Dodaj do ulubionych

KUPIE- buty ecrue

29.04.05, 12:31
rozmiar 37 na wysokim obcasie od 7 cm. w górę. obcas nie moze byc
brązowy!!! i bardzo gruby
Obserwuj wątek
    • asia99kasia Re: KUPIE- buty ecrue 18.05.05, 13:07
      czesc Barbie
      mam takie buty - rylko, ecru, nosze rozmiar 37 ale te byly dobre 36,5 na wysokim
      obcasie (10cm) nie bardzo cienki i nie bardzo grubym (wygodnym! bo na co dzien
      nie chodze na obcasach) takiego samego koloru jak caly but, w idelanym stanie
      (uzywalam tylko w Tym Dniu) podeszwa nie czarna
      zrobie zdjecia (ale po weekendzie bo wtedy bede miec aparat)
      jezeli chcesz zobaczyc ksztalt buta to na rylko.com w sklep on-line sa takie
      tylko czarne - model A0288T6 (jezeli chodzilas po sklepach to sa takie z taka
      lezka, peknieciem - troche widac na zdjeciu)
      jezli jestes zainteresowna/Twoje ogloszenie jest aktualne prosze odezwij sie na
      maila gazetowego
      pozdrawiam
      A

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka