Dodaj do ulubionych

Wątek inauguracyjny...

18.04.06, 21:54
Forum powstało niejako pod wpływem wątku na Forum Humorum pt. "Jak wspominamy
lata 90-te?". Jako fan owej dekady zauważyłem, jak wielu forumowiczów
regularnie pisało n aten temat. Zebrało się kilkaset postów. Stąd mój pomysł
na nowe forum na ten temat. Zapraszam wszystkich do pisania...
Obserwuj wątek
    • mitu611 Re: Wątek inauguracyjny... 24.04.06, 00:23
      Witam, narazie tylko Ciebie bo jak widze niespecjalnie sie garna do swoich
      refleksji na temat tej niewatpliwie kapitalnej dekady. Dla mnie i moich
      bliskich, znajomych to okres niesamowity! Jutro napisze troche wiecej a jest o
      czym. Tak na marginesie, bardzo mnie ciekawi ktore pokolenie wspomina ten okres
      rownie dobrze jak ja. Dzisiesi 20-to, 30-to, 40-to...latkowie?
      • jedzoslaw Re: Wątek inauguracyjny... 24.04.06, 17:20
        Dzięki, może wreszcie coś się ruszy. smile Gdy na Forum Humorum powstał wątek na
        temat tej dekady to wpisy sięgnęły liczby ponad 500 postów. Warto już teraz
        mówić o tej dekadzie, bo po 2010 roku można się spodziewać, że tak jak teraz 80-
        te lata są na topie to potem 90-te będą.
    • simply_z Re: Wątek inauguracyjny... 27.04.06, 01:08
      Witam serdecznie
      Proponuje wydzielić na forum poszczególne wątki np.muzyka,filmy ,ważne
      wydarzenia lat 90-tych itd.zacznę może od siebie
      Jestem dość młodą osobą i tak naprawdę lwia część mojej mlodości przypada
      jednak na lata 2000-tysięczne.W latach 90-tych przeżyłam cała podstawówke i
      kawałek liceum.Świetnie pamiętam szał japońskich anime ,ktore nadawano na
      Polonii1 ,zresztą mnóstwo osób zainteresowało się wtedy kulturą Japonii.Jak
      zahipnotyzowana oglądałam przygody czarodziejki Sally ,Tsubasy czy kapitana
      Deimosa,tak różnych przecież od polskich dobranocek.W tamtym okresie pojawiły
      się równiez polskie teleturnieje,,pamiętam jak całe rodziny ogladały Koło
      Fortuny i obstawiały hasła,pamiętam też trochę Czar Par z ulizanym Ibiszem .Te
      lata to również wysyp boysbandów,kupowałyśmy sobie z koleżankami Bravo Girl czy
      Bravo i czytałyśmy o BSB czy N'Sync.Na każdej kolonii obowiązkowo pojawiały sie
      w części artystycznej 4 dziewczynki ( ucharakteryzowane na Spice i Girls)i
      tańcząc udawały,że coś tam śpiewają.Nie mozna zapomnieć również o serialach;w
      późnej połowie lat 90,wszyscy ekscytowali sie "Archiwum X","Ally Mcbeal" oraz
      oczywiście telenowelami,sama z wypiekami na twarzy oglądałam "Marie Celeste"
      czy "Esmeraldę",tak zaczęła się zreszta moja miłość do hiszpańskiegowink.Czy były
      to piękne lata ? ciężko mi oceniać ,byłam wtedy jeszcze dzieckiem ,szczerze
      mówiąc czasami zadroszczę moim trochę młodszym kolegom 20-latkom ,którzy już
      pewnie nie pamiętają PWK-sów,gum z Donaldem,fartuszków w zerówce,nie znaja DR
      Albana,Haddaway,szału Disco polo,8-letniej podstawówki i 4 -lo,tego właśnie
      nieskażonego spojrzenia na rzeczywistość .
      • jedzoslaw Re: Wątek inauguracyjny... 02.05.06, 18:26
        To miło, że forum budzi jakiekolwiek zainteresowanie, ale mam nadzieję, że to
        dopiero początki jego istnienia i dlatego jest nas tak mało. Witam serdecznie i
        pozdrawiam tych nielicznych, dla których lata 90-te były na tyle ważne, że
        chcieli podzielić się refleksjami na ich temat. smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka