Dodaj do ulubionych

"cause you right on time" czyje to?i jaki tytul?

27.05.06, 14:49
tekstu tyle wiem ile w tytule? piosenka leci ostanio czesto w radiostacji?
Obserwuj wątek
    • diastema Re: "cause you right on time" czyje to?i jaki tyt 27.05.06, 17:17
      juz mam "love sensetion"
      • internetauta Re: "cause you right on time" czyje to?i jaki tyt 30.05.06, 18:58
        Znany przebój polski grupy 2+1: "Isc w stronę słońca"- dokładnie tak, jak w
        refrenie.
        • diastema Re: "cause you right on time" czyje to?i jaki tyt 02.06.06, 17:28
          przeciez nie o to pytala, ;/ to moja sygnaturka :) a o to co pytalam sama sobie
          odpowiedzialam.
          • internetauta Re: "cause you right on time" czyje to?i jaki tyt 04.06.06, 15:31
            A, to inna sprawa... Na przyszłość lepiej nie dawać na forum "Jaka to melodia"
            sygnaturki będącej tekstem innej piosenki, bo to może tylko spowodować zamęt...
            jak w moim przypadku się stało.
            • diastema Re: "cause you right on time" czyje to?i jaki tyt 05.06.06, 18:56
              nastepnym razem czytaj uwaznie :) a sygnaturke mam wszedzie ta sama i nie
              zamierzam zmieniac :)
              • internetauta Re: "cause you right on time" czyje to?i jaki tyt 15.06.06, 15:55
                Ja czytam dość uważnie, nie moja wina, że sygnaturkę stworzyłaś!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka