Dodaj do ulubionych

Top Canal, pamiętacie?

07.07.09, 23:42
Mieszkańcy Warszawy i okolic
Obserwuj wątek
        • Gość: Marcus Re: Top Canal, pamiętacie? IP: 192.193.116.* 10.07.09, 15:13
          Oczywiście, że pamiętam Top Canal! Mnóstwo filmów Kung-Fu, czy
          powtarzany bez opamiętania "Smętarz dla zwierzaków" A tego Pana
          pamiętam dokładnie, miał wąsy, był uśmiechnięty a w lewym górnym
          rogu widniała okładka filmu o którym opowiadał. Wydaje mi sie, że
          mogło to być w top Canale, ale obstawiam też Polonię 1.
          Nie mogę gościa znaleźć w necie :(
      • Gość: Kocio Re: Top Canal, pamiętacie? IP: *.acn.waw.pl 12.11.09, 20:42
        Jeśli chcecie wiedzieć, to właśnie nastąpiła reaktywacja Top Canal.
        Uczestniczyłem w powstawaniu Top Canal i znam jego historię. Od września 2009 przygotowujemy emisję Top Canal w całej swej krasie, z tym że tym razem już z zachowaniem wszelkiej etyki jaka cechuje nowoczesne media.
        Nieprawdą jest, że Top Canal puszczał pirackie filmy bo wtedy nie istniało jeszcze w naszej czasoprzestrzeni pojęcie piractwa gdyż jedyne prawa jakie były respektowane to prawa autorskie za pośrednictwem ZAiKS'u. Tymczasem prawa licencyjne, producenckie niebyły w ogóle respektowane a Pierwsza Prywatna Telewizja Top Canal powstała długo przed ukonstytuowaniem się Krajowej Rady.....
        Ściganie praw rozpoczęło się w Polsce dopiero po tym Jak nowopowstała Krajowa Rada Radiofonii I Telewizji nie wydała Top Canal'owi licencji na emisję naziemną (antenową) a powód wydania odmowy był zgoła inny niż z powodu incydentalnych wyświetleń filmów skopiowanych z satelity.

Nowy Top Canal zaistnieje od przyszłego tygodnia jako portal, którego częścią składową będzie telewizja ale zewoluowana do wielokanałowych programów tematycznych, w tym film,muzyka, programy rozrywkowe i quizy, ale również telewizja misyjna spełniająca oczekiwania ludzi dla których nieobojętne są takie słowa jak Bóg, Honor i Ojczyzna czy Patriotyzm, Historia, Tradycja, Folklor i integracja Polonii na całym Świecie.
        Będzie też - w ramach działań misyjnych - kanał edukacyjny z e-lerningiem i szkoleniami tematycznymi jak BHP, P-Poż, nauka języków obcych, ale również kursy rolnicze czy interaktywne programy wspomagające rachunkowość domową jak wypełnianie PIT'ów, CIT'ów i innych dokumentów do KRUS' czy ZUS.
        Będzie na pewno wesoło i - co najważniejsze - tradycyjnie za darmo. Będą płatne (tanie) wypożyczalnie filmów, clipów muzycznych, Juke Box z megailością muzy.....i kilka jeszcze niespodzianek.....
        strona Top Canalu (w budowie) będzie na: www.topcanal.eu

Miło mi również zaproponować by prawdziwi fani Top Canalu zgłosili się do nas.( kocio@bip.ikp.pl). Będziemy organizować kilka spotkań wspomnieniowych i minigalę inaugurującą oficjalną reaktywację nadawania na którą chętnych zaprosimy......
        Na pewno, poza jakąś wyżerą będą niespodzianki dla naszych fanów..........

Kocio
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka