Dodaj do ulubionych

MAGIC WOMEN - fashion store opinie opinia

17.09.19, 21:57
Uwaga na zakupy w tym sklepie!

2 tygodnie czekałam na przesyłkę , po otwarciu paczki otrzymałam zupełnie inną sukienkę niż zamówiłam. Wystawiają sukienki, których nie mają i nie odpowiadają na wiadomości email. Strasznie słabe,olewajace podejście do Klienta, nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Nie polecam!

Dodatkowo kasują wszystkie negatywne opinie z facebook i instagram, więc łatwo sie nabrać i zrobić u nich zakupy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Magdalena Re: MAGIC WOMEN - fashion store opinie opinia IP: *.dynamic.mm.pl 13.02.20, 19:08
      Nie polecam. Zamówiłam czarną sukienkę w różowe kwiaty. Pomimo dokonania przelewu i potwierdzenia realizacji transakcji, towar nie został wysłany. Pisałam w tej sprawie maile 9 dni i 16 dni po dokonaniu zamówienia - zero odzewu ze strony sprzedającego.
      Po 2,5 tygodniu od złożenia zamówienia towar został wysłany jednak po otwarciu paczki okazało się, że faktycznie model sukienki się zgadza, ale zamiast czarnej otrzymałam białą.
      Jedyny plus jest taki, że sukienka jest naprawdę dobrej jakości, bez żadnych skaz itp. Nie odsyłałam jednak towaru ze względu na obawę, iż nie otrzymam zwrotu pieniędzy (poczytałam opinie w Internecie).
      Wielki minus za olewające podejście do klienta, brak jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym i niezgodność towaru z zamówieniem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka