tam tak duży wybór prezentów, gadżetów i bajerów dla facetów, że można spokojnie obskoczyć nimi urodziny, imieniny i rocznice na kilka lat:)
    • oklamoradora1 Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 21.11.16, 08:50
      Zamiast kupować w prezencie przedmioty codziennego użytku, lepiej spełniać marzenia.
      dla ojca - lot widokowy nad Zatoką Gdańską
      dla chłopaka - gokarty, escape room, laserowy paintball
      dla narzeczonego - jazda subaru na torze wyścigowym lub lamborghini, porsche, KTM
      dla męża - degustacja whisky, pakiet Gentleman SPA, szalona wyprawa off-road
      albo prezent, który można zrealizować wspólnie z facetem: romantyczna kolacja, wieczór wrażeń w teatrze, weekend w winnicy

prezentokracja.pl/prezenty/dla-mezczyzny
    • bronkozaurka Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 20.12.16, 13:59
      Również uważam, ze klasyczne prezenty jak pasek, portfel czy zegarek dla mężczyzny sa najlepsze, choć oczywiście, nie można ich ciągle dawać :) U mnie w tym roku mąż dostanie zegarek właśnie www.edibazzar.pl/Zegarek-Meski-CURREN-elegancki-Stalowy-Sportowy.html Mam nadzieje, ze mu się spodoba Oprócz tego ostanie jeszcze ulubioną książkę i kawę :)
      • unstoppable96 Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 20.01.17, 15:19
        Bardzo oryginalnym prezentem będzie zegarek smartwatch , jest to wielofunkcyjny zegarek z którym bezpośrednio możesz rozmawiać , bez używania telefonu , wkładasz kartę sim i śmiało rozmawiasz 5h , wyśmienity na siłownie , bieg , co tylko dusza zapragnie , włączasz muzykę i nie przejmujesz się niewygodą spowodowaną telefonem w kieszeni .
        tutaj masz bardzo dobry model w atrakcyjnej cenie :
        allegro.pl/smart-watch-zegarek-gt08-android-prezent-okazja-i6687642259.html
    • diiam0nd Re: Prezenty dla mężczyzn!!! 08.02.17, 15:15
      Jeżeli szukacie czegoś dla swojego mężczyzny a już dawno wypróbowałyście wszystko radze zastanowić się nad czymś praktycznym. Ciuchy, kosmetyki albo dodatki nigdy nie wyjdą z mody, nigdy ich za wiele. Mój chłopak jest zadowolony gdy dostanie nową bluzę albo koszulę :) Jeżeli nie wiecie gdzie szukać sprawdźcie stronę www.cozacena.pl/dla-mezczyzny . Jest to porównywarka cenowa ale uwierzcie naprawdę warto, jest tam wiele ofert, każda opisana, każda zawiera informację gdzie dany produkt można kupić i dodatkowo pokazuje nam ceny więc można zaoszczędzić i kasę przeznaczyć na jakiś słodki bonusik ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka