Dodaj do ulubionych

Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostaliście

19.12.06, 10:26
Witam,
Tradycyjnie zacznę od siebie. Mam jedną taką ciotke (z 80 lat ma), co za
komuny była obrotna i kupowała wszystko co rzucili na sklepy. Ma tego towaru
chyba ze dwie tony, bo komuny już od 15 lat nie ma a ona ciągle daje prezenty
z tamtych lat.
Oto co dała w ostatnim czasie (było więcej ale nie pamiętam):
- Pusty flakon perfum (kumacie to??? perfumy zapakowane oryginalnie w folie i
fabrycznie zamknięte a w środku pusty flakon, nie wiem czy możliwe, żeby
perfumy przez 20 lat się ulotniły z butli czy też w tamtych czasach to była
norma)
- szachy do gry w trzy osoby z niekompletnymi pionkami (również pakowane
oryginalnie)
- ostanio dostałem komplet słowników PWN (5 tomów) z 1976 roku, niezłe
kwiatki tam są powypisywane swoją drogą :)
- ja i moja kobieta dostaliśmy osobne prezenty - ja lampke a ona - abażur do
niek :)
- NAKRĘCANĄ maszynkę do golenia (ma taką korbkę i się ją nakręca a ona potem
niby goli - bałem się sprawdzać, ostrza mogły mi porwać twarz)

Jest jeszcze jedna akcja tej cioci, ale to już nie gwiazdkowa. Kiedyś przy
niej mówiłem że muszę sobie kupić nowe buty. A ona na drugi dzień przychodzi
i przynosi mi używane buty nieżyjącego już wujka i mówi żebym nosił te bo jej
niepotrzebne a ja oszczędze kase :)

Co roku na wigilii ciocia jest największą atrakcją, każdy tylko czeka na
prezent od niej :)
Obserwuj wątek
    • mania1119 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 19.12.06, 21:36
      Dostalam raz mikser bez...miksera.tzn.dostalam te wszystkie koncowki do
      mieszania i nawet plastikowy dzbanek,tylko nie bylo tej czesci z silnikiem,do
      ktorej tamte detale nalezalo przykrecic.Tez od Cioci,chociaz,jak ją
      znam,intencje miala pewnie dobre...
      • yoma Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 19.12.06, 21:45
        Może Ciocia miała dać mikser na kolejne święta i zapomniała :)
        • mania1119 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 19.12.06, 21:58
          Moze byc.Ale zapomniała calkiem ;)
          • yoma Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 19.12.06, 21:58
            Albo zapomniała, że nie dała miksera na poprzedniejsze święta :)
            • mania1119 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 19.12.06, 22:13
              Tez moze byc.
              A taki rzeczywiscie obciachowy-dostalam figurke gołej kobitki siedzacej
              okrakiem na psie i wywijajacej pejczem (od znajomych ze Zwiazku
              Kynologicznego!).Moze to miała byc parafraza "Szału"Podkowińskiego...
              • kasiaba1 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 19:34
                mania1119 napisała:

> Tez moze byc.
                > A taki rzeczywiscie obciachowy-dostalam figurke gołej kobitki siedzacej
                > okrakiem na psie i wywijajacej pejczem (od znajomych ze Zwiazku
                > Kynologicznego!).Moze to miała byc parafraza "Szału"Podkowińskiego...

No i oplułam sobie klawiaturę... to było silniejsze ode mnie bo wyobraźnia
                szybko zadziałała.
                • mageillusionist Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 26.12.06, 21:27
                  Ja dostaje wodę po goleniu na wszystkie święta i okazje.
                  Gdybym się jej nie pozbywał, to miałbym już zapas do 2020 roku, tak mam tylko do
                  2009.
                  Moja mama używa jej do perfumowania kota jak śmierdzi, albo w piwnicy w ogóle
                  jak niemiło pachnie :P
                  • Gość: Olka Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.06, 22:04
                    Uhahałam się jak głupia :D
              • Gość: psi "szał" Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.wroclaw.mm.pl 22.12.06, 20:25
                spadłam z krzesła :>
                • pako19 Kiedyś dostałem piracką kopię płyty z wydrukowaną 23.12.06, 14:03
                  okładką na drukarce domowej... cóż...
                  --------------------------
                  filatelista.blox.pl/html filatelistyka-pasja z tradycją

allegro.pl/show_item.php?item=152411051
                  poezja

www.dorotakiersztejnpakulska.com
                  • donsu Re: Kiedyś dostałem piracką kopię płyty z wydruko 24.12.06, 10:54
                    Ja dostalem kiedys na swieta od mamci wypasiony kalkulator. Wiecie, taki co ma
                    wszystko, lacznie z radiem. Niby luz, ale mialem chyba 16 lat, kalkulator nie
                    byl mi potrzebny, a i tak mama od razu mi go zabrala bo 'jej sie przyda w pracy,
                    a ja i tak nie korzystam'
                    • Gość: mapet Re: Kiedyś dostałem piracką kopię płyty z wydruko IP: *.adsl.inetia.pl 25.12.06, 00:39
                    • Gość: :) Re: Kiedyś dostałem piracką kopię płyty z wydruko IP: *.bethere.co.uk 25.12.06, 17:37
                      ja dostalem kalkultor jak mialem 12 lat i sluzy mi dodzis.
                      Mialem go na maturze, na egzaminach na studia mam go i teraz.
                    • Gość: Bajki z kaczolandu Re: Kiedyś dostałem piracką kopię płyty z wydruko IP: *.natpool8.outside.ucf.edu 26.12.06, 17:33
                      Kalkulator z radiem???
          • p.m Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 27.12.06, 09:56
            Albo dała komuś kogo upatrzyła nA Twojego męża...
        • Gość: axiorek Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.microchip.net.pl 24.12.06, 22:48
          Ach, mnie się kiedyś zdarzyło podarowac (oba prezenty w chwilach zakupowego
          zapomnienia) drewniany kwiatek, taki klockowaty i malowany, oraz dziewczynie -
          wiśniowe rękawiczki z pseudopolaru, takie za duże i chińskie, z Jysk.. Nie była
          zadowolona ;]
        • Gość: olga Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.06, 22:31
          ja dostałam na imieniny starą sukienkę po kimś sprzed 15 lat. Była to zwykła
          sukienka więc ani materiał,\ani krój ani nic.
      • Gość: bob Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.tpgi.com.au 26.12.06, 04:37
        Hej ! Twoja ciocia na pewno pomyslala skoro ja dostalam taki mixer abym sobie
        wsadzala w cztery litery i moxowala to i dla ciebie tez moze byc super
        wyzwanie na czasie !!!hehehehe pozdrawiam
      • ewapb Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 26.12.06, 22:35
        A ja na 18 dostałam 3 cudnej urody kryształy, jeden w kształcie bucika
        krasnala, drugi jakiś dziwny zawijas ni to poroże ni to za przeproszeniem
        kupka, a trzeci z pięknym grawerem, aha i 2 sćiereczki kuchenne od skądinąd
        zamożnej chrzestnej
    • setorika Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 21.12.06, 00:33
      Na urodziny dostałam od znajomych... szklana kulę wypełniona wodą i sztucznymi
      kwiatami - dostałam histerycznego śmiechu - myslałam, że sobie jaja robią, a oni
      na poważnie...
      • engobe taki "obciach" to ja lubię 22.12.06, 20:09
        byłabym zachwycona, gdyby ktoś podarował mi taką szklaną kulę.. :)
        poważnie..
        a jeszcze bardziej, gdybym dostała kalejdoskop z kolorowymi szkiełkami bądź piękny oleodruk..
        jeszcze poważniej
        :)
      • Gość: India Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.chello.pl 22.12.06, 21:00
        o rany tez taka dostałam była wsrodku plastikowa róża i pływała w brokacie z
        wrazenia ledwo powiedziałam dziękuję
        • helenke Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 21:06
          fontana fajna rzecz ! Jak się można zrelaskowac przy jej szumie ( jak tylko
          zadziała ;)
          • Gość: Gelek Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 212.182.117.* 23.12.06, 10:40
            Najfajniejsza byla by kula cala szklana - mozna by bylo z niej wrozyc. A tak to
            tylko ozdoba :(
            • jackie_brown Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 23.12.06, 11:00
              Ja miałam dostac taką szklaną kulę, co była na podstawce i jak się ją nakręciło
              to grała pozytywka. Niestety strasznie spodobała się córce osoby, która miała
              mi to dac i dostałam w zamian coś innego. Do tej pory jestem załamana...
        • libra_a Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 26.12.06, 15:27
          Ja też dostałam taką kulę. Tyle, że rolę kuli pełnił słoik odwrócony do góry dnem. A na dnie wszystko, co tam potrzeba: znak PN/ itd. W środku oczywiście róże z plastiku. Cudo! (to nie była dziecięca samoróbka typu zajęcia techniczne w szkole, tylko przedmiot zakupiony!)
        • Gość: katrin Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.orange.pl 26.12.06, 16:41
          Ja tez dostalam, tylko nie kule ale szklanego slonia w czarnym plastikowym
          kapeluszu a w srodku byly sztuczne roze i brokat w wodzie.. cudo niebywale.
          • Gość: monia Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.06, 19:41
            ja na osiemnaste urodziny (niby takie wyjątkowe) od znajomej dostałam koszmarną
            40-centymetrową ceramiczną skarbonkę-słonia. do tego w berecie. i teraz tkwi
            schowany głęboko w szafie :)
            • Gość: fikumiku Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 88.215.114.* 26.12.06, 19:49
              > ja na osiemnaste urodziny (niby takie wyjątkowe) od znajomej dostałam
              > koszmarną 40-centymetrową ceramiczną skarbonkę-słonia. do tego w berecie. i
              > teraz tkwi schowany głęboko w szafie :)

ech, monia,
              egzystencja skarbonek ma to do siebie, ze jak sa pelne, to sie je rozbija. I po
              sprawie ;-)
    • Gość: mag Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.olsztyn.mm.pl 21.12.06, 10:57
      A ja dostałem syrenkę 101 - już dwa lata się męczę żeby zaczeła jeździć
      • anahella Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 20:33
        Gość portalu: mag napisał(a):

> A ja dostałem syrenkę 101 - już dwa lata się męczę żeby zaczeła jeździć

Spokojnie mecz sie dalej. Jeszcze tylko 20 lat i bedziesz mogl te syrenke
        opchnac za ciezkie pieniadze kolekcjonerom staroci ;)
        • Gość: torwin7 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 07:39
          syrenka 101 to juz w tej chwili wielki rarytas - gdybym mial ja gdzie garazowac
          natychmiast bym kupil
    • Gość: monika Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.ukonline.co.uk 21.12.06, 11:47
      Twoja ciocia bije rekordy!
      Popłakałam się ze śmiechu!!

M.
      • default Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 21.12.06, 12:20
        Ja dostałam kiedyś od niemęża gaśnicę do samochodu :(
        • Gość: skarbus Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.06, 16:13
          ja natomiast pod choinke dostalam cudnej urody podpaski marki "bella" oraz
          plyte michala wisniewskiego z gazety "tina" bodajze, wszytko to od babci ktora
          mimo to przeogromnie kocham:P
          • Gość: ;) urocze! IP: *.chello.pl 22.12.06, 20:27
            how sweet. no po prostu urocze!!!
          • Gość: eMTe Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.chomiczowka.waw.pl 23.12.06, 23:29
            hahaha... dla mnie bomba :)
          • Gość: gigo Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 23:02
            a pomyśl, jak babcia CIę kocha ...
      • Gość: archicon Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 15:16
        Najlepszy prezent dostałem w stanie wojennym. W Wigilię kiedy nikomu nie
        odmawia się gościny przyszło do mnie dwóch czołgistów z czołgu który stał
        nieopodal na rogatkach i powiedzieli że ich dowódca to ch.. i że muszą się z
        kims przełamać opłatkiem a nie mają. Wpusciłem do środka, dałem opłatek i do
        opłatka jakieś kawałki wigilijnych potraw, bardzo skromnie. Popłakali się,
        podziekowali i poszli.
        Po trzech godzilach wrócili w piątkę z tym dowódcą już trochę zaprawieni, ale
        pogodzeni i zaczęli dziękować. Podziękowania trochę się przeciągnęły bo jedynie
        z wódka wtedy nie było kłopotu- każdy pędził. Około północy wpadli na pomysł i
        zaciagneli mnie z rewizytą do tego czołgu. Oczywiscie wzięliśmy małe co nieco
        ze sobą. Ciasno było i straszny smród, ale jakoś zbratani mówiliśmy jeszcze
        ludzkim głosem, choć bełkotliwie. Nawet pośpiewaliśmy trochę.
        Jak wróciłem- nie wiem, ale rano żona lekko przerażona zbudziła mnie z
        wiadomością że czołg otwarty i pusty stoi pod domem i że dzieci gotowe wleźć do
        środka. Podszedłem do okna i faktycznie stał!! Bardzo szybko wytrzeźwiałem i
        wybiegłem na zewnątrz coś tam sobie przypominając. Wlazłem do środka przez
        klapę- pusto. Na zamku działa kartka i nabazgrane NIE WIEDZIELIŚMY CO CI DAĆ BO
        NIC NIE MAMY. BIERZ CZOŁG A MY TO PIE..MY I WRACAMY DO DOMU.
        I tak stałem się właścicielem czołgu z pełnym uzbrojeniem- co prawda tylko na
        kilka godzin i za cenę 3 miesięcy aresztu za prubę obalenia ustroju siłą, ale
        to już całkiem inna historia.
        • student.kielce.pl Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 23.12.06, 15:26
          Super historia:)
        • Gość: fa25 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.aster.pl 23.12.06, 18:23
          Najpiękniejsza historia jaka w życiu słyszałam. Popłakałam się ze śmiechu. Co
          za pointa...Pozdrawiam serdecznie i Wesołych Świąt ( z mniej problematycznymi
          prezentami )!
          • bonda2 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 26.12.06, 15:42
            Hahhaaahhaaaa mnie też historia się bardzo podoba nie mogę...;-))))
        • Gość: jac-uch Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.acn.waw.pl 23.12.06, 18:36
          Ekstra historia, byłby z tego fajny film
        • Gość: greg Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 19:54
          hehe zajebisty tekst
        • Gość: yukon251 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 23.12.06, 20:44
          Mocarz jestes
        • Gość: bobo Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.chello.pl 23.12.06, 23:01
          taaaa i obudzileś się z ręką w nocniku
        • Gość: leo archicon ale bredzisz IP: *.171.76.162.crowley.pl 24.12.06, 03:49
          jak potłuczony
          • Gość: P. leo, a umiesz ty sam coś takiego wybredzić..? IP: *.range86-146.btcentralplus.com 25.12.06, 12:37
        • tut_ets Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 24.12.06, 07:54
          Hahaha!! Usmialam sie do lez... :))
        • boleclaw Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 25.12.06, 23:37
          jak bym był reżyserem to bym o tym film nakręcił albo zrobił z tej historii
          ostatni odcinek czterech pancernych i psa
        • sad.a.5 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 26.12.06, 14:50
          Archicon , umiescilam Twoja Opowiesc Wigilijna w moim blogu (
          artpoezjaproza.blox.pl , czyli amsterdamski - warszawski ) , tak mi sie
          podoba , mam nadzieje , ze nie masz nic przeciwko temu , zapraszam do
          odwiedzenia , pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat :)
        • sad.a.5 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 26.12.06, 14:50
        • sad.a.5 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 26.12.06, 14:59
          Twoja Opowiesc Wigilijna tak mi sie podobala , ze umiescilam ja w swoim blogu (
          artpoezjaproza.blox.pl , czyli amsterdamski-warszawski ), mysle , ze nie masz
          nic przeciwko temu , pozdrawiam i Wesolych Swiat !:)
        • marta_malkowska To się nazywa szczere serce :) 27.12.06, 09:39
          Az sie posi... Jak na dobre czasy przystało :)
        • Gość: naiwna Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.07, 04:11
          archicon - POWAŻNIE?!!!!!!
        • Gość: marcin_95 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 203.109.172.* 01.01.07, 08:54
          Heh, a śpiewaliście „myszerej”? ;-)
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          znaczy „myszereeeej pancerni”
          A opowieść zacna ;-) Przypomniało mi się, jak pod koniec komuny w Czechosłowacju odbywały się manewry wojskowe układu w-wskiego i dzielnym wojakom… zginął czołg. Po śledztwie okazało się, że dzielne tankisty… czołg przepili.
        • emka_waw Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 02.01.07, 17:45
          Nie wiem, czy to prawda, czy to wymyśliłeś, ale historia jest prima sort :)
          Chylę czoła.
        • apuss Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 03.01.07, 20:50
          Tez bym chciała dostac czolg... :))))
          Piekna historia!! :)))
          • Gość: SIMONA Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.aster.pl 11.01.07, 22:27
            Mi znowusz marzył sie długopis z zegarkiem(tzn w długopisie był mały
            wyświetlacz zegarka)oczywiście pierwsza komunia sie zbliżała.No i dowiedziałam
            sie że moja chrzestna tak tak tak kupiła mi to cudo.Hahahha -dostałam cały
            komplet długopis zegarek (na ręke)i kalkulator.
    • heca7 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 15:44
      Reprodukcję Papieża na sklejce obsypaną bursztynowym piaskiem.
      • ponury_drwiacy_szyderca Buahahahahahahaha 23.12.06, 09:41
        wyplułem kanapkę :D :D :D
      • lamansz Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 24.12.06, 15:18
        Tez to dostalam! I musialo wisiec przez rok na scianie...ehhh ;)
      • fragmentaryczny Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 31.12.06, 00:08
        łoludzie! :)
    • Gość: hormar Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.06, 17:56
      Nie ja byłam obdarowywana, ale byłam obserwatorem na wigilii jakieś 2-3 lata
      temu. Ciocia, podobny wiek i zachowanie jak opisywana przez Kamster, wręcza
      paczkę małemu chłopcu - a w niej pomarańcze i mandarynki. Zaznaczam, że ów
      ciocia nie należała do najbiedniejszych. Może kiedyś taki prezent byłby
      rarytasem, ale w tych czasach....Chłopiec był wyraźnie zawiedziony (stół uginał
      się od podobnych owoców)
      • ice_ice Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 18:03
        Och, znam tą akcję z osobistych doświadczeń. Dokładnie rok temu, na Boże
        Narodzenie, dostałam paczkę od rodziny z U.S.A. - dobrze już tam zasiedziałej.
        Paczka ogromna, ciężka - w środku 5 kg cytryn, 5 kg pomarańczy i 5 kg
        grejpfrutów. Ja wiem, to są gotowe zestawy z Polameru - ale na Boga, dla mnie i
        7 letniej córki to było jednak za dużo. Czy oni tam myślą, że my tu nadal mamy w
        sklepach pustki? Cytrusy częściowo rozdałyśmy, częściowo zjadłyśmy, a częściowo
        niestety się popsuły - już doszły nieco eee.. miękkawe.

Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świat i trafionych prezentów :)
        • Gość: 698 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.06, 18:37
          moja matka ma też rodzinę w usa. co roku przysyłają 5$... nawet na pizze nie
          starczy hehe
          • Gość: yukon251 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 23.12.06, 20:47
            Co im wyslales,prezenty powinnosie dawac w dwie strony.
          • Gość: matt Dolary z USA IP: *.devs.futuro.pl 26.12.06, 02:36
            Hehehe.... tez dostaje kaske z USA (nie na Swieta, lecz urodziny - ale te mam i
            tak blisko Swiat... 19.XII). I tez dostaje od 30 lat ta sama sume. 25$. Tylko
            ze jest maly problem. Dostaje czek na 25$, a realizacja tego czeku kosztuje...
            30 zetow :-))) A wiec "bogace" sie o... 12 PLN!!!
            Oh te nasze ukochane ciocie :-))))
            • Gość: aaaa Re: Dolary z USA IP: *.chello.pl 26.12.06, 21:23
              Bo ty nie wiesz, że to twoja polisa na życie. Przez 30 lat już ładną sumkę byś
              uzbierał, a ty od razu z czekiem do banku. Typowo polskie działanie...
        • Gość: leku dobre! za przesylke pewnie wiecej zaplacili IP: *.devs.futuro.pl 22.12.06, 18:40
          niz za te cytrusy...zapros ich do polski :)
          • Gość: Tvrg Re: dobre! za przesylke pewnie wiecej zaplacili IP: *.ppath.umn.edu 22.12.06, 19:12
            presylka nie jest z USA ale loklana w USA sie tylko zamawia i placi
            • stworzenje ale pierdoływ tym USA 23.12.06, 08:24
              to nie maja tam tv,zeby popatrzec co na swiecie slychac?
              • Gość: P. Re: ale pierdoływ tym USA IP: *.range86-146.btcentralplus.com 26.12.06, 22:17
                Mają, ale ja mam wrażenie (mogę się oczywiście mylić, więc mnie poporawcie
                jeśli nie mam racji), że tam prawie nikogo za bardzo nie obchodzi, co dzieje
                się poza USA (większość ludzi nie obchodzi tam nic poza pracą, domem, wakacjami
                na Florydzie, w Arizonie albo na Hawajach, itp.). Na szczęście nie wszystkich,
                ale tycho "innych" jest bardzo niewielu.
                • wujek_wacek Re: ale pierdoływ tym USA 26.12.06, 22:23
                  A mnie pod "choinke" synowa przyniosla kilka nowych cieplych kartonow,
                  bym niezamarzl,powiedziala ze jestesmy "kwita" za ville ktora para mloda
                  dostala odemnie w czerwcu 2005 roku.
                  • Gość: Kawa Re: ale pierdoływ tym USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.07, 21:46
                    A to dobre buhahaha , to sobie pomieszkacie :):):)
                • Gość: mbh Re: ale pierdoływ tym USA IP: *.85-237-188.tkchopin.pl 26.12.06, 22:48
                  Oj nie mylisz się. Tam w telewizji można natknąć się na stwierdzenia, że
                  Norwegia jest krajem azjatyckim a do Polski można dojechac pociągiem!!! Zaś
                  niektórzy studenci, gdy mówisz, że jesteś z Polski, współczują ci z powodu
                  wiecznej zimy!
                  • Gość: Anty ignorant nie calkiem pierdoły w tym USA IP: *.nwrk.east.verizon.net 27.12.06, 08:02
                    To wszyatko prawda. Ale jest tez druga strona ze ludzie w USA sa z reguly
                    profesionalistami w swoim fachu co o wiekszosci Polakow nie mozna powiedziec.
                    Inzynier budownictwa moze nie znac planet w ukladzie slonecznym z czym
                    przecietny Polak nie ma problemu ale jest az do bolu fachowcem w swoim fachu.
                    • Gość: Ga Czyli IP: 80.50.40.* 27.12.06, 10:31
                      panstwo niewolnikow.
        • Gość: Tvrg Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.ppath.umn.edu 22.12.06, 19:11
          no dobra - narzekasz ze mysla ze mamy tutaj ... - a co ty im dals ? ? ? moze
          chocby ksiazke czy miod pitny (dla zdrowia) ...

• ice_ice Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 20:22
            A ode mnie dostali suszone grzyby własnoręcznie zbierane, ćwikłę domową oraz
            komplet płyt z polską muzyką, o które prosili :)

I TAK wesołych Świąt :P
            • ice_ice Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 20:23
              Aaaa, i jeszcze kilka własnoręcznie robionych bombek - pamiątka z wycieczki do
              fabryki bombek.

Powiedz sam, że nie jestem niewdzięcznikiem ;)
            • Gość: yukon Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 23.12.06, 20:51
              To moga sobie kupic w karzdym sklepie polonijnym i nietylko.
              • Gość: _Dk Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.mi2.albacom.net 24.12.06, 00:37
                A Ty poproś św. Mikołaja o słownik ortograficzny :P
            • Gość: pales Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.tpnet.pl 25.12.06, 11:15
              podobno na weselach przy wręczaniu prezentów trzeba otwierać koperty w
              obecności darczyńcy, bo w przeciwnym razie w połowie kopert, zamiast
              pieniędzy ,można znaleźć pocięte gazety.....:)
              • koloratura1 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 26.12.06, 15:25
                Gość portalu: pales napisał(a):

> podobno na weselach przy wręczaniu prezentów trzeba otwierać koperty w
                > obecności darczyńcy, bo w przeciwnym razie w połowie kopert, zamiast
                > pieniędzy ,można znaleźć pocięte gazety.....:)

Pociętych gazet w prezencie ślubnym wprawdzie nie dostałam, ale jedna z cioć
                (całkiem majętna i samotna) wręczyła mi z tej okazji ... elegancki fartuszek
                kuchenny, taki - od połowy, bez bawetu.
                A epilog - mój tato, pod koniec imprezy już pod dobrym rauszem, nawymyślał
                ciotce: "toś ty jej predpicznik kupiła!"
              • Gość: aga Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.07, 17:30
                Nie tylko gazety... Moi znajomi wzieli kasę uzbieraną na weselu, poszli wpłacić
                ją do banku i kilka stów było fałszywych...
          • Gość: kirk Co Ty im dałaś? IP: *.catv.net.pl 23.12.06, 14:59
            I to jest własnie to... może napiszmy jakie daliśmy najbardziej obciachowe...
        • Gość: kinka Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.hsd1.de.comcast.net 22.12.06, 23:34
          właśnie jestem w USA i potwierdzam, tydzień temu będąc w Philadelphia przy
          okazji zrobiłam świąteczne zakupy a przy okazji zostałam obdrowana ulotkąi
          znalazłam na niej zestaw o którym piszesz zapłacili za niego według
          tegorocznych cen 26 $.
          Są tu jeszcze lepsze kwiatki, można dostać wódke wyborową albo mikołajka
          czekoladowego, szynke konserwową - wesoło no nie.
          Obśmiałam sie jak norka
          Pozdrawiam Polaków w kraju na szczęście już niedługo wracam.
        • Gość: Anuśka Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.magma-net.pl 25.12.06, 12:56
          A ja mam taką ciocię z USA. Kiedy ostatnio odwiedziła nas w Polsce (siedziała
          na krzywęsa przez 3 tyg) nie podobał się jej szary papier toaletowy, więc
          oświadczyła mamie, że dostanieny od niej "w darze" papier lepszej jakości.
          Poszła na zakupy do Biedronki, ale kiedy przy kasie kazano zapłacić jej 5 zł za
          6 rolek w paczce, zrobiła awanturę na cały sklep i ... kupiła tylko jedną
          rolkę, którą potem sama używała, a co nie zdążyła użyć zabrała ze sobą do USA.
        • the_dzidka Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 02.01.07, 22:53
          Och, znam tą akcję z osobistych doświadczeń. Dokładnie rok temu, na Boże
          > Narodzenie, dostałam paczkę od rodziny z U.S.A. - dobrze już tam zasiedziałej.
          > Paczka ogromna, ciężka - w środku 5 kg cytryn, 5 kg pomarańczy i 5 kg
          > grejpfrutów. (...) Czy oni tam myślą, że my tu nadal mamy
          > w
          > sklepach pustki?

Ja bym im w odpowiedzi wysłała dokładnie taka sama paczkę - tylko kilka
          miesięcy później, żeby nie sądzili, że to te same cytrusy :)
          I jeszcze ewentualnie liścik, dla takich co by aluzju nie paniali - że skoro
          uważają, że to taki rarytas, to niech sie nim nacieszą i objedza po uszy :)
          • ouimet Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 03.01.07, 07:58
            the_dzidka napisała:

> Och, znam tą akcję z osobistych doświadczeń. Dokładnie rok temu, na Boże
            > > Narodzenie, dostałam paczkę od rodziny z U.S.A. - dobrze już tam zasiedzi
            > ałej.
            > > Paczka ogromna, ciężka - w środku 5 kg cytryn, 5 kg pomarańczy i 5 kg
            > > grejpfrutów. (...) Czy oni tam myślą, że my tu nadal mamy
            > > w
            > > sklepach pustki?
            >
            > Ja bym im w odpowiedzi wysłała dokładnie taka sama paczkę - tylko kilka
            > miesięcy później, żeby nie sądzili, że to te same cytrusy :)
            > I jeszcze ewentualnie liścik, dla takich co by aluzju nie paniali - że skoro
            > uważają, że to taki rarytas, to niech sie nim nacieszą i objedza po uszy :)
            >

w tym przypadku nie zgodze sie z Toba.Chwile przed swietami "wpadlem
            przypadkowo" na info- ulotke z zestawami do paczki.Oczywiscie zestawy kompletnie
            szokujace.np.1kg cukru ,goracy kubek itp rarytasy...
            ale:paczki te sa pakowane w kraju,szybka dostawa -jedynie oplata/spora jak na
            zawartosc/ jest liczona w walucie zamawiajacego.
            W pierwszym odruchu mialem zamowic "cytrusy"/5kg/ I nie dlatego ze ich nie ma w
            kraju,ale dlatego,ze NORMALNIE w wielodzietnej rodzinie takowych nie kupuja,a
            paczka bylaby szybko i owoce swieze.

oczywiscie masz prawo wymagac jakosci prezentow wg wlasnej skali:)
            Czy powinni postapic wg.Twoich wskazan i odeslac mi podobna zawartosc?
            • Gość: jon Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.07, 11:48
              czytalam tu o kims, kto dostal cytrusy w takiej paczce od kogos z usa (robionej
              u nas) i byly juz nadpsute
    • Gość: mark Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.aster.pl 22.12.06, 18:11
      przynajmnie ubaw masz; ale serio jak ona ma 80 lat to trzeba na to inaczej
      patrzec.Co innego gdyby to robil ktos w wieku produkcyjnym
    • Gość: Kingusia Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 83.17.27.* 22.12.06, 18:17
      ojeju ale się usmiałam z tej twojej cioci ,aż załuje ze nie mam takiej w rodzinie
      :-)))))
      • Gość: ca Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 18:45
        dostalem za duzy sweter.poza tym ladny. niby zadem obciach, ale troche mi
        smutno. przeznt bez sensu.
        • Gość: as Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 80.50.255.* 24.12.06, 14:05
          Pij mleko będziesz wielki i do sweterka dorośniesz.
        • Gość: :) Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.lodz.mm.pl 26.12.06, 23:24
          Nie martw się ja dostałam od cioci w paczce z paryza bluzkę rozmiar 44 a nosze
          36;)
        • Gość: nana Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.ds1-hhl.adsl.cybercity.dk 26.12.06, 23:26
          JAK MASZ NA ZBYCIU TO DAJ MOJEMU MEZOWI: DLA NIEGO WSZYSTKO JEST ZA MALE. MA DWA
          METRY WZROSTU, NORMALNA SYLWETKE (CZYTAJ: 130 W KLATCE) I OGROMNE PROBLEMY ZE
          ZNALEZIENIEM PASUJACEJ GARDEROBY. A NIBY WSZYSTKO W SKLEPACH JEST...
        • aga.ada.2003 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 27.12.06, 10:26
          To sprzedaj go na Allegro!!!
    • earlyyears Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 18:45
      masz fantastyczna citke. jednym slowem, ciotka jest gites kobietka.
      • Gość: grzehuu Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.gdynia.mm.pl 22.12.06, 18:52
        kiedys jak bylem maly dostalem na prezent kule tą taką co jest w srodku snieg i
        to sie potrzasa :] plakalem całą wigilie i dzien po niej , bylem zły jak osa ,
        do dzis to pamietam dobrze
        • Gość: aiszo Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 19:01
          Całe zycie chciałam mieć taką kulę! Wrzeszcie w tym roku kupiłam sobie taką.
          Wprawdzie nie z domkiem, lecz z latarnią, ale w środku jest śnieg a nie brokat.
    • a1901a Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 18:53
      Jak maszynka do golenia zbędna, to jestem chętny :) Mam już radziecką latarkę na
      dynamo :)
      • Gość: grzehuu Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.gdynia.mm.pl 22.12.06, 18:57
        wlasnie mi sie przypomniało , jakies 2 lata temu bylem u rodzinki ( trzeba
        przyznac ze są dosc nadziani ) liczylem z bratem na jakąś gotówke ( wiadomo po
        to sie jezdzi :D ) wiecie co nam dali... ? Podręczny kalenadrzyk i
        długopis ! :D :D :D :D wybiegłem wtedy do tolety bo ze smiechu nie moglem :D
        • stworzenje materialiści ha ha dobrze wam tak 23.12.06, 08:26
        • Gość: peeska Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.acn.waw.pl 23.12.06, 13:43
          Ciekawa jestem co Ty im przywiozłeś... Bo z tego co się orientuję, to goście
          przywożą prezenty, a nie domownicy dają gościom...
        • Gość: ssacz Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 23.12.06, 21:30
          no i dobrze Wam tak...z takim podejściem;)....
      • Gość: gość Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 86.42.76.* 24.12.06, 00:26
        od mojej babci w paczce, dostałam moje własne skarpetki które jakiś czs
        wcześniej zostawiłam pakując swoje rzeczy .Paczkę dostałam na gwiazdkę,a
        skarpetki były już za małe kiedy to zostałam nimi obdarowana.
        na prezęt slubny od rodziców chrzestnych mojego oblubieńca dostaliśmy
        przecudnej urody sztućce z coś w rodzaju porcelany w róże zamiast końcówek to z
        przodu było niklowane czy coś takiego i miejscani już sie łuszczyło.
        lekko ''przypruszone'' czasem opakowanie dodawało całości posmaku antyczności.
        wytwor pochodził chyba z czasow "średniego gierka" i jakością udowadniał że
        polskie rzemioslo potrafi wszystko.
        • Gość: zaza Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 212.244.23.* 24.12.06, 09:27
          o kurcze, to prawie jak powtórka z mijego weselicha!Też od chrzestnej mojego
          miłego dostaliśmy "antyczne" sztućce, ale, żeby było śmieszniej, to teściowa
          rozpoznała w nich prezent ślubny, który wręczyła owej cioteczce przed bodajże
          25 laty
    • Gość: JasioJasio Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.12.06, 18:55
      Rodzona ciotka mojej żony regularnie swego czasu dawała jej piżamkę. Niby nic,
      dobra pizamka nie jest zła tylko dlaczego ZAWSZE była różowa w grochy i z
      jakiegoś barchanu?!?! Jak mi się raz żona w to odziała, to musiałem zażyć bromu
      dla zdrowotności :)

PS Ostatnio ciocia rozdaje markowe kosmetyki za 6,99.
      • Gość: kajak Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.sejm.gov.pl 27.12.06, 10:24
        moj maz dostal od ciotki plyn po goleniu. niby fajnie, tylko on on 10 lat nosi
        brode:-) A zawsze myslalam, ze taki prezent myslalam, to jest dowcip z broda.
    • Gość: kaz Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.telnet.krakow.pl 22.12.06, 18:58
      to byly chyba moje 19 urodziny, robilem imprezke, zapraszalem znajomych. byl u
      nas w klasie taki koles, Alek mial na imie, zawsze z boku, bez blizszych
      kontaktow. zal mi sie chlopaka zrobilo i jego tez zaprosilem. przyszedl z
      kwiatami! wycalowal mnie! i wreczyl kasete z piosenkami ELENI !!! mam ja do
      dzis i nadal jest w foliowym opakowaniu...
      • Gość: grzehuu Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.gdynia.mm.pl 22.12.06, 19:07
        > to byly chyba moje 19 urodziny, robilem imprezke, zapraszalem znajomych. byl
        u
        > nas w klasie taki koles, Alek mial na imie, zawsze z boku, bez blizszych
        > kontaktow. zal mi sie chlopaka zrobilo i jego tez zaprosilem. przyszedl z
        > kwiatami! wycalowal mnie! i wreczyl kasete z piosenkami ELENI !!! mam ja do
        > dzis i nadal jest w foliowym opakowaniu...

hahaha :D
        • Gość: ktosia Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.versanet.de 22.12.06, 20:01
          ta eleni moze pomylil z eminem?
          • Gość: kaz Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.telnet.krakow.pl 22.12.06, 20:34
            raczej niemozliwe - w tamtych czasach nie bylo nawet slychac o eminemie,
            nirvana rules!
      • Gość: superextra Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.gprspla.plusgsm.pl 22.12.06, 19:13
        Babcia mojego męża najczęściej obdarowuje rodzinkę "rarytasami" ze swojej szafy.
        Któregoś roku podarowała swojej 29-letniej wnuczce 2 pary barchanowych reform.
        Ja natomiast dostałam 2 pary męskich skarpet i używaną apaszkę :)Well, well,
        well... Wszyscy się serdecznie uśmialiśmy :)

Mój teść, który od niepamiętnych czasów nosi brodę, co roku otrzymuje od swojej
        szwagierki zestaw: pianka do golenia + woda po goleniu - ZAŁAMKA!!!!

Moja teściowa, także corocznie, obdarowuje wszystkich członków rodziny gotowymi
        zestawami kosmetyków kąpielowych z supermarketu. Mogę się założyć, że w tym roku
        będzie tak samo!
        • Gość: kaka Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 19:33
          ja dostałam na gwiazdke od przyszlej tesciowej płyn do prania perwol i szczotke
          z jej siwymi włosami, heh :-)
        • czwarty.wymiar Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 20:20
          Gość portalu: superextra napisał(a):
          > Mój teść, który od niepamiętnych czasów nosi brodę, co roku otrzymuje od swojej
          > szwagierki zestaw: pianka do golenia + woda po goleniu - ZAŁAMKA!!!!

Może coś mu sugeruje? ;)
          • kaa-ann-roo Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 23.12.06, 10:05
            Mój ojciec też zawsze dostaje taki zestaw...mimo,że od 20 lat ma brodę xD.
            Od dzianej babci dostaję czasem rajstopy :|...ale już zaprzestała tych praktyk,
            gdy ukończyłam 18 rok życia i nie może mi teraz wciskać kitu xD (też
            mandarynkowego czasem)

Z resztą...sama nigdy nie kupuję nikomu prezentu.Za to mi zawsze kupują :)))-
            najlepsza familia na świecie!!!
          • Gość: miki mouse Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 213.25.88.* 25.12.06, 01:08
            Hahaha, a mój tata, który od wielu wielu lat jest łysy, (goli się od zawsze na
            zapałkę i moim zdaniem to dobre rozwiązanie problemu łysienia) przez wiele lat
            jak tylko na rynku zaczęły się pojawiać cudowne płyny na porost włosów co roku
            dostawał takie na prezent.
            Ja natomiast dostaję od ukochanej babci co roku jakąś figurkę gwiazdorka albo
            aniołka zawiniętą w zmiętą gazetę albo papier toaletowy :)
            Na prezent ślubny dostałam od jakiejś ciotki ze strony męża przedpotopowe
            sztućce, aż trudno mi je opisać, były zaśniedziałe a pudełko zakurzone i
            wyglądały tak jakby wiele lat leżały na jakimś strychu.
        • Gość: Oświecony Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.asmed.pl 24.12.06, 12:42
          Nierozumiem, przecież to bardzo dobry prezent. A po co Twojemu teściowi była by
          pianka i woda po goleniu gdyby nie nosil brody. Przeciez jak facet nie nosi
          brody to nie ma czego golic...
        • Gość: xyz Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 217.153.68.* 27.12.06, 11:13
          > Mój teść, który od niepamiętnych czasów nosi brodę, co roku otrzymuje od swojej
          > szwagierki zestaw: pianka do golenia + woda po goleniu - ZAŁAMKA!!!!

może to ma być sugestia? niektórzy nie lubią zarostu...
      • anahella Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 20:35
        Gość portalu: kaz napisał(a):

> wreczyl kasete z piosenkami ELENI

Moge sie zamienic: mam od ponad 10 lat nigdy nieuzywana foremke do pieczenia bab
        wielkanocnych;)
      • ica11 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 28.12.06, 20:47
        Fajny prezent dostales, ktorego nie umiesz docenic.
        Sama chcialabym dostac w prezencie plytke Eleni
        • Gość: jon Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 22:24
          z tego co pamietam, to byla kaseta, ale niewazne, jak komus nie pasuje Eleni,a u
          facetow to nie jest jakas niezwyklosc, to docenianie lub nie, nie ma nic do rzeczy
    • kasiaba1 Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 19:44
      Już raz się pochwaliłam :
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,1111,23506443,23524172.html:D
      mam podobnych "cudeniek" więcej, a już przyobiecane "całe tony" na nowe
      mieszkanie.... echhhhhhh
      • magdawarszawa Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 22.12.06, 19:59
        Witam, moj faworyt to od lat ozdobna bombka z napisem: dla pani Magdy od
        wspolpracujacej firmy. Co roku wieszam ja na choince :)
    • Gość: Ufek Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 20:05
      Dostanę bo widziałem: Używaną kołdrę ( muszę sobie wyprać albo przynajmniej
      przewietrzyć - słowa dawcy) oraz używaną poszwę na tą kołdrę (wyprana ale nie
      miałam siły wyprasować - słowa dawcy) a to wszystko od mojej mamy :-))) Prawda
      że mam fajny mam??
      • Gość: matheu Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 19:22
        Jak mama to dała to co miała, potraktowała Cię po prostu jak córkę.
        • Gość: Maciek Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 19:44
          Właśnie siedzimy z Ojcem i czytamy o wszystkich rzeczach jakie ludzie dostają na
          gwiazdkę
        • mariaho Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 26.12.06, 19:58
          kot od sasiada, ktoremu okocila sie kotka
          • Gość: xyz Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: 217.153.68.* 27.12.06, 11:15
            najfajniejszy prezent - serio!! :-) trzeba tylko polubić kotka :-)
            • Gość: KlaunSzyderca Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.u.mcnet.pl 27.12.06, 12:48
              Cudeńko....:)
    • Gość: yonek Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 20:13
      Ja dostałam ze 3 lata temu od skąpej, acz dośc nadzianej babci stary sweterek z
      lat 70tych (obleśny, obcisły, ohydny kolor), mój brat (20-letni) dostał getry
      (!!) dla dziewczyn (!!!!) w błękitnym (!!!) kolorze, a mama otrzymała cudownej
      urody kiczowaty zegar z Jezuskiem. Taka tandeta, że zaśmiewaliśmy się z tego
      przez całe święta. Innym razem owa babcia przyniosła nam w darze lampkę z
      plastiku, która wyglądała jak wyciągnięta ze śmietnika i rozwalała się od
      jednego dotknięcia (i nigdy nie zaświeciła), a nierzadko zdarza się, że
      dostajemy w prezencie ...banany. :)))
      W tym roku babcia też przychodzi na wigilię, już nie mogę się doczekać, co tym
      razem będzie:P
      • Gość: TR Nie smiejcie sie z prezentow od starszych...... IP: *.cable.mindspring.com 22.12.06, 22:41
        ...bo oni traktuja prezenty od nas jako smieszne. Kilka lat temu jak zaczelem
        zarabiac pierwsze duze pieniadze kupilem mojej babci zegarek ( okolo 1000PLN )
        i perfumy ( okolo 300PLN ), kiedy babcia rozpakowala prezent od razu byla jakas
        niezadowolona.....potem zegarek po paru dniach dala mojej mlodszej siostrze - a
        perfumy pielegniarce ktora przychodzila jej dawac kroplowki do domu :-)))))))).
        Teraz dla niej kupuje tylko koszule nocna, kapcie lub chustke na glowe :-))))).
        • stworzenje Re: Nie smiejcie sie z prezentow od starszych.... 23.12.06, 08:31
          dokladnie, te osoby maja nieco inny poglada na swiat, fakt faktem,ze lubia
          magazynowac nieraz rozne rzeczy,myslac ze im sie przyda, a co do tych perfum,to
          tak wyparowaly po 20 latach i dlatego ich nie bylo.
      • Gość: funia Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.crowley.pl 23.12.06, 20:53
        Błękitne geterki :D cudowne!!! Uśmiałam się do łez!!!
        Biedny bat. Mam nadzieję, że nie został mu uraz ani do babci, ani do świąt, ani
        do kobiet ;) Boże, te nasze babcie...
        serdeczności!! oby w tym roku było lepiej! :)
      • ouimet Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 24.12.06, 16:28
        Gość portalu: yonek napisał(a):

> już nie mogę się doczekać, co tym razem będzie:P

a co Ty dajesz Babci?
      • Gość: Lucyna Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.telia.com 26.12.06, 17:45
        A ja na dwiazdke dostalam od mojego przyjaciela duzy worek w którym cos sie
        ruszalo,otworzylam ii z worka wyskoczyl pies meza (na delegacji biedaczek)
        którego sprzedalam dzien przed wigilja do chinskiej restauracji na gulasz
        no to niemusze mezowi klamac ze pod jego nieobecnosc Fido uciekl i niewrócil do
        domu .
        • Gość: z Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.citynet.pl 26.12.06, 18:31
          Gość portalu: Lucyna napisał(a):

> A ja na dwiazdke dostalam (...)
          pies meza > którego sprzedalam dzien przed wigilja do chinskiej restauracji na
          gulasz > - lub cos w tym sensie

Napisz list do Aniolka, moze da ci ciut rozumku , to dopiero bedzie dla
          Ciebie obciach
    • Gość: Buba Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 22.12.06, 20:13
      A ja nieustatnnie dostaje od kolegow z pracy wszystko z kotami: kubki z kotami,
      kalendarze z kotami, kuchenne reczniki z kotami,tacki z kotami, t'shirty z
      kotami i kartki z kotami, mydla w ksztalcie kotow etc.
      Bardzo kocham mojego kota, ale wszystkich tych gadzetow nie chce i sie wstydze
      wystawiac na widok publiczny. Wszystkie laduja u mojej gosposi (ale nie jako
      prezenty gwiazdkowe, tylko niechciane), a ona rozdaje dalej. Moja gospodsia na
      gwiazdke dostaje zawsze bonus finansowy (£30), a ja wlasnie dostalam od niej
      panetone, ktore kocham. Razem zjadlysmy po kawalku popijajac kawa. Jeszcze
      zostalo. Takie powinny byc prezenty.
      • Gość: mała Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 20:17
        vivat pannetone :)
      • Gość: ktosia Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.versanet.de 22.12.06, 22:12
        taaa..., nie ma jak szpan, az mnie na smiech bierze!!!
        • andydufresne Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 24.12.06, 00:43
          No dokładnie to samo pomyślałem...;)
          • uyu Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali 24.12.06, 02:31
            To taki wielki szpan pracowac i dawac prace innym?
          • Gość: meg Re: Najbardziej obciachowe prezenty jakie dostali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.06, 14:36
            A mi się trafiła wełniana piżamka w rózowe serduszka o kroju jak dla mojej
            prababci (babcia nosi już bardziej frywolne ciuszki). Dodam, że cały zestaw
            kosztował jakies 20 zł, bo była przecena w sklepie (widziałam). I dodam jeszcze,
            że jestem uczulona na wełnę, puchną mi od niej oczy:)