Dodaj do ulubionych

Grzmotniku -przybylam......

10.10.02, 09:17
aby stoczyc z toba boj smiertelny!!!!!
Wyspalam sie, zjadlam sniadanie,
nacieszylam sie zyciem i jesli cie
nie pokonam to sama zgine i niczego
nie bedzie mi szkoda (to nie o Szkodniku)!
Tak wiec wylaz ze swojej nory i walcz !!!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • grzmotnik BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 11:18
      Cześć meduzo
      Cóż w przerwie między innymi zabójstwami mogę także zająć się tobą . Cóż
      szkoda , że zjadłaś śniadanie ... w trakcie sekcji zwłok nie przetrawione
      pożywienie wygląda kiepściutko .... .!A z innej beczki poproś może rodzinę o
      nie otwieranie trumny . Może być więcej ofiar w trakcie pogrzebu.... ( Chociaż
      zastanawiam się czy trafionych strzałą kupidyna na widok twojej wspaniałej
      osoby- ginących od syndromu izoldy .... czy raczej z radości ( jestem
      gentelmanem i nigdy nie napiszę ze „śmiechu” ........
      • meduza4 Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 11:29
        Nie badz taki pewny siebie, Grzmotniku...
        Zjadlam sniadanie i wlasnie biore sie za
        mala przedpoludniowa kawke i ciacho :))))
        Wszak powinienes wiedziec, ze moj wzrok
        zamienia w kamien i ze niestraszna mi twoja
        osoba oraz ciety jezyk i blyskotliwy intelekt:)))
        Poniewaz prawdziwa cnota krytyk sie nie
        boi a ja jestem osoba pod kazdym wzgledem
        niewinna i cnotliwa -stawaj do boju!!!
        Niech sam Bog nas rozsadzi !!!
        • grzmotnik Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 11:41
          sposoby pokonania Ciebie jak najbardziej przyziemne przedstawiłem ( wątek
          obok) .Jako Gorgona tudzież wolno pływająca płciowa postać krążkopławów masz
          wiele słąbych punktów !! Jeżeli rozprawiamy o cnocie to faktycznie krytykować
          nie będę . Wszak do krytyki potrzeba przedmiotu tejże krytyki!!! Na temat twej
          niewątpliwej niewinności ( oczywiścnie nie mylić z naiwnością - na to złapał
          się szkodniki odszedł w zapomnienie) wypowiadać się będę . Jednak nie mogę
          zdradzać wszystkich swoich sekretów już prze pierwszej próbie skrzyżowania
          odwłoczy . A to tak dla Ciebie :
          meduzo chcesz wierszy
          chcesz wskrzesić ducha
          meduza każe szkodnik słucha
          i rozkaz swój spełnia najlepiej jak umie

analizując parafrazę Her Kondratowicza mamy
          1.Starasz się wszystkich nabrać na swą naiwność
          2.okazujesz momentami swą romantyczną duszę
          3.Szkodnik się nabiera
          4.Dajesz mu kopa
          5.Szkalujesz go proklamując swoją niewinność
          6.Dzięki temu liczysz , że znajdzie się jeszcze jeden naiwniak
          Wniosek : jesteś modliszką prącą do celu po trupach !!
          • meduza4 Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 11:48
            No prosze -tak to widzisz?????
            Gdyby nie to, ze dobrze wiem, ze ty wiesz
            jak naprawde bylo i ty wiesz, ze ja wiem,
            ze ty wiesz.... :)))))))
            Mniejsza z tym... Slowa sa twoim orezem,
            nie moim...
            W kazdym badz razie -jesli tak to widzisz
            polecam wizyte o dobrego okulisty :)))
            Niniejszym zobowiazuje sie nawet pokryc koszty
            wizyty i twoich okularow :)))
            • grzmotnik Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 11:57
              Chodzi o to by język gietki powiedział to co myśli głowa.....nie to co widzą
              oczy . Jeżeli jednak polecasz mi okulary to chyba nie jest z tobą aż tak
              źle.... .Cóż już żałuję , że nie będzie mi dane obejrzeć Ciebie w pełnej krasie
              dzięki moim wspaniałym nowym sponsorowanym przez Ciebie okularom!!!! Daj znać
              tylko gdzie wysłac rachunek! A , że wiem jak było ...!Wiem tylko to co pewnego
              razu napisałaś do mnie!! Ze szkodnikiem nie mam żadnego kontaktu!! Ale widzę ,
              że jednak częściowo trafiłem bo zaczynasz się delikatnie tłumaczyć - czyżby
              gdzieś tam jakieś gorgonie ( or gorgonowe) odbicie i zaczynamy tracić impet i
              pewność siebie......
              • meduza4 Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 12:04
                Nie zaczynam sie tlumaczyc, tylko wydaje
                mi sie ze wiem, czego chcesz :)))
                A mianowicie -chcialbys uslyszec ode mnie
                to co i tak juz dobrze wiesz i z wyrazem dzikiego
                triumfu na twarzy wykrzyknac: "a przeciez
                mowilem, przeciez ostrzegalem !!!!" :)))
                Niemniej -nie wykrzykniesz tego, bo i tak
                ostrzegles mnie po fakcie dokonanym i nad czym
                tu mamy debatowac ????
                Znajdzmy sobie lepiej inny temat do utarczki
                niz jeden martwy Szkodnik :)))))
                • grzmotnik Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 12:22
                  Wiesz do czego dążę . hm Pani wszechwiedząca . Szczerze mówiąco to nie
                  wiedziałem do czego zmierzam . Ale nie wykluczone , że taki byłby finał . Także
                  wcale bym się nie zdziwił gdybyś np. była z marsa!! Cóż moje podejście do życia
                  opiera się na totalnie abstrakcyjnym myśleniu . Nic nie odżucam ale wierzę
                  tylko w to czego dotykałem . Może sprzeczne ale kogo to.... . A co do tematu
                  utarczki ... Wiesz najgorsze jest to , że spieranie lub jak kto woli kłótnia w
                  moim wykonaniu jest tylko i wyłącznie sztuką dla sztuki . A kolejną rzeczą (
                  gorszą od najgorszej czyli........ najbardziej złą??) jest to , iż w większości
                  spraw się z tobą zgadzam (tylko proszę nie rozpowszechniaj tego!!!!!)
                  P.S. ale jestem więcej niż pewien , że już upolowałaś kolejnego
                  nieszczęśnika ...
                  • meduza4 Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 12:29
                    Mylisz sie -ja tu nie poluje :)))
                    No ale mamy nowy temat do utarczki
                    -udowodnij mi, ze upolowalam nastepnego
                    nieszczesnika :)))
                    Po takiej reklamie faceci omijaja mnie z daleka
                    wiec bylby to nie lada wyczyn :)))))
                    • grzmotnik Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 12:37
                      Moim zdaniem to już Cię omijają!!! hahahahah
                      Wiesz trudno jest mi cokolwiek udowadniać no może z wyjątkiem tego , że
                      przyjechałaś do mnie w piątek !! No ale całe szczęście skończyło się tylko na
                      butelce wina!!! Więc tym razem Ci się nie udalo .....dlatego wiedząc , że
                      meduzy nie lubią pustych przebiegów twierdzę , że pojawił się już następny
                      opleciony w galaretowatą pajęczynę !!

P.S. A gdzie teraz polujesz........
                      • meduza4 Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 12:42
                        No tak, niestety....
                        Ale moze tym razem ty do mnie przyjedziesz...
                        W koncu wiesz, ze dobre wino lubie bardziej
                        niz seks :)))))

P.S. Teraz poluje w knajpkach na osiedlu
                        -jak dotad bez rezultatu :((((
                        Moze cos doradzisz :))))
                        • grzmotnik Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 13:13
                          Dobre wino lubię bardziej niż sex... Ostatnio inaczej mówiłaś . Starając się
                          mnie spić i wykorzystać... No ale niech już tak zostanie nie będziemy tego
                          rozstrząsać. A co do knajpek na osiedlu ..Jako ekspert w tym zakresie radzę :
                          1.Przed wyjściem na podryw dopełnić wszystkich obowiązków dotyczących higieny
                          (intymnej także)
                          2.Po drugie musisz być zaopatrzona w śrdki pieniężne ( panowie z osiedlówek
                          rzdko są przy kasie)
                          3.Po 3 rozejrzeć się ponętnym wzrokiem po sali (zazwyczj jest to proste -
                          znajdują się tam na maxa 3 stoliki)
                          4. Znaleźć ofiarę ( tudzież szczęśliwca) .
                          • meduza4 Re: BEZ REGUŁ MEDUZO 10.10.02, 13:24
                            No widzisz -to nie jest tak, ze chcialam
                            cie spic i wykorzystac :))) Wino... tylko
                            dla zasady... A ze omal nam hamulce nie
                            puscily -to juz calkiem inna sprawa :)))
                            Zreszta -i tak to ja wiecej wypilam
                            i dlatego zachowalam sie tak a nie inaczej :)))
                            Moze sa to rzeczy marginalne, moze nie
                            warto sie nad tym rozwodzic, moze trzeba
                            przejsc nad niejedna sprawa do porzadku
                            dziennego... :)))
                            A co do polowan -chyba zmienie sobie knajpki
                            bo tam generalnie siedzi zwykle dwoch czy
                            trzech "szczesliwcow" tak zalanych, ze juz
                            nikogo nie widza -nawet mnie :))))
                        • grzmotnik Re: BEZ REGUŁ 10.10.02, 13:21
                          Dobre wino lubię bardziej niż sex... Ostatnio inaczej mówiłaś . Starając się
                          mnie spić i wykorzystać... No ale niech już tak zostanie nie będziemy tego
                          rozstrząsać. A co do knajpek na osiedlu ..Jako ekspert w tym zakresie radzę :
                          1.Przed wyjściem na podryw dopełnić wszystkich obowiązków dotyczących higieny
                          (intymnej także)
                          2.Po drugie musisz być zaopatrzona w śrdki pieniężne ( panowie z osiedlówek
                          rzdko są przy kasie)
                          3.Po 3 rozejrzeć się ponętnym wzrokiem po sali (zazwyczj jest to proste -
                          znajdują się tam na maxa 3 stoliki)
                          4. Znaleźć ofiarę ( tudzież szczęśliwca) .

Rady Ad 4

a.Odrzucić klientów powyżej 70
                          b.Uważać na poniżej 23 roku życia - może się okazać że raz dwa trzy i
                          już po zabawie (wiadomo im facet starszy tym korzeń twardszy z wyłączeniem a) -
                          mogą jednak zabrać kolegów więc może być ok
                          c.wybrać tylko delikatnie zawianego - patrz pkt 5
                          5.Delikwenta upijać stopniowo robiąc przerwy na paluszki konwerscację i tp -
                          jest to bardzo ważne - z każdą przerwą będziesz mu wydawała się coraz
                          piękniejsza!!
                          6.Jak się da pójść do niego ( warunki mogą być nie najlepsze ale ... i tak
                          lepiej niż u Ciebie - jak się nawali w trupa to zostanie do rana i rano jak w
                          banku masz pytanie "A kim Pani jest " lub "z jakiej Pani planety przy;leciałą"
                          7.Następnego dnia wybrać inny lokal osiedlowy - dobrać tak żeby migracja
                          byłapraktycznie umożliwiona.

A co do przyjazdu do Ciebie .. hm kawałek drogi jest ale lampki wina i uroczej
                          konwersacji nie byłbym w stanie odrzucić!!!
                                    • grzmotnik Re: BEZ REGUŁ 10.10.02, 14:55
                                      Hm myślę , że chętnych było w bród . tylko pewnie większość takich jak ja
                                      tj....... bleblebleblebleblebl . I to by było na tyle z moimi osobistymi
                                      erotycznymi ambicjami związanymi z tym forum . A że chętni byli droga meduzo .
                                      Cóż zawsze znajdzie się jakiś odważy , który chwyci kota w worku.....
                                      Ale ja oczywiście trzymam za Ciebie kciuki!!!
                                        • grzmotnik Re: BEZ REGUŁ 10.10.02, 15:30
                                          Ja się mylę!!! hahahah wolne żarty!!
                                          No dobra ja tak naprawdę ( tylko znowu tego nikomu nie powtarzaj ) uważam , że
                                          jesteś calkiem interesującą osobą ( przynajmniej na tej płaszczyźnie na jakiej
                                          się znamy ) . To że jestem cyniczny ... może ja bardzo ale bardzo lubie się
                                          droczyć ( pisałem gdzieś wcześniej ) . i jeżeli podchodzę do czegoś poważnie to
                                          tylko na privie - chyba pamiętasz ! A jeżeli chodzi o życzenie powodzenia to
                                          było poważne i cyniczne jednocześnie - uważam , że tak naprawdę to można kogoś
                                          spotkać ( w sensie interesującego0 tylko twarzą w twarz . Jasne można umówić
                                          się przez różne bzdurne narzędzia ( net , tel , list itp) . Ale w 90%
                                          przypadków to strata czasu ( no chyba , że spotkanie nastawione jest tylko na
                                          gadkę i drina ) inaczej i to musi być totalna klapa !!!Inaczej być nie może!!!
                                          Więc na osiedle marsz!!!!!!!!!!!
                                          • meduza4 Re: BEZ REGUŁ 10.10.02, 15:42
                                            A jasne ze na osiedle !!!
                                            Do tego w weekend pojde sobie na
                                            basen, do solarium... Poszlabym do
                                            kina, ale nic ciekawego nie graja...
                                            Moze to byla totalna klapa, ale czegos
                                            sie nauczylam i wyciagnelam wnioski :)
                                            Zycie toczy sie dalej :)))))))))))))))
                                            • grzmotnik Re: BEZ REGUŁ 11.10.02, 16:21
                                              Dzisiaj wpadłem tylko na chwile- totalna klapa!!! Więc przepraszam za brak
                                              odpowiedzi - Solarium jak najbardziej!!!! Szklarniówa ma większą szansę na
                                              osiedlu . Skoro jednak później kino,.. i tak jest Ciemno i nikt nic nie
                                              zobaczy!!
                                              pozdrawiam i polecam film "Krwawy mściciel 16"-z pewnością trafisz na lubego!!

Ok może za dużo złośliwości ale dzisiaj jestem wkurwiony na maxa

Z kaszubskim pozdrowiemniem ,

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka