01.02.07, 20:32
OTO FLETNIA
www.gibonus.com/images/panpipes_gibonus.gif
lab.pap.edu.pl/~rajch/flet/fletnia.gif
I POPROSZĘ JAKIEGOŚ LORDA
Obserwuj wątek
    • toop.toop Re: FOTO-GRA 01.02.07, 22:19
      no masz.
      poszłam tylko na 2 dni urlopu i przegapiłam zakończenie 3 tury!!??
      proszę bardzo Lord ( a nawet kilku):
      www.dailycollage.com/collages/lotr3/03-lord-of-the-rings-800x600.jpg
      www.elizabethan-era.org.uk/images/william-cecil-lord-burghley.jpg
      www.todayinliterature.com/assets/portraits/b/lord-byron-190x257.jpg
      www.electricscotland.com/history/canada/pictures/lord_strathcona.jpg
      dla mnie złote obrączki i 1 różę w komplecie
        • Gość: o co chodzi? Re: FOTO-GRA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 12:06
          Chodzi aby zażyczyć sobie zdjęcie ( czyli *.jpg, *. jpeg, *.bmp, *.gif) akurat
          takie ( czegoś, kogoś) jakie chcielibyśmy w danym momencie zobaczyć, wcale nie
          chcodzi o to, że nierzeczywiste.
          Nie zaliczane są odnośniki do stron na których jest kilka zdjęć i nie wiadomo
          które spałnia podane kryterium.

Dobrze:
          www.tropicalbreezeinn.com/images/Rose%20&%20Rings.gif ( o to (takie)
          zdjęcie mi chodziło lub ewentualnie:
          www.countryporch.com/napkin-rings/antiqued-brass/images/rose-filigree.jpg
          www.jewelryexpert.com/catalog/graphics/Victorian-Amethyst-Ring-1.gif
          cindydavid.com/images/rose%20ring.jpg
          Źle: www.jubiler.opole.pl/oferta4.html
          LUB: www.forzieri.com/usa/product_view.asp?l=usa&c=usa&pf_id=fz41266-
          003&id_valore1=&id_valore2=&id_valore3=&id_valore4=&id_valore5=&dept_id=70&sourc
          e=nxusa&listid=1x
          www.jewelbasket.com/jbnn-thumb-rings-tr02-rose.html
          • uczen_121 Re: FOTO-GRA 02.02.07, 12:58
            > Chodzi aby zażyczyć sobie zdjęcie ( czyli *.jpg, *. jpeg, *.bmp, *.gif)
            akurat
            > takie ( czegoś, kogoś) jakie chcielibyśmy w danym momencie zobaczyć,

No ale jak mam potrzebe cos zobaczyc to sobie googlam sam i mam.
            A tu podobno chodzi o jakąś GRĘ...

> wcale nie chcodzi o to, że nierzeczywiste.

No to o co chodzi? ...

> Nie zaliczane są odnośniki

Oj ja wiem jak powinien wyglądac obrazek - moj był taki troche "joke" :) ...
            Zaliczane? - w jakim sensie? Jakieś punkty się zdobywa czy co?
            No tak sie dopytuje bo widzę gra szalenie popularna :) a ja nie kumam - o co
            idzie w tej GRZE.

Pozdrawiam

• blue_eyes dalsze wyjaśnienia 02.02.07, 13:55
              Gra jest raczej towarzyska, nie na punkty. Można to potraktować jako wzajemne
              spełnianie życzeń. Nie ma zaliczeń, punktów, nagród. Uczestnicy podtykają sobie
              nawzajem wymarzone:) fotki. Oczywiście, że można sobie samemu wygooglać, ale po
              co? ;) Niech ktoś inny się trudzi :))) To jeśli chodzi o łatwiejsze
              zagadki/prośby. Bo nieraz bywa tak, że ktoś zada coś naprawdę trudnego i wtedy
              można się pokusić o grę z nutką rywalizacji - kto pierwszy to znajdzie, a
              wygraną jest... życzenie:) Czyli 'zlecenie' poszukiwań następnej fotki. I tak
              już czwarty wątek [po dwa i pół kafla] leci...
              • blue_eyes Re: dalsze wyjaśnienia 02.02.07, 14:19
                acha, jeszcze coś. dobrze jest wpisywać w temacie postu 'nazwę' prośby, ułatwia
                to granie, nie trzeba rozwijać listy, żeby dowiedzieć się, czy ktoś już
                odpowiedział na tę prośbę i podał inną następną. kajam się, ja nie zawsze o tym
                pamiętam... podglądnij po prostu, jak to wygląda konkretnie.
                acha, czasami w odpowiedzi pojawia się kilka linków do obrazków - to tak dla
                urozmaicenia, ale nie jest obowiązkowe. albo na przykład przy wieloznaczności
                danego terminu [np. przysłowiowy zamek]
              • Gość: uczen_121 Re: dalsze wyjaśnienia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 20:12
                > Gra jest raczej towarzyska, nie na punkty. Można to potraktować jako wzajemne
                > spełnianie życzeń.

Link do zdjecia? - to ma być życzenie? :)

> Oczywiście, że można sobie samemu wygooglać, ale po co? ;) Niech ktoś inny
                się trudzi :)))

Eee, nielogiczne - żeby ktoś sie potrudził nad moją fotką to ja muszę się
                potrudzić nad cudzą, nie?

no dobra, pokrytykowałem to teraz postaram się konstruktywnie

Pozdrawiam
        • kaszpir_74 mikser w .... 02.02.07, 08:21
          techdweeb.com/images/GeorgeIIBackDoor.jpg
          co prawda tylko końcówka, ale jak ktoś znajdzie lepszy to proszę....i dla mnie
          poproszę ser z dużymi dziurami
            • blue_eyes Re: winogrona 02.02.07, 10:40
              www.worldcommunitycookbook.org/season/guide/photos/grapes.jpg
              www.csiro.au/images/mediaReleases/Tablegrapes_small.jpg
              a dla mnie pizza z pieczarkami i salami
              • toop.toop Re: pizza z salami 02.02.07, 12:13
                z salami:
                www.almaxi.de/resources/P.Salami+13.JPG
                static.flickr.com/4/8037782_683a4da201_m.jpg
                z pieczarkami:
                www.restaurangguiden.se/gbg/majorna/gotas/pizza02.jpg
                jedno i drugie razem:
                www.glutenfrei-lebenswelt.de/images/pizza.jpg
                www.porclas.ch/uploads/RTEmagicC_PizzaPorclas.jpg.jpg
                Głodna się zrobiłam
                dla mnie tortellini z warzywami i ziołami
                          • Gość: gruby Re:ketykucyk IP: *.aster.pl 02.02.07, 16:53
                            www.skocz.pl/cukyc
                            www.tomzap.com/jal/CORONAbeachpony.jpg
                            www.focusgallery.nl/albums/Els_Bax/little_pony.jpg
                            witam w kolejnej serii
                            poprosze o karła w stoju batmana , supermena lub innego komiksowego super bohatera
                            • uczen_121 Re:ketykucyk 02.02.07, 20:52
                              > poprosze o karła w stoju batmana , supermena lub innego komiksowego super
                              bohatera

Łatwo nie było. ale oto jest:

images.google.pl/images?num=100&hl=pl&q=%22Don't%20spill%20your%20beer%2C%20Superman%22&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sa=N&tab=wi

To teraz coś dużego będzie:)
                              Mercedes 124 Ciemno-Wiśniowy (może być sedan, może być kombi :)
                              w rozdzielczości 1024 x 768 lub większej

Pozdrawiam
                              • Gość: naumiana Re:Mercedes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 21:49
                                Rozdzielczość może być przedmiotem sporu.
                                www.autogaleria.pl/tapety/img/mercedes-benz/mercedes_w124_e200_cabrio_1992_01_b.jpg

hmm, tyłu nie widać:
                                mercedes.pp.ru/tgal/wp-124-01.jpg
                                www.gdtm.ru/MBimages/W210.jpg
                                jeśli zaliczone to poproszę o kartki zywnosciowe z PRL-u

www.car-vs-car.de/images/resized/Mercedes-124-300e-amg-stage-four-cCT9.jpg
                                • uczen_121 Re:Mercedes - protest!! :) 02.02.07, 22:17
                                  > Rozdzielczość może być przedmiotem sporu.
                                  > www.autogaleria.pl/tapety/img/mercedes-benz/mercedes_w124_e200_cabrio_1992_01_b.jpg

rozdzielczość jest ok, ale ...
                                  to jest cabrio a nie sedan lub kombi
                                  kolor jest czerwony a nie ciemna wiśnia

> hmm, tyłu nie widać:
                                  > <a href="mercedes.pp.ru/tgal/wp-124-01.jpg"

rozdzielczość, cabrio, kolor

target="_blank">mercedes.pp.ru/tgal/wp-124-01.jpg</a>
                                  > www.gdtm.ru/MBimages/W210.jpg

jak wyzej a dodatkowo nie ten model co ma być (to jest bodaj S klasa)

> www.car-vs-car.de/images/resized/Mercedes-124-300e-amg-stage-four-cCT9.jpg

rozdzielczość, nie ten model (123 a nie 124 - prawie robi wielką różnicę :)

GDZIE MOJE ZDJĘCIE? ...
                                    • uczen_121 Re:Mercedes - protest!! :) 03.02.07, 17:23
                                      co mam podpowiedzieć?
                                      aaa - że niby ja wiem gdzie jest? - nei, nie wiem - przecież to jest moje
                                      marzenie i ktoś ma je spełnić :)

dobra - rezygnuję z koloru - no byle jakaś sraka w kwiatki nie byla :))))
                                      • toop.toop Re:Mercedes - protest!! :) 03.02.07, 20:21
                                        aleś się oprotestował! hoho!
                                        a masz tego swojego merca: www.w124.org/wallpapers/w124_01b.jpg
                                        www.gdtm.ru/MBimages/W124-E500-5.jpg
                                        www.gdtm.ru/MBimages/W124-500E.jpg
                                        www.yes.md/Remarks/679e00f0-de56-416a-9df1-e80331b91367.jpg
                                        zaczynasz mnie złościć, to zapodam strone na której sobie znnajdziesz to czego
                                        potrzebujesz boś wybredny jak ta lala:
                                        www.autogaleria.pl/tapety/mercedes-benz.php?page=4
                                        dla mnie piekne fale oceanu na uspokojenie
                                        • r.richelieu Re:Mercedes - protest!! :) 03.02.07, 21:10
                                          Co ja będę daleko szukać
                                          nessus.gunslingers.org/2004-03%20-%20Breezes%20Varadero,%20Cuba/1613%20The%20ocean.jpg

albo
                                          www.tropicalisland.de/CPT%20Cape%20Town%20Cape%20of%20Good%20Hope%20Nature%20Reserve%20ocean%20wave.jpg

Znajdźcie śmiejącego się Kim Dzong Ila ;)
                                        • uczen_121 Re:Mercedes - protest!! :) 04.02.07, 00:02
                                          > a masz tego swojego merca:

ciemnowiśniowego wprawdzie nie ma, ale dzieki :)

> zaczynasz mnie złościć, to zapodam strone na której sobie znnajdziesz

e,e,e ponoć o to chodzi w tej grze, zeby samemu nie szukac :)))

> boś wybredny jak ta lala:

fhancuski piesek, a co :)

Pozdrawiam
                                          • toop.toop Re: 04.02.07, 21:55
                                            a co mi tam ponieważ nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
                                            To ja poproszę o plik 20-to dolarówek
                                            • uczen_121 20 $ 04.02.07, 22:38
                                              > a co mi tam ponieważ nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
                                              > To ja poproszę o plik 20-to dolarówek

www.dmdisney.com/20-dollars.png

Skoro pieniądz to słyszałem że w PRLu jeden milicjant masowo drukował banknoty
                                              1500 zlotowe a drugi mu rozmieniał na 750-tki.
                                              To może ja o jakiś taki poproszę? - musiało się coś od PRLu zachować :)
                                              • toop.toop Re: PRL 05.02.07, 22:21
                                                Hmm
                                                Nie wiem,co da się zrobić, bo to o milicjantach to dowcip który kiedyś krążył.
                                                Jeśli mogę zamiennik,to proszę ( też ciekawa propozycja):

polskaludowa.com/opozycja/okolicznosciowe/jpg/banknot_50groszy_a.jpg
                                                www.polskaludowa.com/opozycja/znaczone/jpg/50zl_pozegnanie_komuna_1.jpg
                                                polskaludowa.com/opozycja/okolicznosciowe/jpg/banknot_rzecz_solidarna_1.jpg

a to bardziej współczesny:
                                                www.student.euv-frankfurt-o.de/~euv-5038/banknot.jpg
                                                img417.imageshack.us/img417/5998/zerozlotych6kg.jpg
                                                i jeszcze coś: życzę ci takiego rocznego zarobku:
                                                www.chem.univ.gda.pl/~tomek/image/banknot-uv.jpg
                                                jeśli udało mi się spełnić twa zachciankę, to poproszę zdjęcie satelitarne
                                                pałacu kultury w Warszawie
                                                • uczen_121 Pałac kultury 05.02.07, 23:10
                                                  > Nie wiem,co da się zrobić, bo to o milicjantach to dowcip który kiedyś krążył.

kurde - i nikt tego nie zrobił? ...

co do pałacu:

www.naszagmina.org/foto/sat/warszawa.jpg
                                                  no i nie wiem co dalej
                                                  trudna ta gra ...
                                                  zdjecie satelitarne smiejacego sie kima? ...

cos ładnego poproszę
                                                  tylko bez pieseczków, koteczków i tym podobnych czułostek :)

Pozdrawiam
                                                  • Gość: Biolog Cos ladnego IP: *.tx.res.rr.com 06.02.07, 03:39
                                                    Sluze:
                                                    Ladna wiezyczka straznicza:
                                                    www.ttuhsc.edu/telemedicine/images/tdcj.h6.jpg
                                                    Lodz podwodna:
                                                    musingsonlifelawandgender.typepad.com/photos/submarine_photos/cover-image-grayback.jpg
                                                    Bardzo mini digital camera:
                                                    www.haimei.com/digital_camera/images/mini-digital-camera-he513-size.jpg
                                                    Przepiekny messenger RNA
                                                    www.myogenic.de/gfx/mrna.gif
                                                    pieknie podswietlony Luk Triumfalny w Paryzu:
                                                    www.absolutestockphoto.com/albums/userpics/10226/normal_Absolute_226_8031.jpg
                                                    a dla mnie poprosze strone z XIII-XIV wiecznej ksiegi, z iluminowanym inicjalem.
                                                  • kaszpir_74 księga 06.02.07, 08:37
                                                    A może byc to?
                                                    univ.gda.pl/~literat/grafika/psalt.htm
                                                    www.wsp.krakow.pl/whk/zabytki/imagi2/ps_flor2.html
                                                    pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Psa%C5%82terz_florianski1.jpg
                                                    i poproszę syrenę kabrio
                                                  • toop.toop Re: syrena kabrio 06.02.07, 09:30
                                                    masz ode mnie- taką walentynkową prawie:
                                                    kultowa.korbatz.com/syrena_cabrio.jpg
                                                    ( prawie robi wielką różnicę)
                                                    www.cabrio-club.pl/files/thumbs/t_syrena105produkcja_rzemieslnicza_171.jpg
                                                    i jeszcze: syrena.nekla.pl/galeria/arturo/syr8.jpg
                                                    dla mnie jakieś pachnidło
                                                  • Gość: Biolog Pachnidla IP: *.tx.res.rr.com 06.02.07, 12:50
                                                    Sluze - do wyboru, do koloru i zapachu:
                                                    www.escentual.co.uk/isroot/Escentual/SiteImages/ProductImages/Chanel/Coco/edp_classic.jpg
                                                    www.vinesartglass.com/Art/products/perfumes%202.jpg
                                                    www.beautifultwists.com/perfumes/roll%20on%20perfumes.JPG
                                                    www.diasdegloria.com/imagenes/Perfumes.JPG
                                                    a ja poprosze (apetyt rosnie w miare jedzenia - Psalterz byl wspanialy,
                                                    szczegolnie "Beatus vir", dziekuje) "Fraszki" Kochanowskiego, w miare moznosci
                                                    wydanie jemu wspolczesne.
                                                  • toop.toop Re: fraszki i magnetofon 06.02.07, 14:58
                                                    jednak sa starsze wydania:
                                                    www.staropolska.gimnazjum.com.pl/galeria/Fraszki.gif
                                                    www.antykwariat.waw.pl/pictures/products/small/12840_0.jpg
                                                    www.antykwariat.waw.pl/pictures/products/small/90064-2_0.jpg
                                                    i magnetofonów kilka do wyboru:
                                                    www.revoxonline.ch/images/new-tonband-E36.jpg
                                                    www.oldradioworld.de/tk19.jpg
                                                    www.radio.bialystok.pl/antena/radioapel/mgnszpulowy550.jpg
                                                    sklep.ladyga.pl/images/IMG_0004magnet.jpg
                                                    obrazki.elektroda.net/54_1151967643.jpg
                                                    dla mnie luksusowo wyposażone wnętrze Mercedesa 500
                                                  • uczen_121 mleczna droga 06.02.07, 20:11
                                                    czyżby ta gra polegala na przeinaczaniu zyczeń?
                                                    prosiłem o sedana, dostałem cupe
                                                    prosiłem o ładne dostałem nie-ładne
                                                    prosiłem o wysokiej jakości magnetofon - dostałem historyczne trupki
                                                    teaki miał być :):

www.tonbandhobby.de/gx636.jpg
                                                    no to przeinaczona drogaa mleczna:
                                                    www.pinakoteka.zascianek.pl/Mehoffer/Images/Mleczna_droga.jpg
                                                    Pozdrawiam
                                                  • uczen_121 Kelner 06.02.07, 21:55
                                                    jest, uśmiech jest a przystojność rzecz gustu.

Teraz może hmm - brzydki, szpanerski, fuj samochód w obrzydliwym kolorze i
                                                    kiepskiej rozdzielczości :)))))))))))))))

Pozdrawiam
                                                  • Gość: gruby Re:kelner IP: *.aster.pl 06.02.07, 22:37
                                                    static.flickr.com/50/135958263_d237b2e40f_m.jpg
                                                    ckm2005.ucsd.edu/photos_2/banquet/157.jpg
                                                    people.aapt.net.au/~dantech/mkl/drinkwaiter.jpg
                                                    eric.nondsen.chez-alice.fr/images/valet-de-chambre.gif
                                                    a ja poprosze o statki w morzu, nie jeden kilka w jakiejs kawalkadzie np.
                                                    i zeby uczen_121 wyluzował
                                                  • uczen_121 Gdzie jest sędzia? 06.02.07, 22:43
                                                    spóżniłeś się - kelner załatwiony
                                                    teraz ostatnie co innego wisi

Twoje statki anulować!!!!

> i zeby uczen_121 wyluzował

a Ty to gruby jesteś :-P

Pozdrawiam Sędziego
                                                  • Gość: kali statki IP: *.ztpnet.pl 07.02.07, 00:13
                                                    www.sfondideldesktop.com/Images-Misc/Military/Aircraft-Carrier/Aircraft-Carrier-0004/Aircraft-Carrier-0004.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet2.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet1.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet4.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet3.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet5.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet6.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet10.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet9.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet11.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet13.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet12.jpg
                                                    www.navysite.de/ships/lhalhd.jpg
                                                    www.navysite.de/ffg/images/ffg7class2.jpg
                                                    www.navysite.de/navy/fleet14.jpg

I ja poprosze kapibare, a najlepiej jakies stado.
                                                  • Gość: Biolog Kapibara IP: *.tx.res.rr.com 07.02.07, 01:56
                                                    Sluze (nawet stadko):
                                                    www.izu-biopark.co.jp/index/kapibara.jpg
                                                    www2.ktokai-u.ac.jp/~cokamoto/gif/kapibara.jpg
                                                    www.biopark.co.jp/staff/photo/20061003kapibara.jpg
                                                    a ja poprosze oficera TDCJ (Texas Department of Criminal Justice).
                                                    PS dla "ucznia_121" - "przyganial kociol garnkowoi" - prosilem o "Fraszki"
                                                    Kochanowskiego wydanie JEMU wspolczesne, a TY przyslales WSPOLCZESNE NAM.
                                                    Czytaj, prosze.
                                                  • blue_eyes Re: oficer TDCJ 07.02.07, 08:26
                                                    może być dwóch?
                                                    www.tdcj.state.tx.us/mediasvc/connections/NovDec2005/images/survivors.jpg

dla mnie wielodzietna rodzina

ps. do ucznia121: może wstrzymaj się na chwilę z graniem i przypatrz uważnie,
                                                    jak to się robi; jak się umie w to grać, to jest niezła frajda :) acha, jeszcze
                                                    uzupełnienie zasad - w przypadku, gdy w zbliżonym czasie odpowiedziały dwie
                                                    osoby, to zazwyczaj staramy się w kolejnej 'odsłonie' spełnić obydwa życzenia,
                                                    a nie jakieś <anulowanie>
                                                  • przypadkowadziewczyna rodzinka 07.02.07, 08:36
                                                    img.chip.pl/c/1/5/7/6/57655afc3df8617a48af9d2aefc46be8.jpg ( taka
                                                    rodzinka chyba tez moze byc? :)
                                                    www.eastnews.com.pl/prev/aktualnosci/dvd033/08/EN_00111038_002.jpg
                                                    onephoto.net/uploads/postozuch/thumbnails/1121512256_gal_wielodzietno___stop_.jpg

a ja poproszę tancerzy zawodowych w kategorii tańca latynoamerykańskiego
                                                    wykonujących dziwne figury:)
                                                  • jasna_olera Re: rodzinka 07.02.07, 10:42
                                                    Prosze, do wyboru do koloru:)
                                                    jive
                                                    www.svgg-tanz.de/jive.jpg
                                                    www.dancetime.ro/img/dansuri/jive.jpgrumba
                                                    www.unidance.com/images/dancephotos/rhumba2.jpg
                                                    www.streetswing.com/histmain/posters/p-rumba_caliente1.jpgsamba
                                                    www.salsasite.com/Images/r-k/ka_washington220.jpg
                                                    Chciałabym zobaczyć zaaresztowaną gwiazdę hollywood, obojętnie jaką.
                                                  • uczen_121 Do blue_eyes 07.02.07, 11:17
                                                    > ps. do ucznia121: może wstrzymaj się na chwilę z graniem i przypatrz uważnie,
                                                    > jak to się robi; jak się umie w to grać, to jest niezła frajda :)

Ależ pytałem jak się robi.
                                                    Dostałem OD CIEBIE odpowiedź że spełniamy mażenia. No to sobie zamażyłem ...
                                                    i co dostałem? - nie wiśniowy, nie sedan, lub nie ten typ ...
                                                    i co dostałem - nie ładnego tylko brzzydkie
                                                    i co dostałem - nie wysokiej jakości tylko stare trupki

no ludzie - to cała zabawa ma polegac na podsyłaniu czegokolwiek?
                                                    Chyba faktycznie się wstrzymam, bo jaka tu frajda? W ogole zaczyna to wyglądać
                                                    prawie jak gra w zadajmy pytanie. Białe czy czarne? Czarne. Małe czy duże?
                                                    Duże. Zielone czy fioletowe ... i tak kilka tysiecy ...

Co do anulowania, Jezzu, to podobno jest forum HUMORUM, co?

Pozdrawiam
                                                  • uczen_121 Do biolog 07.02.07, 11:12
                                                    >prosilem o "Fraszki"
                                                    > Kochanowskiego wydanie JEMU wspolczesne, a TY przyslales WSPOLCZESNE NAM.
                                                    > Czytaj, prosze.

Dostałeś fraszki tak stare, jak ładne były te badziewia co mi zaproponowałeś.
                                                    Już to pisałem - czytaj proszę ze zrozumieniem ...

Pozdrawiam
                                                  • Gość: Biolog Grzywka IP: *.tx.res.rr.com 07.02.07, 12:56
                                                    Sluze:
                                                    i18.photobucket.com/albums/b144/marysia_szeliga/grzywka.jpg
                                                    i48.photobucket.com/albums/f220/moher-killer/ja/grzywka.jpg
                                                    bi.gazeta.pl/im/3/3583/z3583613X.jpg
                                                    a ja poprosze ""Czerwony Beret" (komandosa, rzecz jasna).
                                                    PS. Raz jeszcze do "ucznia_121" - prosiles o "cos ladnego ale nie pieski,
                                                    kotki". Madeslalem Ci "cos ladnego" Czyzby messenger RNA nie byl ladny? Nie
                                                    precyzowales, (poza zastrezeniem "nie pieski, kotki"), wiec poslalem co JA
                                                    uwazalem za ladne.
                                                    Moze jednak, jako "UCZEN" wroc do lekcji.
                                                  • Gość: grubasek czerwony beret IP: *.limes.com.pl 07.02.07, 13:27
                                                    oj ciezko bylo cos znalezc, albo ja pie.. jestem ;-)))
                                                    www.108wds.freehost.pl/najlepszezdjecia2005/photos/photo14.html
                                                    www.108wds.freehost.pl/najlepszezdjecia2005/photos/photo21.html
                                                    ponawiam prosbe o dziewczynie spacerujacej po linie , koniecznie z parasolka
                                                    w dloni! ;-)))
                                                  • uczen_121 do pana Bjologa 07.02.07, 14:17
                                                    > Czyzby messenger RNA nie byl ladny?

Nie no, piękny był, piękny.
                                                    Nic tylko na pulpit albo nawet wydrukować i nad łóżkiem powiesić.

> poslalem co JA uwazalem za ladne.

No jasne - co PAN uważa, jest dobrze.

> Moze jednak, jako "UCZEN" wroc do lekcji.

A uczniowie mordka w kubeł i odrabiać lekcje.
                                                  • Gość: kali drewniany mostek IP: *.ztpnet.pl 07.02.07, 13:46
                                                    janwil.prx.pl/images/mostek1.gif
                                                    hotgo4.mech.pg.gda.pl/peh2000_mostek.jpg
                                                    www.igf.edu.pl/~przemas/geo/555/mostek_I.JPG
                                                    ds4.fm.interia.pl/rower/mostek%20w%20soszycy-wrzesien%202003.jpg
                                                    www.daktik.rubikon.pl/images/mostek.JPG
                                                    www.altany.info.pl/altany_pomniejszone/mostek.gif
                                                    Poprosze pierwotniaka.
                                                  • Gość: kali grafiki Szancera IP: *.ztpnet.pl 07.02.07, 15:47
                                                    www.desa.art.pl/aukcje/aukcja46/img_high/046_54.jpg
                                                    www.desa.art.pl/aukcje/aukcja46/img_high/046_53.jpg
                                                    archiwum.zalogag.pl/online/data55/repository/articles/ZalogaG%20nr%2055/Czytelnia/Dzien%20Dziecka/_Hans%20Christian%20Andersen%20Basnie/jms01.jpg
                                                    www.dik.org.pl/pic/statekjpg_000.jpg
                                                    www.xtec.es/~malons22/patufet/imatges/patufeta55.jpg
                                                    Chce zlota muszle klozetowa.
                                                  • Gość: grubasek zelazko z dusza IP: *.limes.com.pl 07.02.07, 17:17
                                                    www.allegro.pl/item161857604_zelazko_ozdobne_.html#photo
                                                    www.allegro.pl/item163007447_stare_polskie_zelasko_na_wegiel.html#photo
                                                    gazeta.allegro.pl/show_item.php?item=163579083#photo
                                                    www.antyczek.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_87&products_id=287
                                                    www.swistak.pl/aukcje/2260699,ZELAZKO-PIEKNE-STARODAWNE-ZELAZKO.html

poprosze najbrzydszego krasnala z przydomowego ogrodka ;-)))

ps. dopiero sie "wprawiam" stad takie zrodla...
                                                  • uczen_121 Krasnal 07.02.07, 17:38
                                                    nie wiem, czy ktos je trzymal w ogrodku, ale piekne są :)

www.neknerf.de/2005_april/bilder/download_bilder/kasper_zwerge_wm.jpg
                                                    I poproszę: blue birda :)
                                                  • malaczarna81 blue bird 07.02.07, 18:17
                                                    pages.prodigy.net/profgary/_uimages/Blue-Bird-of-Paradise.jpg
                                                    www.fcps.k12.va.us/StratfordLandingES/Ecology/Birds/Eastern%20Bluebird/bluebird.jpg
                                                    www.dnightingale.com/bbp/wall/BlueBird.jpg
                                                    dla mnie Sewastopol
                                                  • blue_eyes Re: Bulka z maaslem 08.02.07, 13:36
                                                    produkt wstępny: www.nolinedeli.com/Upload/1031200.jpg
                                                    przygotowanie:
                                                    www.activia.pl/images/Image/przepisy/owocowa_zupka_z_kaszka.jpg
                                                    i wcinamy: www.archart.pl/tata/tata-71.jpg
                                                    dla mnie w takim razie jakiś niesamowity deser, mniam!
                                                  • toop.toop Re: Deser 08.02.07, 16:30
                                                    smacznego:
                                                    www.kaneyoshi-ittouan.com/reser/deser.jpg
                                                    www.hotelmeridian.com.pl/pics/menu/deser_01.jpg
                                                    www.kulinaria.pl/foto/98-s1-25.jpg
                                                    j.b5z.net/i/u/2041111/i/Copy_of_deser.jpg
                                                    bi.gazeta.pl/im/6/1597/z1597046N.jpg
                                                    myślę, że znajdziesz coś dla siebie ( osobiście polecam zestaw nr. 1 oprócz
                                                    wielu kalorii, ma rownież 1 zaletę: energetyzuje)

dla mnie poproszę wielbłąda dwugarbnego na tle pustyni.
                                                  • uczen_121 Wielbłąd 08.02.07, 17:05
                                                    wapex.com.pl/sklep/upload/105-002c.jpg
                                                    kupić i zabrać na pustynię

i.wp.pl/a/f/pjpeg/571/pustynia-800x600.jpg
                                                    postawić na piasku i zrobic zdjęcie

www.kenrockwell.com/nikon/d80/images/d80-950.jpg
                                                    i jusz masz :)

to moze teraz z innej beczki - polskie f16 poprosze
                                                  • Gość: gruby Re: 8+8 = F16 IP: *.aster.pl 08.02.07, 18:17
                                                    bierzesz flage - www.funclub.pl/images_przewodniki/polska_flaga.jpg

wybierasz 2 z 4 -
                                                    www.globalsecurity.org/military/systems/aircraft/images/f-8-VF-211F-8.jpg
                                                    pstrykasz - img234.echo.cx/img234/162/smiena26jg.jpg i gotowe;)

ja poprosze o sfastyke w odwrotna strone
                                                  • uczen_121 swastyka 08.02.07, 18:26
                                                    studentnews.pl/img/serwisy/newsy/obrazek_1_310.jpg
                                                    i obracasz monitorem jak chcesz

Teraz tak, F8 + F8 = FF16 a nie F16, skucha
                                                    Poprawka: polskie F16 na płycie lotniska w Krzesinach poprosze
                                                  • blue_eyes Re: F16 Krzesiny 08.02.07, 19:33
                                                    www.plastikowe.pl/images/sprzet/bondaryk/f16pl/29.jpg
                                                    www.plastikowe.pl/images/sprzet/bondaryk/f16pl/36.jpg
                                                    dla mnie DWIE fotki z DWÓCH różnych filmów/seriali polskich, w których obsadę
                                                    tworzyli jednocześnie (w tym samym filmie) Andrzej Herder i Zdzisław Kuźniar,
                                                    ale NIE z tymi osobami
                                                  • kaszpir_74 2 filmy 08.02.07, 20:15
                                                    Stawka większa niz życie

www.alfabettelewizji.republika.pl/kloss.jpg
                                                    oraz Jak rozpętałem II wojnę światową

www.filmpolski.pl/z1/15i/1115_1.jpg
                                                    i poproszę stado pędzących imadeł
                                                  • toop.toop Re: śpiewający ogórek 08.02.07, 21:53
                                                    nie dość, że śpiewa to i żongluje:
                                                    www.mostyle.tv/portfolio/gurken_joe.jpg
                                                    a wiesz po czym poznać wesołego cykliste?
                                                    www.spreewald-online.de/www2/bilder/gurken/radgurke.jpg
                                                    po komarach w zębach ( a skoro wesoły to musi podśpiewywać)
                                                    a te są najbardziej rozśpiewane:
                                                    www.ubs.com/4/artcollection/uploads/tx_artcollection/IN00142_01.jpg
                                                    a ta kobieta nazywa się Nadia Gurken (po polsku:Ogórek) i jest śpiewaczką
                                                    operową: www.schuler-zahntechnik.ch/Bilder/Leute/Nadia.jpg

dla mnie poproszę wielbłąda dwugarbnego na tle pustyni (jak wyżej) ( i nie
                                                    jekiś link do strony, tylko zdjęcie)i bez żadnego wykrętactwa
                                                  • uczen_121 Re: śpiewający ogórek 08.02.07, 22:33
                                                    toop.toop napisała:

> nie dość, że śpiewa to i żongluje:

Jesteś boska (ski?)

> a ta kobieta nazywa się Nadia Gurken (po polsku:Ogórek) i jest śpiewaczką
                                                    Na ja, aber jetzt sie singt nicht ...

> dla mnie poproszę wielbłąda dwugarbnego na tle pustyni (jak wyżej) ( i nie
                                                    > jekiś link do strony, tylko zdjęcie)i bez żadnego wykrętactwa

No to nie ma rady, sam muszę pojechać chyba.
                                                    Bo na razie mam to: ale czy to dwugarbny jest?...

www.mati.zakopane.pl/pinkwart/Trips/Sahara/Wielblad5.jpg
                                                    Hmm, wielbłąd, ogórek ...
                                                    pustynia ogórek - czyli zagrych jest, gorąco jest
                                                    to może poproszę Johny Walker Green Label?

Pozdrawiam
                                                  • kaszpir_74 Camel 08.02.07, 22:34
                                                    Prrrrroszę
                                                    www.transom.org/guests/photos/200205.cflintoff.camel.jpg
                                                    static.flickr.com/23/33308057_95271750a1_m.jpg
                                                    news.bbc.co.uk/olmedia/1190000/images/_1192371_camel300.jpg
                                                    i poproszę zdjęcie....uśmiechniętego Lorda Vadera

• uczen_121 uśmiechnięty vader 08.02.07, 22:44
                                                    Myślałem że będzie trudniej, ale oto jest!:

www.wordsfromreuben.com/pics/2005end/main/lord-vader.jpg
                                                    a na dokładkę tapetka przy założonej masce:

www.freecomputerdesktopwallpaper.com/new_wallpaper/Darth_Vader_mask_Star_Wars_free_computer_desktop_wallpaper_1024.jpg

i czekam na Johny Walker Green Label
                                                  • uczen_121 Re: Sweet Noise 09.02.07, 00:01
                                                    > Nie takie to proste:)

No popatrz, zupełnie jak z tym Twoim hałasem - miało póść gładko i tylko takie
                                                    coś znalazłem:

www.wosp.org.pl/przystanek/2002/images/48_6.jpg
                                                    w bonusie tapetka:

i2.photobucket.com/albums/y36/X_Derwahnsinn_X/Rammstein/2005_0626_190127AA.jpg

i co teraz? ...
                                                    jest trunek, jast zagrych, jest muzyka
                                                    sztampa w madrosci obiegowej nakazuja poprosić o kobiete ...
                                                    byle w przyzwoitej ...
                                                    rozdzielczości :)

Pozdrawiam
                                                  • Gość: gruby Re: Sweet IP: *.aster.pl 09.02.07, 00:29
                                                    www.photographyblog.com/gallery/data/3058/1233drag_queen_at_mr_l_with_cig.jpg
                                                    k43.pbase.com/v3/21/14321/1/45693375.Dragqueen.jpg
                                                    www.lindarw.net/2000-talet/lindarw_melodifestival298.jpg

czerwony kosz bym chciał zobaczyc
                                                  • przypadkowadziewczyna Czerwony kosz 09.02.07, 00:59
                                                    < czerwony kosz bym chciał zobaczyc

Prosze bardzo:
                                                    www.bionovo.pl/images/neolab/image_00570.JPG
                                                    www.arsplay.com/arsplay_cen/images/ZZXX1414_T.jpg
                                                    kwiaciarniaflora.com.pl/kwiaty2/180d.jpg
                                                    www.calla.com.pl/images/K016.gif

A ja poproszę gwiezdną konstelację Lwa :)
                                                  • uczen_121 Re: Konstelacja lwa 09.02.07, 02:12
                                                    łe, trudno było, naprawdę trudno, ale jest:

www.mbusa.com/media/images/main/heritage/history/vehicle/1926-1940_thumb_7.jpg

że mi się już nie chce myśleć to wrócę do tej kobiety w przyzwoitej
                                                    rozdzielczości :))))
                                                  • uczen_121 Re: i jeszcze pytanko 09.02.07, 02:33
                                                    czy to tylko u mnie cos nie tak?
                                                    bo odpowiedz byla na post przypadkowejdziewczyny
                                                    a trafiła na koniec listy
                                                    mam włączony widok drzewka, przełanczałem - gdzies od 05.02 wszystkie posty sa
                                                    jakby odpowiedziami na chyba moj jakis? ...

• blue_eyes kobieta 09.02.07, 07:43
                                                    www.jikrabouille.info/wallpaper/woman.jpg
                                                    www.ibiblio.org/wm/paint/auth/baldung/ages/ages-woman-death.jpg
                                                    to dla mnie lustro Twardowskiego
                                                  • toop.toop Re: kaffe de lux 09.02.07, 10:22
                                                    nie tylko z pianką specjalnie dla ciebie:
                                                    celine-dion.ru/Celine-kofe.jpg
                                                    www.r1.kharkov.ua/foto/pub/RACION%2030%20DOM%20KOFE%203.JPG
                                                    ( bez podtekstów- I'm wooman )
                                                    i dla twoich gości:
                                                    www.kulina.ru/images1/2005_03_01/kofe.jpg
                                                    www.katrineberg.fhsk.se/frisk/kaffe.jpg
                                                    dla mnie poproszę czarnoskórą kobietę w różowej sukience tańczącą na bosaka
                                                  • blue_eyes przerywnik 09.02.07, 11:23
                                                    sorki, nie mogę się powstrzymać:
                                                    images.fotosearch.com/bigcomps/corbis/DGT078/CB100796.jpg
                                                    :) oczywiście nie jest to moja odpowiedź, tylko taki przerywnik w
                                                    poszukiwaniach czarnoskórej kobiety...
                                                  • Gość: jasna_olera czarna tancerka w różu IP: 80.54.82.* 09.02.07, 12:09
                                                    tu sukienka pstrokato różowa:
                                                    www.readin.dcccd.edu/images/2003/images/dancer.jpg
                                                    tu pani śpiewa i tańczy
                                                    www.migdale.com/db/1270/MIGDALE1270057.jpg
                                                    a tu tylko rózowa spódniczka, ale za to efekty specjalne
                                                    www.gifs.net/Animation11/Hobbies_and_Entertainment/Dances_Ethnic/African_dancer_2.gif

zatem ja śmiało poproszę o zdjęcie pustego dworca kolejowego lub autobusowego
                                                    ewentualnie lotniska w którymś z azjatyckich państw, do wyboru, korea, chiny lub
                                                    japonia. dziękuję.
                                                  • kortyzol Re: kwiat paproci 08.07.07, 11:41
                                                    blue_eyes napisała:

> janeczko.waw.pl/bajeczki/kwiat_paproci.jpg
                                                    > kartki.onet.pl/_i/d/kwiatpaproci.jpg
                                                    > dla mnie bułka z masłem
                                                    wojtekjarzyna.webpark.pl/p14.jpg
        • Gość: Biolog Pusty Dworzec w Azji IP: *.tx.res.rr.com 09.02.07, 13:09
          Sluze (no, prawie pusty): - port lotniczy w Indonezji:
          www.alertnet.org/thefacts/imagerepository/RTRPICT/2006-10-06T040307Z_01_JAK02_RTRIDSP_2_ENVIRONMENT-ASIA-HAZE_articleimage.jpg
          Inny:
          www.fotosearch.com/comp/SIX/SIX144/015CI4.JPG
          static.flickr.com/41/87609767_614cbf4a4a.jpg
          (powyzej Bejing, tylko walizki).
          a dl "ucznia" uwaga, ze Merc edesow z lat 30-tych "jest ci u nas jak mrowkow"
          www.madle.org/mb500kcaba35.jpg
          img.prewarcar.com/prewar/cars/Mercedes_1935_ID10233_400.jpg
          (to tylko pierwsze z brzegu).
          A ja poprosze moj pierwszy samochod sprzed lat - Fiata 126p w kolorze piaskowym
          (niech tez mam "specjalne" zyczenia)
          • toop.toop Re: hula hop 09.02.07, 22:17
            www.hoptothebeat.com/camp/2003/images/702_4630_tt_1396_cw.jpg
            www.kelloggs.co.uk/community/images/hoopboy.jpg
            nawet delfin:
            www.fotomaf.com/albums/ZooMadrid/HulaHop.jpg
            i myszki:
            img341.imageshack.us/img341/876/otiposi2xd.jpg
            i jeszcze starszy chłopiec:
            www.cheerforce.com/photos/2002-2003/chad%20hula%20hoop.jpg
            dla mnie czerwone ciałko krwi
            • przypadkowadziewczyna ciałko ;) 09.02.07, 22:32
              > dla mnie czerwone ciałko krwi

www.neorecormon.se/img/main/erytropoietin.gif
              www.tutor.torun.pl/ksiazki/okladki/KRWINKA%20KREW%20ZYCIE.jpg
              mateja2.republika.pl/krwinka.gif
              a ja poproszę...przegranego sportowca...chodzi mi o emocje twarzy :)

dyscyplina dowolna..