Dodaj do ulubionych

Mięśniaki w młodym wieku

07.06.13, 13:28
Witam, wykryto u mnie mięśniaka 3 cm, jestem tym przeogromnie zmartwiona, zważywszy na to, że mam dopiero 23 lata. Za miesiąc kolejna kontrola - lekarka chcę sprawdzić czy nie rośnie, boję się ogromnie, mam nadzieje, że nie zauważyła czegoś o wiele groźniejszego. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić...Stresuje się okropnie, mam zamiar iść również na usg do innego lekarza (wizyta za 2 tygodnie) by potwierdzić diagnozę. Szczerze mówiąc nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, mam w głowie najczarniejsze scenariusze, a wygadać się nie mam komu. Zawsze byłam hipochondryczką i bałam się nowotworów, jak widać nie bezzasadnie. Czy jest jakaś możliwość by USG było przekłamane? Dodam, że zrobiono je całkiem przypadkowo bo zgłosiłam się z innym problemem, a wykonywane było tydzień przed miesiączką.
Obserwuj wątek
    • alegriadebahia Re: Mięśniaki w młodym wieku 26.07.13, 12:57
      Witam badanie najlepiej powtórzyć u dobrego lekarza, który nie bedzie straszył a wyjaśni z czym to się je. Ja mam mieśniaka 7x7 i właśnie czekam na operacje. wykryto u mnie go już w zeszłym roku i niestety zamist się zmniejszyć lub przynajmniej nie rosnąć to urósł.
      • badia23 Re: Mięśniaki w młodym wieku 06.08.13, 23:46
        Jestem pod kontrolą dobrego lekarza, a nawet i dwóch. Następna wizyta kontrolna u ginekologa nr 1 za pięć miesięcy, zobaczymy co powie na to ginekolog nr 2 do którego idę za tydzień. Niestety jak mi wytłumaczył pan dr u mnie przy usunięciu potrzebna by była tradycyjna operacja, nie laparoskop gdyż mięśniak jest koło jajnika. Mam nadzieje, że nie urośnie.
    • edytanoculak Re: Mięśniaki w młodym wieku 31.08.13, 22:27
      Brałam specyfiki nie tylko mają zioła lecz żele,tabletki,syropy z naturalnych surowców.Mięśniak mi się zmniejszył lecz było trzeba czekać kilka miesięcy ale miałam sukces ze miesiączki nie były krwotoczne bo mam endriometrioze i mięśniaka zmniejszyło się krwawienie.Chciano usuwać lecz po usunięciu jajników i macicy dopiero jest problem wchodzą hormony kończą po latach rakiem.Zawsze przy każdym badaniu i był podczas porodów przy sobie mam męża bo czego mam się wstydzić nasza zdrowie nasz problem on prosił o leczenie bezoperacyjne bo ja to po diagnozie miałam ciemno w oczach dlatego powinno się mieć kogoś z bliskich podczas badań czy zabiegu bo mamy prawo do obecności ust 2008 r art 21 gdy wyrzuci to niedouczony lub zboczony lekarz bo na zachodzie to nie narusz się Praw Pacjenta a i u ns są dotkliwe konsekwencje.Dużo na blogu krytykuje się te metody nie operacyjne podszywają się lekarze bo tracą pacjenta nie ma zabiegu nie ma kasy!
    • xpatrycjak1985 Re: Mięśniaki w młodym wieku 31.12.16, 08:20
      Witam. Nie martw się, mięśniaki nie są wyrokiem - pamiętaj o tym. Moja przyjaciółka też miała z mięśniakami ogromny problem - jest jeszcze na dodatek młodsza od Ciebie. Długo szukała pomocy. Pomogli jej specjaliści z KCM Clinic w Jeleniej Górze. Pozdrawiam serdecznie.
    • odnatury Re: Mięśniaki w młodym wieku 26.01.17, 17:52
      Witam, polecam naturalne metody leczenia i oto mieszanki ziołowe na mięśniaki od-natury.pl/filterSearch?adv=false&cid=0&q=mi%c4%99%c5%9b&sid=false&isc=true a jeśli szukacie pomocy polecam konsultację u Dr Preeti Agrawal w Centrum Medycyny Integracyjnej - tu znajdziecie więcej informacji:
      od-natury.pl/
      imc.wroc.pl/medycyna-integracyjna-definicja
      POWODZENIA I WSZYSTKIEGO DOBREGO:)
      Od Natury

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka