Dodaj do ulubionych

Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!pomocy!

20.02.07, 13:11
Witam
Niedawno poddałam sie zabiegowi usówania zbędnego owłosienia na łydkach
metodą leaserowa...popełniłam ogromny błąd!
Depilowałam sie w Poznaniu w gabinecie który z tegoż to forum wydawał mi sie
kompetentny i godny zaufania..co sie okazało wydałam jedynie mnóstwo
pieniędzy i mam teraz dylemat czy kontynuowac zabiegi..Na pewno juz nie w tym
gabinecie ale nie wiem który teraz wybrac :(jestem załamana.
Opowiem troche jak przebiegł zabieg dla kobiet które sa zainteresowane..otóż
przyszłam na spotkanie wczesniej umówione. Pani bardzo miła ale jakoś
odebrałam to jako takie wymuszone uśmiechanie się ,.przeprowadziła ze mna
wywiad,...o ile tak to można nazwać..i odrazu przeszłyśmy do depilowania!Nie
hcce straszyć tych kobiet które podobnie jak ja sa wrazliwe na ból ale nie
podejrzewałam ze to bedzie az tak okropne..dla mnie to były 2 najgorsze pod
względem bólu (jak do tej pory)godziny mego życia. byłam po zabiegu strasznie
wymęczona a że nie jestem z Poznania podróz stanowiła dla mnie niemiłosierne
męki..Ale ok zabieg zabiegiem miła pani mówiła ze wiekszosc osob tak reaguje
na ból..i ze wszystkim w trakcie zabiegu tworza sie tzw"oponki"ja miałam w
takich oponkach całe łydki ( czerwone ślady napuchnięte , sine deilkatnie
purpurowe , pieczące,okropne)Pytałam czy to normalne i podobno tak. Włosy
miały mi wypaść w ciągu 2 tyg. jest juz 3 tyg po i nadal nic..włoski miały
juz nie wrastac(mam z tym ogromny probvblem) a wrastaja gorzej niz przed
laserem -JESTEM TYM PRZERAZONA!po depilacji depilatorem raz go
uzyłam..leczyłam wrosniete włosy całe 2 lata! A teraz po niesamowitym laserze
mam gorzej powrastane niz po depilatorze i wrastaja jak nie wiem i znow nie
moge ich powyjmowc, znów nie daje sobie z nimi rady! Pani obiecywała ze laser
usunie mi wrosniete włosy których nie mogłam wczesniej wyjac I co??włos pod
skóra osadzony jest i siedzi tak głęboko jak przed zabiegiem!miałam przed
zabiegioem tez kilka blizn i śladów po wczesniejszym męczeniu się z
wrosnietymi kłaczkami ale teraz dziewczyny wy nie wiecie co ja mam na nogach!!
makabrycznie to wyglada! Nogi pełne tych "oponek"które nadal nie schodza ,
całe setki wrośnietych włosków nie moge ani uzyc jakiegos peelingu ani nic bo
mnie nogi strasznie pieką i bolą od tych niemiłosiernych śladów po zabiegu.
Jestem zdesperowana i załamana. Nie wiem moze powinnam zaskarzyc ten gabinet??
na pewno nie pojde tam na 2 zabieg oj juz nie ! Jeden zdecydowanie mi
wystraczył w tym gabinecie i przekonał ze mam do czynienia z
nieprofesjonalnymi pracownikami. Juz w trakcie zabiegu Pani chciala konczyc a
ja wiodziałam duzo włosków ze nadal je widac i musiala poprawic mówiac ze
one sa juz usuniete ale tak zapobiegawczo mi je usunie po raz drugi..
wiem ze strasznie sie rozpisałam ale az tyle bólu tkwi we mnie po tym zabiegu
a wiem ze niektóre Panie chciałby wiedziec to co ja teraz przed zdecydowaniem
sie na ten zabieg . Jesli któras w Was drogie Panie bedzie wiedziała jak
skutecznie pozbyc sie tych plam sladów i wrosnietcyh włosków prosze o pomoc .
Ja naprawde jestem bliska depresji.:(i az strach pomyslec ze ten ból we mnie
to sprawa włosów i depilacji..prosze Was o pomoc pozdrawiam ciepło

Pozdrawiam wszystkie kobiety , które maja ten sam problem co ja ..wiem jak
cierpicie..
Obserwuj wątek
    • wiwani Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 20.02.07, 13:43
      to straszne co piszesz! Czyżby to było w Studio Laser w Poznaniu?
      Spróbuj rozwiązać sytuację polubownie. Zadzwoń do gabinetu i przedstaw
      sytuację. Może pomogą Ci w wyleczeniu tego problemu w ramach
      rekompensaty.Istnieją różnego rodzaju dobre maście i specyfiki niwelujące ten
      problem.Ja osobiście nie miałam żadnych powikłań, smarowałam Pantenolem a potem
      wcierałam balsam nawilżający. widocznie każdy reaguje inaczej, ale bardzo mi
      przykro, ,ze masz takie niemiłe doświadczenia z depilacją.
      • ines-i5 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 20.02.07, 15:04
        Tak to było STUDIO laser w Poznaniu nie ma co ukrywac oszpecili mi nogi..ale
        nie miałas w ogóle sladu tych okropnych "oponek" ja mam cały czas złudna
        nadziieje ze one w koncu zejda ..:(i te wrosniete włosy wyjda a moze poprostu
        jestem naiwna i dalam sie oszukac . Dzwonic do nich?jakos watpie by pomogli mi
        z tym problemem obiecuja złote góry a dostaje wielkie"0" na dodtaek zabieraja
        za takie oszpecenie tyle p[ieniedzy. Moze jak nabiore sił na rozmowe z nimi to
        sie z kims skontaktuje ale obawiam sie zze moje nerwy moga puscic wodze i nie
        wytrzymam:(
        • malwes Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 20.02.07, 18:22
          Ines,
          Ja mam dwa pytania do całej sytuacji:

1. Pierwsza to ból - czy nie robiłaś próby wcześniej? (zazwyczaj próbę robi się
          24h-72h albo dłużej przed zabiegiem, żeby się zorientować jak skóra zareaguje).
          Wiem, że gabinety czasem 20min po próbie oferują zabieg i pewnie u ciebie tak
          było. Mogłaś po bolesnej próbie ewentualnie poprosić o Emlę.

2. Druga to te wrośnięte włoski - wydaje mi się, że taki problem jest cześty
          (przynajmniej z postów to wynika). włos skarbonizowany laserem jest słabszy i
          nie przebije się łatwo przez skórę a na łydkach jest ona wyjątkowo gruba. Może
          ta pani niedokładnie wyjaśniła, ale problemu z wrastającymi włoskami nie
          będziesz miała po zakończeniu cykli depilacji. Natomiast w trakcie wiele osób
          ma ten problem - bo te "spalone" włoski nie rosną (tak się wydaje) ale to jest
          proces "wypychania" ich do zewnątrz. Jak wrasta zdrowy włos, to taki
          skarbonizowany wypycha się z podobnymi objawami i trzeba to przeczekać. To
          czasem trwa i m-c i dłużej - można sobie pomagac delikatnymi pilingami (takimi
          dozwolonymi przy fotoepilacji). Ja na razie łydek nie robiłam ale w kilku
          miejscach mam ten sam problem z bikini.

Najlepiej zgłoś się do gabinetu i powiedz o swoich wątpliwościach.
          Natomiast z tym poparzeniem....no ja jestem zwolennikiem robienia prób nie
          przed zabiegiem ale z odstepem duuużo dłuższym. I ewentualnie pomyśl czy
          przypadkiem nie zaszło coś, o czym panie depilujące nie wiedziały (zioła
          fotouczulające, antybiotyki, jakieś Tabciny i inne, pilingi czy balsamy z
          vitaminą A itp) bo od tego pewnie zależy dalsze postepowanie z ta skórą.
    • louisvitton Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 20.02.07, 23:47
      ines chyba jestes trochę ,że tak powiem nie teges. Leczyłaś nogi po depilatorze
      2 lata??? A z głową masz wszystko w porządku? Daj sobie spokój w ogóle z czym
      kolwiek jak masz taką wydelikatnioną skórę. Ale się uśmiałem z tego depilatora.
      Moja wife use depilatore od wielu lat. Chcę jej zrobic prezent i kupic serię
      zabiegów laserowych. Nie wiem jeszcze gdzie. Jestem ze Szczecina. Ale jak
      kocham kobiety z taką histeryczka jak ty bym nie wytrzymał. Jak po depilatorze
      leczyłaś się 2lata to po laserze pewnie ci dyszka stuknie.
      • ines-i5 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 21.02.07, 10:40
        do louisvitton
        wybacz ale to forum jest dla osób , które chca sie poddac depilacji laserowej i
        maja problemy z zbędnym owłosieniem. Nie rozumiesz mojego problemu dlatego
        niepotrzebnie sie tu wypowiadasz. Nie kazda kobieta ma problem podobny do
        mojego wiec twoja zona moze spokojnie uzywac depilatora i nie ma problemu z
        wrastajacymi włoskami. Nie wiesz nawet jak ciezko sie z tym zyje udzielasz sie
        sprawiajac mi swoja wypowiedzia przykrosc ..wiem ze naleze do nielicznych
        kobiet , które maja az tak duze problemy z depilacja jak ja. Wybacz ale nie
        powinienes odpowaidac na mój post był on skierowany do kobiet, które wiedza cos
        na ten temat i mogą mi pomóc. Nie oczekiwałam takich okropnych zarzutów z
        niczyjej strony. Mozesz sie smiac ale nie jestes kobieta wiec nie wiesz na czym
        polega moj problem. Z twojej wypowiedzi wynika ze jestes okropnym gburem, który
        potrafi sie jedynie wyśmiewać z cudzych problemów używając przy tym dziecinnych
        stwierdzeń. Moge tylko współczuc waszemu zwiazku kiedy i twoja zone( nikomu
        tego nie zycze ale nie wiesz jak ona zareaguje na zabieg) spotka taki problem
        po laserze i faktycznie nie bedziesz w stanie jej pomóc a najwyżej posmaiac sie
        i zbagatelizowac całą sprawe.
        • sabinka232 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 21.02.07, 12:51
          Tobie ines współczuje chyba mam podobny problem tez miałam strupki ale mizeszły
          po ok 2 tyg.ale pozostały po nich białe ślady włoski również mam powrastane ale
          dziewczyny tu radza by poczekac az sie same wypchna na zewnatrz. Kochana czekaj
          cierpliwie nie martw sie tak! wiem ze z pewnościa bedzie ci trudno ja tez przez
          to przechpodziałam strupki bo mysle ze o tym mowisz piszac "ślady opon" powinny
          ci niebawem zejsc ja czekalam 2 tyg niektore ososby potrzebuja na to wiecej
          czasu. Smaruj nogi jakims kremem na te oparzenia np pentanolem badz inna mascia
          ale zapomniałam nazwe pozniej sprawdze to ci odp. pewnie tak jak mi po
          strupkach zostana ci slady ale moze i one z czasem zejda?;/

a co do ciebie louisie.. to wstydz sie!!!dziewczyna cierpi a Ty sie z niej
          naśmiewasz! Wbrew pozorom to faktycznie nie jest mały kłopot z tymi nogami ja o
          tym wiem dobrze! ty jako facet powinienes przemilczec ta sprawe i starannie
          szukac gabinetu dla zony aby i jej nie zrobili podobnej krzywdy!dobrze sie
          upewnij czy twój prezent nie okarze sie fatalnym pomysłem!
    • georgia37 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 21.02.07, 21:56
      Witaj Ines,dopiero dziś przeczytałam Twój post.Naprawde nie powinnas sie
      martwić.Przechodziłam to samo.Jestem po trzech zabiegach na bikini i łydkach
      własnie w Studio Laser w Poznaniu.Oprócz wrastających włosów,które są zmorą
      wielu,miałam takie same strupki,które na pocxątku już w trakcie zabiegu zaczęły
      sie pojawiac.Muszę się przyznać,że Pani,która robiła zabieg pytała czy ostatnio
      sie opalałam,ja skłamałam,bo byłam na solarium 4 razy i wyszły mi ślady,a potem
      strupki.Byłam lekko przerażona,bo wyglądałam jak pantera w
      cętki,piekło,szczypało.Pani z gabinetu powiedziała,że można dzwonić o kazdej
      porze dnia,by uzyskać rade i zadzwoniłam.Miałam smarować te miejsca mascia o
      nazwie Solcoseryl lub Auriderm i to pomogło.Strupy zeszły powoli,zostały jasne
      ślady,takie cętki,a ja znów zaczęłam się opalac i zrobiły się różowe,a póżniej
      się ładnie wyrównało i nie mam śladów.Gorzej z wrastającymi włosami,Pani nie
      obiecywała mi cudu,ale z czasem problem ma zniknac.Niektóre faktycznie nie maja
      siły wypaść,to ja je traktuje peelingiem i masuje nogi ostra szczotka.Myśle,że
      powinnaś poczekać jesteś po pierwszym zabiegu,a uwierz warto mimo tych przykrych
      doznań.Możesz spróbować gdzie indziej,ja byłam w Epicentrum i w Lenisie,ale
      czytając forum poszłam do Studio na Strzelecka i bedę tam kontynuować
      depilacje,na mnie wrażenie zrobili dobre,miałam próbę,czas na kawę i dopiero
      zabieg.No i rabat 50% po czwartym zabiegu nie ukrywam,ze był zachetą.Poza tym
      czysto,miło,Pani robiąca zabieg bardzo cierpliwa,bo strasznie sie kreciłam przy
      bikini.Mogę naprawdę polecić,ale każdy ma prawo wyboru.Trzymam kciuki,badż
      cierpliwa i napisz jak tam u Ciebie.
      • louisvitton Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 21.02.07, 22:35
        Chyba źle zostałem odebrany.Chodziło mi o to ,że Ines histeryzuje i robi aferę,
        że ją skrzywdzono i takie tam. A przecież jezeli decydujesz się na taki zabieg
        musisz byc świadoma podrażnień. No ale nie mówcie mi drogie kobiety, że osoba
        która leczy nogi 2 lata po użyciu depilatora nie jest trochę rozhisteryzowana.
        Moja żona ma bardzo mocny zarost i wiem co to dla niej znaczy. Wszyscy chwalą
        akurat ten gabinet a Ines akurat oszukano i skrzywdzono- czyli co miała niby
        innym sprzętem robione? Poczekaj kobieto tak jak Ci każdy radzi. Założę się, że
        po jakimś czasie jak zobaczysz efekty, że jest dobrze będzie Ci głupio,że taką
        siejesz panikę.
        • tultowa Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 27.05.07, 20:06
          ale z ciebie pajac!!! nie wierzysz ja sama leczyłam nogi po depilatorze 2 lata
          i wiem co to znaczy.Przez 2 lata nie ubierzesz sukienki, spodenek choć na
          dworze nieraz 30 kilka stopni, głupio ci przed facetem, głupio ci u lekarza,
          zero basenu czy sportów wymagających pokazanie chociaż kawałka łydki. Żyjesz
          jak trendowaty. Nie wyobrażasz sobie jak okropnie wyglądają nogi gdzie setki
          włosów wrastają, swęzą i pieką. Może na początek pojedz sobie depilatorem po
          klacie i sam się przekonasz (ale pewnie tam nie masz włosów bo widzę że
          straszny z ciebie gówniarz). A ty dziewczyno nie panikuj przeżyłam to
          samo ,depilacja laserowa uratowała mnie - naprawde. Wróc do salonu i poproś o
          pomoc. Wiem że możesz czuć się rozgoryczona bo zyjąc z takim problemem pewnie
          wydawało ci się że zabieg uczyni cuda i już od pierwszego dnia pozbędziesz się
          problemu. Moje nogi w trakcie wszystkich 3 zabiegów nie wyglądały dobrze i
          nawet jakiś czas po,ale warto było. Mineło już 5 lat na jednej łydce wyrosło
          może z 15 włosów, na drugiej więcej - już się zbieram na kolejną serię
          zabiegów.
      • ines-i5 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 22.02.07, 08:43
        Dziękuje Wam dziewczyny za to ze mnie wspieracie w tych trudnych dla mnie
        chwilach. Dziekuje za pomoc i dobre rady na prawde pozwala choc na chwilke
        uwierzyc ze bedzie lepiej.Nie wiem dlaczego ale ja robiłam tak jak było
        wskazane zero opalania min 5 tyg zadnych ziół no kompletnie nic a moje nogi no
        juz maja taka ciemniejsza karnacje niz reszta wiec pewnie te slady powstały z
        tego powodu. Ale przyznam ze faktycznie nie mam juz sił na dalsze zabiegi
        obawiam sie ze po nich bedzie mi jeszcze gorzej. Georgio co do opalania po
        zabiegu to rozmawiałam z Panem ze studio-light i powiedział mi ze po tym co mam
        zrobione to bede musiała sobie poczekac troche wiecej czasu na wystawienie
        nózek na słonko bo mi powstana jeszcze gorsze skutki. Dobrze chociaz ze jest
        zima i jakos ten okres przezyje ale ja nie wiem co bedzie latem:( ale spróbuje
        tych maści co mi doradzacie moze troszke pomoga ja zgodnie z zaleceniem Pani z
        gabinetu smaruje nogi maścia DERMAZIN i nikt mi nie powie ze ja nie jestem
        poparzona bo ta masc jest tylko na oparzenia! włoski wrośnięte są nadal widze
        je tylko pod skóra ale pozniej jak mi poschodza te ślady to wezme sie za włoski
        porzadnie peelingiem. Jesli chodzi o Twoja wypowiedz Louisie to przyznam ze
        mnie ona zabolała nawet mocno ,,faktycznie moze wydac sie osobie która nie wie
        co mam na nogach ze histeryzuje ale na prawde to nie wyglada ani dobrze ani
        normalnie. Sadze tez po przeczytaniu mojego postu ze moze troche tez zbytnio
        sie rozczuliłam nad soba jest źle z tymi nogami ale ja o nich nie mysle cały,mi
        dniami bez przesady napisałam top co mi lezało na duszy od dłuzszego czasu i
        wylałam z siebie wszystko i moze dlatego tak to odebrałes ze jestem jak to
        ująłes" nie teges". Nie opowiadam wszystkim wokoło co mam z nogami i jak mi z
        tym źle zyje normalnie, pracuje jestem zabiegana i nie mam czasu na ciagle
        zamartwianie sie tym fantem. Z kolei to forum słuzy min do opowiedzenia swoich
        przezyc po zabiegu totez to zrobiłam a ze to wyglada tak a nie inaczej to juz
        ja na to nic nie poradze . Nie mówie ze studio laser zle mi wykonało zabieg
        pewnie w kazdym innym efekt byłby podobny. Gorgio zapomniałabym jak długo
        schodziły Ci te "ślady oponek" >? bo chyba cos jest nie tak ze ja je mam juz 3
        tyg i wygladaja identycznie jak dzień po zabiegu.. no i ewentualnie jakby mi w
        końcu zeszły to te białe palmy które po nich zostana to czy zejda bez
        opalanaia ? dziękuje wam jeszcze raz za wsparcie to naprawde pomaga:)
        Pozdrawiam Was kochane !
        • georgia37 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 22.02.07, 10:34
          Ines,u mnie strupki schodziły dość długo ponad dwa tygodnie,te strupki jakby się
          scierały,a białe plamki,które pozostawiły miałam nawet 4 tygodnie,gdy zaczęłam
          je delikatnie opalać na solarium po 8 min. zaczęły sie różowić,a potem się
          opaliły i nie ma śladu.Niebawem umówię się na kolejny zabieg i choć jestem lekko
          opalona poproszę Pania ze Studia by zrobiła mi tak jak skóre jasna,bo maja
          podobno takie ustawienie lasera do opalonej,trochę delikatniejsze,ja wole
          kosztem tych strupów mieć szybko świety spokój z wstrętnymi,,włochami,,Teraz nóg
          nie wystawiam na pokaz to przeboleje te ślady.Z bikini jestem juz bardzo
          zadowolona bo tam mi tak nie wrastały,tylko pojedyńcze włosy,może uda sie
          skończyc wcześniej bo mam mniej o60% włosów,a te co wyrastają są
          delikatne,pociągniecie żyletka i spokój.Ines,badż cierpliwa,napewno wkrótce
          zauważysz znaczną poprawe,a dla nas wazny jest efekt końcowy.Ja nie żałuje,że
          zczęłam te męki i mogę polecać dalej,bo warto.Pozdrawiam i trzymam kciuki.Pisz
          jakie postępy w tej sprawie.
          • ines-i5 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 22.02.07, 11:53
            Georgia37 jestes super!:) dzieki Tobie czuje ze moze bedzie z tym lepiej . Co
            do tych pozniejszych plam które mowisz ze mi wyjda to z pewnoscia bede miała
            kolejne watpliwosci..a te palmy białe to nie sa aby blizny?? i one Ci
            wychodziły po każdym zabiegu? na całych łydkach czy na jakiś powierzchniach
            masz szczególnie? u mnie najgorzej to wygląda z przodu łydek a z kolei
            wrośnięte włosy przede wszystkim z tyły i po bokach czyli całe nózki są blee .
            A od kiedy sie juz depilujesz ? jestem tylko zdziwiona ze laser-studio, które
            dosc czesto udziela sie na tym forum nic nie komentuje nic mi nie podpowiada
            nic nie pomoze ale cóz :)tak bywa. Georgio dziekuje ślicznie jeszcze raz!
            jestes Z Poznania?
            • studiolaser Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 22.02.07, 17:55
              Szanowna klientko,
              Powiem szczerze,że czasami bardzo trudno jest nam odpisywać na zarzuty typu
              zostałam
              zmasakrowana,Studio Laser źle mi wykonało zabieg itp. Bo czy wtedy uwierzyłaby
              nam Pani
              ,że efekt który ma na nogach nie jest spowodowany nierzetelnym
              wykonaniem zabiegu a jedynie Pani osobniczymi reakcjami na laser diodowy?
              Chcemy żeby forum było obiektywne i żeby nawet krytyczne uwagi ukazywały sie na
              nim- nawet jeżeli pod wpływem emocji niekoniecznie są sprawiedliwe.
              Żeby sami klienci poradzili Pani co należy robić w tak trudnych dla Pani
              sytuacjach. Na początku była Pani bardzo zdenerwowana i uznaliśmy ,że odczekamy
              moment żeby nie zaogniać i tak trudnej sytuacji. Pozatym zawsze doradzamy
              naszym klintom żeby w trudnych chwilach o każdej porze do Nas dzwonili.
              Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Pani nie dzwoniła do Nas dlatego
              myśleliśmy,że tylko zdenerwujemy Panią naszymi tłumaczeniami i radami. Ale
              teraz jak przeczytaliśmy sugestię ,że może jednak nie będzie Pani się
              denerwować to postaramy się coś doradzić.
              To pewne ,że ma Pani bardzowrażliwą skórę i reakcje Pani na laser są bardzo
              nietypowe. Rzadko na całe szczęście takie sytuacje się zdarzają. Pocieszające
              jest to ,że nie rozpoczęła Pani kuracji sterydowej. W takich sytuacjach lekarze
              bardzo szybko przepisują takie leki. Uważamy ,że nie jest to konieczne. Proszę
              smarować nogi solcoserylem- przyspiesza gojenie. Jet również bardzo dobra maść
              AURIDERM. Jest troszeczkę droższa ale rewelacyjnie działa na poparzenia i
              zapobiega tworzeniu się przebarwień. Równocześnie proszę obkładać nogilodem
              (aczkolwiek nie bezpośrednio na ciało) zawinąć uprzednio lód w jakis materiał.
              Unikać gorących kąpieli. Proszę nie nosić obcisłegoubrania żeby nie podrażniać
              zmienionych obszarów dodatkowo.
              Sytuacje takie niestety zdarzają się i proszę mi wierzyć nie wynika to z
              naszych zaniedbań, nieprawidłowej obsługi czy złych ustawień lasera. Na dowód
              proszę poczytać mnóstwo wypowiedzi bardzo zadowolonych klintów w Pozaniu. Ale
              nie chcę Pani przekonywać o naszym profesjonaliźmie bo zdaję sobie sprawę, że
              źle się Pani czuje po tej depilacji.
              Reasumując daję Pani słowo ,że wszelkie te dolegliwości ustąpią. Jezeli nawet
              pojawią się jakiekolwiek przebarwienia , również po późniejszym opaleniu ich
              nie zostanie najmniejszego śladu. Jednakże do pierwszego kontaktu z promieniami
              UV należy odczekać dłuższy moment aż skóra zupełnie zostanie wyleczona.
              Nie ma mowy o żadnych, najmniejszych bliznach. Mimo wszystko zachęcamy Panią do
              pokazania nóg w naszym slonie. Może będziemy mogli jeszcze Panią wesprzeć i
              doradzić na bieżąco.
              Myślę ,że faktycznie depilacja laserowa jest zbyt dramatyczna w skutkach dla
              Pani i chyba lepiej będzie ,żeby jej Pani zaniechała. Na pocieszenie mogę
              dodać, że mimo ogromnego cierpienia jedną fazę wzrostu włosa ma Pani usuniętą
              więc w przyszłości włosy powinny być rzadsze.
              Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego najlepszego.
              Studio Laser
              • ines-i5 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 23.02.07, 10:51
                Dziękuje za rady i pomoc wiem ze to nie Panstwa wina pewnie moja skóra
                zaaregowałaby pewnie w podobny sposób w każdym gabinecie..ja chyba faktycznie
                nie bede juz kontunuwac zabiegów laserowych bynajmniej nie widze w tym sensu.
                Wiecej szkody niz pozytku. Ale gdyby byli Panstwo tak mili i chociaz mi
                doradzili czy np dermatolog pomoze mi z tym problemem badz kosmetyczka nie wiem
                nie potrafie smaa sobie na to odp. Wiem ze laser to nie był dobry wybóra zbyt
                wrazliwa mam skóre wiedziłam ze jest delikatna ale nie podejrzewałabym nigdy ze
                az tak strasznie. Co do maści to smaruje się narazie dermazin i tylko nim i
                troszke zaczyna sie to wszystko goic ale chyba zbyt wolno to wszytko sie
                odbywa. Wiem ze nie odrazu Rzym zbudowano ale przyznam ze chciałabym juz
                widziec jakiekolwiek efekty. Fakt laser zbyt mocno na mnie zadziałał ale
                dlaczego nie widze zadnych równiez zadnych efektów w postaci wypadania włosków??
                Kompletnie nic nie wychodzi a same powrastane włosy mam i nic nie wypada . Na
                nogach mam rany oparzenia opuchniete sine ślady i wrośnięte włosy...:(
                • studiolaser Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 23.02.07, 23:55
                  Szanowne Panie,
                  Włosy po depilacji laserowej nie wrastają-nie ma takiej możliwości.One
                  poprostu siedzą w skórze i trudniej jest im się wydostac na powierzchnię. Przy
                  depilacji laser uszkodził mieszek i macierz a przez to włos nie ma możliwości
                  odżywczych i nie ma możliwości na regeneracje a co za tym idzie na dalszy
                  wzrost. Czyli nie może wrastac bo do tego żeby wrastał musi byc normalnie
                  odżywiany ,musi miec zdrowy mieszek włosowy i zdrowa macierz.A po depilacji
                  laserowej zarówno mieszek jak i macierz jest uszkodzona. Takze ten martwy
                  spalony wlos utrzymuje sie w skórze.Najczęsciej wypadnie,wykruszy sie po okolo
                  3 tygodniach. Ale niestety czasami trwa to dlużej.I tak zapewne jest w Pani
                  przypadku . Ja wiem ,że trudno jest spokojnie czekac. Ale naprawde częsc Pan w
                  taki sposob reaguje na depilaje laserowa. Przez tyle lat dzialalnosci nikt nie
                  zglosil sie z trwalymi uszkodzeniami, bliznami itp. Wręcz przeciwnie. Nawet
                  osoby dla ktorych zabieg był bolesny później odkrywały jego bardzo pozytywne
                  strony. Prosze w miare mozliwosci stosowac sie do wczesniejszych zalecen a
                  zobaczy Pani ,że wszystkie dolegliwosci miną a włosów mimo wszystko będzie dużo
                  mniej.
                  Panie które zawsze przy woskowaniu miały problemy z wrastającymi włosami sa
                  największymi zwolenniczkami laserowej depilacji. Bo właśnie po depilacji
                  laserowej nie ma więcej problemu z wrastającymi włosami. Brdzo byśmy sobie
                  życzyli żeby Pani Ines cały czas informowała Nas o postępach gojenia. Jestem
                  pewna ,że po 2 miesiącach po depilacji zapomni Pani o przykrościach związanych
                  z depilacją laserową i w sumie będzie Pani zadowolona. Chociaż bynajmniej nie
                  namawiam Pani na kontynuowanie serii gdyż dolegliwości ktore towarzyszą temu sa
                  naprawde bardzo duże w Pani przypadku.
                  pozdrawiam
            • georgia37 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 24.02.07, 19:11
              Ines,js strupków najwięcej miałam na piszczeli i obok,schodząc tworzyły białe
              plamki,ale nie są to żadne blizny,bo normalnie się opalily,a wiem,że blizna po
              ranie się nie opali np.po wyrostku ta kreska nigdy mi się nie opaliła,więc te
              białe plamki po strupkach z pewnością znikną same lub spróbuj je jak zejda
              strupy opalać ale na poczatku krótko,ja zaczynałam je opalac od 6-8 minut.Co do
              włosów które nie chca Tobie wychodzić to z watków Studia Laser i innych,które
              niedawno sie pojawiły faktycznie mozna stwierdzić,że to prawda.U mnie zaczęły
              też póżno wyrastać,sięgnij wstecz na forum,dziewczyna miała ten sam kłopot i
              dermatolog mimo,że włosy tkwiły pod skórą robił jej kolejny zabieg nie czekając
              aż wszystkie dokładnie wyjda,ponoć tak można.Także glowa do góry Ines!
    • h_anna Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 23.02.07, 22:56
      Witaj, ja mam podobny problem, wprawdzie jestem 2 dni po depilacji, ale juz w
      tracie czulam bol-facet powiedzial ze nog nie smaruje sie emla bo za duza
      powierzchnia-smaruje sie pachy lub bikini. czulam ze na lydkach(na piszczeli)
      boli troche bardziej niz gdzie indziej ale pomyslam ze cienka skora-pan
      wytlumaczyl ze na kosci inaczej se roklada enrgia (? chyba cos takiego) i ze
      moze troche bolec i zmieniejszyl mc lasera. ale po calym zabiegu skora na
      piszcelach piekla jak cholera,mialam spodnie rurki (durna baba ze mnie:) i
      meczyla sie w drodze do domu, poetem uzylam pantenolu i bylo lpiej, po dwoch
      dniach skora wrazliwa jak po oparzeniu i wzdluz calej piszcezli mam plamy ciemne
      chyba poparzenie. Na dodatek na nogach i bikini skora szorstka i jakby grubsza i
      juz wiem ze wloski zaczna wrasta bo ja regularnie zluszczam pilingiem dosc
      mocnym bo mam sucha skore:/ nie moge teraz pilingowac bo jeszcze boli i
      wrazliwa, mam nadzieje ze bedzie lepiej. Ale z tego co czytam to chyba nie jeste
      jakims wyjatkiem. Czytalam to forum wiele razy przed zabiegiem, ale takich
      postow nie znalazlam, opisujacych rozne dolegliwosci po..Trzymaj sie cieplo i
      smaruj nogi a na pewno sie wylecza, pozdrawiam
      • rinite Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 24.02.07, 00:19
        znalazłam bardzo fajny post Studio Laser o tym ,że włosy nie mogą wrastac po
        depilacji laserowej. To chyba jest prawda. Mnie tez tak bardzo dlugo siedzialy
        wlosy w skorze. Ja dodatkowo mialam inny problem nie mialam czasu i
        wydepilowalam sobie tylko jedna lydke. Postanowilam na drugą sie umówic za
        jakis czas. Z powodu permanentnego jego braku na drugą łydke przyszlam po 1,5
        misiaca. Ale bylam zdziwiona bo włosy siedzialy mi w skórze (na tej jednej
        łydce)i za cholerę nie chciały wyjśc. Nie rosly i nie wychodzily. Siedziały
        skubane i już. Pamiętam ,że nawet próbowałam je wyciska jak zaskórniki. Byłam
        zdezorientowana czy robic dalej czy dac sobie spokój. Wykonujace zabieg mnie
        uspokoiły ze tak się zdarza ,że włosy tak długo siedzą. Ale to prawda
        potwierdzam to. Potem wszystko wyszło. Ines wyjdzie wszystko - cierpliwości.Nie
        martw się.
        • malwes Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 24.02.07, 09:17
          Dziewczyny - na takie silne odczyny polserowo spróbujcie maści Avene -
          Cilcalfate. Jest to dość drogie ale jest to bardzo skuteczna maść na wszelkiego
          rodzaju uszczkodzenia skóry, reakcje bo zabiegach dermatologocznych i
          chirurgicznych, blizny, poparzenia itp a jednocześnie jest silnie
          antybakteryjna (chroni przed nadkażeniem tych miejsc). Jest też łagodna (można
          stoować nawet u niemowląt - ja ją właśnie znam głównie z leczenia odparzeń u
          dziecka). Dermatolożka polecała mi ją po zabiegach fotoepilacji laserowej.
          Bardzo pomaga. Miałam tez próbkę Cicaplast La Roche Posay (podobne działanie)
          ale La Roche mnie "szczypał" a po Cilcalfate prawie natychmiastowa ulga i ładne
          gojenie. Te obie maści są podobne to Auridermu, który poleca Studio Laser.
          Auridermu nie próbowałam, może też jest dobry - w każdym razie Cilcalfate
          polecam z czystym sumieniem.
        • ines-i5 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 26.02.07, 13:13
          Witaj Rinite to mówisz że mi te włochy:)wyjda??przyznam ze mnie troszke a moze
          nawet bardzo pocieszyłas :)Jejku jakbym ja była zadowolona gdybym nareszcie
          zobaczyła zadowalające mnie choćby w minimalnym stopniu efekty..ale jak pomysle
          jakie były efekty po depilatorze to az mi sie niedobrze robi. Po depilacji
          mechanicznej wrosły mi włosy w ogromnej ilosci ale o tym juz wiecie :) nio ale
          po nich stworzyły mi sie okropne ropne krosty prawie na całych nogach"tzw
          zapalenia mieszkow włosowych". Włosy wrośnięte , ropne krostki rany i mam po
          nich blizny i ślady . pamietam jak długo sie z nimi męczyłam. No i cały ból w
          tym ze boje sie ze i teraz z tych powrastanych włosków nic dobrego nie
          wyjdzie..
        • mar_tynaa Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 28.02.07, 21:46
          Miałam depilowane : brodę, pachy oraz bikini i każde z tych miejsc reagowało na
          depilację zupełnie inaczej.
          1. Włoski na brodzie nie odrosły mi w ogóle po zabiegu, teraz po prawie 4
          tygodniach zaczyna się coś dziać, pojedyncze cieniutkie włoski wychodzą spod
          skóry i się kruszą
          2. Pachy włoski odrosły mi po tygodniu na około 0,5mm i wyszły wszystkie w
          ciągu 2 dni. Do dziś (po prawie 4 tygodniach nic mi nie odrosło)
          3 Bikini - włosy rosły mi przez 8-10 dni normalnie, skóra wyglądała jak
          poparzona i była opuchnięta, wydawało się, że zabieg nie dał efektu, natomiast
          po tym czasie zaczęły wychodzić i ciągle wypadają - już około 2 tygodnie.
          Włosy, które początkowo wrastały pod skórę teraz też zaczęły się przebijać i
          wypadać.
          Tak więc może się okazać, że nawet początkowe wielkie rozczarowanie zabiegiem
          moze się dobrze skończyć. Czego oczywiście wszystkim życzę:)
      • ines-i5 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 26.02.07, 12:36
        czesc Wam dzewczyny czytam te wszystkie posty i przyznam że czuje sie
        lepiej..może to dziwne ale wiedząc ze jest nas wiecej jest mi rażniej. Juz na
        serio zaczynałam mysleć że jestem jakas inna ponieważ nikt nie miał az tak
        duzych problemów jak ja po laserze. A co do moich nóżek to powoli, powoli
        faktycznie zaczyna sie to poprawiać . Wolno to sie odbywa ale jednak widze i
        musze przyznać że nie mała poprawe. Jestem ju ponad 4 tyg. po depilacji i
        przyznam ze spodziewałam sie lepszych rezultatów po wydaniu tak duzj jak na
        moja kieszen sumy ale nogi wygladaja juz lepiej niz tydzien temu. Teraz te
        łydki wyglądają tak jakby te strupki sie wysuszyły>?włosy nadal wrośnięte ale
        jak radzicie nadal cierpliwie czekam..:)mam juz troche wiekszy dystans do całej
        tej zaistniałej sytuacji. Nie ukrywam wzburzenia poniewaz obiecywano mi lepsze
        efekty ale juz pogodziłam sie z wyrzuceniem kasy w błoto bo inaczej tego chyba
        nazwac nie moge. Wiecie kontaktowałam sie nawet z kilkoma gabinetami
        kosmeytycznymi aby pomogli mi usunąc te bardzo wrośniete włosy ale to ponoć
        duzo kosztuje i nie wiadomo jakie beda rezultaty wiec obawiam sie kolejnego
        ryzyka.. nie wiem czy znów warto wydac kase i nie widziec ekfektów.
        H_anno mnie również juz podczas zabiegu strasznie piekło i bolało myslałam ze z
        bólu nie wytrzymam na tym fotelu ale jakos przebolałam najgorsze. Na dzien
        dzisiejszy juz mnie nic nie piecze i nie boli ale wyglądem nóg zadowolona
        niestety nie jestem . Bede nad nimi pracowac nadal moze w końcu zejda te ślady
        i wydostana sie włosy spod skóry.Jestem pozytywnie nastawiona w końcu jeszcze
        troche czasu do wakacji pozostało i moge nózki trzymac w ukryciu. A H_anno
        gdzie byłas na zabiegu jakie sa postepy na dzien dzisiejszy>? Dziewczyny dzieki
        za wszystkie podpowiedzi i wsparcie . Dzieki Wam mam wiekszy systans do tej
        sprawy i jestem pełna nadzieii ze bedzie lepiej:) Pozdrawiam
        • h_anna Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 26.02.07, 16:10
          Czesc, ja byłam za zabiegu w Zarach. Jestem dopiero tydzień po zabiegu,ale co
          najgorsze zauważyłam, że włosy mi normalnie rosną! nie wszystkie ale mejscami
          caly placki albo sciezki. Chyba musze isc na poprawe. Mam jeszcze plamy
          czerwono-brazowe wzdłuz piszczeli ale schodzą. Martwie sie tym ze wydalam taka
          kasę, a na bikini, po wewntrznej stronie (bardzo mi zalezy zeby te wsloski
          usunąc) wloski rosna sobie w najlepsze, na lydkach tez...cos czarno to widzę.
          Ciesze sie, ze u ciebie sprawa sie trochę poprawiła:)
          • ines-i5 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 27.02.07, 09:44
            Witaj H_anno ja miałałam i również ten problem zabieg niedokładnie
            przeprowadzony:( ale ja juz naprawde nie miałm sił a teraz nie mam ochoty na
            poprawki czy kolejne zabiegi. Na mnie laser zadziałal piorunująco źle miałam i
            nadal mam całe łydki w paskudnych sladach które piekły i szczypały. Na
            szczescie choc to juz mineło ale było to okropne. Włoski rosły sobie sciezkami
            gdzieniegdzie co onacza ze do poprawki ale nie byłam w stanie nawet zmusisc sie
            na tel do studia poniewaz jakby mi mieli poprawic tą depilacje zebym miała
            jeszcze cos gorszego na nogach to ja dziekuje:/wolałam sobie darować . A pewnie
            i oni sami widzac moje nogi stwierdzilby ze o poprawce nie mam co myslec;) ale
            te strupki powolutko schodza jest to okropnie mozolne ale czekam cierpliwie:)
            wiem ze czasem moze ci braknąc sił na to wszystko ale sie nie poddawaj!ja
            jestem miekka ;)ale po odpowiedziach wielu miłych dziewczyn uwierzyłam ze moze
            byc lepiej i ze tu teraz liczy sie tylko czas. U Ciebie z pewnoscia bedzie
            podobnie jesli nie masz tak strasznie piekacych tych strupków to zgłos sie o
            poprawke ja zrezygnowałam z dalszej depilacji moja skóra by tego nie zniosła
            ale jesli Ty reagujesz choc troche lepiej ode mnie to moze sa szanse ze
            zadziała w Twoim przypadku!ja bikini tez chcialam robic;/ale mam taki uraz ze
            szkoda mi i kasy i czasu i bólu:(Pozdrawiam cieplutko pisz jak tam Twoje
            postepy w leczeniu nózek ja tez bede zdawac na biezaco relacje Trzymaj sie Pa
            • h_anna Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 03.03.07, 14:59
              Jest 11 dzien po zabiegu i zaczely mi wypadac wloski. Jak na razie z bikini bo z
              nog nie drgnely:/ No i poparzenia juz nie bola ale tez sie nie goja:/ Plamki
              maja intensywny kolor bordowy i nie wygladaja na strupki tylko na glebokie
              przebarwienia. Martwie sie ze mi t plamki zostana.. W kazdym razie moge juz
              robic piling, tylko omijam okolice w plamki. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok...
              • ines-i5 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 21.03.07, 13:12
                Cześc dziewczyny już dawno sie nie odzywałam wiec postanowialam napisać co tam
                u mnie a dokładniej moich nóg;/ zacznę od tego , że zeszły mi te wstrętne plamy
                bordowe, ale pojawiły mi sie po nich białe plamki na całej długosci i
                szerokości łydek..wyglądaja jakby nie miały zamiaru schodzić ,. Wyglada to
                nieciekawie no i pełno wrośniętych włosków po laserze;/ mówie Wam juz miałam
                lepsze nogi jak je traktowałam depilatorem:(łydi w każdym badz razie wyglądaja
                nieciekawie pocieszam sie faktem ze jak uzbieram troche kasy pójde na zabieg
                NOderma i złuszcze cała skóre na łydkach. Panie w salonie mówiły mi ze jeden
                moze nie pomóc ale kilka jak najabardziej przyniesie porzadane efekty. Jeden
                zabieg kosztuje ok 200 zł a mi bedzie potrzebne ok 3 wole juz na to wydac
                pieniądze niz na kolejny zabieg laserem , który nie przyniesie zadnych skutków
                a jedynie nieporzadane efekty w postaci plam wrosnietych ,włosów , blizn.
                Napiszczie dziewczyny jak tam u Was jak Wasze postepy w walce z niechcianym
                owłosieniem. Trzymam za Was kciuki w drodze na koleje zabiegi laserowe!!:)
                Pozdrawiam cieplutko!!!
    • iva22 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 04.03.07, 19:21
      Cześć dziewczyny:) Nie wiem czy to w porządku cieszyć się, że nie tylko ja mam
      problem z niechcianymi włoskami, ale właśnie tak jest.Dzięki temu, że jest nam
      więcej pewnie wielu z nas łatwiej jest zdecydować się i przejść przez zabiegi.
      Jestem tu nowa i chciałabym zapytać was czy wiecie coś na temat efektów i
      wykonywania depilacji laserowej brody, kiedy na skórze znajdują się ciemniejsze
      przebarwienia(efekt wyrywania włosków pęsetką:(.Idę na zabieg we wtorek, a
      chciałabym dowiedzieć się, czy w takiej sytuacji zabieg wogóle ma sens?! Z
      góry, bardzo gorąco dziękuję wam za odpowiedz:) pozdrawiam
      • barbu Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 09.04.07, 16:52
        witam Was serdecznie i mam pytanie do Was czy któraś próbowała depilacji laserem
        IPL lub Pulsar obydwie te nazwy dotyczą tego samego urządzenia .Bo moja znajoma
        próbowała i mówi że ten laser nic nie boli nie ma poparzeń a ból jest taki że
        żadnych maści nie trzeba.Włosy usuwa w takim samym stopniu jak lasery
        tradycyjne.Cos wiecie na ten temat?
    • monika786 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 03.06.07, 22:47
      Czesc!
      Ja jestem w trakcie usowania wlosow laserem i musze przyznac ,ze ty trafilas do
      jakiejs nawiedzonej babki ktora cie okaleczyla na cale zycie.Po pierwsze
      powinna cie ostrzec ze nie mozna podczas ani po sessji sie opalac poniewaz
      mozna stracic pigment,koniecznie trzeba nakladac krem z filtrem ,nawet gdy
      nosisz dlugie spodnie ,sessje powinny odbywac sie co 6 tygodni i to nie
      gwarantuje ci pozbycie sie wszystkich wlosow .A przed uzyciem laseru powinna
      nalozyc ci zel ,ktory chroni cie przed popazeniem no a ty chyba tego nie
      mialas ,bo w moim przypadku najbardziej nie mila sprawa jest ten zimny zel,a
      usowanie wlosow naprawde nie powinno byc bolace,czasami w czulszych miejscach
      czuc male uszczypniecie i to wszystko.
    • laserowiczka Depilacja 15.08.07, 15:45
      może i ja się dołączę... bardziej oficjalnie, bo do ukrycia nic nie mam ;)
      Dość spory czas temu robiłam calusieńkie nogi, aż po bikini.
      1 i 2 zabieg przeszłam boleśnie ;), ale bez "problemów" natury estetycznej. Po
      trzecim zaś niestety się przeraziłam i przestałam się epilować... Ines jak się
      okazuje też masz problem... ale poczekaj jeszcze trochę ze złuszczaniem i paniką
      ;) Prawdopodobnie większa moc lasera/albo za duża wpłynęła na powstanie
      pęcherzyków, oponek czy jak ktoś sobie chce nazywać.

Przechodząc do rzeczy...
      Ostatnio byłam na zabiegu epilacji pach. Ból na "32" dość spory, bo miękkie (no
      i grube, ciemne włoski) ciało, ale oparzeń nie mam żadnych. Gdyby nie to, że
      wiem jak włoski szybko mi odrastają (a te epilowane wybijają się dużo wolniej),
      to bym powiedziała że nigdzie nie byłam ;)

Zapytacie mnie dlaczego poszłam i czemuż się nie bałam... skoro wcześniej doszło
      do poparzenia (mam b. jasną karnację). Otóż uznałam że być może miałam to
      miejsce spocone, laser się przykleił (to możliwe, bo nie wiem?)... A może po
      prostu moja skóra miała dość :)? nie wiem. Gdybać nie będę, bo po co.
      W każdym razie moja desperacja była duża.
      Po tym długim czasie od epilacji nóg przebarwienia się WYGOIłY. Trwało to dobre
      8-10 miesięcy. Bardzo długi czas, zważywszy ze po drodze wypadały wakacje ;),
      ale przeżyłam. I wróciłam hihihi

Obecnie zastanawiam się czy kiedykolwiek pójdę na nogi (ochotę mam ogromną ;),
      ale ten strach...), z których to laser wszystkich włosów nie usunął (pewnie że 3
      zabiegi to niewiele, wiem...) a jedynie mocno przerzedził, osłabił i rozjaśnił.
      Jak się odważę, to się przy następnym zabiegu na pachy zapytam o możliwość
      wystąpienia podobnej reakcji na nogach, do tej po 3 zabiegu) Ogólnie jestem
      zadowolona z obsługi. Wcześniej wyrywanie depilatorem starczało na kilka
      zaledwie dni. Teraz starcza spokojnie na 2 tygodnie i nie widać punkcików. Nie
      widać ich też po maszynce, przez cały dzień, skóra zaś jest jak u niemowlaka ;)
      :) . Może ktoś uzna że to niewiele, ale dla mnie miodzio.

------------------------------------------------
      Pozdrowienia dla P-ń studia ;), panie pewnie i tak wiedzą kto tu się rozpisuje :)
    • natalia9521 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 21.12.16, 12:26
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: Zmasakrowane nogi po depilacji laserowej!!!po 22.01.17, 10:24
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka