Dodaj do ulubionych

Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT

14.06.14, 14:07
Polecę osobę do salonu Laser Delux. Osoba ta dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Rabat obowiązuje w różnych miastach na terenie całego kraju. Kontakt do mnie: wiolonczelistka2@o2.pl lub 794958768
Obserwuj wątek
    • konczita1984 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 27.06.14, 12:36
      Witam. Polecam wszystkim Paniom i Panom oczywiście depilację laserową, wiem że ceny są wysokie ale za takie efekty naprawdę warto pozbyć się raz na zawsze owłosienia, rewelacja. Żałuję że sama zdecydowałam się dopiero teraz. Tyle lat męczyłam się z tym ciągłym goleniem i wrastającymi włoskami, a tak niewiele potrzeba do szczęścia :). Ja korzystałam z depilacji laserowej light sheer duet w warszawie. Pachy robiłam w Depiclinic 150 zł. za jeden zabieg. Jestem już po dwóch zabiegach z przerwami co miesiąc, za dwa tygodnie mam trzeci zabieg. Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie zniknęło mi 30% owłosienia po kolejnej następne 30%.Po za tym włoski odrastają delikatniejsze i myślę ze jeszcze jeden dwa zabiegi i będzie po wszystkim. Całe nogi i bikini głębokie robiłam w laser Delux na ul. Widok w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z łydek zniknęła mi połowa włosów po pierwszym zabiegu. Posiadam zniżkę na pierwszy zabieg w Laser Delux 20% oczywiście od ceny promocyjnej mogę polecić jakąś osobę, też korzystałam z takiego polecenia i zamiast 600zł. zapłaciłam 480zł. więc warto. konczita1984@o2.pl
        • pilaris Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 22.11.14, 13:30
          Witam,

także mogę polecić zabiegi w Laser DELUX, oferując jednocześnie 20% zniżki. Ja również z polecenia z zabiegów korzystam. Koleżanka jest już po dwóch i jest bardzo zadowolona, uważa, że 3 jej wystarczą. Ja jestem przed drugim, ale też już widzę efekty i jestem zdumiona, że efekt jest aż tak dobry (a mam porównanie z efektami u koleżanki po zabiegach w innym salonie). Zniżka dotyczy gabinetów w całej Polsce :)
          Chętnych do skorzystania z oferowanej z polecenia zniżki proszę o kontakt: natalka61@wp.pl

Pozdrawiam!
    • frankinetka Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 18.07.14, 14:59
      Chętnie polecę osobę do salonu Laser Delux na depilacje laserową. Osoba ta dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Rabat obowiązuje w różnych miastach na terenie całego kraju. Robiłam bikini całkowite i przy tak miłej kompetentnej obsłudze we Wrocławiu jest prawie bezbolesne. Kontakt do mnie doedu@o2.pl
    • szpila.2 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 01.09.14, 13:56
      Polecę chętną osobę na zabiegi depilacji laserowej w sieci LASER DeLux. Promocja obejmuje wszystkie salony i nie ma znaczenia, w którym się ją zrealizuje. Ja otrzymam 50% zniżki na kolejny zabieg, osoba polecona otrzyma 20%. Później sama może polecać inne osoby. Ta promocja łączy się z promocyjnymi cenami. W maju robiłam zabieg na kilku obszarach i zaoszczędziłam sporo. Wybieram się teraz w październiku (jak zejdzie opalenizna), dlatego szukam osoby, którą mogę polecić.
    • koki94 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 25.04.15, 12:06
      Chętnie polecę osobę do salonu Laser Delux. Osoba ta dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Rabat obowiązuje w różnych miastach na terenie całego kraju. Skorzystałam już z 4 zabiegów na bikini całkowite i jestem bardzo zadowolona z efektów, widocznych już po pierwszym zabiegu! Kontakt do mnie: 794958768 lub wiolonczelistka2@o2.pl
      • polaem Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 29.03.16, 15:25
        Witam serdecznie!
        Chętnie udostępnię komuś rabat 20% na pierwszy zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całego kraju. 1.04 mam już czwartą wizytę, więc również służę dobrą radą, opisem jak wygląda przebieg zabiegu oraz jak po zabiegu zadbać o skórę.
        Chętne osoby (pisz nawet jeżeli się zastanawiasz się nad depilacją, odpowiem na wszystkie pytania) proszę o kontakt mailowy: pauem91@wp.pl

Serdecznie pozdrawiam,
        pauem91@wp.pl
    • rekin.86 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 01.05.16, 16:36
      Witam! Chętnie polecę osobę w Laser DeLux, dzięki temu osoba otrzyma 20% zniżki na zabieg depilacji laserowej. Ja jestem już po dwóch zabiegach na nogi we Wrocławiu i widać super efekty, także naprawdę warto :) Zainteresowanych proszę o kontakt na mail: rekin.86@tlen.pl lub 793157145 Pozdrawiam! Gosia :)
    • natalia9521 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 15.09.16, 14:20
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 15.10.16, 12:57
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
      • monika.monika111 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 29.05.17, 12:30
        Długo szukałam i czytałam wiele opinii na temat salonów wykonujących tego typu zabiegi i rodzaje laserów wykorzystywanych przy tego typu usługach. Sprawdzałam na stronie producenta lasera, czy laser jest serwisowany. Po długich przemyśleniach wybrałam salon Laser DeLux, mają salony w całej Polsce. Profesjonalna obsługa. Ja robiłam zabieg na 4 partie i jestem zadowolona. Wybieram się na kolejny. Zdecydowanie polecam ! ! !
        Jesteś zainteresowana zniżką na zabiegi w salonach Laser DeLux? Wystarczy po zabiegu podać imię i nazwisko osoby polecanej i w którym mieście robiła zabieg. Korzystają dwie osoby - osoba polecona zniżkę 20% a osoba polecająca 50%. Proszę o kontakt 608 281 353 lub monika.michalska111@wp.pl
    • cerida Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 09.11.17, 22:51
      Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi :). Zainteresowanych proszę o kontakt na kyluspoe@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • paolaa13 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 10.07.18, 12:40
      Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona !
      obie możemy zyskać.
      Prosze o kontakt,
      obie zyskamy!
      Trzeba korzystać z promocji !
      paulineczka131189@gmail.com
      Lub
      509 680 190
    • paolaa13 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 15.07.18, 15:51
      Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona !
      obie możemy zyskać.
      Prosze o kontakt,
      obie zyskamy!
      Trzeba korzystać z promocji !!! 😊
      Lub
      509 680 190
    • natalia9521 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 22.08.18, 07:49
    • cerida Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 10.10.18, 12:37
      Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • natalia9521 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 13.01.19, 11:41
    • paolaa13 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 24.02.19, 15:32
      obie możemy zyskać.
      Prosze o kontakt,
      obie zyskamy!
      Trzeba korzystać z promocji !!!
      Lub
      509 680 190
    • paolaa13 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 24.02.19, 15:33
      obie możemy zyskać.
      Prosze o kontakt,
      obie zyskamy!
      Trzeba korzystać z promocji !
      Lub
      509 680 190
    • natalia9521 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 27.04.19, 13:32
    • natalia9521 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 08.01.20, 15:45
    • natalia9521 Re: Dapilacja laserowa LASER DELUX RABAT 28.05.20, 12:24

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka