Dodaj do ulubionych

depilacja laserowa radom

10.08.09, 15:03
Witam
czy ktoś korzystał już z depilacji laserwej w Radomiu? Możecie
polecić jakiś gabinet? Lub odradzić...
Obserwuj wątek
    • sambaverde Re: depilacja laserowa radom 18.01.11, 19:01
      W Radomiu mogę polecić Elite Salon Kosmetyki Profesjonalnej i Laserowej, ul. Waryńskiego 9a. Fachowa obsługa, ceny znośne;) Można sprawdzić ofertę na stronie internetowej: elite.radom.pl albo może Pani zadzwonić, żeby się zapytać o szczegóły: 48 363 20 47. Mam nadzieję, że pomogłam:)
    • tamaralempicka Re: depilacja laserowa radom 02.03.11, 17:38
      Light Sheer mają też w centrum kosmetycznym na witolda ale szczerze odradzam, właścicielka nie miła i z góry traktuje klientki, nie idź tam gdzie zabieg robią IPlem bo on po prostu nie działa szukaj wspomnianego Light Sheer, wiem że maja go też w erisce i nawet ceny normalne, pozdrawiam
      • anett_t Re: depilacja laserowa radom 19.01.12, 18:15
        Odradzam depilację laserową w Centrum Kosmetycznym na Witolda. Zgadzam się z poprzedniczką, że właścicielka jest bardzo nie miła...za takie pieniądze wykonuje się zabieg wiec człowiek oczekuje miłej atmosfery i komfortu. Ani jednego ani drugiego w tym gabinecie nie otrzymałam...brak intymności, fotel przy fotelu za parawanem kolejny zabieg...to nie to czego szukam.
    • njut Re: depilacja laserowa radom 23.04.12, 10:19
      Czy któraś z Was korzystała z epilacji w PT DENTAL laserem diodowym LEDA EPI 808?
      Ciekawa jestem efektów u innych dziewczyn.
      Ja byłam na 2 zabiegach z Groupona. Poczytałam wcześniej o LEDA EPI 808 i sam sprzęt ma dobre opinie: krótko i z minimalnym bólem. Pani wykonująca zabieg miła i dyskretna a sam zabieg rzeczywiście krótki - ok 15 min razem na łydki, bikini, pachy.
      Pierwszy zabieg praktycznie bezbolesny i efekty super - pozostał tylko lekki meszek, który zgoliłam dopiero przed drugim zabiegiem (równiutko 4 tyg po pierwszym). Za drugim razem już bolało i żeby wzmocnić pozostałe włoski przed kolejnym zabigiem postanowiłam je golić. I teraz z nowu mam busz. Minęły 2 miesiące a ja się zastanawiam czy jest sens robić kolejne zabiegi.
      Dodam, że jestem brunetką o jasnej karnacji (nie opalam się nawet latem) i niby mam super predyspozycje do tych zabiegów.
    • kiti112 Depilacja Laserowa w Radomiu 18.01.15, 13:05
      Również polecam salon Laser Clinic z ulicy Skłodowskiej. Z depilacji jestem bardzo zadowolona, tak jak wyżej napisane mają laser light sheer. Cenowo chyba najlepsza oferta w Radomiu. Miła atmosfera, dbają o klienta. Strona to www.laserclinic.radom.pl
    • panna222 Re: depilacja laserowa radom 10.01.16, 01:01
      a ja bylam ostatnio na brwiach permanentnych w Instytucie Piekna Diamond i Pani Natalia akurat rozmawiala na temat zakupu jakiegos lasera Vectus-nastepca tego ligt shera o ktorym piszecie-ja poczytalam o tym nowym i podobno jest najlepszy na swiecie i najmniej boli-ciekawe czy go kupi bo podobno bardzo drogi,gdyby ktos wiedzial dajcie znacc:)
    • blr75 Re: depilacja laserowa radom 10.03.16, 18:54
      Klinika BeautySkin jest już otwarta w Radomiu i oferuje zabiegi laserem Vectus - najlepsze urządzenie dostępne na rynku do epilacji laserowej. www.beautyskin.com.pl
      Ceny niższe niż u konkurencji
    • kasia_radom Re: depilacja laserowa radom 01.04.16, 18:28
      Korzystałam dwukrotnie z depilacji w Elite i tam miałam zabiegi robione laserem Ligth Sheer Duet. Nie do końca byłam zadowolona bo włoski nadal były a mi zależy na ich pozbyciu się. Wybrałam się do Jedlni Letnisko do Diamond i jestem zachwycona zabiegiem, robiłam pachy i głębokie bikini na ich nowym sprzęcie i mam porównanie. Ten laser Vectus xlase jest rewelacyjny. Trwało kilka minut i co najważniejsze zero bólu. Bardzo fajny sprzęt juz mi się podoba :) ...a podobno potrafi o wiele wiecej niż tylko usuwanie owłosienia.
      Z czystym sumieniem polecam Wam depilacje laserową w Diamond w Jedlni Letnisko!!!
    • agga90 Re: depilacja laserowa radom 29.04.16, 09:33
      Witam. Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski w wysokości 20%. Sama jestem po kilku wizytach depilacji laserowej jak i redukcji rozstępów i z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi.
      Proszę o kontakt agga2612@wp.pl
    • rekin.86 Re: depilacja laserowa radom 01.05.16, 16:28
      Witam! Chętnie polecę osobę w Laser DeLux, dzięki temu osoba otrzyma 20% zniżki na zabieg depilacji laserowej. Ja jestem już po dwóch zabiegach na nogi we Wrocławiu i widać super efekty, także naprawdę warto :) Zainteresowanych proszę o kontakt na mail: rekin.86@tlen.pl lub 793157145 Pozdrawiam! Gosia :)
    • agga90 Re: depilacja laserowa radom 04.05.16, 11:31
      Witam. Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski w wysokości 25%. Sama jestem po kilku wizytach w Kielcach depilacji laserowej jak i redukcji rozstępów i z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi.
      Proszę o kontakt agga2612@wp.pl
    • natalia9521 Re: depilacja laserowa radom 11.08.16, 11:23
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@ gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: depilacja laserowa radom 24.08.16, 10:38
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: depilacja laserowa radom 15.09.16, 14:08
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • kor8lowa Re: depilacja laserowa radom 10.10.16, 19:54
      Polecam epilację laserową w Instytucie Piękna Diamond w Jedlni Letnisko mają tam laser Xlase Plus. Cały zabieg jest bezbolesny, bardzo komfortowy, efekty odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Polecam, sprawdzałam i konsultowałam w wielu miejscach i zaufałam specjalistom z Diamond. Na ich stronie www jest cennik. Polecam!
    • skowronek90 Re: depilacja laserowa radom 13.10.16, 12:13
      Sprawd ź sobie ofertę Beauty Skin (beautyskin.com.pl) w Galerii Słonecznej. To jest radomski oddział znanej kliniki medycyny estetycznej z Warszawy. Zapisałyśmy się tutaj z koleżanką na depilację laserową – nogi kosztują tylko 500 zł.
    • natalia9521 Re: depilacja laserowa radom 15.10.16, 12:56
    • mariola2110 Re: depilacja laserowa radom 29.12.16, 12:19
      Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg jednej partii ciała w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a ode mnie dodatkowo 10%. Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki na zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich salonach Laser DeLux w Polsce. Mój numer 793 000 455, odpowiem na wszystkie pytania
    • natalia9521 Re: depilacja laserowa radom 22.01.17, 10:19
    • natalia9521 Re: depilacja laserowa radom 07.05.17, 18:40
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka