Dodaj do ulubionych

Czego robić nie należy... ?

21.08.04, 20:36
KU PRZESTRODZE !!!
Jako, że ze mnie pani i pan domu, chciałabym rozpocząć wątek w którym można
wpisać nowe odkrycia zakończone fiaskiem.
Więc:
-wypełniacz do fug nie nadaje się do łatania dziur w ścianach, kruszy się i
odpada
-plakatówką nie należy zamalowywać najmniejszego śladu na ścianie, biała-
żółknie, inne-tak jakoś dziwnie siwieją
-wybór odpowiedniego wiertła ma znaczenie
-wybór miejsca w którym się wierci także, nie radzę wiercić nad kontaktami
-poksylina jednak nie nadaje się do wszystkiego
-obrazy i szafeczki przywieszone na super glue nie trzymają się
-nie warto udawać silnej i samej przenosić szaf :(
Obserwuj wątek
    • Gość: katarynka Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.04, 21:08
      Podgrzewać jajka z nadtłuczoną skorupką w mikrofalówce - pęka.
      • Gość: pb Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.man.polbox.pl 23.08.04, 15:28
        Nie należy próbować spojrzeć na zegarek odpowiadając na pytanie "która godzina"
        trzymając w ręku kubek z kawą, bo kawa wylata na podłogę :))
        • Gość: słoneczko Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.04, 13:30
          chyba że kubek trzymasz w lewj ręce a zegarek masz na prawej to nie wylata.....
        • Gość: Kasiunia22 Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 04.09.04, 00:47
          Chyba że zegarek gdzies stoi lub wisi... :)
        • magmati Re: Czego robić nie należy... ? 10.09.04, 22:42
          Nie nalezy wsadzac ząbków czosnku do nosa w celu zlikwidowania kataru, ani
          robic sobie aromatycznej kapieli wrzucając do wanny z gorącą wodą skórek od
          mandarynek i ich jeszcze ugniatac. No chyba ze ktoś lubi mieć popażone wnętrze
          nosa i wysypkę piekącą na udach
          • 2paco Re: Czego robić nie należy... ? 15.10.04, 11:06
            nie należy wbitej w spodnie gumy do żucia wywabia pumeksem - kiedys tak
            zrobiłem i wywabiłem zarówno gumę, jak i sporą część materiału :D
            • oowca Re: Czego robić nie należy... ? 01.03.05, 19:48
              lepiej zamrozić
            • Gość: madzia Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.05, 20:12
              podczas remontu nie należy stawiać piwa w pobliżu rozpuszczalnika nitro.
              • tegreska Re: Czego robić nie należy... ? 03.08.07, 09:50
                Nie należy zostawiać szczoteczki do zębów, którą czyści się skorupę żółwia i filtr z akwarium, na umywalce. Pomyliłam się i umyłam zęby!
                • Gość: jagna Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.radom.pilicka.pl 05.08.08, 09:11
                  Nie należy zjeżdżać zimą z Gubałówki siedząc na reklamówce - człowiek mocno sie
                  rozpędza i traci sterowność, co skutkuje zatrzymaniem sie na drzewie, przy czym
                  drzewo znajduje sie miedzy lewą a prawą nogą (kolega).
                  Nie należy po pijanemu sprawdzać okrakiem czy "elektryczny pastuch" rzeczywiście
                  jest elektryczny (inny kolega).
                  • Gość: xxx Re: Czego robić nie należy... ? IP: 91.198.100.* 05.08.08, 09:43
                    Nie należy robić sobie jaj na zagranicznej stacji benzynowej i
                    wyskakiwać z tekstem "dzień dobry, dobra kobieto, podasz mi Red
                    Bulla?" bo na 100% obsługa będzie polska.
                • Gość: pobre diablo Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 23:36
                  No to masz czystą i przefiltrowana SKORUPĘ NA ZĘBACH
              • Gość: nieistotne Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.acn.waw.pl 25.09.08, 22:41
                why?
                czyżby się pomyliły naczynia? :D
              • aga.g.aga Re: Czego robić nie należy... ? 06.03.09, 11:10
                Dobre! Postaram się pamietać i przekażę mężowi.
              • Gość: rsc Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 22:47
                Podczas remontu nie wolno stawiać piwa w pobliż robotnika
            • Gość: rybka Nemo Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.w90-26.abo.wanadoo.fr 23.01.07, 08:03
              Nie należy farbować włosów na jasne pasemka samodzielnie.
              Dziś reanimuję włosy u fryzjerki. Aaaaaa !
            • Gość: gość Re: Czego robić nie należy... ? IP: 213.17.246.* 03.02.09, 10:54
              wystarczy zmywacz do paznokci
          • Gość: gość Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 19:22
            nie należy kończyć kupy zanim się do końca nie wysikasz
          • Gość: BylyChorowity Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.cable.ubr02.smal.blueyonder.co.uk 21.01.05, 11:49
            z tym czosnkiem to sie mylisz, nalezy go wsadzac do nosa ale musi byc owiniety
            w husteczke higieniczna, wtedy ci nie poparzy nosa, sam juz probowalem wiele
            razy rewelacja, inni sie z tego smieja tak jak ty, ale w praktyce wrzucasz
            czosnek na noc i na drugi dzien rano masz spokoj, i zadnych poparzen oprocz
            przykrego zapachu bo tego sie nie da wyeliminowac, pozdrawiam
            • Gość: kromka Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.05, 23:19
              nie bedzie zapachu przykrego jesli do nosa wlozysz ziarnko kawy kolego, pod
              warunkiem ze niezbyt gleboko...
              • ahym Re: Czego robić nie należy... ? 18.04.05, 21:21
                Gość portalu: kromka napisał(a):

> nie bedzie zapachu przykrego jesli do nosa wlozysz ziarnko kawy kolego, pod
                > warunkiem ze niezbyt gleboko...

no jasne a ponieważ zapach czosnku eliminuje się zapijając mlekiem, to
                proponuję jeszcze to ziarnko też zalać. Rano kataru na pewno nie oczujesz, bo
                zdążysz sie w nocy udusić!
                • Gość: Ciemny typ Re: Czego robić nie należy... ? IP: 213.17.198.* 26.01.06, 13:53
                  Ludzie, tego nawet Murzyn w nosie nie pomieści!
                  • Gość: eW Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 09:26
                    LOL! Zasmarkałam się przez Ciebie w pracy na blat. A na blacie księga gości.
                    Pan Kowalski zyskał żółty klejący ogonek przy "a" i został panem Kowąlskim
                    (jakkolwiek uda wam się to wymówić...)
                • Gość: :) Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.e-wro.net.pl 09.05.06, 18:24
                  tak, i będzie z rana kawka z mlekiem - a co tam, że w nosie:D
                  p.s. spożycie mleka może powodować niezbyt świeży oddech. wtedy pomaga pasta do
                  zębów.
                • Gość: kalafiorek Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.e-wro.net.pl 09.05.06, 18:29
                  tak, i kawka z mlekiem będzie z rana, a co tam, że w nosie:D
                  p.s. spożycie mleka może powodować nieświeży oddech - ale tu wystarczy pasta do
                  zębów.
                • Gość: Nosek Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.31.radom.pilicka.pl 19.04.07, 12:25
                  O matko kochana, jakiż to trzeba mieć wielki nochal, żeby wkładać ząbek czosnku
                  owinięty w chusteczkę higieniczną z ziarnkiem kawy zalanym mlekiem?????
                  :))))))))
                  • Gość: hubert Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.prokom.pl 07.05.07, 16:03
                    Nie trzeba ziarenek kawy zalewać mlekiem. Ale rano trzeba 'zasiorbać'
                    naparsteczek wody mineralnej do każdej dziurki.
                    • Gość: basiulka Re: Czego robić nie należy... ? IP: 88.156.162.* 31.05.08, 23:40
                      Nie należy zbaczać z głównego tematu wątku i tworzyć wątku
                      poradnianego.
                • parmalat Re: Czego robić nie należy... ? 01.08.08, 02:49
                  ahym gawarit:
                  > no jasne a ponieważ zapach czosnku eliminuje się zapijając mlekiem, to
                  > proponuję jeszcze to ziarnko też zalać. Rano kataru na pewno nie oczujesz, bo
                  > zdążysz sie w nocy udusić!

no raczej sie utopisz w letniej kawie z mlekiem

• Gość: gosc [...] IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.05.09, 15:57
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: artór Re: Czego robić nie należy... ? IP: 78.41.25.* 26.08.09, 22:02
                nie należy wkładać ziarnka kawy do nosa zbyt głęboko :(
                • janoush Re: Czego robić nie należy... ? 13.09.09, 00:03
                  ani ziarnka słonecznika. Po tygodniu pobytu w nosie kiełkuje, wyciąganie przez
                  laryngologa jest cokolwiek bolesne.

Poza tym, nie należy wjeżdżać rowerkiem do pomieszczenia z pojemnikami na śmieci
                  po po ostrym zjeździe, bo można uderzyć przednim kołem w pojemnik a głową w
                  ścianę za nim. Do dziś nie pamiętam jak znalazłem się w windzie jadąc z
                  połamanym rowerkiem do mieszkania.
            • Gość: elieta Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.76.classcom.pl 09.09.07, 22:49
              można spróbowac ale trzeba natłuścić nos np wazeliną kosmetyczną do
              wewnętrznej strony dziurek.; swego czasu mi pomagało. Ostatnio
              przerzucilam się na disophrol lub sudafed
              • Gość: zibi Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.munitus.3s.pl 31.05.09, 07:45
                disophrol obkurcza śluzówki. Katar mniejszy, tylko sikanie zajmuje mi
                zdecydowanie więcej czasu. Ale jak jestem na L-4 to mam czas
            • juliaiga Re: Czego robić nie należy... ? 20.09.07, 17:51
              Ale jak Ty to robisz że nie przeszkadza Ci to w oddychaniu?Mnie
              czosnek w nosie nie parzy tylko nie mogę oddychać i to przeszkadza i
              drażni nerwy.
              • Gość: joster Re: Czego robić nie należy... ? IP: 212.160.172.* 24.03.08, 07:30
                nie oddycha, proste ;)
                • Gość: odtłuszczona Re: Nie należy zmieniać wątku!!! IP: 88.156.162.* 31.05.08, 23:42
            • Gość: joanna182-0 Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.08, 16:37
              najlepszym i najmilszym sposobem na pozbycie się zatkanego nosa jest
              seks. Polecam i naprawde działa!
            • sygitka21 Re: Czego robić nie należy... ? 22.03.09, 18:47
              zamierzam wypróbować sposób... :D
          • albina_biala Re: Czego robić nie należy... ? 09.02.10, 11:19
            Nie nalezy też zjadac całych ząbków czosnku, bo się dostaje
            ciężkiego zaparcia...
      • Gość: Kasiunia22 Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 04.09.04, 00:50
        w ogole nie nalezy podgrzewac jajek w mikrofalowce... w skorupce czy bez sa
        wybuchowe :D
        • Gość: Picha Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.elblag.dialog.net.pl 05.09.04, 14:27
          nie polecam zabawy goracym zelazkiem na wykladzinie
          rodzice nie beda zbyt szczesliwi jak zobacza dzielo swojego dziecka
          do wymiany zelazko nie mowiac o wykladzinie :D
          • 2paco Re: Czego robić nie należy... ? 22.10.04, 18:24
            gdy na podłogę leci lustro oraz kilka dezodorantów, należy ratować przed
            upadkiem lustro... :D
            nie należy z rozpędu i z prawie pionowym wybiciem wskakiwać na łóżka podczas
            wycieczek klasowych - mogą się posuć i pozostać wklęsłe po wsze czasy :D
          • Gość: złośnic@ Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 23:32
            tak,wlasnie nie polecam niczego w pospiechu prasowac na dywanie:))))))))))))bo
            sladu po żelazku nie da się usunąć;))))))))))))))))))
            • elfhelm Re: Czego robić nie należy... ? 04.02.05, 23:37
              Gość portalu: złośnic@ napisał(a):

> tak,wlasnie nie polecam niczego w pospiechu prasowac na dywanie:))))))))))))
              bo
              > sladu po żelazku nie da się usunąć;))))))))))))))))))

ani tym bardziej na segmencie :) !!!
              • Gość: moL Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.03.05, 19:42
                nie nalezy, w chwilach slabosci emocjonalnej, przytulac sie do rozgrzanego
                zelazka, mimo, ze ono NA PEWNO odwzajemni plomienne uczucie :'(
              • Gość: ollgivanna Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.autocom.pl 09.05.05, 17:09
                Co to segment? Czy chodzi o tzw. meblościankę?
                • Gość: ceesio W Wigilię Drugiej Rocznicy.... IP: *.hsd1.or.comcast.net 07.08.05, 19:54
                  ...swego pojawienia się na Forum Józio daje ostro czadu. Pewnie w samą rocznice
                  przyczaduje nawet mocniej!
                • elfhelm Re: Czego robić nie należy... ? 03.12.05, 22:06
                  Gość portalu: ollgivanna napisał(a):

> Co to segment? Czy chodzi o tzw. meblościankę?

tak, ja to od zawsze nazywam segmentem :)
              • Gość: ona Re: Czego robić nie należy... ? IP: 195.94.201.* 27.02.07, 12:35
                i broń boże na łóżku siedząc na nim. Slad żelazka na udzie to kiepska ozdoba
                • Gość: Maz Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 20:40
                  A już tymbardziej prosić domownika, aby zaprasował przez dosłownie parę sekund odstającej kieszeni na pupie - poparzenie dziubkiem (dzióbkiem?) żelazka nas paskiem gwarantowane.
          • Gość: taith Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.asta-net.com.pl 30.01.06, 12:55
            heh mialem juz doswiadczenia z zelazkiem i dywanem
            gdyby nie to ze dywan byl ze sztucznego materialu nie wiem czy tu bym teraz
            siedzial
            • lesna.a jeszcze o wykladzinie 01.02.06, 01:43
              nie nalezy na wykladzinie sklejac ze soba kropelką kamieni w celu uzyskania
              pieknej mydelniczki..
              efekt: palce przyklejone do wykladziny, kamienie luzem, bo kropelka ich nie
              klei, najwyzej lekko brudzi przywartymi wykladzinowymi resztkami :)

--
              deformują nas formuły
          • korhon Re: Czego robić nie należy... ? 02.02.07, 22:51
            A już na pewno podczas prasowania nie wolno odbierać telefonu...
            • Gość: rsc Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 22:52
              A jak się już zamiast telefonu odbierze żelazko, to nie nalezy natychmiast dzwonić po pogotowie
          • parmalat Re: Czego robić nie należy... ? 01.08.08, 02:51
            tego nie powinni robic ci, ktorzy chca wymienic dziecko
        • apja puszczać bąka. 21.03.05, 17:46
          Wybuchnie też jeżeli puścisz bąka i zapalisz w okolicach pupy zapalniczkę.
          Tego robić nie należy.
      • Gość: Franio Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.pgnig.pl 17.09.04, 09:46
        Nawet całe jajko pęknie w mikrofalówce... a później jest duuużo sprzątania
        (znajomy chciał sprawdzić w nowej mikrofali, dlaczego w instrukcji zabraniają,
        no i się przekonał).
        • Gość: aaxxx Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.gorzow.mm.pl 27.08.05, 15:22
          no...a ja sie kiedys przekonalam dlaczego nie mozna podgrzewac w mikrofalowce
          jedzenia w naczyniach aluminiowych badz w kolorze srebrnym. Po prostu sie pali.
      • Gość: ana Re: Czego robić nie należy... ? IP: 80.48.171.* 24.10.04, 00:43
        niedogotowanego i obranego w calosci ze skorupki w celu zrobienia na twardo tez
        nie - wybucha ;P
        • Gość: Piter Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 17:24
          Pomidory w mikroweli zachowują się bardzo podobnie od jajek :-( na szczęście to nie była moja mikrowela (zemsta na tej wrednej kucharce z obozu ]:-> )!!!
          • elfhelm Re: Czego robić nie należy... ? 04.02.05, 23:39
            nie radzę też podgrzewać sosów w mikrofali bo trochę strzelają, smażyć na oleju
            do sałatek (słonecznikowym), korzystać z Ace czy Domestosa w nowych spodniach :)
            • Gość: jac Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.05, 10:54
              smażenie na oleju sezamowym to też nie najlepszy pomysł. za szybko się pali :)
            • jagoda85 Re: Czego robić nie należy... ? 23.05.05, 20:23
              dlaczego nie podgrzewać sosów w mikrofali, świetnie się podgrzewają, tyle
              tylko, że trzeba je odgrzewać pod przykryciem.
            • Gość: max Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.md4.pl 30.05.09, 12:23
              true! mycie toalety, bo dzis moja kolej, 'na szybko' w nowych spodniach powoduje
              glowienie skad wziely sie te biale niezmywalne kropki ;)
      • Gość: Oltarz Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 22:59
        nie należy podgrzewać zegarka elektronicznego w mikrofalówce bo już później nie
        chce działać
        • Gość: Kuba Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.server.ntli.net 13.02.05, 12:57
          Suszyć chleba w mikrofalówce. Potem mikrofalówka nie nadaje sie do czyszczenia.
          • jagoda85 Re: Czego robić nie należy... ? 23.05.05, 20:26
            dlaczego, ja robię grzanki w mikrofalówce i nic się nie dzieje
            • Gość: kasik Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.12.05, 22:29
              Ja też,ale jeśli zamiast grill wcisne normalne podgrzewanie wyjmuje kamień nie
              bułeczke :-)
            • katarzyna.bn Re: Czego robić nie należy... ? 23.02.07, 11:23
              no właśnie.. Mój teść chciał zrobić sobie grzankę i się lekko zdziwił..
              Tłumaczył się później że cały czas obserwował czy to już i chyba przegapił.
              Smród zostaje przez conajmniej 3 dni w domu, mimo wietrzenia. Nie polecam.
          • Gość: frotka Re: Czego robić nie należy... ? IP: 195.177.197.* 08.02.06, 01:08
            ej, ja suszę w mikrofali - wychodzą fajne grzaneczki do bulionów
      • Gość: dkny Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.idea.pl 11.01.05, 20:38
        idac chodnikiem, należy najpierw sie obracać za siebie i sprawdzać czy kogoś
        nie ma w pobliżu, a potem puszczać bąki. nie na odwrót.
        • Gość: bezimienny Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.bbtec.net 02.03.05, 14:56
          dobłe, bałdzo dobłe
        • fruwam Re: Czego robić nie należy... ? 31.03.05, 17:25
          blagam mozecie takich rzeczy nie pisac bo wylece z pracy za dziki smiech
        • Gość: kakakaka Piardy IP: *.cable.mindspring.com 14.05.06, 03:16
          Podobnie nie nalezy probowac puszczac bakow (tzw. "cichaczy") w autobusie
          sluchajac glosno walkmana i udawac ze niby "nie ja", bo jest prawdopodobienstwo
          ze to nie bedzie cichacz.
          • Gość: pkp Re: Piardy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 22:55
            Jak opowiadał mi pewien zaprzyjaźniony dziadek, w pewnym wieku w miejscach publicznych w ogóle puszczać bąków nie nalezy, bo takie bąki nierzadko okazują się być nieoczekiwaną i niepożądaną niespodzianką grubeszgo kalibru.
      • saralove Re: Czego robić nie należy... ? 25.02.05, 18:15
        Gość portalu: katarynka napisał(a):

> Podgrzewać jajka z nadtłuczoną skorupką w mikrofalówce - pęka.

Wogóle nie należy gotować jajek w mikrofalówce! Ja kiedyś z lenistwa spróbowałam
        i ... no cóż...
        • Gość: beata5 Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.05, 22:35
          Nie nalezy zapominac ze nastawilo sie jajka do gotowania, z ktorych po pewnym
          czasie zupelnie wygotowala sie woda i zaczely przypalac sie i potwornie
          smierdziec, a nastepnie nie nalezy wyjsc z pokoju (akademik) i powiedziec: co
          za gnój tak nasmrodzil!
          • trond Re: Czego robić nie należy... ? 28.02.05, 23:35
            gubić nauszników w taki mroźny wieczór jak dzisiaj;-(
          • Gość: nejt Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.sub-75-223-197.myvzw.com 15.12.09, 08:03
            Nie nalezy tez zostawiac gotujacego sie skondensowanego mleka w puszce...
            substancja nie do zeskrobania! i chyba tez smiertelny wybuch (na szczescie
            nikogo nie bylo w poblizu) akademik;)
        • Gość: Rutka Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 18:02
          Raz chciałam "dogotować" jajko w mikrofalówce... Stało sobie grzecznie w
          kieliszku i nagle! Jak rakieta! W górę i z powrotem do kieliszka! Ścierałam
          żółtko z "sufitu" mikroweli...
          • Gość: hubert Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.prokom.pl 07.05.07, 16:10
            "Mikroweli"! Pieprzony Hanys.
            • Gość: Logo "Hubert" - pieprzony gorol. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 00:44
              "Hubert" - pieprzony gorol.
      • Gość: tom Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.piast.ds.uj.edu.pl / *.bydgoska.krakow.pl 26.04.05, 01:42
        nie należy upuszczać na podłoge pełnej 2 litrowej butelki pepsi bo wiruje i
        chlapie wszystko dookoła. ja tak zrobiłem u koleżanki na urodzinach i musiałem
        jej ściany malowac.
        • yoma Re: Czego robić nie należy... ? 27.04.05, 14:28
          Gość portalu: tom napisał(a):

> ja tak zrobiłem u koleżanki na urodzinach i musiałem
          > jej ściany malowac.

Qrcze, jaki porządny facet!
          • hermann4 Re: Czego robić nie należy... ? 27.04.05, 15:50
            W czasie pielgrzymki pieszej do Częstochowy nie wkładać sobie do osobistego
            plecaka kilograma pomidorów, po czym używać go jako stołeczka. Można sobie go
            założyć na plecy i maszerować dzielnie, ąż zrobi się plama na plecach kurtki
            pożyczanej przez waszą mamę od dobrej koleżanki, która przestaje być koleżanką
            mamy, bo kurtka jest przywieziona z "enerefu". A ta za....... plama za nic nie
            chciała się sprać. Wstyd.
            Nie podkładać koledze nogi w czwartej klasy podstawówki, bo pewne jest, że
            kolega zębami zahaczy o beton i złamie sobie jedynkę. Potem trzeba iść z mamą
            (oj biedna była moja mama czasami) i stać ze spuszczoną głową przed ojcem
            kolegi i słuchać jak ów ojciec krzyczy, że w czasach drugiej wojny światowej
            jego z kolei ojciec nawet muchy nie potrafił skrzywdzić, ani Niemca, ani nic...
            I tak przez godzinę
            • Gość: baba Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.acn.waw.pl 21.05.05, 18:19

hermann, Ty jestes jednak cholernie barwna postacia...
        • Gość: colaniodowy_Joe Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.acn.waw.pl 25.09.08, 23:05
          O, Tak! Colę należy wylewać wyłącznie na klawiurę kompa. 1. Córa
          mojego kolegi wylała szklanicę na lapa - upiekło się i skończyło
          na "pewnym okresie bez niego", ale bez odszkodowań. 2. Inny mój
          kolega tak zrobił i wymienił klawiaturkę w trybie natychmiastowym,
          tj. następnego dnia MUSIAŁ wyskoczyć przy pracy do sklepu i kupić
          nową. 3. Zachęcony przykładami, wreszcie i ja sobie podlałem
          klawisze - i, poki co, walczę czyszcząc codziennie, ale tracę z
          czasem nadzieję... :)
          • Gość: siostra ludwika Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.eranet.pl 10.01.09, 10:12
            Równeż też nie należy upuszczać kaszy z gulaszem na kalwiature, zupa
            pomidorowa też klawiaturze szkodzi :)
      • tymon99 Re: Czego robić nie należy... ? 03.08.05, 10:55

Nie nadtłuczone wybucha, i to tak, że szyba w drzwiach wylata :(
      • Gość: Iras Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 22:03
        kiedy korki od prądu zaczynają się palić nie powinno się gasić tego wodą ze
        szlafu (moja babcia - na szczescie nic jej sie nie stalo)

jeśli chcesz wykąpać kota który przez znaczną większosć był w schronisku, to
        nawet jeśli potrafisz go dobrze trzymać upewnij się ze koleżanka nie weźmie
        najwięskszego ciśnienia prysznica - kocie ugryzienia sa naprawdę bolesne i
        trudno się hoją (pogryziona - ja)

jeśli jedziesz na rowerze, po oblodzonej jezdni nie przyśpieszaj na stojąco, a
        jeśli juz przyśpieszasz to nie poprawiaj okularów, a jeśli poprawi się okulary
        to jak najszybciej zczołgaj się z jezdni bo możesz mieć pewnosć że akurat w tej
        chwili gdy leżysz cos nadjedzie (chociażby była 2 w nocy)

Jeśli uczysz się walki mieczem - ucz sie używając kija - oberwanie w leb ostrzem
        które na twoim mieczu zostawiało 5mm szczerby boli i pozostawia blizny... (ja)

jeśli chcesz ugotować pyzy własnej roboty nie dodawaj do nich mąki ziemniaczanej
        - jeśli dodajesz, to tego nie jedz, maja mniej więcej konsystencję kamienia.

Jeśli twój ojciec chce odetkac zatkany zlew - nie pozwol mu jeślijest pewien że
        to potrafi , ale nie jest hydraulikiem - kuchnia jest potem zalana cuchnącą wodą
        i trudno zmyć zacieki na ścianach...

jeśli masz rybki i ktoś z twej rodziny zmienia im wodę, chociaż nigdy wcześniej
        tego nie robił i nie wie jak tro się robi - nie pozwól mu na to... kamyki
        zapychają kibel, a rybki w sciekach nie przeżyją... (mój ojciec)

jesli pijesz, pij z umiarem, jeśli chlasz bez umiaru (1/2 l na głowę) nie idź do
        pubu, jeśli już idziesz do pubu to nie pij drinków (kamikadze) jeśli już pijesz
        to nie pij ich 15, jeśli to robisz nie rzygaj do zlewu w zatłoczonej łazience...
        (ja... od tamtej pory nie piję..)

jeśli chcesz przekroić bułkę, nie rób tego w powietrzu, jeśli robisz to w
        powietrzu nie rób tego sztyletem o długości 25 cm, a jeśli już... to nie wbijaj
        z całej siły czubka w bułke celując w swój nadgarstek (koleżanka)

Jeśli masz świnkę morską która od kilku dni się nie rusza i jest "jakaś zimna"
        to nie dzwoń do weterynarza z pytaniem co jej jest... (ktoś)

Jeśli za ogrodzeniem jest pies, który szczerzy kly, szczeka to to ze macha
        jeszcze ogonem nie oznacza że można go pogłaskać, jeśli spróbujesz go pogłaskać
        nie miej pretensji do właścicieli (pies był mój)

• sunny.girl Re: Czego robić nie należy... ? 02.10.05, 10:08

jeśli chcesz ugotować pyzy własnej roboty nie dodawaj do nich mąki ziemniaczanej
          - jeśli dodajesz, to tego nie jedz, maja mniej więcej konsystencję kamienia.

Oj nie prawda... Do pyz TRZEBA dodać makę ziemniaczaną ale w rozsądnej ilości...
          Wiem bo często je robię i są mięciutkie i smaczniutkie;) Moja rodzinka je uwielbia
        • Gość: Aurianna22 Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.05, 15:38
          nie należy_
          -pokazywac niewidzialnenu przyjacielowi barankow wojka Wladka, bo po porażeniu
          elektrycznym pastuchem niewidzialny przyjaciel znika bezpowrotnie
          -spiewac na szkolnej mini liscie przebojow "bialego misia" w wersji metalowej
          (rekwizyt mis=mamusia muminka w pluszu) w guralskim stroju(bo tylko taki byl
          pod reka)przed klasa Pierwszej Milosci,bo zapamieta to na cale zycie i bedzie
          opowiadal znajomym
          -uciekajac na wagary nie klucic sie bron boze pod klasa wychowawczyni w ktora
          stone wiejemy, bo scena ta z pewnoscia jest obserwowana przez wyzej wymieniona
          • Gość: haha Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.gdynia.mm.pl 19.01.06, 11:09
            Nie należy:
            pisać "góralski" przez u zwykłe i tak samo "kłócić"...
          • Gość: iii Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.10, 19:55
            > -uciekajac na wagary nie klucic sie bron boze pod klasa wychowawczyni w ktora
            > stone wiejemy, bo scena ta z pewnoscia jest obserwowana przez wyzej wymieniona

- mając takie problemy z ortografią nie uciekać na wagary :]]
        • almamag Re: Czego robić nie należy... ? 01.02.06, 02:08
          jeśli wkładaz sobie końcówki kabla telefonicznego do ust upewnij sie ze nikt w
          tym czasie nie próbuje sie do ciebie dodzwonić (mój mąż)

• fraupilz Re: Czego robić nie należy... ? 21.09.09, 23:03
          > Jeśli uczysz się walki mieczem - ucz sie używając kija - oberwanie w leb ostrzem
          > które na twoim mieczu zostawiało 5mm szczerby boli i pozostawia blizny... (ja)

Jeśli uczysz się walki mieczem używając kija, to nie ucz się w pokoju, bo będzie
          dziura w suficie (ja i dwaj moi koledzy - po pierwszym treningu walki mieczem).
          • anoresk Re: Czego robić nie należy... ? 10.06.16, 12:59
            Dodatkowo , jeśli twoja dziewczyna mówi , że póltorakiem zbijesz żyrandol - posłuchaj jej.
      • Gość: Iras Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 21:11
        Nie nalezy gotować ryzu i pojść "na chwilę" do kompa, bo można zorietnować się
        po dwóch godzinach że wstawilo sie ryż... ryż staje się wtedy nieodłączną
        częścią foliowej torebki, dziwnie zmieniwszy kolor na czarny... nie wspomnę jak
        garnek wygląda...
        • spin_spin_sugar Re: Czego robić nie należy... ? 22.01.06, 16:10
          hehe:) ja tak miałam z frytkami w piekarniku..spaliły się:( po 2 godz
          zorientowałam się, że chyba coś śmierdzi...(nie nastawiłam minutnika)
          • japoneczka_13 Re: Czego robić nie należy... ? 04.04.12, 20:52
            Nie należy mnie wkurzać z rana:)
            Darmo
        • Gość: ewa Re: Czego robić nie należy... ? IP: 77.252.1.* 22.09.07, 14:28
          nie należy wstawic ryżu i wrócić do forum
      • Gość: Q Re: Czego robić nie należy... ? IP: 204.52.187.* 22.12.05, 13:57
        Powiem więcej... nie peka tylko wybucha. A jak nie wybucha w mikrofali to
        wybucha na desce do krojenia (a wtedy juz jest bardzo niemiło)
      • Gość: fg Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.chello.pl 13.01.06, 11:37
        nie nalezy myc tapet.
        • Gość: agunia Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.crowley.pl 04.09.06, 11:25
          karmić chomika żwirkiem sanitarnym przez parę dni i dziwić się że osowiały taki
          jakiś (ojciec po moim wyjeździe miał się bidakiem zaopiekować i pomylił
          pudełka - dobrze że to tylko kilka dni było)
          • Gość: ichi51e Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.dslgb.com 11.05.08, 23:58
            biedny chomiczek (><)
          • Gość: pkp Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 23:00
            Ja rozumiem, że w tym czasie kot sikał do chomiczego żarcia?
      • Gość: eW Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 09:23
        Gość portalu: katarynka napisał(a):

Z tą nienadtłuczoną też nie należy...

CHCIEĆ TO MÓC!
      • Gość: Aga Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 16:50
        Nie należy:
        1. Przychodzić godzinę spóźnionym na rozmowę kwalifikacyjną. Lepiej nie iść
        wcale - efekt ten sam, a stresu znacznie mniej.
        2. Na wycieczce szkolnej pić szklankami wódki, "zagryzając" zupką chińską z
        torebki, jogurtem i czekoladą. Skutkuje to nocą spędzoną na umywalce w pokoju
        koleżanki i fatalnym samopoczuciem dnia następnego. Nie należy też prosić
        skacowanej koleżanki o środek przeciwwymiotny, bo może przez pomyłkę podać
        tabletkę od bólu głowy.
        3. Celem zerwania śliwek wchodzić na drzewo w klapkach basenowych. Taki "but"
        łatwo klinuje się między gałęziami, stopa się wtedy z niego wysuwa, a skutkuje
        to bolesnym upadkiem i rozgnieceniem plecami kupki zgniłych owoców, które
        leżały pod drzewem.
        4. Chłopakowi, który całe życie ci się podobał, a który na imprezie, tańcząc z
        tobą i patrząc głeboko w twoje oczy mówi: "Jak ty jesteś piękna!" nie należy
        lekceważącym tonem odpowiadać: "Ta...pewnie każdej to mówisz". Skutkuje
        trzytyodniowym dołem i "pluciem sobie w brodę" z powodu zmarnowanej szansy na
        świetnie zapowiadającą się znajomość.
        5. Kąpiąc psa i chcąc mu opłukać grzbiet, nie należy zwierzaka łapać jedną ręką
        za przednie łapy, a drugą za tylne i zanurzać w wodzie łapami do góry. Każda
        następna próba wykąpania czworonoga wymaga pogoni za psem po całym podwórku,
        zaangażowania w to przedsięwzięcie min. trzech osób, zwabienia podstępem psa do
        wanny i trzymanie go w niej siłą. Gdyby to był ratlerek, to byłoby trochę
        prościej. Gorzej, że to owczarek niemiecki...
      • Gość: ichi51e Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.dslgb.com 11.05.08, 23:50
        kazde jajko w mikrofalowce to wybuch.. a jak sie wlozy samo bialko do
        szklanki to ono tak smiesznie wyhopsuje... :)
    • maciejpoczta Re: Czego robić nie należy... ? 21.08.04, 21:39
      Olej słonecznikowy nie nadaje się do konserwacji maszyn do szycia. Jednak
      najdziwniejsze, że rzepakowy również nie.
      • Gość: Ala Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.rz.uni / *.rz.uni-saarland.de 03.09.04, 16:29
        Nie należy jeść żółtego śniegu.
        • Gość: Doodeck Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.04, 14:12
          Frank Zappa & The Mothers of Inventions
          • Gość: mleko Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.pronet.lublin.pl 25.01.05, 12:47
            swoja droga zajebisty kawalek musykyy:D
            • hermann4 Re: Czego robić nie należy... ? 25.01.05, 13:43
              W czasie budowy nie należy pomagać wujkowi przy betoniarce. Można włożyć
              niechcący łopatę do kręcącej się betoniarki i ta moze wlnąć waszego wujka w
              głowę. Wujek na pewno sie przewróci, chwilę poleży i poprzeklina, a potem
              będzie miał wielką śliwę na czole. Wujak straci do was zaufanie.
              Pracując na budowie w Austrii nie należy pić piwa na upale i chodzić po wysokim
              rusztowaniu. Zaliczenie gleby wraz z wiaderkiem pełnym betonu może i śmiesznie
              wygląda z boku, ale was bardzo zaboli.
              Nie uczyć pijanych Austriaków w barze piosenek Elektrycznych Gitar bo jedyne
              czego można ich nauczyć to tylko te słowa: "jawohl, jawohl, ich liebe
              alkohol"...
              • Gość: rsc Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 23:04
                > W czasie budowy nie należy pomagać wujkowi przy betoniarce. Można włożyć
                > niechcący łopatę do kręcącej się betoniarki i ta moze wlnąć waszego wujka w
                > głowę. Wujek na pewno sie przewróci, chwilę poleży i poprzeklina, a potem
                > będzie miał wielką śliwę na czole. Wujak straci do was zaufanie.

Boszsz... dawno tak się nie popłakałem ze śmiechu przed monitorem :))
          • Gość: Frank Re: Czego robić nie należy... ? IP: 195.47.201.* 14.07.10, 11:26
            no.1
        • Gość: gosc Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.plus.com 12.11.04, 15:49
          ani sikac po wiatr
          • Gość: matia Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.09, 12:35
            bawić się w kucharza przy krojeniu warzywa bardzo ostrym nożem - takie
            "szatkowanie" z prędkością większą niż potrzeba grozi ucięciem opuszków...
        • Gość: sylka Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 14:56
          w ogóle nie należy jeść śniegu, mnie tego uczyli w szkole:)
      • tasiak Re: Czego robić nie należy... ? 31.05.06, 21:42
        nie należy myć lamp, reflektorów w ukochanym samochodzie męża gąbką kuchenną
        (z szorstką powierzchnią)- rozwód murowany - chyba że umylo się 4 lampy i
        ukochny stwierdza-no to musze kupić nowy...
    • Gość: nevermind Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.04, 22:48
      wsadzać folii aluminiowej do mikrofalówki-ale to było dawno i nieprawda:)
      malować akrylową kaloryferów
      wbrew pozorom biała farba do ścian nie jest kolorem uniwersalnym
      czyścić papierem toaletowym łazienki i wrzucać całość do klopa-ale to nie ja
      tylko żona brata ciotecznego
      • e-milia44 Re: Czego robić nie należy... ? 22.08.04, 00:47
        Wrzucac do toalety calej zapiekanki (made im zaroodporne) albo garnka
        przypalonego grochu stalej konsystencji...
        • Gość: Elcia Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.05, 23:03
          wyrzucac do toalety zwirku dla kota, zbryla sie i robi sie skala, MASAKRA, nie do przebicia! Kolega tak zrobil i do dzis ma ksywe ZWIREK!!
          • fruwam Re: Czego robić nie należy... ? 31.03.05, 17:29
            moj chrzestny tez Zwirek ale to od Zwirka i Muchomorka :)))
          • Gość: shr Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 23:07
            Nie należy też do klopa wyrzucać resztek gipsu. Przede wszystkim szpachlowego i modelarskiego, bo zastyga na amen.
            Nie należy też wylewać rozwodnionej gliny, bo z czasem też zrobi się osad i nieco utrudni przepływ wody.
            (nie ja, zasłyszane)
          • Gość: milo Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.09, 23:15
            o toalety nie należy wrzucać kosci ud udka np -może utknąć :P
        • tuti Re: Czego robić nie należy... ? 14.10.05, 23:25
          nie nalezy wysypywac sporej resztki nei chcianych juz frytek do kibla ( nie ja,
          kolezanka z liceum, wybierała łapkami;) bo jakos nie chcialy splynac, żmije!
        • Gość: tini83 Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.06, 12:44
          i pelnego garnka makaronu ktory po zaschnieciu i ugotowaniu przyjal ksztalt
          garnka;p
        • Gość: aga Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.07, 12:09
          A propos toalety: nie należy wrzucać peta do kibla siedząc na nim, szczególnie
          po tym jak ktoś wcześniej gruntownie sprzątał toaletę. Opary środków do
          czyszczenia toalet + niedopałek = wybuch w klozecie (a jak ktoś na nim sidzi,
          to mu co nie co przysmaży) (ojciec kolegi)
      • Gość: Muuuu Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.cable.mindspring.com 14.05.06, 03:29
        Nie nalezy sie bawic studnia w ten sposob ze nalewa sie wody do wiadra i
        puszcza wiadro w dol (patrzac jak szybko spada) gdy studnia jest na korbe a
        obok sie kreci dwuletni braciszek.
        Na szczescie poza guuuuzami nic mu sie nie stalo.
      • Gość: reni Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.server.ntli.net 02.09.06, 00:13
        nie nalezy wrzucac opakowania po dezodorancie do kominka z szyba (bez szyby
        zreszta tez) mozna miec zamach terrorystyczny w pokoju
    • Gość: naiwna Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.04, 18:24
      ZDECYDOWANIE nie należy używać tzw. żabek do firan (zwłaszcza metalowych) w
      charakterze elementu mocującego rekwizyt w postaci sztucznego "wilczego" języka
      do języka własnego podczas przygotowań do amatorskiej inscenizacji Czerwonego
      Kapturka"...
      • ewosia Re: Czego robić nie należy... ? 22.08.04, 18:50
        po potknięciu się o kabel telefoniczny, wyrwaniu go ze ściany, otwarciu puszki
        i stwierdzeniu, że trzeba z gołego przewodu zrobić malutkie uszko i wsunąć je
        na śrubę NIE NALEŻY formować uszka przy pomocy zębów. wprawdzie to tylko 60 V
        ale przyjemność średnia
        • Gość: naiwna Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.04, 19:53
          o matko... porównywalna do wizyty u dentysty? co się dzieje w takiej sytuacji?
          • Gość: hambak_meri Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.mor.vectranet.pl 27.03.08, 10:03
            no, mój tata tak zrobił i iskry mu się z zębów posypały;-))
        • Gość: logik Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.kornik.sdi.tpnet.pl 26.01.06, 08:35
          oj, nie przesadzajmy :)
          w domu jest max 12V :) delikatnie szczypie ;) mocniej niż bateryjka 9V :)
          chyba ze w domu macie dodatkowe zasilanie na lini z 220V na 24V dla aparatu :D
          oj to juz musialo zabolec
          60V stałego jest bliskie zasilaniu które kopie mocniej niż koń celujący w wasz
          brzuch (własne doświadczenie)
          • Gość: ... Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.bph.pl 08.02.06, 14:57
            w sieci telefonicznej jest 60V dla analogów a 100V dla ISDN podczas rozmowy
            przychodzącej...
            • Gość: zezuje płonąca ścierka IP: 90.156.61.* 07.02.08, 19:23
              NIE NALEŻY nie zauważyc palącej się ścierki (która zapaliła sie w
              skutek długiego przebywania koło gazu) a potem iść z tą palącą się
              ścierką przez pół mieszkania (była zaczepiona o fartuch) i gdy się
              zorientuje wskutek krzyku domowników rzucać jej na niczego nie
              podejrzewającego, czytającego w spokoju gazetę ojca;P
              • Gość: echo Re: płonąca ścierka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.08, 13:10
                wiem coś o palących sie ścierkach.Najczęściej kupowana przeze mnie rzecz do
                kuchni.Miło ,że nie jestem jedyną "ścierkową piromanką"
      • Gość: Denis wyję! IP: 195.136.112.* 23.08.04, 14:48
        Gość portalu: naiwna napisał(a):

> ZDECYDOWANIE nie należy używać tzw. żabek do firan (zwłaszcza metalowych) w
        > charakterze elementu mocującego rekwizyt w postaci sztucznego "wilczego"
        języka
        >
        > do języka własnego podczas przygotowań do amatorskiej inscenizacji Czerwonego
        > Kapturka"...

Wyję od kilku minut. Niczym wilk (nawet taki bez żabek na wilczym jęzorze).
        • Gość: naiwna Re: wyję! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 17:33
          Taaaak.... Zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego w wieku lat około pięciu
          nie jest niestety jakoś specjalnie rozwinięta... :\

Najgorsze w podobnej sytuacji jest to, że właśnie NIE DA się z podobnym
          rekwizytem wyć. Najbliżsi, trzymani wcześniej w nieświadomości co do
          przygotowywanej inscenizacji, nie mają oczywiście bladego pojęcia, dlaczego
          aktorka, reżyserka i rekwizytorka w jednej osobie przemieszcza się po domu i
          podwórku z szybkością około sześćdziesięciu kilometrów na godzinę i trasą nie
          wyjaśniającą niczego (nieświadomi, szczęściarze, że człowiek usiłujący uciec
          przed bólem wypróbuje wszelkie trasy...) Czerwona bawełniana chustka (czytaj:
          jęzor złego wilka) powiewająca wokół twarzy pomysłowej aktorko-reżyserko-
          rekwizytorki sama w sobie nie jest dość wymowna, jak się okazuje. :\ Zdławione
          dźwięki wydawane przez ofiarę własnej artystycznej pasji natomiast porównać
          można jedynie do tych, jakie człowiek jest w stanie z siebie wydać na fotelu
          dentystycznym, kiedy obróbce podlega ząb mądrości. Dlatego w imieniu wszystkich
          pomysłowych dzieciaków apeluję do dorosłych: w razie trudności z porozumieniem
          się z owymi dzieciakami należy NATYCHMIAST sprawdzić czy w język delikwenta nie
          wżera się przypadkiem potwornymi zębiskami żabka do firan!!!
          • cytrynka3 Re: wyję! 23.04.05, 01:00
            Gość portalu: naiwna napisał(a):

> Taaaak.... Zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego w wieku lat około pięciu
            > nie jest niestety jakoś specjalnie rozwinięta... :\
            >
            > Najgorsze w podobnej sytuacji jest to, że właśnie NIE DA się z podobnym
            > rekwizytem wyć. Najbliżsi, trzymani wcześniej w nieświadomości co do
            > przygotowywanej inscenizacji, nie mają oczywiście bladego pojęcia, dlaczego
            > aktorka, reżyserka i rekwizytorka w jednej osobie przemieszcza się po domu i
            > podwórku z szybkością około sześćdziesięciu kilometrów na godzinę i trasą nie
            > wyjaśniającą niczego (nieświadomi, szczęściarze, że człowiek usiłujący uciec
            > przed bólem wypróbuje wszelkie trasy...) Czerwona bawełniana chustka (czytaj:
            > jęzor złego wilka) powiewająca wokół twarzy pomysłowej aktorko-reżyserko-
            > rekwizytorki sama w sobie nie jest dość wymowna, jak się okazuje. :\ Zdławione
            > dźwięki wydawane przez ofiarę własnej artystycznej pasji natomiast porównać
            > można jedynie do tych, jakie człowiek jest w stanie z siebie wydać na fotelu
            > dentystycznym, kiedy obróbce podlega ząb mądrości. Dlatego w imieniu wszystkich
            >
            > pomysłowych dzieciaków apeluję do dorosłych: w razie trudności z porozumieniem
            > się z owymi dzieciakami należy NATYCHMIAST sprawdzić czy w język delikwenta nie
            >
            > wżera się przypadkiem potwornymi zębiskami żabka do firan!!!

brzuch mnie rozboli od śmiechu
          • dusza_wszechswiata Re: wyję! 23.04.05, 02:53
            obudziałam męża...teraz zrywamy boki razem :))))))))))))
      • Gość: Madzia S-c Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.smsnet.pl / 62.233.243.* 01.09.04, 22:17
        mając 8 lat....nie należy
        1.wchodzić do komody(na której stoją jaka w ilości 90 sztuk) i próbować się tam
        schować ze swoimi ulubionymi gumami w kulkach i żuć sobie a szczególnie nie
        wolno się szybko wygramalać z niej gdy ktoś dzwoni do drzwi a nikogo innego nie
        ma w domu by móc otworzyć ponieważ można spowodować ogromną jajecznicę, która
        zamiast na patelni spocznie na wykładzinie i zostawi na niej ślady a przy
        próbie zmycia jej można sobie wyobrazić co się dzieje...
        2.odgrywać się tym samym na koledze, który rzucał w nas kamykami i to nie
        należy rzucać gdy dzieli nas kilka samochodów ustawionych na parkingu bo można
        kilku z nich pozbawić świateł.....
        jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę ;)
        • 2paco Re: Czego robić nie należy... ? 15.10.04, 11:10
          nie należy próbowac przechodzić nie przez drzwi, lecz przez futrynę - ona jest
          silniejsza niż nasze barki :D
        • Gość: zzza Re: Czego robić nie należy... ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 00:19
          Nie należy wchodzić na krzesło, potem na taboret, potem na stołek, żeby
          sprawdzić, jaki dla nas prezent ukryła w wazie na półce nasza mama. Półki często
          nie są na stałe przymocowane i mogą się wysunąć razem z zabytkową wazą. Ale była
          chryja!