Dodaj do ulubionych

Kobiety a poraznny sex

IP: *.ne.client2.attbi.com 22.12.02, 13:41
No wlasnie jak to jest? Z doswiadczenia wiem ze kobiety lubia robic to nad
ranem.Ja natomiast nie jestem zwolennikiem wczesnoporannego sexu.Napiszciie
jak to jest u Was.

Pozdrawiam i czekam na wasze posty
Obserwuj wątek
    • Gość: kobieta Re: Kobiety a poraznny sex IP: *.devs.futuro.pl 22.12.02, 14:09
      rano mama straszna chcice,ale nie wiem czy jakby byl przy mnie facet rano w
      lozku to odwazylabym sie przy swietle z nim to zrobic,nie ze sie wstydze ale
      jakos tak po ciemku lepiej.ale na serio rano potrafie lezec dlugo w lozku i
      marzyc sobie troche zanim wstane...jakas taka jestem dziwna.
      • Gość: ja Re: Kobiety a poraznny sex IP: *.ipt.aol.com 23.12.02, 00:55
        Gość portalu: kobieta napisał(a):

> rano mama straszna chcice,ale nie wiem czy jakby byl przy mnie facet rano w
        > lozku to odwazylabym sie przy swietle z nim to zrobic,nie ze sie wstydze ale
        > jakos tak po ciemku lepiej.ale na serio rano potrafie lezec dlugo w lozku i
        > marzyc sobie troche zanim wstane...jakas taka jestem dziwna.

pomarzymy razem ?
      • Gość: onWawa Re: Kobiety a poraznny sex IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.12.02, 19:34
        Gość portalu: kobieta napisał(a):

> rano mama straszna chcice,ale nie wiem czy jakby byl przy mnie facet rano w
        > lozku to odwazylabym sie przy swietle z nim to zrobic,nie ze sie wstydze ale
        > jakos tak po ciemku lepiej.ale na serio rano potrafie lezec dlugo w lozku i
        > marzyc sobie troche zanim wstane...jakas taka jestem dziwna.

HEJ KOBIETO!
        MOZE WARTO ZMIENIC TEN STAN W KTORYM TY SAMA W ŁÓŻKO, RANO....TAK NIE MOŻE BYĆ!
        :-)
    • Gość: t Re: Kobiety a poraznny sex IP: proxy / *.bydgoska.krakow.pl 22.12.02, 17:10
      Do 3 a.m. proszę bardzo, później sio z łapami!!!!!
      • Gość: krecha Re: Kobiety a poraznny sex IP: *.hwr.Arizona.EDU 23.12.02, 00:23
        romantyk sie wpisal...
        • Gość: t Re: Kobiety a poraznny sex IP: proxy / *.bydgoska.krakow.pl 23.12.02, 00:40
          praktykowanie romantyzmu zawieszam między 3 a 11. w innych godzinach - proszę
          bardzo!!! ( aha- romantyczka!)
    • gusiek2 Re: Kobiety a poraznny sex 23.12.02, 12:25
      bo nad nranem On jest tak cudownie twardy...
      poza tym nie ma lepszego początku dnia ;))
      • Gość: brzoskwinka Re: Kobiety a poraznny sex IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 26.12.02, 19:27
        autor watku chyba nei jest typowym facetem :-)
        o ile ja wiem i moje doswiadczenie rowniez - to wlasnie faceci prawie zawsze
        rano maja ochote na sex - ich ptaki sa wypoczete i maja ochote mocno wysoko
        poszybowac :-)
        na mojego faceta rano moge zawsze liczyc :-)
        a ja z kolei strasznie lubie byc budzona sexem, albo kiedy w nocy prawie przez
        sen zaczynamy sie kochac - zajebista sprawa.
        Swiatlo nie ma tu absolutnie nic do rzeczy - czasem wrecz wole widziec jak sie
        kochamy i jak ptak wchodzi we mnie i wychodzi. Cudo. Mniam.
      • Gość: agix Re: Kobiety a poraznny sex IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.04, 20:43
        lubię gdy On dobiera sie do mnie przez sen ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka