barbie4 29.04.05, 12:31 rozmiar 37 na wysokim obcasie od 7 cm. w górę. obcas nie moze byc brązowy!!! i bardzo gruby Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia99kasia Re: KUPIE- buty ecrue 18.05.05, 13:07 czesc Barbie mam takie buty - rylko, ecru, nosze rozmiar 37 ale te byly dobre 36,5 na wysokim obcasie (10cm) nie bardzo cienki i nie bardzo grubym (wygodnym! bo na co dzien nie chodze na obcasach) takiego samego koloru jak caly but, w idelanym stanie (uzywalam tylko w Tym Dniu) podeszwa nie czarna zrobie zdjecia (ale po weekendzie bo wtedy bede miec aparat) jezeli chcesz zobaczyc ksztalt buta to na rylko.com w sklep on-line sa takie tylko czarne - model A0288T6 (jezeli chodzilas po sklepach to sa takie z taka lezka, peknieciem - troche widac na zdjeciu) jezli jestes zainteresowna/Twoje ogloszenie jest aktualne prosze odezwij sie na maila gazetowego pozdrawiam A Odpowiedz Link Zgłoś