Dodaj do ulubionych

mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać

16.05.03, 11:22
On chce, oczekuje tego ode mnie, ze będzę mu pieściła oralnie krocze
(przestrzeń między przyrodzeniem a odbytem) i odbyt i wkładała palce do jego
pupy. Nie chcę tego robić, brzydzę sie. Powiedzcie, czy Wasi partnerzy też
tego oczekują? Czy robicie im takie rzeczy? I to nie jest tak dlatego, ze ja
go nie kocham, kocham go, ale nie chcę robić czegos takiego. Nie oczekuję
również, że on będzie mnie lizal "w pupie" , chociaż on to robi, bo chce i
jemu to nie przeszkadza. No to niech to robi, ja nie umiem się przełamać. A
on coraz bardziej nalega. Nie wiem co robić ,żeby mu nie sprawić przykrości.
Obserwuj wątek
    • julla Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać 16.05.03, 11:24
      Proponuję Ci forum "Erotica". Tutaj raczej nikt sie takimi rzeczami nie
      emocjonuje.
      • bateryjka Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać 16.05.03, 11:26
        Ja się nie emocjonuję, tylko pytam, czy Wasi partnerzy tez takich rzeczy od
        Was oczekują.
      • Gość: małgosia Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 16.05.03, 11:26
        Zapomniałaś o negrze
        • bateryjka Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać 16.05.03, 11:28
          Czy możecie z łaski swojej odpowiedzieć na mój problem zamiast robić sobie
          żarty z ludzkich kłopotów? Albo nic nie mówić jeśli nie macie nic do
          powiedzienia.
          • capa_negra Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać 16.05.03, 11:29
            To nie temat na to forum - erotica czeka
          • Gość: Cnotliva Diva Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.03, 11:31
            bateryjka napisała:

> Czy możecie z łaski swojej odpowiedzieć na mój problem
            zamiast robić sobie
            > żarty z ludzkich kłopotów? Albo nic nie mówić jeśli nie
            macie nic do
            > powiedzienia.

Możesz raz na zawsze ukrócic jeko zapędy. przygotuj dwie
            9 V-oltowe bateryjki i wsadź mu do pupska. Jak go tam
            nieźle "połaskocze" odczepi sie od tych brudnych mysli
            ten zboczeniec. jak ty sie możesz wogóle z tekim zadawac?
      • banbery Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać 16.05.03, 15:21
        posłuchaj jak on tego nie rozumie że ty się brzydzisz to dajcie sobie troche
        czasu morze się zmieni jego nastawienie do takiego sexu to moja rada dla
        ciebie zrub tal chyba że się go bojż to już ty musisz stawić mu czoła tej
        sprawie pa przyjaciel
    • Gość: koholog Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.crowley.pl 16.05.03, 11:38
      bateryjka napisała:

> Powiedzcie, czy Wasi partnerzy też
      > tego oczekują? Czy robicie im takie rzeczy?

Nie.
      • wybredna Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać 16.05.03, 11:46
        Gość portalu: koholog napisał(a):

> bateryjka napisała:
        >
        > > Powiedzcie, czy Wasi partnerzy też
        > > tego oczekują? Czy robicie im takie rzeczy?
        >
        > Nie.
        Mój też nie.
    • Gość: Andrzej Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.03, 11:46
      Umow go z Rumburakiem, jest w tym swietny.
    • Gość: ola Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.kth.pl / 10.0.2.* 16.05.03, 13:01
      tez kilka dni temu mialam ten sam problem co ty!balam sie i brzydzialm sexu
      oralnego,ale pewnego dnia po prostu zamknelam oczy i to zrobilam!teraz ci moge
      powiedziec ze ton ie jets takie straszne a wrecz przeciwnie bardzo podniecajace!
      jesli chodzi o palce w pupie partnera,to moj nigdy mi otym nie wspominal,po
      prostu,raz bylam tak podniecona ze paluszki same tam poszly i zauwazylam ze to
      bardzo go podnieca!nie ma w tym nic strasznego!
      powodzenia i wiecej odwagi!
    • Gość: vatzky007 Re: zapraszam IP: 157.25.31.* 16.05.03, 15:09
      na forum Erotica Nova, tam poznasz na pewno takich którzy postarają się pomóc a
      przynajmniej wytłumaczyć, a nie tylko poświrować.

pozdrawiam, vatzky
    • _olivvka Bateryjko!!!! 17.05.03, 17:57
      Jasna cholera! Jak zalozyc tu nowy watek?
    • Gość: jacek Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.wsb / 10.1.3.* 17.05.03, 18:44
      do szefowej erotica nowa": qrcze wyslalem juz kilka zgloszen i nic, chcialbym
      moc pisac na tamtym forum ale nawet nie dostaje odpowiedzi czy moge czy nie,ile
      mam czekac???pozdrawiam
    • Gość: jaceks olivvka IP: *.wsb / 10.1.3.* 17.05.03, 18:45
      do szefowej erotica nowa": qrcze wyslalem juz kilka zgloszen i nic, chcialbym
      moc pisac na tamtym forum ale nawet nie dostaje odpowiedzi czy moge czy nie,ile
      mam czekac???pozdrawiam
      • Gość: ja Re: IP: *.lanet.wroc.pl 18.05.03, 08:39
        Jeśli masz taki kłopot problem jest łatwy do rozwiązania przyprowadź z sobą na
        następny raz przystojnego chłopaka "bi". Tobie językiem sprawi radość pieszcząc
        łechtaczkę a twojemu chłopakowi zasadzi paluszka :).
    • Gość: Daro Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.03, 10:50
      Jak dziewcznyna nie chce robic orala to u mnie nie ma szans. Jezeli kogos
      kochasz to powinno byc ci obojetne po czym go calujesz i co biezesz do buzi
    • Gość: bajka Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.03, 16:07
      robie to mojemu partnerowi co najmniej 2 razy dziennie !! bardzo zdrowe!!
      polecam
    • Gość: Ika. Tylko róbcie to na czczo, bo wiesz.... IP: *.lot.pl 23.05.03, 06:30
    • kolor23 Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać 23.05.03, 11:35
      Moja droga wyslij go na Kolonoskopie tylko bez znieczulenia i masci.Gwarantuje
      Ci ze ochota na czekoladowe oko mu przejdzie.A jesli nie to go olej i przyjdz
      do mnie,ja jestem czuły i delikatny:)
    • Gość: muza Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.acn.waw.pl 24.05.03, 12:01
      jeżeli nie mozesz się od razu przekonać do włożenia tam palców to po prostu
      poliż go tam na początek to nie jest takie straszne a z tego co wiem z
      doświadczenia bardzo przyjemne dla faceta. pozdrawiam
    • Gość: Lena Bateryjko, kochaa! IP: *.autistici.org 05.06.03, 13:05
      Jak zakladac nowe watki? Napisz pliz...
    • Gość: Y [...] IP: 62.233.175.* 05.06.03, 14:46
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: hahak Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.dhl.com / 10.85.101.* 05.06.03, 16:01
        nie, no chory czlowiek, ale wiem jak go wyleczyc: popros go, aby zrobil ci to
        samo, a jak cie bedzie lizal kolo tylka to mu nasraj na twarz.jesli go to nie
        zrazi to uciekaj...
      • Gość: Y Buuuuuuuuuuuu... Dlaczego? IP: 62.233.175.* 06.06.03, 13:13
        Dlaczego mnie wycieliscie swintuchy?;-) Przeciez nic strasznego tam nie bylo;-
        ) Nie lam sie dziwuszko. Wsadz mu paluszki w odbyt tak zeby zawyl z bolu to
        moze straci na przyszlosc ochote na takie zabawy i nie bedzie cie zmuszal poza
        tym to nie jest normalne zeby faceta rajcowalo wsadzanie czegokolwiek w jego
        odbyt. No. Chyba, ze jest ciota. PZDR.
    • Gość: mlodazdosw. Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 05.06.03, 16:16
      moj partner wyraznie sie skrzywil na wzmianke o lizaniu tegu uroczego miejsca,
      a ja nie jestem pewna czy bym to zrobila, chcialabym jednak byc tak pieszczona.
      kiedys dawno temo jak odkrylismy ze lubimy seks analny to wkladal mi tam palce
      i nie pwoeim zeby mi to nie pasowalo. teraz juz tego nie robi - nie pytalam
      dlaczego.
      skoro tobie to nie pasuje to tego nie rob. jak nie potrafi zrozumiec top znaczy
      ze cie nie szanuje i juz.
      • Gość: kreator Re: mój partner chce a ja nie mogę sie przełamać IP: *.chello.pl 06.06.03, 09:20
        Wydaje mi się, ze facet, który chce, żeby mu robiono koło tyłka może mieć
        podświadome zapędy homoseksualne. Prawdziwy facet posługuje się swoim
        zaganiaczem i dba , zeby kobiecie zrobić dobrze, a nie żeby ona mu robiła
        dobrze via tyłek.

Przykro mi, jesli taka jest prawda. Niektórzy faceci mogą czuć się zawidzeni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka