Dodaj do ulubionych

warszawabezfikcji.pl - BUTY - OSZUSTWO!!!

15.05.17, 20:43
Uwaga przestrzegam przed zakupem butów ze strony warszawabezfikcji.pl.

Zakupiłem kozaki męskie, sznurowane, skórzane - otrzymałem z CHIN plastikowe półbuty.
Obserwuj wątek
    • anjunabeats1 Re: warszawabezfikcji.pl - BUTY - OSZUSTWO!!! 30.10.17, 21:08
      Witam! Ja również zostałem oszukany przez ten serwis. Zamówiłem buty za 350 zł które do mnie nie dotarły! Próba kontaktu e-mailowego zakończyły się usunięciem konta, nie jestem w stanie się zalogować. Nie wiem do kogo powinienem zwrócić się z tą sprawą...Policja? Posiadam wszystkie kwity (potwierdzenie przelewu itp.) Proszę o jakieś rady.
      • 1234-oszukany Re: warszawabezfikcji.pl - BUTY - OSZUSTWO!!! 30.10.17, 22:33
        Sorry za bezpośredniość - teraz to można się zwrócić raczej do składu desek. Ja zostałem zrobiony chyba jako pierwszy i trochę więcej poszło do Chin. Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia przed zakupem, nie znalazłem żadnej informacji na temat tej strony i jej wątpliwej działalności. Płatność wymuszona na dokonanie kartą przez pośrednika. Po otrzymaniu paczki dowiedziałem się na jaki rachunek powędrowały pieniądze i kto był nadawcą. Po umieszczeniu nazwy tej firmy u wujka Google uzyskałem ... w skrócie CHINES FRAUD.
        Dlatego zamieściłem ww. post aby przestrzec przed zakupem u oszustów.
        Pozdrawiam i nie dajcie się zrobić w bambuko.
        • amorrd Re: warszawabezfikcji.pl - BUTY - OSZUSTWO!!! 31.10.17, 11:52
          witam - ja również zostałam oszukana.... zamówienie złożone na początku września i do dzisiaj nic nie dotarło. Na próbę kontaktu uzyskałam odpowiedź iż sprawa zostanie przez nich wyjaśniona i proszą o cierpliwość.... średnio mnie to satysfakcjonuje, uważam że jest to tylko gra na zwłokę... NIE KUPUJCIE NA WARSZAWABEZFIKCJI ---
    • mariola123475 warszawabezfikcji. oszuści!!! 19.01.18, 21:46
      A ja kolejna zrobiona w konia ! Po 2 miesiącach otrzymałam zamiast butów za ponad 500zł 2 takie same pary badziewnych tenisówek, a na przesyłce nawet napisali wartośc- 10$ czyli >> każdy sobie policzy ile to warte. Zamawiałam na polskiej stronie a przesyłka przyszła z CHin po prawie 2 miesiącach, a miaiała dojść w ciągu tygodnia. Oczywiście zgłosiłam już do odpowiednich organów i mam nadzieję, że skończy się ten proceder takich cwaniaczków. Proszę uważać bo oni mają też kilka(przynajmniej) sklepów pod inną nazwą , ale to ta sama ekipa co warszwabezfikcji!!!
    • fart44 Re: warszawabezfikcji.pl - buty - oszustwo!!! 31.07.18, 16:46
      Też się daliśmy skusić na wyjątkową okazję ;-) Największa radość była kiedy po ok. 2 miesiącach paczka jednak przyszła. Radość trwała aż do otwarcia paczki. Jeszcze nigdy się tak nie ubawiłam porównując towar zamówiony do towaru otrzymanego :-D Przyznaję, że zniosłam to lepiej, bo to były buty dla mojego partnera :P Pewnie nie byłoby mi tak do śmiechu, jeśli to by były moje 4 stówki... W każdym razie od tej pory dokładniej sprawdzam strony, na których planuję zakupy online...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka