Dodaj do ulubionych

Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu

13.04.14, 22:14
Hej, ja też korzystam z usług salonu Laser Delux w Sosnowcu i jestem niesamowicie zadowolona, efekty są widoczne a jestem dopiero po pierwszym zabiegu. Mogę polecić jakąś osobę, która dzięki temu dostaje 20% zniżki na zabieg :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany lub ma pytania odnośnie zabiegu czy salonu, to proszę o kontakt: elzbieta-niew@o2.pl
Obserwuj wątek
    • sevenseconds12 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 24.04.14, 09:52
      Też polecam ich usługi (jestem po pierwszym zabiegu i mimo że zabieg trochę boli zamierzam kontynuować). Konsultacja i próba laserowa są za darmo- mnie zachęcił efekt uzyskany po próbie. Niewielki kawałek skóry, który był poddany działaniu lasera jest gładki (niektóre włoski odrosły ale i tak jest znaczna poprawa). Za pierwszą sesję zapłaciłam mniej korzystając z rabatu 20% (skorzystałam z polecenia koleżanki). Teraz ja zachęcam do skorzystania z zabiegów. Lato już niedługo i wreszcie będę mogła zapomnieć o goleniu czy wosku i po prostu ubrać szorty/kostium kąpielowy. Mogę cię polecić- otrzymasz 20 % zniżki na zabieg a ja 50 %. Mój mail: justysiawpij@interia.pl
      • annusia36 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 23.04.15, 08:41
        ja tam polecam Karmelove SPA w Sosnowcu, na ul. Targowej 8, na przeciwko laser DeLux jako alternatywa na lato, bo można się po tym opalać, też przestają odrastać włosy, najpierw byłam 3 razy, teraz chodzę profilaktycznie raz na jakiś czas, bo na bikini zostało mi 5 włosów na krzyż :) www.karmelovespa.pl a do Laser Delux wybieram się na pachy ale to po lecie już.
    • aga_agan Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 16.04.15, 09:05
      Witam :) Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na pierwszy zabieg w salonach Laser DeLux w dowolnym mieście bardzo chętnie Cię polecę.
      Jestem po kilku zabiegach, a efekty było widać już po pierwszym zabiegu.
      Na wszystkie Wasze pytania odpowiem na maila, śmiało piszcie: aga_agaN@interia.pl
    • agusiaxdd Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 27.04.15, 20:54
      Witam! mam do zaoferowania rabat - 20% na pierwszy zabieg - DWIE PARTIE CIAŁA (lub jedna ;) ) - w salonach DeLux na terenie calego kraju. Ja osoboście korzystałam z usług salonu w Poznaniu. prosze o kontakt na adres agnieszka.lisiecka@op.pl bądź na facebooku www.facebook.com/aga.lisiecka
    • agaprzeb Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 30.09.15, 13:37
      A to może ja cos napisze. Bo sama wiele szukałam na forum przed rozpoczęciem depilacji. Wady : ogółem zabieg to wątpliwa przyjemność, cena coż też mogła by być niższa.. a zalety : na pewno już po pierwszym zabiegu cześć włosów wypada a te co odrastają są słabsze. Nie wiem jak wygląda to długoterminowo bo chodzę za krótko, ale gdyby tak się utrzymało nie było by źle. No i fakt ze teraz nawet przy goleniu włoski nie wrastają i nie kolą ...Więcej napisze za pół roku zobaczymy
    • agga90 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 29.04.16, 09:33
      Witam. Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski w wysokości 20%. Sama jestem po kilku wizytach depilacji laserowej jak i redukcji rozstępów i z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi.
      Proszę o kontakt agga2612@wp.pl
    • rekin.86 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 01.05.16, 16:29
      Witam! Chętnie polecę osobę w Laser DeLux, dzięki temu osoba otrzyma 20% zniżki na zabieg depilacji laserowej. Ja jestem już po dwóch zabiegach na nogi we Wrocławiu i widać super efekty, także naprawdę warto :) Zainteresowanych proszę o kontakt na mail: rekin.86@tlen.pl lub 793157145 Pozdrawiam! Gosia :)
    • agga90 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 04.05.16, 11:30
      Witam. Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski w wysokości 25%. Sama jestem po kilku wizytach w Kielcach depilacji laserowej jak i redukcji rozstępów i z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi.
      Proszę o kontakt agga2612@wp.pl
    • natalia9521 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 24.08.16, 10:39
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 15.09.16, 14:00
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 15.10.16, 13:11
    • mkmk1989 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 28.10.16, 18:00
      Witam, korzystam z usług salonu Laser Delux i mam możliwość polecenia osoby, która dzięki temu dostanie 20% rabatu na swój pierwszy zabieg depilacji laserowej. Promocja obowiązuje na terenie całego kraju. Gorąco polecam bo naprawdę warto :-)

Jeśli ktoś jest zainteresowany lub ma pytania dotyczące zabiegu, to proszę o kontakt mailowy monika1989@op.pl
    • natalia9521 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 22.01.17, 10:43
    • natalia9521 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 07.05.17, 18:52
    • cerida Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 09.11.17, 23:36
      Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi :). Zainteresowanych proszę o kontakt na kyluspoe@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • natalia9521 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 22.08.18, 08:07
    • cerida Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 10.10.18, 12:43
      Udzielę bezpłatnie zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • wandajack Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 22.11.18, 14:11
      W Sosnowcu w gabinecie SC Beauty Clinic robią bardziej skuteczny zabieg laserem Chromatica Platinum XL, który jednocześnie jest marką ich firmy. Byłam na 4 seriach i w tym momencie ani śladu po owłosieniu. Zabieg był bardzo przyjemny i bezbolesny, ponieważ laser ten posiada wyjątkowo skuteczny system chłodzący.
    • natalia9521 Re: Depilacja laserowa Laser DeLux w Sosnowcu 13.01.19, 11:05

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka