Dodaj do ulubionych

depilacja twarzy-jak jest bezposrednio po zabiegu?

09.01.08, 13:58
Czy ktoras z Pan(badz Panow)wykonywal zabieg depilacji laserowej
twarzy?Poniewaz jestem zainteresowana wykonaniem tego zabiegu chcialabym
dowiedziec sie czegos wiecej na temat wygladu skory bezposrednio po
zabiegu.Czy rzeczwiscie jest tak, jak rozpisuja sie w reklamach-skora jest
najwyzej lekko zaczerwieniona i wlasciwie po 2-3godz.nic nie widac, ze mozna
po zabiegu noramalnie wrocic np.do pracy, bez zmartwien o swoj wyglad i efekty
po depilacji?Bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje.
edyta
Obserwuj wątek
    • info_cosmetix Re: depilacja twarzy-jak jest bezposrednio po zab 20.01.08, 12:00
      Witam !

Z Naszych doświadczeń wynika, że jest różnie. Reakcja skóry może być bardzo różna.
      Najlepiej zaplanować zabieg przed weekendem bo ew. zaczerwienienia ( a mogą być mocne ) wygaszą się w znacznym stopniu a mieliśmy osoby u których ustąpiły dopiero po tygodniu(przy mocnych czarnych włosach i jasnej skórze).

Zespół COSMETIX
    • dzkonstanciak Re: depilacja twarzy-jak jest bezposrednio po zab 03.02.08, 12:05
      Od 25 lat zmagałam się z "wasikiem" a to woskiem u kosmetyczki, a to
      wyrywałam w domu - cierpiąc straszne męki. 8 lat temu w Katowicach
      usunęłam laserowo "zarost pod nosem" jesienią, potem drugi raz w
      lutym następnego roku i teraz mam tylko pojedyńcze włoski, jes to
      efekt wieloletniego [18 lat) wyrywania włosków. Przez co bardzo się
      wzmocniły. A co do samego zabiegu - po "katuszach" wyrywania nie ból
      był do wytrzymania i rzeczywiście zaczerwienienie mija po kilku
      godzinach, a muszę się przyznać, że mam bardzo wrażliwą i suchą
      skórę, jestem alergikiem i miałam wtedy już 42 lata. Zdecydowałam
      się też na depilację nóg kolejnej jesieni. WAŻNE JEST ABY NIE OPALAĆ
      SIĘ PRZED I PO ZABIEGU no i laser usuwa tylko czarne włoski!!! jasne
      i siwe zostają. Teraz jak widzę na ulicy młodą kobietę z wąsikiem to
      ażmnie korci, żeby dać jej adres LASERU. powodzenia bo latu tuż-tuż
      • edmann Re: depilacja twarzy-jak jest bezposrednio po zab 04.02.08, 14:28
        dziekuje bardzo za informacje!wlasnie sie zdecydowalam na pierwszy zabieg i nie
        bylo zle!to faktycznie indywidualna kwestia wrazliwosci skory-nie mialam duzego
        zaczerwienienia,ktore zeszlo wlasciwie po 2godzinach.jestem pare dni po zabiegu
        i juz niektore wloski moge wyciagac palcami,poniewaz maja spalona cebulke i
        latwo wychodza.nastepny zabieg za miesiac i tak az do skutku-nie poddam sie latwo;))
      • edmann Re: depilacja twarzy-jak jest bezposrednio po zab 19.02.08, 23:35
        Witaj Kasiu:)
        Mialam dopiero jeden zabieg,w gabinecie Rafmed w Cieszynie,ale to jest ten sam
        gabinet co Batamed w Gliwicach. Bardzo mila i fachowa obsluga. Efekt juz
        widze-zabieg mialam ok4tyg temu,wloski po okolo tygodniu zaczely
        'wychodzic'-mozna je bylo wyjac palcami i nie mialy cebulki.Pierwszy raz od
        wielu lat mam gladka brode!To niezwykle uczucie.Oczywiscie zdaje sobie sprawe,ze
        na staly efekt musze jeszcze poczekac,bo zaledwie ok30%wloskow zostalo
        'spalonych'na stale,reszta ponownie odrosnie po pierwszym zabiegu.Za tydzien mam
        kolejny(drugi)zabieg, juz sie nie boje, tak jak za pierwszym razem. Kazda skora
        reaguje inaczej, moja niezle(zaczerwienienie szybko zeszlo i tylko delikatnie
        malutki obszar brody-w miejscu bardzo mocnych czarnych wloskow-mialam opuchniety
        przez kilkanascie godzin.Nie ma problemu z uzyciem zaraz po zabiegu jakiegos
        delikatnego podkladu,wiec mozna spokojnie wracac do domu nawet komunikacja
        miejska:)Z reszta-jesli bylaby duza reakcja skory-w tym gabinecie robia
        specjalny lagodzacy oklad.Sam zabieg-do przezycia!Troche mniej 'przyjemny' niz
        depilacja woskiem, takie...szczypanie.Najbardziej szczypie w miejscu gdzie
        wloskow jest najwiecej i sa najmocniejsze, bo to one sie 'pala'.Tak naprawde nie
        ma sie czego bac a najwazniejsze ze WARTO!!!!!!!!!!No i nie trwa to
        dlugo,kilka-kilkanascie minut.Mam zalecone przynajmniej 3 zabiegi,z
        zaznaczeniem, ze moze ich byc nawet 6.Kwestia jest indywidualna-zalezy jak
        wloski odrastaja.Pozdrawiam i odwagi!!!!!
          • demii do kasiaa.1 14.03.08, 17:59
            Witaj

Ja tez mam zamiar isc na depilacje twarzy, gdzie robilas w Krakowie,
            ile kosztowało??
            Ja wyglada przygotowanie do zabiegu wiem ze przez miesiac nie wolno
            wyrywac wlosów (ja wyrywam penseta) no to co z nimi robic??
            • kasiaa.1 Re: do kasiaa.1 16.03.08, 11:23
              Cześć Demii!
              Depilacje robiłam w revision na zwierzynieckiej. Tak, przez miesiąc niewolno
              wyrywać włosków, to dla mnie był koszmar bo wcześniej wyrywałam. Ale musiałam to
              jakoś ścierpić bo chciałam spróbować tej depilacji laserowej.Po nocach myślałam
              jak ja będę wyglądać z tymi włoskami. Więc troche je przycinałam i delikatnie
              podgalałam, musiałam to robić codziennie. KOSZMAR!!!! Za depilacje wąsika i
              brody policzono mi 400 zł.Byłam miło tym zaskoczona. Jestem dopiero po pierwszym
              zabiegu, drugi mam 14.04. Jeśli masz problem z włoskami to spróbuj to zrobić.
              Czytałam dużo na ten temat i wiele dziewczyn mówi, że warto. Ja wierze, że się
              uda zlikwidować te cholerne włoski. Trzymam kciuki.

• rumianek-ona Re: do kasiaa.1 21.03.08, 10:08
                  witam ja tez zdecydowałam się na depilacje laserową wargi
                  górnej,pani w gabinecie powiedziała ze przez około miesiąc przed
                  zabiegiem nie wolno depilowac twarzy woskiem kosmetycznym co do tej
                  pory robiłam cierpie katusze ale lekko podgalam je maszynka bo
                  przeciez nie wyjde na ulice z wasikiem ktorego nigdy nie mialam (bo
                  byl wosk)i musze pojsc na zabieg z ogolona warga gorna.czy tak tez
                  mozna ?
                  • kasiaa.1 Re: do rumianek-ona 21.03.08, 12:36
                    Hej. Oczywiście, że można podgalać włoski i pójść na zabieg. Ja w dzień zabiegu
                    nic nie robiłam. Pytałam,czy mam coś zrobić i pani kosmetyczka powiedziała, że
                    nie ponieważ sprawdzi jaki to jest typ włosa. A w gabinecie przed zabiegiem
                    troche podgoliła. Ale może w innym gabinecie życzą sobie inaczej. Gdzie będziesz
                    robić depilację? Jeśli masz problem z włoskami to zrób to - warto.
                      • rumianek-ona Re: po pierwszym zabiegu 02.04.08, 17:59
                        witam!jestem już po pierwszym zabiegu,nie było tak strasznie jak
                        myślałam.Rzeczywiście ból jest do zniesienia,a opuchlizna i
                        zaczerwienienia zniknęły juz po 2-3 godzinach.jestem bardzo
                        zadowolona następny zabieg za 5-6tygodni.pozdrawiam serdecznie i
                        jeszcze raz dzięki za wszystkie porady :)
    • renata.d Re: depilacja twarzy-jak jest bezposrednio po zab 12.02.19, 12:34
      Widoczne, ciemne włoski na policzkach, brodzie, czy tzw. wąsik powodują duży dyskomfort u każdej kobiety, laseroterapia to dobry pomysł na pozbycie się tego problemu. Jak najbardziej możesz wrócić do normalnego funkcjonowania od razu po wykonaniu depilacji laserowej twarzy, gdyż nie jest to inwazyjny zabieg, który wymagałby szczególnej rekonwalescencji. Jednak bardzo ważnym jest, aby wybrać zaufany gabinet dermatologiczny, w którym pracuje lekarz specjalista z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem.
    • natalia9521 Re: depilacja twarzy-jak jest bezposrednio po zab 27.04.19, 13:34
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: depilacja twarzy-jak jest bezposrednio po zab 08.01.20, 15:45
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka