Dodaj do ulubionych

operacja mięśniaków macicy po 40-stce

29.12.11, 17:04
Witam, pewnie tutaj na forum jest już dużo wątków na temat usunięcia mięśniaków, jednakże chcę zapytać osoby po operacji, mające podobne doświadczenia jak ja. Otóż od 9 lat mam mięśniaki ( ok. 3,5 cm rozsiane, powodujące krwotoki, bóle i uciski na pęcherz i może inne narządy). Leczę je hormonalnie, homeopatycznie itp., itd. Czasami bywało dobrze parę miesięcy, a czasami masakra non stop. Mam 44 lata, chodzę do lekarza bardzo regularnie, kiedyś nawet zdecydowałam się na konsultacje u innego, ale potwierdził to co mówił mój lekarz. Cóż... a lekarz raz diagnoza: operacja, następnym razem: może poczekamy nie jest tak źle, i tak w kółko.Mam co jakiś czas robiona histeroskopię (wyniki ok). Do tego wszystkiego przeogromne krwawienia i migreny. Sęk w tym, ze już dawno bym się na operację zdecydowała, ale się boję strasznie jej. Co będzie potem ???? i wszystko wróci do normy? czy przejdą mi bóle, czy nie będę się czuła gorzej? tyle pytań mi się nasuwa..., a i jak z moja 20 letnia silna migreną, czy jak pozbędę się macicy, nie będę miesiączkować to migrena przejdzie? ( mam migreny przy okresie szczególnie silne). Proszę osoby w podobnej sytuacji o radę, za co będę wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • studentkisum Re: operacja mięśniaków macicy po 40-stce 16.02.14, 19:26
      Witamy, jesteśmy studentkami Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, działamy w Studenckim Kole Naukowym przy Katedrze Zdrowia Kobiety. Stworzyłyśmy ankietę mająca na celu ocenę skuteczności i zadowolenia kobiet z leku Esmya. Jeśli któraś z Pań stosowała ten lek lub zna kogoś, kto stosował prosimy o wypełnienie anonimowej elektronicznej ankiety, która znajduje się w linku poniżej:
      www.ankietka.pl/ankieta/136722/ankieta-badajaca-skutecznosc-leczeniamiesniakowmacicy-octanem-ulipristalu-esmya-i-zadowolenie-pacjentekzterapii.html
      Szczegółowych informacji możemy udzielić priv, proszę pisać na adres: esmya.miesniaki@gmail.com
      Pozdrawiamy, Katarzyna i Sylwia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka