Dodaj do ulubionych

arabskie zaśpiewy w refreneie (raczej stare)

07.07.08, 19:02
- piosenka czasami leci w radiu
- jest raczej stara, ma na pewno parę ładnych lat
- w refrenie kobieta śpiewa "je-je-je-oooooo-je-e-je-e!" (możecie się śmiać
ale to całkiem dokładny opis, poważnie.)
Obserwuj wątek
    • fluxxx Re: arabskie zaśpiewy w refreneie (raczej stare) 12.07.08, 01:54
      Może Sting - "Desert rose"? Co prawda tam śpiewa facet (Cheb Mami), ale głos ma
      faktycznie mega kobiecy;)
      • jaka.to.melodiaa Re: arabskie zaśpiewy w refreneie (raczej stare) 18.09.08, 12:52
        Nie, ale moja pisoenka jest chyba mniej więcej z tego okresu.

Naprawdę, przeczytajcie na głos to co napisałem w cudzysłowie, pamiętając o
        robieniu krótkich (krótkich!) pauz przy myślnikach. Całay zaśpiew trwa około 3
        sekund.
        • maggi9 Re: arabskie zaśpiewy w refreneie (raczej stare) 18.09.08, 14:06
          skojarzyło mi sie z tym pl.youtube.com/watch?v=oTjPmgN98H8
          ale nie jestem pewna.może coś więcej?
          • jaka.to.melodiaa Re: arabskie zaśpiewy w refreneie (raczej stare) 19.09.08, 12:26
            Nie, to nie to. Moja pisnka jest chyba jednak starsza, bardziej lata 90te.
            Zrobiłem plik midi, żebyście mogli usłsyzeć rytm tych zaśpiewów.

Ta piosenka jest bardzo popowa, puszczali ją w RMF, Radiu Zet. Kiedyś były modne
            takie orientalne klimaty. Niezmienia to faktu, że pisoenka na 75% jest
            instrumentalna.
            • jaka.to.melodiaa Re: arabskie zaśpiewy w refreneie (raczej stare) 19.09.08, 12:26
              A tu wspomniany przeze mnie plik (można odsłuchać na stronie):

www.zshare.net/audio/19038302fc09fac4/
              • jaka.to.melodiaa Re: arabskie zaśpiewy w refreneie (raczej stare) 21.09.08, 02:16
                Mory Kante - Ye'ke' ye'ke'

usciski
                • jaka.to.melodiaa Re: arabskie zaśpiewy w refreneie (raczej stare) 21.09.08, 22:05
                  DZIĘKUJĘ!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka